PDA

View Full Version : Проблем с растежа на ноктите



qwerradi
04-09-2007, 14:22
Здравейте, имам сериозен проблем с растежа на ноктите на краката. Ноктите ми растат наобратно, забиват се отстрани в кожата на краката.
Разбрах, че има някакво лекарсто /мисля, че е крем/, което възвръща нормалния растеж на нокъта. Ако някой го знае и е имал такива проблеми, моля да ми помогне. Наистина се нуждая от помощ.
Благодаря придварително

kat4enceto
04-09-2007, 15:13
e tva ve4e e mnoo gadno

ABSOLUTme
04-09-2007, 16:37
Здравейте, имам сериозен проблем с растежа на ноктите на краката. Ноктите ми растат наобратно, забиват се отстрани в кожата на краката.
Разбрах, че има някакво лекарсто /мисля, че е крем/, което възвръща нормалния растеж на нокъта. Ако някой го знае и е имал такива проблеми, моля да ми помогне. Наистина се нуждая от помощ.
Благодаря придварително
Сега..да не те объркам..но аз като бях малка имах такова на палчето на крата..нокътът ми се забиваше настрани,но това не значи,че натам ти растат ноктите.. :lol: доколкото знам се получава от много дълбоко изрязване.. ако се възпали води до панарициум..в някои случаи се налага операция,в по-леки - не..само че ние и да искаме не можем да ти кажем..
мини през личния лекар за преглед и ако е нещо сериозно,ще те насочат към специалист.

batkodoki
04-10-2007, 21:00
Здравейте, имам сериозен проблем с растежа на ноктите на краката. Ноктите ми растат наобратно, забиват се отстрани в кожата на краката.
Разбрах, че има някакво лекарсто /мисля, че е крем/, което възвръща нормалния растеж на нокъта. Ако някой го знае и е имал такива проблеми, моля да ми помогне. Наистина се нуждая от помощ.
Благодаря придварително

пол&възраст?!

консулт с мноого опитен дерматолог.

не ги изрязвай дълбоко.
често помага "лека на баба Ванга" - сваряваш пакетче кафе в 2-3 литра вода, доливаш още гореща вода и киснеш краката вечер в нея.

мн често това е израз на микотично заболяване на ноктите и "кремчетата" които наистина вършат работа са с цени от дву и трицифрен порядък.

qwerradi
04-11-2007, 10:12
Аз съм момче на 16 години
Благодаря

qwerradi
04-11-2007, 10:13
Бихте ли ми обяснили по-точно за това с кафето.
Колко кафе се слага ...