PDA

View Full Version : racete..



drus_drus
03-22-2007, 20:23
ako si mahna kosmite po racete nqkolkoo pati s epilator kvo shte stane? shte iztaneqt ili shte stanat oshte po cherni i gadni? ili nishto...?

Jamalska
03-22-2007, 20:35
Ми с епилатор не знам...аз пробвах с Кола маска и още след първият път вече изтъняха супер много и дори и да не съм си ги махала пак почти не се виждат.

alabalalaa
03-22-2007, 21:19
Az si gi maham s kola ot mn vreme
1 - super qko e
2 - istanqha mnogo
3- ne boli :wink:

Butterfly^
03-23-2007, 08:23
Аз съм ги махала и с епилатор- не са станали по черни, даже изтъняха и доста по на рядко започнаха да излизат, но колата маска е по- добро решение :wink:

sweet_escape_fff
03-23-2007, 09:12
Целуфквам Ви всички.Аз съшо имах такова питане както автора на темата за което му благодаря че я е пуснал. :wink: А искам да попитам дали и останалите момичета си махат космите по бедрата и колко често се налага око се ходи тана на козметик с кола маска. :smt017

Misha_
03-23-2007, 12:51
s epilator iztanqvat opredeleno no az ti prepora4vam da otide6 na kola maska za ryce az hodq ot 2 godini i imam stra6no malko kosmi mnogo na rqdko rastat i sa stra6no tanki taka 4e otidi na kozmetik
uspeh :D ot men

misssy
03-23-2007, 17:25
аз няколко пъти(2-3) ги махнах с бръсначка и мн се учудих защото може би чак след около седмица пораснаха пак но сега не мисля да го правя пак.а да питам с епилатор боли ли много? :-k

Lorraine
03-23-2007, 17:49
Така,ако си ги махнеш с епилатор ще ти излезнат подкожни косъмчета и седят ужасно.От друга страна-ще ти бъдат гладки само 1 седмица :| .Според мен е по-добре да си ги махнеш с кола маска-първите пъти ще боли,но после ще свикнеш...а резултата-2 седмици меки и гладички ръчичкии \:D/

Glezanka
03-23-2007, 19:46
Така,ако си ги махнеш с епилатор ще ти излезнат подкожни косъмчета и седят ужасно.От друга страна-ще ти бъдат гладки само 1 седмица :| .Според мен е по-добре да си ги махнеш с кола маска-първите пъти ще боли,но после ще свикнеш...а резултата-2 седмици меки и гладички ръчичкии \:D/
Iskam da te pitam ti ot lichen opit li goworish za epilatora?
Zashtoto az pyrwiq put si gi mahnah kosmite sys kola maska,w domashni uslowiq,ne beshe bolka za umiralka,a sled towa zapochnah da si gi maham s epilator,weche godina stana,nqmam problemi s podkojni kosumcheta.Samite kosumcheta iztynqwat,zapochwat da rastat po na rqdko i taka ...

N0_feAR
03-23-2007, 20:08
А освен кола маска тея лепенки на Вийт стават ли и за ръце или са по ефикасни за крака?!???

03-25-2007, 10:53
kato govorite za kola maska kakvo imate v predvid : otivate na kozmetik prez sedmica ili si kupuvate gotova i si q pravite sami ? i o6te edin vypros ot aptekite li se vzima kola maska ili ot kyde ?? :) 10x

Anf3tamin4o
03-25-2007, 10:55
Ами Според мене Тези на Аптеките не са ефикасни Много може и сам да си ги махнеш не е задължително на козметик но е препоръчително 8)

LoVe_Is_EvErYtHiNg
03-25-2007, 12:11
ako si mahna kosmite po racete nqkolkoo pati s epilator kvo shte stane? shte iztaneqt ili shte stanat oshte po cherni i gadni? ili nishto...?
Mi na mene mi iztabqcat sas epilatora

positive
03-25-2007, 12:28
ako si mahna kosmite po racete nqkolkoo pati s epilator kvo shte stane? shte iztaneqt ili shte stanat oshte po cherni i gadni? ili nishto...?kvo moje da stane-6e gi nqma ,posle pak 6e porasnat i nakraq po4ti iz4ezvat

Butterfly^
03-25-2007, 13:22
kato govorite za kola maska kakvo imate v predvid : otivate na kozmetik prez sedmica ili si kupuvate gotova i si q pravite sami ? i o6te edin vypros ot aptekite li se vzima kola maska ili ot kyde ?? :) 10x

:-s "през седмица"?! На кола маска се ходи 1 път на месец- просто ръцете ти си остават гладички и мекички поне 2 седмици. А другия вариянт за който питаш е домашна кола маска- от аптеките се купува, обаче не съм ползвала и не знам колко е ефикасна :wink:

Allthatshewant
03-25-2007, 14:30
според мен кола маската е по-доброто решение :wink: