PDA

View Full Version : IMAM PROBLEM S GARDITE... :(:(:(



AZ SAM SI AZ,NO...
04-08-2007, 12:00
:( ZDRAVEITE!IMAM EDIN PROBLEM.NA 17 GODINI SAM I NQMAM GARDI.A TOVA MI E KOMPLEKS.KAKVO DA NAPRAVQ KAJE TE MI?BLAGODARQ VI PREDVARITELNO!!! :(

04-08-2007, 12:04
Malkite gyrdi sa moderni.

iLoveChocolate
04-08-2007, 12:30
явна ти е такава структурата, секи е различен. ако заради другите искаш да имаш цици слагай си никви тесни сутиени и ги тъпчи с подплънки-така мисля, че правеха фолкпевиците.

sal4o
04-09-2007, 21:10
ako si slaba nadebelei za da raste cica trqbva da ima ot kakvo da raste no ne prekalqvai

04-18-2007, 11:16
i az sum s malki cici i tva me podtiska no spoko te sa na moda pri tva vqrvam 4e xorata koito istinski 6te durjata na teb nqma da se interesuvat ot razmera na gurdite ti :wink:

04-21-2007, 20:04
xaxaxax....ne sa na moda malkite cici...kfo lujete momi4eto :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

04-21-2007, 20:26
Silikonche slagai :D

MaKiNgMeCraZy
04-21-2007, 20:52
Принципно има всякакви хора, но трябва поне малко да имаш .. колкото и да е малко.Не съм виждала жена без никакви цици .. но ако толкова много се притесняваш върви на лекар и попитаи.
А относно това, че се комплексирате, че са ви малки циците ... само мога да ви кажа да се радвате.Лично аз съм с прекалено големи .. не е удобно, тежат, пречат и само в пазвате те зяпат .. само т'ва обсъждат .. мен лично ме кефят по-малки цици, но уви ... аз нямам такива.
P.S. Давам половината, само ми кажете как :Pp~

rusenski_6matka
04-24-2007, 08:52
nese bezpokoi nee 4ak tolkova mn vajno,6te porasnat \:D/ \:D/

04-24-2007, 20:23
:( ZDRAVEITE!IMAM EDIN PROBLEM.NA 17 GODINI SAM I NQMAM GARDI.A TOVA MI E KOMPLEKS.KAKVO DA NAPRAVQ KAJE TE MI?BLAGODARQ VI PREDVARITELNO!!! :(

i az imam sa6tiq problem ;(

miloto_Pilence
04-24-2007, 20:41
nese bezpokoi nee 4ak tolkova mn vajno,6te porasnat \:D/ \:D/

04-24-2007, 20:49
nese bezpokoi nee 4ak tolkova mn vajno,6te porasnat \:D/ \:D/

е да ама и аз съм почти на 17...вече не вярвам :cry: а не съм неква мн кльощава :cry:

qjte dreben penis
04-25-2007, 11:53
ае спрете се. стига с това циците не са важни. без цици една кака не е за никъде.

04-25-2007, 19:11
a moita sestra ima po golemi cici ot priqtelkata mi a e s 1 godina po malka ot neq.. ama sestra mi e 65 priqtelkata mi 55..

04-25-2007, 21:25
Споко бе ей. Глейте са, малките (и даже плоски ) цици са много практични щото не пречат. Освен това има не малко мъже които харесват ... именно малките цици, може би към 5 %.
За една дълга (сериозна) връзка малките цици могат да се окажат проблем (да подтикнат мъжа към изневяра), но ефект на омръзване може да се получи и от всякакви други неща.
Ако не можете да преодолеете този свой комплекс, то слагайте си подплънки.

Duff
04-25-2007, 23:17
ohh i az sum se komplesirala ot tiq glupsoti-cici! :roll: Sega ednoto i drugoto da si govorim,maja si darji na gardite!Pove4eto de... :---) A pak i jenata izglejda po dobre...ama nqkoi ne sa zaslujili,qvno. :roll: (kato men).Ama kakvo da se pravi,ne e bolka za umirane.Za smetka na tova pak si imam drugo..Kupuva6 si sutieni s potplanki,i tova e....ima i po vajni ne6ta ot tqloto na jenata ot gardite :D

jony
04-25-2007, 23:49
Моделките, с какви гърди са?
Отговори си на този въпрос и "be happy" :mrgreen:

UnBornKb
04-26-2007, 11:06
Ако един човек те обича, той ще те обича такава каквато си... не си създавай глупави комплекси .. съвсем без гърди няма шанс да останеш. А и до колкото съм говорила с доста момчета, не си падат по кой знае колко по големи гърди - може да се заглеждат по тях, но не се кефят ако приятелката им има такива.
Ако реално са ти наистина голям проблем си вземи подплънки или сутиен с подплънки от гел

f1s714e70
04-26-2007, 16:08
mn momi4eta imat sa6tiq problem ne si samo ti :P

05-08-2007, 08:28
ami okolo men vs sa s golemi gardi poneje vs sa sas silikon az sam na 13 i nqmama ni6to!!!maika mi,lelq mi,priatelkite na mama,dori i nai-dobrata mi priatelka(24 god) sa6to taka,4e kato stane6 palnoletna nqma ni6to lo6o v tovaako ti e kompleks da si sloji6 cici!!!

scarabei
05-08-2007, 13:08
Не е това най-важното.От мъжка гледна точка ще ти кажа,че по-малките цици са по-възбудими.Недей да се потискаш,освен ако гаджето ти не е тираджия.

05-08-2007, 19:15
Познавам момиче, което е на 18 и няма абсолютно никакви цици, а тя не е нито слаба, нито дебел т.е нормална си е, дори братовчезка ми, която е в 5 клас има по големи цици от нея, но на момичето не и пука. Така че горе тлавата и да не ти пука. Момичета със малги гърди са по хубави :wink: а и я пусни на някой фешън канал да ги видиш манекенките да не мислиш, че те имат цици, освен тук - там ако някоя си е сложила силикон и въпреки всичико мъжете все си падат по манекенки. :-D

05-10-2007, 11:11
МАЛКИТЕ ЦИЦИ СА НА МОДА ? ЛОООООООЛ, А бе вие болни ли сте ? ... Немаш ли яки цици(средно голями или МНОГО ГОЛЯМИ:)))) )... по добре си седи вкъщи и не се поакзвай никаде... защотото е доста гадно ...големите цици са си яко нещо не говорете простотий!!!

Ulety
05-22-2007, 09:52
UnBornKb
МнениеПуснато на: Чет Апр 26, 2007 1:06 pm Заглавие:
Ако един човек те обича, той ще те обича такава каквато си... не си създавай глупави комплекси .. съвсем без гърди няма шанс да останеш. А и до колкото съм говорила с доста момчета, не си падат по кой знае колко по големи гърди - може да се заглеждат по тях, но не се кефят ако приятелката им има такива.
Ако реално са ти наистина голям проблем си вземи подплънки или сутиен с подплънки от гел

naviacha
05-23-2007, 00:02
"Малките цици са на мода"
тва го викат плоските :-D

Всяка жена след която си е уголемила гърдите, твърди че и става по-лесно да си намери работа, мъжете повече търсят компанията и и т.н.
Тъй че да не се залъгваме ко обичате :-)

shalis
05-23-2007, 07:52
По принцип мъжете гледат големите гърди и задници, но не всички . Има много мъже, които си падат по по-скромните форми.И аз не съм с кой знае какви размери, но не съм се оплакала до сега от мъжко внимание. А за гърдите някои казват " пий боза" - може да пробваш.Обаче се замисли в днешно време колко различни модели сутиени се произвеждат.Вземи си един тип "бриджитка" и смятам ще си доволна - тои не е като другите сутиени - върши работа на "повдигач" и прави малкото да изглежда не много, но достатъчно.Не вярвам да си съвсем без гърди - смятам ще ти свърши работа :) или пък си вземи силиконови подплънки.
Аиде не им се давай на тия тъпи комплекси...