PDA

View Full Version : Moderated: Преди 2 месеца ми дойде с неописуеми болки и...



BouSSy_
05-09-2007, 10:12
Такаааммм... имам едно питане и се надявма да получа поне едно компетентно мнение... Няма да отговарям на никакви убиди и прочие.

И така. Имам цикъл от 5 години вече и всичко протича нормално. Самоче преди 2 месеца се случи нещо интересно и немога да си дам обяснение за това. На генеколог не съм ходила по простата причина, че личната ми лекарка предцени, че не ми трябв ада ходя на генеколог исписа ми някакви болко обезболяващи и хапче, което да спре кървенето. И така... дойде ми цикъла със неуписуемо големи болки... наистина много силни, замалко да коабирам, бях бяла като призрак. На всичкото отгоре ми продължи мнооогооо, многооо време за нормалното 15 дена а попринцип е от 4 до 6 дни!!! :shock: :shock: :shock: И кървенето беше наистина обилноооооо... Искам да запитам на някой случвало ли му се е и на какво може да се дължи... Лекарката ме увери, че не става дума за рак... било аномалия в климата... глупости :? Неможе това да е нещо нормално, затова питам ако има някой компетентен по този въпрос нека отговори.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

BlueDevil
05-09-2007, 10:19
Ебати климата! Върви на гинеколог, щом искаш тя трябва да ти даде направление. Бах я в компетентната. Ако пък се опъва, иди и си пати на частно, пък нея я сменяй. Но задължително иди на лекат, това не е нормално за какъвто и да е климат.

Presley
05-09-2007, 11:31
ИЭОБЩО не вярвай на лекарката ти...эарежи ги тея бични лекари-нещо не раэбират!Отиди на гинеколог ,вместо да раэпитваш във форума! И аэ те съветвам да не чакаш!!!!Отивай на гинеколог беэ колебания!!!!
Айде после ни кажи как е минало :roll: