PDA

View Full Version : Iskam mi se da otslabna a ne moga



zuzity
04-29-2007, 19:16
Hi all ! Znachi problemut e sledniqt az sum na 15 god i sum visoka samo 1.54 a sum 47 kg i otchaqno se nujdaq ot dieta no postoqnno mi se qde :( a nqmam vreme za sport zashtoto hodq na uroci i imam mn za u4ene :? Molq vi kajete mi kak da ubiq apetita si zashtoto iskam da sum 43 kg :? postoqnno se gledam v ogledaloto i strashno mn se nerviram

04-29-2007, 19:32
moje bi ucheneto te stresira i te kara da qdesh zatova si pravi poveche pochivki prez koito da izvurshvash e ne da uchish ili pred komputara da sedish vmesto komputara sportuvai pravi koremni presi,skachai na vuje sichko moje no az ne mislq che si debela ;)

RhytmiX
04-29-2007, 19:38
predlagam ti da otdeli6 po 30 min. na den-dva za fize uprajneniq.....6te po4ustva6 efekta....az sum na 16 i sum 58 kila ;)

_^_krisa_^_
04-29-2007, 20:10
spored mene nqma6 nujda ot dieti pak i na tazi vizrast ne ti trqbva edinstveno moje6 da sportiva6 ne ti trqbva da otslabva6 a da zapazi6 kulogravite si na edno nivo

04-29-2007, 21:47
В никакъв случай не си мисли че си дебела или пълна. Теглото ти е напълно нормално. А ако някой ти каже че си дебела - просто има лош вкус. Запази го такова, не се тъпчи :) .

vivian
04-29-2007, 21:55
ami pravi nqkakvi uprajneniq v po4ivkite mejdu u4eneto.karai kolelo,ska4ai na vaje.ima mn uprajneniq za doma6ni usloviq.
kogato si mn gladna hapni edin plod,te sadarjat zahar i 6et te zasiti za izvestno vreme.no ne gladuvai.
iii P.S. tova teglo e napalno normalno ne se vmania4avai,za6toto moje nakraq da se vmania4i6 tolkova 4e da hvane6 anoreksiq.super dobre si.a i sega rastej ne tr da ograni4ava6 organizma ot neobhodimite mu ve6testva....

04-29-2007, 22:29
Спри да учиш :-D Буква хлеб не дава :smt004

04-30-2007, 06:01
ami pravi nqkakvi uprajneniq v po4ivkite mejdu u4eneto.karai kolelo,ska4ai na vaje.ima mn uprajneniq za doma6ni usloviq.
kogato si mn gladna hapni edin plod,te sadarjat zahar i 6et te zasiti za izvestno vreme.no ne gladuvai.
iii P.S. tova teglo e napalno normalno ne se vmania4avai,za6toto moje nakraq da se vmania4i6 tolkova 4e da hvane6 anoreksiq.super dobre si.a i sega rastej ne tr da ograni4ava6 organizma ot neobhodimite mu ve6testva....

Съгласна съм със всичко казано от теб! =D> Един път бях седнала и корема ми се беше сбръчкал :lol: и викам на майка ми "виж ква съм дебела" и тя вика "абе аз се притеснявам, че не ядеш, ти ще ми викаш, че си дебела!" И ми каза, че в точно тая възраст момичетата все си мислели, че да дебели и пазят диети, и накрая се разболяват от анорексия...