PDA

View Full Version : проблем4е с пениса



05-08-2007, 18:32
здравейте :) значи имам един проблем..по пениса имам някакфи странни бели пъпчици.нито ме болят нито ме сарбят..просто си стоят там.изглеждат много безобидни ама незнам..притеснявам се да не е нещо сериозно.като се стиснат и излиза същото като от порите на носа..ако можете да ми кажете какво е това нещо ще съм ви много благодарен. :o

Feel Lonely
05-08-2007, 19:57
Emi nishto osobeno ne e tva dosta golqma chast ot momchetata go imat... ne se kosi bate,shtom raboti mashinata sichko e ok;]

05-08-2007, 20:57
q kajete verno i az imam 2 takiva gadosti.trqa li da se stiskat i ako ne gi baram sled kolko vreme 6a sa maxnat.6toto xi4 ne mi se 6te da si stiskam patkata,ama xi4!!!

05-08-2007, 21:05
Emi nishto osobeno ne e tva dosta golqma chast ot momchetata go imat... ne se kosi bate,shtom raboti mashinata sichko e ok;]

е да ама все пак това не са една-две пъпчици а са доста..направо много бих казал..мн е гадно ](*,) :( няма ли някаф начин да се махнат..с някфо мазило де да знам..

05-08-2007, 21:32
pri men sa to4no 2,ama pak me e gnus.ne gi baram,ama sedqt mn vreme ve4e we deiba!!!

kozimir
05-08-2007, 22:04
Най-вероятно гъбички ако са по главичката на пениса !

05-08-2007, 23:18
Най-вероятно гъбички ако са по главичката на пениса !

ми не са по главичката..долу са при основата..

mj
05-09-2007, 07:39
spoko moiche ne gi pipai nqma smisal ne sa bolesno systoqnie radvai nqkoi kaputi imat izkustveno napraveni relefni to4ki ti si gi ima6 estestveni xaaxax \:D/

05-09-2007, 07:46
spoko moiche ne gi pipai nqma smisal ne sa bolesno systoqnie radvai nqkoi kaputi imat izkustveno napraveni relefni to4ki ti si gi ima6 estestveni xaaxax \:D/

Прав си. И аз имам такива, но това не е нищо сериозно. Много хора имат такива, а и доколкото знам както казаха по-горе, възбуждат повече жената :)

05-09-2007, 09:59
здравейте :) значи имам един проблем..по пениса имам някакфи странни бели пъпчици.нито ме болят нито ме сарбят..просто си стоят там.изглеждат много безобидни ама незнам..притеснявам се да не е нещо сериозно.като се стиснат и излиза същото като от порите на носа..ако можете да ми кажете какво е това нещо ще съм ви много благодарен. :o
То и аз ги имам същите,само че аз имам малко и по основата на главичката и още на други места по члена,ама не навсякъде естествено...Понякога си личат,понякога изглеждат по-безобидни...Иначе са същите като тези,които си описал.

05-09-2007, 11:55
пи4ове и мен ме пла6ат тези не6та за6тото са много и са малки не са по главата а по надолу но незнам за сега това което прочетох ме успокоява и ако наистина вузбуждат жените повече значи сам касметлия :)

LoveIsBitch
05-09-2007, 13:27
Ми аз вчера бях на лекар и той каза да си живея живота и че изобщо не пречат, това са някакви мастни пъпки които се виждат на 20 % от мъжете.. питах го как да ги махна и той каза че нямало начин.. каза ми да не ги стискам в никакъв случай и да не ги мажа с разни кремове.. и на мен не ми харесва но.... ако някой знае как се махат.. от ОПИТ нека да сподели :)

Feel Lonely
05-09-2007, 17:39
Razberi tova ne e bolest ne e nishto tva sa obrazovaniq super golqma chast ot momchetata gi imat,ne se pritesnqvai ako te uspokoqva i az gi imam i sum jiv i sichko mi e ok..pritesnqvash se za gluposti

05-09-2007, 18:00
Razberi tova ne e bolest ne e nishto tva sa obrazovaniq super golqma chast ot momchetata gi imat,ne se pritesnqvai ako te uspokoqva i az gi imam i sum jiv i sichko mi e ok..pritesnqvash se za gluposti
Да де,ама откъде да знам дали не са гъбички? Смисъл аз доколкото знам от гъбичките боли и сърби,при мен не е така(да чукна на дърво). Обаче ги имам на няколко места по члена,включително и в началото на главичката...Понякога си личат,понякога не.Гъбички ли са,кво са...Интересна работа :roll:

Feel Lonely
05-09-2007, 18:03
Razberi tova ne e bolest ne e nishto tva sa obrazovaniq super golqma chast ot momchetata gi imat,ne se pritesnqvai ako te uspokoqva i az gi imam i sum jiv i sichko mi e ok..pritesnqvash se za gluposti
Да де,ама откъде да знам дали не са гъбички? Смисъл аз доколкото знам от гъбичките боли и сърби,при мен не е така(да чукна на дърво). Обаче ги имам на няколко места по члена,включително и в началото на главичката...Понякога си личат,понякога не.Гъбички ли са,кво са...Интересна работа :roll:
Ne sa spokoino,gubichkite surbqt bolqt parqt mirishat losho ima cherveni petna po glavichkata i taka natateka...

05-09-2007, 18:18
Razberi tova ne e bolest ne e nishto tva sa obrazovaniq super golqma chast ot momchetata gi imat,ne se pritesnqvai ako te uspokoqva i az gi imam i sum jiv i sichko mi e ok..pritesnqvash se za gluposti
Да де,ама откъде да знам дали не са гъбички? Смисъл аз доколкото знам от гъбичките боли и сърби,при мен не е така(да чукна на дърво). Обаче ги имам на няколко места по члена,включително и в началото на главичката...Понякога си личат,понякога не.Гъбички ли са,кво са...Интересна работа :roll:
Ne sa spokoino,gubichkite surbqt bolqt parqt mirishat losho ima cherveni petna po glavichkata i taka natateka...
Ще съм ти много благодарен ако ми кажеш дали някъде могат да се видят снимки на гъбички(по възможност по члена).Някакъв сайт или нещо такова(че в гуугъл-а нищо не намирам).Чудя се,понеже като малък съм имал много лоша хигиена,вече по-късно започнах да се подържам,обаче не знам дали от преди не е останало нещо.

Feel Lonely
05-09-2007, 18:24
za gubichki speciqlno da si hvanal predi i sa da se poqvqt e nevuzmojno,te ne chakat;p,za sait neznam..

05-09-2007, 18:40
za gubichki speciqlno da si hvanal predi i sa da se poqvqt e nevuzmojno,te ne chakat;p,za sait neznam..
Не,може да са се появили преди от лошата хигиена(под кожичката на члена) и от тогава да си седят...Предполагам само

05-10-2007, 20:09
наистина се бях притеснил..даже бях решил да ходя на лекар,колкото и да не ми се искаше,но от това което прочетох изпитах доста голямо облекчение :D дано да нямам някакви други проблеми.благодаря ви много за помоща :)

VerryBerry
05-13-2007, 19:37
idi na lekar,nie ne sme specove [-X

LoveIsBitch
05-13-2007, 23:22
А и както бях чел тука някъде из форума.. вече ставаме мъже и пишлетата няма да имат такава гладка форма както като сме били на 10-14 годинки..
нормално ще е да има такива бели пъпчици ( има нещо като твърдо топче,или поне при мен е така, но това май повече възбужда жените) подобни пъпчици и по ръба на главичката и т.н. :)
Но иначе ако се лекуват.. ще го направя, но никой не казва дали може и как :?