PDA

View Full Version : готови ли сте на всичко?!



03-23-2007, 17:46
Готови ли сте на всичко,за да отслабнете?Говоря за драстични диети и лишавания,а дори ранна фаза на анорексията или болимията?Готови ли сте да се подложите на мъчения и лишения в името на слабото тяло и ако е така защо?Това ли е най-важното в днешно време?

ProstoAz
03-23-2007, 17:48
Няма смисъл от драстични лишения и диети!!!

А по темата - не, не съм готова. Първо, че няма смисъл от гладуването, повръщането нарочно след ядене и т.н., защото те НЕ ВОДЯТ КЪМ ЖЕЛАНИЯ РЕЗУЛТАТ. И второ, че нямам нужда да отслабвам.

Lorraine
03-23-2007, 17:52
Да,готова съм и бих го направила,но не е полезно изобщо.Затова предпочитам нормални диети комбинирани със движение и сичко си е перфе :wink: .А и мисля,че май никой в днешно време не харесва закръглените хора,сичко са някфи ходещи скелети ама кфо да се прай.. :|

Glezanka
03-23-2007, 19:42
Abe det wika brat mi .. trebwa da si "puhkawa gugudka" ... a ne klioshtawo choweche :)
Ne bih se podlojila na takiwa drastichni dieti,purwo zashtoto nqmam nujda,wtoro-nqmam namerenie da si uwrejdam organizma,za swqtata cel da buda haresana ot nqkoi drug,i treto-nqmam wolqta da se ogranichawam w qdeneto !

miloto na miloto:P
03-23-2007, 20:13
amiii..ne mislq,che s1m gotova na vsichko.. :roll: ..

Imaginar4e
03-23-2007, 20:31
Най-важно е здравето.В никакъв случай не съм някаква маниачка на тема слабо тяло.Имам си моите излишни мазнинки и се мъча да ги махна, но не по този драстичен начин.Не съм ЗА сегашната тенденция за супер слабо тяло като на моделите.Въпреки, че вече и тва не е на мода.По последни новини идеала за тяло определено не са кльощавите момиченца.Аз си се гордея с моето щръкнало, месесто дупе :)

<black soul>
03-24-2007, 08:38
Да,готова съм и бих го направила,но не е полезно изобщо.Затова предпочитам нормални диети комбинирани със движение и сичко си е перфе :wink: .А и мисля,че май никой в днешно време не харесва закръглените хора,сичко са някфи ходещи скелети ама кфо да се прай.. :|

Готова си да го направиш!? Божеее...
Аз не съм готова и не искам, не само защото вреди на здравето, а и защото не искам да съм прекалено слаба, защото като повръщаш и те боли всичко щото не ядеш и почваш да боледуваш не е много ПРИЯТНО!!! Така че аз не съм готова на драстични мерки пък и.... всъщност аз нямам нужда, така съм си пърфект!

`Death`Whore`
03-24-2007, 08:40
Тялото дори в ранни фази на булимия и анорексия може да е слабо, но не е красиво.

SINDEL
03-24-2007, 09:20
Не, определено не съм готова на вси4ко заради едното му отслабване. Първо щото е супер вредно, второ щото не съм фенка на кльощавите девой4ета тип ходещи скелети. За мен слабото тяло не е красиво тяло. Красиво тяло е стегнатото тяло. Пък слаби4ките имат ужасно болен вид, кокалите им стър4ат навсякъде и изглеждат все едно ще се с4упят, ако ги духне малко по-силен вятър :-s
Не благодаря! [-(

tainstvenata
03-24-2007, 10:03
да

GalleNo_MoMi4eNce
03-24-2007, 18:34
Ami qm si ot vsichko po malko si mi e dobre mojesh da svalish kilogramite i s uprajneniq ni ne i s gladuvane!lqlq mi e bolna ot anureksiq i chesno kazvam vi ne go pojelavam na nikogo !!!!!Sega e 30 kilograma nishto ne moje da qde!i prostoo ujasno neshto

InLv0ve_iN_LiFe
03-24-2007, 18:43
Аз бих, да! Всички тука казвате , че не сте готови на всичко, но не ви се налага! Братовчедка ми беше страшноклйощава,но сега стана 80 КИЛОГРАМА! Кажете, ако сте толкова( :-# ) Няма ли да сте готови ... :wink: :smt016

<black soul>
03-24-2007, 19:28
Не ям много...Такъв ми е организма...Но ям ВИНАГИ когато поискам, и ВСИЧКО,което поискам.
НИКОГА,за нищо на света,дори да стана 90 килограма не бих се лишила от храна...От всичката храна,която обичам,по точното време,в което обичам,в точните количества,които обичам и в точната комбинация,която обичам.
НИКОГА,не бих спазвала режим,за да се натоварвам излишно,при положение,че мога просто да ям и всичко да е толкова по-лесно...
--
И все пак благодаря на стеченията на обстоятелствата,че каквото и да правя не дебелея. :P
Ако станеш 90 кила няма да направиш нищо че да отслабнеш! Знаеш ли че при такова тегло направо можеш да си пукнеш!? Кви ги дрънкаш!

strange__
03-24-2007, 19:48
<black soul>,а ти защо се заяждаш със всички?! :roll:
По темата :arrow: зависи...ограничавах се дълго време от неща като банички,кифли,чипсове и тн.В съчетание с упражнения,постигнах това,което исках от тялото си и сега ходя 3 пъти седмично на тае бо,продължавам да не ям гореизброените не за друго,а просто вече не изпитвам нужда :arrow: по-добре без тях.Но всичко,в пълния смисъл на думата,не бих направила :wink:

BroKeN^DreAmZ`f
03-25-2007, 15:35
Да,готова съм и бих го направила,но не е полезно изобщо.Затова предпочитам нормални диети комбинирани със движение и сичко си е перфе :wink: .А и мисля,че май никой в днешно време не харесва закръглените хора,сичко са някфи ходещи скелети ама кфо да се прай.. :| Оххх майкоо как реши че никой не харесва закръглените хораа.......тва че всички имат манията да са слаби и айде верно тея с хубавите тела са по-харесвани, ама как може да кажеш че никой не харесва закръглените. За всеки си има някой и не всичко се определя от външноста, а и не мислиш ли че е по-добре до тебе да стои човек който да е здрав и жизнен макар и с килца от горе....отколкото некъв скелет, дет няма и за къде да го хванеш а и да те е страх да го пипнеш, че ще земе да припадне от неядене?! :roll:
А по темата....мнението ми май стана ясно вече, ама аз пак да си кажа.....не не съм готова на всичко. Признавам си че са ми минавали такива неща през глават, щот в крайна сметка тва е най-лесния начин, но поне на то етп в никъв случай не бих!!!

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-25-2007, 21:46
e 4ak puk na vsi4ko .. NE !

анитта
03-27-2007, 03:20
Да да да да да и пак да.това е мечтата на живота ми...за съжаление е просто мечта ](*,) ](*,) ](*,)

Baby_b
03-27-2007, 14:46
Не съм. =; [-X :::