PDA

View Full Version : Проблем с **я



Schnitzer
04-07-2007, 23:20
Абе реших да ви питам,преди имах един проблем които си беше така да се каже неприятен.Значи като свърша един път и след това втория път се усещаше едно много кофти болезнено донякъде напрежение и напрао ти се отисква да правиш каквото и да е :cry: някои да има представа от какво може да се получава така?

BAYO
04-08-2007, 00:52
Еми и аз съм го имал на моменти тоя проблем. Зависи след колко време идва втория път. Дай му малко релакс, не го напъвай толко много.

iLoveChocolate
04-08-2007, 12:36
от момчета съм чувала, че е нормално

www.PunksNOTDeaD-BG.tk
04-08-2007, 21:10
Абе ебете като машини бе, не е от това. Кой не може - да не ебе!

Schnitzer
04-08-2007, 22:20
Еми и аз съм го имал на моменти тоя проблем. Зависи след колко време идва втория път. Дай му малко релакс, не го напъвай толко много.Ем бате,понякога лягам да спя,и като се събудя пак е така,като се каже че спя по минимум 12 часа :cry:

batkodoki
04-10-2007, 22:25
Абе реших да ви питам,преди имах един проблем които си беше така да се каже неприятен.Значи като свърша един път и след това втория път се усещаше едно много кофти болезнено донякъде напрежение и напрао ти се отисква да правиш каквото и да е :cry: някои да има представа от какво може да се получава така?

ако става вупрос за "втори тек" - всеки мъж има индивидуален и задължителен т.н рефрактерен период през който не може да достигне до ерекция, няма желание за това, някой изпитват безразличие или отвращение от половия партньор през този период, или болезнени усешания в пениса при опити той да буде насилствено "съживен".

това е съвсем нормално. този рефрактерен период съществува при ВСИЧКИ мъже но има различна времева продължителност.
характерно е, че с нарастване на възраста времето между две ерекции/еякулации се удължава прогресивно, като за отбелязване е че при тези, които в млада възраст могат да повторят акта веднага - в зряла рефрактерния период е по-дълъг в сравнение с момчета при които той е бил изразен още в периода на съзряването.