PDA

View Full Version : Moderated: Дали не съм болна от булимия?



04-10-2007, 15:57
здр.на всички
имам един проблем и бих искала да споделя с вас
Всичко започна на Великден когато отидох на гости у баба ми и тя ми даде да ям сърми и каза че тези сърми ги пазела от миналата седмица щото не съм отишла и ги запазила...та щот не ям месо и ми ги даде тия съми
ядах от тия сърми от начало нищо ми нямаше но след 2-3 часа като се прибрах у нас ми стана супер тежко и бръкнах си и върнах след тва ми беше добре но до следващото ядене ядах и пак върнах...и неска 3или 4ден повръщам ето днеска сутринта ми беше гадно на стомаха и бръкнах си и повърнах :smt011 и току що пак щото майка ми на обяд беше ми спържила картофи и аз ядах и след тва....
въпросът ми дали не съм болна болимия или кво там :smt010
щото не мога нищо да ям и само вода мога д апонасям смисъл даже и кафето ми се стува тежко нз
помогнете ми :?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

04-10-2007, 16:35
mmm spored ment fa e bolimiq ot sekude otidi vednaga na lekar shtoto tfa e mn seriozno ....

Th3WildAng3l
04-10-2007, 16:47
Ммм .. може просто да ти се гади, нещо да ти е разстроен стомаха и от това да е. Тези сърми, които са стоели седмица .. малко съмнителни ми изглеждат. Не знам .. по-добре още някой да изкаже мнение.

04-10-2007, 16:54
одеве отварям хладилника и уж щях да ям но се отказах
нз :smt012 а иначе е пълен оба4е просто не ми се яде или ми се отяде като си помисля 4е пак може да повращам :-s :-s :-s

CrazyWitch
04-10-2007, 18:08
Еми проблема най-вероятно идва от сърмите, но ние само може да предполагаме. Иди да ти направят преглед и т.н.

batkodoki
04-10-2007, 18:49
здр.на всички
имам един проблем и бих искала да споделя с вас
Всичко започна на Великден когато отидох на гости у баба ми и тя ми даде да ям сърми и каза че тези сърми ги пазела от миналата седмица щото не съм отишла и ги запазила...та щот не ям месо и ми ги даде тия съми
ядах от тия сърми от начало нищо ми нямаше но след 2-3 часа като се прибрах у нас ми стана супер тежко и бръкнах си и върнах след тва ми беше добре но до следващото ядене ядах и пак върнах...и неска 3или 4ден повръщам ето днеска сутринта ми беше гадно на стомаха и бръкнах си и повърнах :smt011 и току що пак щото майка ми на обяд беше ми спържила картофи и аз ядах и след тва....
въпросът ми дали не съм болна болимия или кво там :smt010
щото не мога нищо да ям и само вода мога д апонасям смисъл даже и кафето ми се стува тежко нз
помогнете ми :?

ПОЛ&ВЪЗРАСТ. килограми и ръст?

Rock & Roll Queen
04-10-2007, 18:58
Мм мисля, че е хранително натравяне..миналото лято и аз имах такова и от всяко нещо повръщах. Отиди на лекар!!! На мен ми преляха глюкоза или нещо такова и за 1 час се оправих! :)