PDA

View Full Version : Moderated: Колко време след операция от апендисит...



05-13-2007, 09:39
Zdraveite.Iskam da popitam dali nqkoi moje da mi kaje kolko vreme sled operaciq ot apendisit spira da te boli i sled kolko vreme moje da si hodi6 normalno v smisul da si hodi6 na disko,da pie6,da hodi6 na kafe bez da ima6 problemi

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

05-13-2007, 22:17
Мен ме наболяваше към 3 седмици,може и повече.Тежко няма да вдигаш поне 3 месеца,а задивеене по дискотеки-изчакай поне месец.
Алкохол можеш и след първия месец дапиеш,газираните напитки не са препоръчителни само първата седмица.Не се притеснявай,след 2-3 месеца няма и да си спомняш за операцията!
Успех!!

05-15-2007, 08:52
глупости са тва че тежко не може да се дига 3 месеца ... аз не дигах месец и половина и после пак си почнах зала и нищо ми няма ;)

05-15-2007, 18:51
Blagodarq mnogo.A kolko dni sled opreaciqta moje da si hodi6 spokoino na nasam-nattam,v smisul da izliza6 ot vas do daskaloto napramer?

05-19-2007, 15:26
Blagodarq mnogo.A kolko dni sled opreaciqta moje da si hodi6 spokoino na nasam-nattam,v smisul da izliza6 ot vas do daskaloto napramer?
emi kogato spre da te boli... men mnogo me bole6e osobeno parvata sedmica... togava ne moje6e i da stavam. nai mnogo mi razre6avaha po 20 kra4ki ... posle do 2-3 sedmici si se opraih i se dvijeh normalno .. no zapomni v nikakav slu4ai ne bqgai osobeno ako o6te ne sa ti mahnati koncite !!!!! pak i da iska6 nqma da moje6 da bqga6 ...

05-24-2007, 18:07
Blagodarq mnogo.A kolko dni sled opreaciqta moje da si hodi6 spokoino na nasam-nattam,v smisul da izliza6 ot vas do daskaloto napramer?
emi kogato spre da te boli... men mnogo me bole6e osobeno parvata sedmica... togava ne moje6e i da stavam. nai mnogo mi razre6avaha po 20 kra4ki ... posle do 2-3 sedmici si se opraih i se dvijeh normalno .. no zapomni v nikakav slu4ai ne bqgai osobeno ako o6te ne sa ti mahnati koncite !!!!! pak i da iska6 nqma da moje6 da bqga6 ...

хах мн ми е странно това дето го казваш явно при всеки си е различно защото аз станах да ходя 15 4аса след операцията :D а 1 ден след като ми махнаха конците бях на рожден ден и си пиех и си танцувах....

05-25-2007, 11:50
Blagodarq mnogo.A kolko dni sled opreaciqta moje da si hodi6 spokoino na nasam-nattam,v smisul da izliza6 ot vas do daskaloto napramer?
emi kogato spre da te boli... men mnogo me bole6e osobeno parvata sedmica... togava ne moje6e i da stavam. nai mnogo mi razre6avaha po 20 kra4ki ... posle do 2-3 sedmici si se opraih i se dvijeh normalno .. no zapomni v nikakav slu4ai ne bqgai osobeno ako o6te ne sa ti mahnati koncite !!!!! pak i da iska6 nqma da moje6 da bqga6 ...

хах мн ми е странно това дето го казваш явно при всеки си е различно защото аз станах да ходя 15 4аса след операцията :D а 1 ден след като ми махнаха конците бях на рожден ден и си пиех и си танцувах....


:shock: :shock: :shock: ne znam .. men me bole6e ujasno mnogo ... moje bi lekarite ne sa napravili ne6to kakto trqbva .. nz ...