PDA

View Full Version : obezkosmqvane?



the dark angel
03-23-2007, 15:50
Искам да ви питам кола маската ли е наи-добрия метод за обезкосмяване на триъгълника????Аз използвам бръснач,но ми омръзна и сега е важно да намеря друг ефикасен начин!!!Ако ползвам крем депилатоар колко дни няма да ми излизат косъмчета???А мога ли сама да си направя кола маска??????Благодаря ви предварително!!!

carevi4noto_momi4e
03-23-2007, 16:39
Искам да ви питам кола маската ли е наи-добрия метод за обезкосмяване на триъгълника????Аз използвам бръснач,но ми омръзна и сега е важно да намеря друг ефикасен начин!!!Ако ползвам крем депилатоар колко дни няма да ми излизат косъмчета???А мога ли сама да си направя кола маска??????Благодаря ви предварително!!!s perfektna to4nost li da ti kajem sled kolko dni nqma da porasnat?! :x

03-23-2007, 17:03
Абе ако нямаш какво да кажеш по темата по добре си трай!!!Наистина искам помощ а не безмислените коментари на някои! :smt011 :smt011 :smt011

sexa_na_kompleksa
03-23-2007, 17:06
По-добре с кола маска ги махай,но първия път е най-добре да се отиде на козметик.

SpAcE_LaDy
03-23-2007, 17:20
Da, mili4ka, az su6to te suvetvam da ide6 na kola na kozmetik purvona4alno.. moje bi 6 te zaboli 6toto vse pak si gi bruznala, no pone purviq put otidi na kozmetik i otide6 li - NE GI BRUZNI POVE4E!!! Za6toto ako pak otide6 na kozmetiki nqma d ima nikakva razlika, v smisul bolkata 6te e su6tata, a nali celta e d uredeqt.. sled tva davai s epilator ili v kraen slu4ai s pinseta. s pinseta e super dosadno, no e po-dobre ot depilira6t krem i samobrusna4ka:) \:D/