PDA

View Full Version : Упражнение за...



SeXyTo_f
03-23-2007, 18:25
така, имам малък проблем.... крачката, дупето... всичко си ми е наред... имам съвсем леко коремче и са тръгнали да ми се образуват леки паласки... не съм дебела, но напоследък се отпуснах в тази част на тялото... корема, знам.... вече почнах да права коремни преси, и има ефект, там ще се оправя...ами леките образувания на паласки, как? много ви моля за съвет, да ми кажете някои упражнения точно за там... мерси предварително! 8-[

Ниго
03-23-2007, 18:31
Паласки се свалят с кардио, а най-доброто за д... и бедра са клекове с щанга и плиета.

SeXyTo_f
03-23-2007, 18:33
с какво се свалят паласките? :|

Anf3tamin4o
03-23-2007, 18:43
Дръж (http://www.letsgym.com/2007/03/10/dosadnite-palaski/)

SeXyTo_f
03-23-2007, 18:47
мерси много :)

03-23-2007, 18:54
Въпроса ми може да ви се стори тъп нооо - какво представляват тези паласки :roll:

SeXyTo_f
03-23-2007, 18:55
над дупето, някъде окола кръста, но може би малко по надолу.... мойте се виждат като се изпъна назаде... 8-[

Anf3tamin4o
03-23-2007, 19:02
Дай Снимка де :lol: :lol: :smt005
На Пласките =D>

SeXyTo_f
03-23-2007, 19:22
на какво?

Misha_
03-24-2007, 10:29
spored men otidi na fitnes i tam instruktora da ti napravi programa za tezi palaski i za drugi 4asti ot tqlo koito iska6 da premahne6 ili da stegne6 tova e nai uda4niqt variant spored men
uspeh vse pak :D

GalleNo_MoMi4eNce
03-24-2007, 15:21
ами паласките можеш да ги махнеш със странични коремни преси но са доста труднички!ппоне аз така знам и даже сега се опитвам да ги махнаи моите

SeXyTo_f
03-24-2007, 15:53
е не ми е толкова критично положението чак до фитнес с специални упражнения... но мерси много за информацията :)

GLeZoRanA
03-24-2007, 16:43
е не ми е толкова критично положението чак до фитнес с специални упражнения... но мерси много за информацията :) Еееееее тва баси как прозвуча... не е нужно да ти е критично състоянието, за да ходиш на фитнес :-s

<black soul>
03-24-2007, 19:02
е не ми е толкова критично положението чак до фитнес с специални упражнения... но мерси много за информацията :) Еееееее тва баси как прозвуча... не е нужно да ти е критично състоянието, за да ходиш на фитнес :-s
Напротив! Аз не ходя на фитнес щото не ми трябва. Защо човек трябва да дава пари, за да прави упражнения, ако е слаб. За кво ти е да поддържаш форма във фитнеса!? Човек може да поддържа форма ии вкъщи ии да тича навън и повечко разходки. Фитнеса е за хора със заседнал живот. Тука май повечето са тийн, ..ако вие имате заседнал живот направо ме убивате! :-s

GLeZoRanA
03-24-2007, 21:18
е не ми е толкова критично положението чак до фитнес с специални упражнения... но мерси много за информацията :) Еееееее тва баси как прозвуча... не е нужно да ти е критично състоянието, за да ходиш на фитнес :-s
Напротив! Аз не ходя на фитнес щото не ми трябва. Защо човек трябва да дава пари, за да прави упражнения, ако е слаб. За кво ти е да поддържаш форма във фитнеса!? Човек може да поддържа форма ии вкъщи ии да тича навън и повечко разходки. Фитнеса е за хора със заседнал живот. Тука май повечето са тийн, ..ако вие имате заседнал живот направо ме убивате! :-s Абе във фитнеса в който ходя има момичета на който и най - слабата в тоя форум не може да им стъпи на малкия пръст .. просто уникални, с перфектните тела.. обаче са всеки Божи ден в залата.. и тва е сигурно щото по цял ден седят пред компютрите .. егати глупавото оправдание беше па тва , че фитнеса е за хора със заседнал начин на живот ГЛУПОСТИИИИИИИИИ!!!!

03-25-2007, 09:34
ti pak ot de znai6 telata na horata vav foruma??????? tfa 4e tvoito e po zle ot tqhnite ne ozna4ava 4e i telata na dr. sy6to e po kreti4no ot onezi!Moito si e perfekt!

sh3_1s_7h3_0n3
03-25-2007, 11:56
страничните коремни преси - рай :-D

а пък за краката има едни, уф не съм мн сигурна как се казват... пясъци такива... тежести за крака... те се слагат около глезените... и с тях примерно си се разхождаш вкъщи...като правиш коремните преси (добре е да правиш половинки... със сгънати в коленете крака) и си с тез тежести. след т'ва за да стегнеш долната преса..както си легнала си вдигаш краката както са сгънати в коленете под ъгъл 90градуса... и така хем правиш упр за корем и малко под корема.. хем и за крака...

и като прибавиш и страничните преси... и-де-ал-но :-D

BroKeN^DreAmZ`f
03-25-2007, 14:24
е не ми е толкова критично положението чак до фитнес с специални упражнения... но мерси много за информацията :) Еееееее тва баси как прозвуча... не е нужно да ти е критично състоянието, за да ходиш на фитнес :-s
Напротив! Аз не ходя на фитнес щото не ми трябва. Защо човек трябва да дава пари, за да прави упражнения, ако е слаб. За кво ти е да поддържаш форма във фитнеса!? Човек може да поддържа форма ии вкъщи ии да тича навън и повечко разходки. Фитнеса е за хора със заседнал живот. Тука май повечето са тийн, ..ако вие имате заседнал живот направо ме убивате! :-s
Тцтц е тва беше поредната простоятия в тоя форум......ти луда ли си илис амо на такава се прайш? :?: :!: :roll: Ще ме извиняваш ама спорта е здраве. То по тая логика защо футболистите играят футбол, а гимнастичките гимнастика примерно :roll: Кът са си слаби и с хубави тела...фитнеса също е спорта като всички останали, и не е задължително да имаш проблеми с теглото са да тренираш. Някои го праят за удоволствие, други щот имат нужда. Пък и в крайна сметка нищо не ти гарантира, че "безпроблемното ти тяло" ще бъде вечно :!: :!: :!: :evil: Мислете малко преди да говорите!

Sky_WHy_I_cant_FLy
03-25-2007, 14:40
да,така е!!!Фитнеса е суперподходящ за хора с хубави тела,нали се пак тря ги подържаме.. :wink: ааа за дебелите не просто фитнес на тях им трябва и диета и гладувае....ии е др тема