PDA

View Full Version : Cistit...



No`strings`attached
04-24-2007, 11:30
Zdraweite.
Znaete li kakwo moje da mi pomogne pri cistit? Imam go ot nqkolko meseca... Togawa otidoh na lekar mi predpisaha Ciprofloxacin.. pih go obache 4estno kazano ne pomogna. Sega pak go imam obache w mnogo po lek stadii. Prosto e nepriqtno. Pred mesec nqkude zapo4nah da piq pak Ciprofloxacin - ne mi pomogna PAK, zapo4nah da piq i mecho grozde - do izwestna stepen me oblek4i no zabelqzwam,4e edin den se poqwqwa,drug den - ne.Men mi pisna,a li4niq mi lekar postoqnno ne e na rabota i se draznq, ne se znae kato otida tam dali shte e tam ili ne. Pfu.. Ta zna4i wie imali li ste problem podoben na moq i kakwo po-to4no wi e pomognalo. Mersi predwaritelno.

anonimkata_
04-24-2007, 20:14
na MEN mi bqha predpisali Nolicin neslu4aino oba4e napisah men s glavni bukvi za6toto ne smeia da go prepora4vam nz dali 6te pomogne i az pih me4o grozde nego si go pii prodaljitelno vreme bezvredno e

morgana
04-25-2007, 17:19
na MEN mi bqha predpisali Nolicin neslu4aino oba4e napisah men s glavni bukvi za6toto ne smeia da go prepora4vam nz dali 6te pomogne i az pih me4o grozde nego si go pii prodaljitelno vreme bezvredno e

I az ot towa NOLICIN se oprawih i ottogawa ne sum imala problemi. No otidi wse pak na lekar , za da ne stane hroni4no 4e togawa maika pla4e

05-01-2007, 09:37
znaish li kvo shte ti pomogne??Pii Nelidix na mene mi pomogna opravix se za 4 dni :) Amm i spri da xodish s gol krust!!! :!: :!: :!:

miloto_girl_4e
05-01-2007, 11:30
Ох, и аз имам цистит(даже май си е хроничен)...
Наистина е много кофти ...
Та ... надявам се, че като имаш цистит си се обличаш добре и кръстта ти никога не е гол, когато е студено ?!
Другото, което е, не разпитвай така за антибиотици, трябва да отидеш на изследвания, защото цистита се причинява от различни микроорганизми, а всеки антибиотик лекува даден вид и може да се "лекуваш" с грешният антибиотик ..
Иначе си е кофти .. пий си все пак мечото грозде, ходи добре облечена и .. дано ти мине скоро :!:

iLoveChocolate
05-01-2007, 17:07
vednuj imah i a. mina mi s nagrevki.demek sedi6 nad tendjera s vrela voda ili otvara dokato spre da izliza para ot neq.

05-01-2007, 20:48
какво е цистит :oops: :oops: :oops: :smt017 :-k

katttto3
05-02-2007, 14:07
na MEN mi bqha predpisali Nolicin

i na men i mi pomogna ...... za malko

VlIuBeNka
06-30-2007, 14:18
V4era bqh na lekar sys sy6tiq problem ... li4niqt mi lekar me preprati kym NEFROLOG .... bqh iz4ela dosta ne6ta vyv foruma i si misleh 4e pravilniqt variant e GINEKOLOG ili UROLOG, no uvi okaza se 4e ne sym bila prava ... syvetvam te da opitash o6te nqkolko pyti da se svyrjesh s li4niq si lekar ili prosto da pojertvash malko pove4ko pari i da otidesh na 4asten lekar ... Hap4etata, koito piq v momenta se kazvat Nelidix i 4estno kazano vypreki 4e gi piq ot v4era opredeleno se 4uvstvam dosta po dobre ... tezi hap4eta koito si pila predi qvno ne ti pomagat i nqma smisal da natovarvash organizma si ... aide Uspeh ot men i umnata :) :) :) :)