PDA

View Full Version : Moderated: Какви са симптомите на цветната бременност?



04-16-2007, 06:58
Obqsnete mi simptomite za cvetnata bremennost molq vi za6toto me e mn strah idva si mi redovno i si mi e po 5 6 dena normalno no s priqtelq mi sme go pravili nqkolko pyti bez i sega posledniq pyt kato mi doide povry6tah be6e mi mn zlе padna mi kryvnoto ima li nqkakva veroqtnost da sym bremenna strah me eda vzema test za6toto grada e malak i 6te se razbere...!Pomognete mi molq vi!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

silver_angel
04-16-2007, 07:27
zna4i az dokolkoto znam,mili4ka pri cvetnata bremennost si imash redoven cikul i e mnogo veroqtno da ne razbere6 4e si bremenna do 5-6 mesec ;)

SINDEL
04-16-2007, 07:43
Такаам.. зна4и при цветната бременност имаш цикъл, но той в никакъв слу4ай не е..хм.. нормален, ако мога така да се изразя. Много по-кратък е от обикновеното, те4ението е слабо, понякога са дори само кап4ици и на цвят е бледо 4ервеникаво, даже розово. При вси4ки положения, ако е цветна бременност, би трябвало да я усетиш, като се има предвид, 4е ти най-добре познаваш тялото си и си знаеш каква ти е менструацията.

04-16-2007, 07:46
blagodarq vi mnogo naistina poospokoih se malko za6toto si mi e redovno i ne e bledo nito kapki no me e strah ot fakta 4e e bez i kato pro4etoh drugi temi za cvetna bremennost i se stresnah no nikade ne e opisvat savsem konkretno mn blagodarq

SINDEL
04-16-2007, 07:48
blagodarq vi mnogo naistina poospokoih se malko za6toto si mi e redovno i ne e bledo nito kapki no me e strah ot fakta 4e e bez i kato pro4etoh drugi temi za cvetna bremennost i se stresnah no nikade ne e opisvat savsem konkretno mn blagodarq

Зна4и щом няма промяна, вси4ко си ти е наред. Не се шашкай толкова :wink: