PDA

View Full Version : Moderated: Как да премахна космите от тялото?



03-23-2007, 16:08
zdraveite , . nz dali mistoto na temata e tuka no vse pak iskam da vi pitam da mi kajete nekuv seuvet kak da se maxat kosmi ot tialoto ,. po to4no ot gurdite , korema , mne 4e sa mnoo ,nooo prosto bo xubavo mislai 4e e bez tiax :) 10x za suvetite

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

cherinka
03-23-2007, 16:16
-> Самобръсначка (Но не е много препоръчително).
-> Епилатор.
-> Депилатор.
-> Кола маска.
-> Или просто може да си ги изсветлиш със кислородна вода.

Lorraine
03-23-2007, 18:40
Ем пола ти? :roll: Иначе съм съгласна с горното мнение .

sLaDkA_gAzArkA
03-23-2007, 18:53
аз мисля 4е е най-добре ако си моми4е да ги исветлиш с кислородна вода а ако си мом4е или епилатор или коло маска или бръсна4ката и оп!!


ПП:извинете ме но какво е депилатор??

N0_feAR
03-23-2007, 20:13
ако ще се обезкосмяваш на тея места използвай всеки един от начините казани по-горе но не и самобръсначки-никак не е ефектно!

Imaginar4e
03-23-2007, 20:38
Аз мисля, че тва е момче, защото не съм чувала момиче да има косми на гърдите...Иначе според мен най-добре отиди на кола маска.Поне до месец няма да се тревожиш за тях...

03-23-2007, 21:56
Хора здравейте.Оф аз съм момиче_не съм автора на темата но имам косми почти навсякъде :oops: знам че е нормално момичетатат да имат косми по-краката ръцете триъгълника и може би над горната устна но пре мен на практика цялото ми тяло е покрито с косъмчета естествено не като тези по краката и т.н.Просто вече комплекси избивам.Сега времето се затопля в класа момичетата носат по разголени дрешки а не мен се ми се налага да се прикривам от срам :smt010 Дори мисля това лято да не ходя на море поради този мой недостатък.Наскоро разбрах че причината да съм така укосмена е че докато майка ми е била бременна от нейното тяло са преминили някакви хурмони които са довели до тово трагично положиние.Супер тежко ми плс нека някой ако има подобен проблем да сподели. :smt010

die_die_my_darling_
03-23-2007, 22:40
Хора здравейте.Оф аз съм момиче_не съм автора на темата но имам косми почти навсякъде :oops: знам че е нормално момичетатат да имат косми по-краката ръцете триъгълника и може би над горната устна но пре мен на практика цялото ми тяло е покрито с косъмчета естествено не като тези по краката и т.н.Просто вече комплекси избивам.Сега времето се затопля в класа момичетата носат по разголени дрешки а не мен се ми се налага да се прикривам от срам :smt010 Дори мисля това лято да не ходя на море поради този мой недостатък.Наскоро разбрах че причината да съм така укосмена е че докато майка ми е била бременна от нейното тяло са преминили някакви хурмони които са довели до тово трагично положиние.Супер тежко ми плс нека някой ако има подобен проблем да сподели. :smt010
кола маска

03-24-2007, 13:58
Хора здравейте.Оф аз съм момиче_не съм автора на темата но имам косми почти навсякъде :oops: знам че е нормално момичетатат да имат косми по-краката ръцете триъгълника и може би над горната устна но пре мен на практика цялото ми тяло е покрито с косъмчета естествено не като тези по краката и т.н.Просто вече комплекси избивам.Сега времето се затопля в класа момичетата носат по разголени дрешки а не мен се ми се налага да се прикривам от срам :smt010 Дори мисля това лято да не ходя на море поради този мой недостатък.Наскоро разбрах че причината да съм така укосмена е че докато майка ми е била бременна от нейното тяло са преминили някакви хурмони които са довели до тово трагично положиние.Супер тежко ми плс нека някой ако има подобен проблем да сподели. :smt010

здравей :) и аз имам същия проблем, имам си косми по корема по ръста по дупето но си ги махам с епилатор и се чувствам добре :) не го драматизирай толкова а направи нещо по въпроса ! има толкова много начини...сигурна съм че си симпатично момиче ;) и мен преди ме беше срам но сега след като се поддържам редовно какво лошо има, даже съм манячка на тема косми...унищожавам ги хихи..е по гърба само не съм си ги махнала тъй че спокс има мн като теб, една колежка на майка ми дъщеря й има такива проблем или по скоро имаше...има и такива хапчета ако искаш се консултирай с лекар ;0 но моят съвет е да споделиш с ваще и те да ти помогнат да го преодолееш тва...някой може да си викат е че голямото преодоляване, да, но е голям проблем !!! аз знам..споко....просто ги махни

03-24-2007, 17:35
О мила много ти благодаря зя подкрепата която ми оказа повярвай тя означава много за мен.А принципно съм говорила с мама за този мой проблем и тя ме посъветва същото кото теб.Наистина много кофти защото съм симпатично момиче я се тормозя заради тези гадни косъмчета.Но вместо да се терзая няй-добре ще бъде да ги махна.Айде къмет. :wink:

Sunshine_Of_Your_Life
03-25-2007, 11:54
Аз мисля, че тва е момче, защото не съм чувала момиче да има косми на гърдите...Иначе според мен най-добре отиди на кола маска.Поне до месец няма да се тревожиш за тях...




i az taka si misleh no oba4e edin den bqh v bratov4edka si i slu4aino vleznah v banqta dokato tq si vlima6e du6 i q vidqh :smt019 be6e yjasno tq ima6e kosmi na gardite :smt019 :smt019

Butterfly^
03-25-2007, 13:33
аз мисля 4е е най-добре ако си моми4е да ги исветлиш с кислородна вода а ако си мом4е или епилатор или коло маска или бръсна4ката и оп!!


ПП:извинете ме но какво е депилатор??

Казва се депилатоАр и представлява едно кремче, с което намазваш космите, стоиш там колко време беше не помня и после май с шпатулка няква отстраняваш крема заедно с космите. Ама не е оферта депилатоара, защото е същото като със самобръсначката само дето си губиш много повече време и мирише гадно.

А за автора- Кола Маска!

Allthatshewant
03-25-2007, 14:35
епилатор.. кола маска .. но не е никак приемливо самобръсначката.. [-X