PDA

View Full Version : problemi s dietata



just^me2
03-23-2007, 03:45
Na dieta sym ot pochti 2 mes - svalih 10 kila vsichko tochno tolkova i se ochakvashe ... No vnezapno se poduh ... korema mi e neprestanno podut imaiki previd che nikoga ne e bil ....... ot kakvo bi bilo tova i kak bih mogla da go predotvrata

Ниго
03-23-2007, 06:57
Е как да ти кажем от какво може да е, като не ти знаем диетата? Напиши какво и кога ядеш, заедно с грамажите!!!

Lorraine
03-23-2007, 17:17
Еми често корема се подува преди мес.цикъл :-D

just^me2
03-24-2007, 04:48
Mi dietata v nai oshti linii e oveseni qdki i zeleni zaelenchuc i inache si ima opredeleni chasove ... i predi sym pazila dieti i efektyt ponqkoga e syshtiq ... vyprosa e za kolko vreme i kak minava .... nemoga da ponesa fakta da sym svalila veche pochti 9 kila i korema da mi e kato na bremenna lelka v 3tiq mesec ...

sladko`eFche
03-24-2007, 06:34
moje da ti prozvu4i stranno no aktiviq pomaga to4no za podut korem-v neq ima mai razhlabitelno i....abe ako dietata ti pozvolqva qj po edna na den(preporu4vam ti kogato si u vas da q qde6 :lol: )i za desetina dni korema ti 6te se opravi :wink:

Imaginar4e
03-24-2007, 06:45
Aми няма да мога да ти обесня точно, но мисля че точно когато изведнъж се подложиш на такъв режим и храносмилателната система започва да работи на съвсем друг режим, т.е. рязко сменя начина си на преработка на храната.Би трябвало да се оправиш, когато тялото ти свикне с диетата, а може и просто диетите да не ти понасят....

dinosaur
03-24-2007, 06:56
Aми няма да мога да ти обесня точно, но мисля че точно когато изведнъж се подложиш на такъв режим и храносмилателната система започва да работи на съвсем друг режим, т.е. рязко сменя начина си на преработка на храната.Би трябвало да се оправиш, когато тялото ти свикне с диетата, а може и просто диетите да не ти понасят....
:smt023

Ниго
03-24-2007, 07:33
Освен да не ти се подуе корема от толкова овес и целулоза. Интересно ми е от къде си набавяш белтъци???

<black soul>
03-24-2007, 07:43
Освен да не ти се подуе корема от толкова овес и целулоза. Интересно ми е от къде си набавяш белтъци???

Точно така! Като ядеш само ядки и салата и кво ще стане накрая!? :-s Диета се нарича разнообразно хранене в малки количества, а не тъпчене с ядки марула! Пффф

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-24-2007, 19:04
Еми може да ти е от много неща подут ...ако много рязко си започнала диетата или изведнъж си я спряла може на това да се дължи...или пък на храната която си яла...зависи от мноооого неща и не може просто така да ти кажем какво ти е!

03-24-2007, 19:12
Mi principno dietata mi e dadena ot dietolog ... makar che imah da svalqm samo 6 kg koito veche sym svalila daje sym svalila poveche vyprosa e che mi trqbavshe za mn kratko vreme ... vse pak toi mi kaza che e vredno da q spra predi kraq etc etc .... za beltycite - vs 7mi den moga da qm kakvoto iskam koeto obiknovenna e sirene ili mlqko zavisi kfoto mi se qde :)
merci za otgovorite mai nai strashnoto mina zapochna da mi minava ottoka makar oshte da mi e podut