PDA

View Full Version : molqvi pomognete,daite savet



anonim4e
05-12-2007, 14:04
zdraveite mn mislih prei da pusna tema tuk no ve4e se ot4aqh! :smt009 taka,probemat mi e v tova 4e mn se potq,ili za da sam po to4na vinagi bluzite ili potnicite mi sa mokri pod racete,kapq se po 4 pati na den,maja se s kakvo li ne i to neprekasnato,suhi dezodoranti,rolkovi,vsi4ko pravq no ni6to ne mi pomaga :smt010 i nz kakvo da pravq dori kogato mi e studeno pak se izpotqvam nz za6to,razbiram da ne se majeh s ni6to da,no az slagam kakvo li ne i ni6to ne mi pomaga,sega ve4e stana toplo a men me e sram da si svalq qketo za da ne se zabeleji i neznam kakvo da pravq moqlvi daite savet :oops: 4uvstvam se otvartitelno :smt010

mid_get
05-12-2007, 14:25
Ами, мисля, че вече такава тема имаше, но както и да е, явно и на теб не ти се е търсело :wink: Иначе, ти казваш, че не ти помагат никакви дезодоранти, поддържането на добра хигиена дори... :-k Аз лично бих ти препоръчала да започнеш да използваш Одорекс (продава се в аптеките за около най-много 10-ина лв.) и ако няма ефект и след това, най-добре е да потърсиш мнението на специалист :) Успех ;-) :smt006

Dragon
05-12-2007, 15:01
Ами, мисля, че вече такава тема имаше, но както и да е...
Не си права понеже така форума се пълни с едни и същи работи които могат да затромозяват някой или нещо не се сещам кво :smt005

krizbeto_zleto
05-12-2007, 15:15
pa mii si mi6nicirte sas soda ](*,)

lubopitna-f
05-12-2007, 15:43
Ами, мисля, че вече такава тема имаше, но както и да е, явно и на теб не ти се е търсело :wink: Иначе, ти казваш, че не ти помагат никакви дезодоранти, поддържането на добра хигиена дори... :-k Аз лично бих ти препоръчала да започнеш да използваш Одорекс (продава се в аптеките за около най-много 10-ина лв.) и ако няма ефект и след това, най-добре е да потърсиш мнението на специалист :) Успех ;-) :smt006 А това Одорекс каква работа върши, как се използва и какво представлява(смисъл на колко време се пръска/маже...)?

mid_get
05-12-2007, 17:47
Ами Одорекс е спрей :wink: 3 поредни вечери се пръскаш с него, на сутринта се измиваш и това възпрепятства изпотяването за около седмица :-D Определено действа ;-) И така, докато не усетиш, че отново започваш да се потиш =; Но това не спира потенето завинаги, просто е временно решение, но иначе можеш все пак да отидеш и да се консултираш с лекар-специалист :smt006