PDA

View Full Version : Problem i se 4udq! (Za momi4eta)



The_Question_
04-11-2007, 15:09
Zdraveite na vsi4ki ot foruma. Imam maluk problem, koito me pritesnqva.
Ot okolo edin mesec imam neshto kato techenie, koeto obache ne e gusto i sluzesto, ami e technost, koqto zasuhva. Ima lek cvqt ot vreme na vreme i ponqkoga, ne vinagi, mirishe na neshto stranno, kato na katofi. Ne moga da si obqsnq kakvo e tova. Fevruari moqt priqtel vleze v men za suvsem malko bez preservativ, no tova vse pak me kara da mislq che toi moje da mi e natresul neshto. zdrav si e po princip, nqma nqkakvi venericheski bolesti, obache predi izvestno vreme e pravil sex s momiche koeto e imalo hlamidii...chudq se dali i na men ne mi e natresul neshto takova vupreki vsichko ili prosto hormonite mi neshto se buntuvat poveche ot obiknovenoto kakto obiknoveno stava vuv vremeto kogato si teen...v dulbok razmisul me vkarva cqloto tova neshto i mai shte poseshtavam genekologa...vse pak ako na nqkoi mu se e sluchvalo da spodeli ili da dade suvet shte sum blagodarna

nata6ka
04-11-2007, 15:14
ми аз мисля че вав всички случеи е най-добре да се иде на генеколог :) .Обаче чесно казано мен мааааалко ме е страх :oops:

The_Question_
04-11-2007, 15:42
I men taka, zatova purvo se obrushtam kum forumkite, ako mogat da pomognat.

Cherlotte
04-11-2007, 22:25
Ами ако е правил с нея секс с презерватив вероятността и той да има е много малка. Ако е без вероятността е голяма и изобщо не е трябвало да имате какъвто и да е интимен контакт преди да се е излекувал. Защото става дума за нещо сериозно, не е обикновена гъбична инфекция, а венерическа болест, която може да доведе дори до стерилитет. Честно казано не смятам, че имаш хламидии, но те съветвам да прочетеш повече за тях и сама да прецениш. :wink: