PDA

View Full Version : Бялото течение...



Тийнка
04-22-2007, 20:31
Имам бяло течение горе долу от няколко години, кажи речи откакто ми дойде. Обаче от скоро забелязвам,че не е точно бяло, ами жълтенее. Четох някъде,че е нормално да е бяло или жълтеникаво но все пак малко ми е притеснено. Има ли нещо общо със това, че от скоро правя секс... и? При вас как е?

krema
04-22-2007, 21:11
zdravei zna4i po prin4ip nqma problem no vse pak idi na lekar za6toto moze da ima6 nqkakvo vazpalenie

04-22-2007, 21:22
Още по-вероятно е, защото от скоро водиш интимен живот. Ако на приятелят ти не са му били съвсем чисти пръстите, както се получава от вр на вр може да си пипнала нещо.

krema
04-22-2007, 21:33
da ima ne6to vqrno skoro edna priqtelka se lekuva to4no ot tova i to moje dase polu4i ot mnogo raboti daze ot toaletna hartiq taka4e po dobre idi na lekar dokato e vreme

iNsaNE`giRL
04-23-2007, 19:37
Офф ама вие, бати хората. За най - малкото нещо "Ходи на лекар". Едва ли момичето не знае това. За да ни пита значи иска мнение и да разбере дали и други са имали същия проблем.
За течението аз знам, че е нормално да е бяло, прозрачно такова или жълтеникаво. И не е кой знае какъв проблем. Цвета и мириса на течението зависи от много неща какво е казано не веднъж в този форум защото има най-малко 20 такива теми.