PDA

View Full Version : Edno vapros4e????? Kam damite....



Murrr
04-19-2007, 20:29
Kakvo vi e mnenieto za protivoza4ata4nite? Za6toto mi predpisaha i se 4udq dali da gi pia! Predpisaha mi gi za neredoven cikal. Imat li nqkakvo negativno deistvie??????

Just_One_Girl
04-19-2007, 21:15
Ти как мислиш, щом ти ги е предписал лекар? Нямат негативно действие, могат само да са ти в помощ. Гадното е, че трябва всеки ден да се сещаш да ги пиеш, но след известно време ти става навик ;)

04-19-2007, 21:31
Az sum malko skeptichno nastroena.Chuvala sum che prichinqvat dopulnitelno okosmqvane na tqloto tui kato sudurjali mujki xormoni, a ot druga strana che pridavat blqsuk na kosata i zazdravqvat niktite.No spored men vsqka namesa v deistvieto na organizma ne e mnogo blagotvorno

ABSOLUTme
04-19-2007, 22:57
Az sum malko skeptichno nastroena.Chuvala sum che prichinqvat dopulnitelno okosmqvane na tqloto tui kato sudurjali mujki xormoni

не мога да не се смея,като се изказвате неподготвени.. :lol:
тези хапчета се изписват и при херутизъм,демек - прекалено окосмяване.че си има странични ефекти - има си,но кое лекарство няма?
аз лично пиех доста време(година и повече) Diane 35,но с цел противозачатъчни..много бях доволна и от факта,че винаги,винаги,винаги ми идваше в един и същи ден,приблизително в един и същи час.нямаше изненади,никакви болки(аз попринцип рядко имам болезнена менструация,но тогава пък хич)..
щом си минала на преглед и са ти изписани от лекар,няма от какво да се притесняваш. :wink:

vivian
04-20-2007, 19:43
az sam protiv,osven ako ne se upotrebqvat zqa medicinski celi.te uveli4avat riska ot rak na gardata i uveli4avat opasnostta ot rak na 6iikata na matkata.

batkodoki
04-20-2007, 23:44
Az sum malko skeptichno nastroena.Chuvala sum che prichinqvat dopulnitelno okosmqvane na tqloto tui kato sudurjali mujki xormoni

не мога да не се смея,като се изказвате неподготвени.. :lol:
тези хапчета се изписват и при херутизъм,демек - прекалено окосмяване.че си има странични ефекти - има си,но кое лекарство няма?
аз лично пиех доста време(година и повече) Diane 35,но с цел противозачатъчни..много бях доволна и от факта,че винаги,винаги,винаги ми идваше в един и същи ден,приблизително в един и същи час.нямаше изненади,никакви болки(аз попринцип рядко имам болезнена менструация,но тогава пък хич)..
щом си минала на преглед и са ти изписани от лекар,няма от какво да се притесняваш. :wink:

а така!
аз пък не мога да не се смея като виждам жертви на рекламата.....

...и когато започнете да опешивявате смееща се госпожице - заповядайте, срещу кредитната карта на баща ви, ще ви имплантираме синтетична коса!

ABSOLUTme
04-20-2007, 23:49
Az sum malko skeptichno nastroena.Chuvala sum che prichinqvat dopulnitelno okosmqvane na tqloto tui kato sudurjali mujki xormoni

не мога да не се смея,като се изказвате неподготвени.. :lol:
тези хапчета се изписват и при херутизъм,демек - прекалено окосмяване.че си има странични ефекти - има си,но кое лекарство няма?
аз лично пиех доста време(година и повече) Diane 35,но с цел противозачатъчни..много бях доволна и от факта,че винаги,винаги,винаги ми идваше в един и същи ден,приблизително в един и същи час.нямаше изненади,никакви болки(аз попринцип рядко имам болезнена менструация,но тогава пък хич)..
щом си минала на преглед и са ти изписани от лекар,няма от какво да се притесняваш. :wink:

а така!
аз пък не мога да не се смея като виждам жертви на рекламата.....

...и когато започнете да опешивявате смееща се госпожице - заповядайте, срещу кредитната карта на баща ви, ще ви имплантираме синтетична коса!

Може би жертви на некадърни и некомпетентни лекари в България,но не и на реклама.Може да сихаресам омекотител Коколино на реклама,но няма да си купя лекарство без да съм се консултирала с лекар.
И преди да се заядеш с мен,вземи прочети поста над моя,сиреч 'Chuvala sum che prichinqvat dopulnitelno okosmqvane na tqloto tui kato sudurjali mujki xormoni'.Не съм казала,че нямат отрицателни ефекти.Ходи да спиш като не си свежарка и недовиждаш.

batkodoki
04-21-2007, 00:04
Az sum malko skeptichno nastroena.Chuvala sum che prichinqvat dopulnitelno okosmqvane na tqloto tui kato sudurjali mujki xormoni

не мога да не се смея,като се изказвате неподготвени.. :lol:
тези хапчета се изписват и при херутизъм,демек - прекалено окосмяване.че си има странични ефекти - има си,но кое лекарство няма?
аз лично пиех доста време(година и повече) Diane 35,но с цел противозачатъчни..много бях доволна и от факта,че винаги,винаги,винаги ми идваше в един и същи ден,приблизително в един и същи час.нямаше изненади,никакви болки(аз попринцип рядко имам болезнена менструация,но тогава пък хич)..
щом си минала на преглед и са ти изписани от лекар,няма от какво да се притесняваш. :wink:

а така!
аз пък не мога да не се смея като виждам жертви на рекламата.....

...и когато започнете да опешивявате смееща се госпожице - заповядайте, срещу кредитната карта на баща ви, ще ви имплантираме синтетична коса!

Може би жертви на некадърни и некомпетентни лекари в България,но не и на реклама.Може да сихаресам омекотител Коколино на реклама,но няма да си купя лекарство без да съм се консултирала с лекар.
И преди да се заядеш с мен,вземи прочети поста над моя,сиреч 'Chuvala sum che prichinqvat dopulnitelno okosmqvane na tqloto tui kato sudurjali mujki xormoni'.Не съм казала,че нямат отрицателни ефекти.Ходи да спиш като не си свежарка и недовиждаш.

хич не сум в настриение да се конфронтирам, понеже пратих днес 16 "разбирач/к/и на ликвидация!
и да завършим темата - това което казвам е истина!
останалото - безпочвени женски дрънканици почерпени от списания!

sic!!!

ABSOLUTme
04-21-2007, 00:14
хич не сум в настриение да се конфронтирам, понеже пратих днес 16 "разбирач/к/и на ликвидация!
и да завършим темата - това което казвам е истина!
останалото - безпочвени женски дрънканици почерпени от списания!

sic!!!

злобар :lol:

batkodoki
04-21-2007, 00:23
хич не сум в настриение да се конфронтирам, понеже пратих днес 16 "разбирач/к/и на ликвидация!
и да завършим темата - това което казвам е истина!
останалото - безпочвени женски дрънканици почерпени от списания!

sic!!!

злобар :lol:


да!

ИСТИНАТА ВИНАГИ БОЛИ!

ABSOLUTme
04-21-2007, 00:28
хич не сум в настриение да се конфронтирам, понеже пратих днес 16 "разбирач/к/и на ликвидация!
и да завършим темата - това което казвам е истина!
останалото - безпочвени женски дрънканици почерпени от списания!

sic!!!

злобар :lol:


да!

ИСТИНАТА ВИНАГИ БОЛИ!

Мен не ме боли нищо.. :roll:
Претенции за невежеството ми предявавяй към Д-р Кадурина от Кожно отделение във ВМА и Д-р Матеев от Медицинска академия.Те са ме 'лъгали'. :lol:

vivian
04-21-2007, 18:44
ясно е че си имат и добрите и лошите страни противозачатачните.както се казва нож с две остриета са.но според мен трябва да се пият само в краен случай и то ако е наложително и то от медицинска гледна точка.и на мен лекари са ми изписвали,но не съм пила,понеже не искам да си разбърквам хормоните още в ранна възраст.ползваи други предпазни средства по-добре,за да не съжаляваш един ден...

MaKiNgMeCraZy
04-21-2007, 21:05
ясно е че си имат и добрите и лошите страни противозачатачните.както се казва нож с две остриета са.но според мен трябва да се пият само в краен случай и то ако е наложително и то от медицинска гледна точка.и на мен лекари са ми изписвали,но не съм пила,понеже не искам да си разбърквам хормоните още в ранна възраст.ползваи други предпазни средства по-добре,за да не съжаляваш един ден...


Ти четеш ли к'во се пише или само пишеш наизуст?!Момичето е написало "Predpisaha mi gi za neredoven cikal" ...
Щом ти ги е изписал лекар взимай ги.Наистина цикала се нормализира.Лично аз не съм пила, но приятелки пият точно с такава цел и са много доволни.Както ABSOLUT`me каза няма изненади .. винаги ти идва на същата дата .. или точно на 28 дена ;)
А относно дали е хубаво или не ... кое лекарство е хубаво да се пие?По тая логика дайте да не пием никакви лекарства .. Няма да сбъркаш ако си ги взимаш ;)

`Death`Whore`
04-22-2007, 07:25
Аз лично за нередовен цикъл препоръчвам секс :smt005

Murrr
05-12-2007, 17:49
E tai li ina4e zapo4nah da zi vzimam. Vremeto 6te pokaje dali imat strani4ni efekti ili ne. Za sega ni6to mi nqma :D

Butterfly^
05-13-2007, 17:28
Аз лично за нередовен цикъл препоръчвам секс :smt005


Добри препоръки даваш :D
Ще ми станеш ли новият личен гинеколог? :lol:

bloodybaby
05-26-2007, 16:50
противозачатъчните действат на хормонална основа, така че нежелателни последствия може винаги да се появят.Въобще не вярвайте, че ги няма - може да се появят след години дори, така че гаранции няма!Ако има гаранции за качество, поне аз не съм срещала лекар, който да даде някъква гаранция и да понесе последиците след това!
Има противозачатъчни, които наистина регулират цикъла, но имат и много други странични ефекти...
Един от страничните ефекти на противозачатъчните, е прекомерно окосмяване, друг .... напълняване...
Аз лично смятам, че е по - добър вариант спирала.5 години без проблем пази и без почти никъкви странични ефекти, а и не се налага да си стриктен всяка сутрин с чашата вода в ръка и хапчето в другата....освен това може да се махне винаги по желание на пациента и не е скъпо да се сложи

SINDEL
05-28-2007, 08:21
Аз лично смятам, че е по - добър вариант спирала.5 години без проблем пази и без почти никъкви странични ефекти, а и не се налага да си стриктен всяка сутрин с чашата вода в ръка и хапчето в другата....освен това може да се махне винаги по желание на пациента и не е скъпо да се сложи

Да де, спиралата е добър вариант, но се препоръ4ва за раждали жени.