PDA

View Full Version : За дебелите момичета



Хън мън
05-21-2007, 14:23
Какво мислите за дебелите момичета. Те правят ли секс или повече се самозадоволяват. Лично на мен дебелите момичета са ми били винаги отвратителни. Някои от тях имат повече косми от момчетата и миришат на пот и дебел гъз. Пък и са правят на голямата работа понеже са едрички и винаги са на всяка манджа меродията. До сега не съм видял дебело момиче с гадже. За дебело момче с гадже да ама не и момиче.

InvaiDeR
05-21-2007, 14:27
:-& ai stiga be chovek .. kakvo ni karash tuka da se otvarashtavame .. dobre doshal v club-a na "anti debelanite" :-D :wink:

FelisDirus
05-21-2007, 14:27
Зависи какво разбираш под дебели. Но все пак, начина, по който говориш е отблъскващ.

А иначе по темата... аз съм забелязала, че не всичко зависи от килограмите. Имам приятелка, която е много едра (при нея това са мускули, защото е спортистка), но все пак изглежда ячка, набита и на пръв поглед - дебела. А какви страаашни пичове забива...

Не знам... всеки си има някакъв вкус и светоглед. Нека мъжете се изказват.

Lov3rKa
05-21-2007, 14:27
еми незнам..всеки си има вкус..аз познавам една която сменя момчетата като носни кьрпи а е мнооого дебела... 8-[

Sh@d0w
05-21-2007, 14:28
че то на кой му е приятно да има за гадже дебелана.....НИКОГА :smt078

MeTaL4eTo`f
05-21-2007, 14:30
Абе,как може да има такива хора с такова детско мислене,аз просто не мога да си го обясня !!! :smt017 ](*,) ](*,) ](*,)

FelisDirus
05-21-2007, 14:30
че то на кой му е приятно да има за гадже дебелана.....НИКОГА :smt078

Добре, как да ти кажа, че съм виждала пълнички момичета, които ходят със страхотни момчета.
Понякога е необяснимо, но е факт! :roll:

VerryBerry
05-21-2007, 14:32
mi zavisi ot mom4eto-ako si pada po debeli..ina4e vs e vapros na vkus,mda... :smt017

Sh@d0w
05-21-2007, 14:32
че то на кой му е приятно да има за гадже дебелана.....НИКОГА :smt078

Добре, как да ти кажа, че съм виждала пълнички момичета, които ходят със страхотни момчета.
Понякога е необяснимо, но е факт! :roll:

знам че има такива хора и им се чудя но аз говорех за себе си

Glezanka
05-21-2007, 14:32
че то на кой му е приятно да има за гадже дебелана.....НИКОГА :smt078
Ti pyk da ne si cwete?
Po temata:Awtore izkazwash se mnogo grubo.Kakwo znachi debeli momicheta?Znachi li che kato sa po-pulni sa nechistoplutni?Otkyde si tolkowa sigyren che do nqkoe wreme twoqta dushterq nqma da byde "debelo momiche" ... zamislqi se malko kato gi goworish neshtata ...

Sh@d0w
05-21-2007, 14:34
че то на кой му е приятно да има за гадже дебелана.....НИКОГА :smt078
Ti pyk da ne si cwete?


дишай ве не се напъвай тук всеки изразява мнение какво си се заяла с мен :-D четеш на другия мнението и изказваш своето

B1ZzY
05-21-2007, 14:35
Emi moito mnenie za super debelite e da ne se pokazvat na vun a ako iskat da otslabvat da se pomuchat malko shoto ot strani izglejda ujasnoooo !!! :smt077 :smt078 :smt078 :smt078

Glezanka
05-21-2007, 14:36
че то на кой му е приятно да има за гадже дебелана.....НИКОГА :smt078
Ti pyk da ne si cwete?


дишай ве не се напъвай тук всеки изразява мнение какво си се заяла с мен :-D четеш на другия мнението и изказваш своето

S nikoi ne se zaqjdam,prosto si mnogo siguren w sebe si.

Schnitzer
05-21-2007, 14:37
че то на кой му е приятно да има за гадже дебелана.....НИКОГА :smt078

Добре, как да ти кажа, че съм виждала пълнички момичета, които ходят със страхотни момчета.
Понякога е необяснимо, но е факт! :roll:

знам че има такива хора и им се чудя но аз говорех за себе сиТо даже по един научен канал даваха за един дето го кефят дебелани :shock: :shock: Мале като се качи да им се радва на 2 в едно легло едвам не се счупи милото :lol:

Sh@d0w
05-21-2007, 14:42
То даже по един научен канал даваха за един дето го кефят дебелани :shock: :shock: Мале като се качи да им се радва на 2 в едно легло едвам не се счупи милото :lol:

боже брато къв е тоя хорър дето си гледал :smt005 :smt005 :smt005

Adwokat
05-21-2007, 14:44
Те да не са иска ли ад бъдат дебели??

B1ZzY
05-21-2007, 14:47
E da ama koi kak se uredi tva e jivota !!! Ama ako imat jelanie moje i da se po opravqt !!! :wink: \:D/ \:D/ \:D/

FelisDirus
05-21-2007, 14:47
че то на кой му е приятно да има за гадже дебелана.....НИКОГА :smt078

Добре, как да ти кажа, че съм виждала пълнички момичета, които ходят със страхотни момчета.
Понякога е необяснимо, но е факт! :roll:

знам че има такива хора и им се чудя но аз говорех за себе сиТо даже по един научен канал даваха за един дето го кефят дебелани :shock: :shock: Мале като се качи да им се радва на 2 в едно легло едвам не се счупи милото :lol:


Дам, така е. И аз съм гледала нещо подобно. Онази беше към 200 кг (не преувеличавам), а пича беше един хилав... :lol:

И все пак, не смятам, че трябва да дискриминираме пълничките.
А, ние, жените, сме солидарни, защото са много малко тези, които поне веднъж през живота си не са правили онези ужасни диети (гладуване!!!), защото си мислят, че са дебели.

Ух, ако знаете как се мъчим заради вас... :lol:

Schnitzer
05-21-2007, 14:58
че то на кой му е приятно да има за гадже дебелана.....НИКОГА :smt078

Добре, как да ти кажа, че съм виждала пълнички момичета, които ходят със страхотни момчета.
Понякога е необяснимо, но е факт! :roll:

знам че има такива хора и им се чудя но аз говорех за себе сиТо даже по един научен канал даваха за един дето го кефят дебелани :shock: :shock: Мале като се качи да им се радва на 2 в едно легло едвам не се счупи милото :lol:


Дам, така е. И аз съм гледала нещо подобно. Онази беше към 200 кг (не преувеличавам), а пича беше един хилав... :lol:

И все пак, не смятам, че трябва да дискриминираме пълничките.
А, ние, жените, сме солидарни, защото са много малко тези, които поне веднъж през живота си не са правили онези ужасни диети (гладуване!!!), защото си мислят, че са дебели.

Ух, ако знаете как се мъчим заради вас... :lol:Някои път преувеличавате с диетите(и с тва че сте дебели) :-D Един път една мацка дето СУПЕР ама СУПЕР много ме кефеше ми вика:
-Дебело ли ми е дупето? :shock:
аз немах идея какво да кажа :-D

Sh@d0w
05-21-2007, 15:00
Някои път преувеличавате с диетите(и с тва че сте дебели) :-D Един път една мацка дето СУПЕР ама СУПЕР много ме кефеше ми вика:
-Дебело ли ми е дупето? :shock:
аз немах идея какво да кажа :-D

да бтв така е но тва е за плакане....точно от този начин на мислене някои момичета заболяват от анорексия...така че бива бива но не прекалявайте :!:

D M X
05-21-2007, 15:03
че то на кой му е приятно да има за гадже дебелана.....НИКОГА :smt078

Добре, как да ти кажа, че съм виждала пълнички момичета, които ходят със страхотни момчета.
Понякога е необяснимо, но е факт! :roll:

Това е защото никоя друга не им пуска :smt005
Абе за всеки влак си има пътници.

lo6a_karma
05-21-2007, 15:09
като не харесва6 дебели харесва6 ли кльощтави? :-D

Schnitzer
05-21-2007, 15:09
Някои път преувеличавате с диетите(и с тва че сте дебели) :-D Един път една мацка дето СУПЕР ама СУПЕР много ме кефеше ми вика:
-Дебело ли ми е дупето? :shock:
аз немах идея какво да кажа :-D

да бтв така е но тва е за плакане....точно от този начин на мислене някои момичета заболяват от анорексия...така че бива бива но не прекалявайте :!: Страшно много мънекенки са умирали от неква такава мания че са дебели и постоянно гладни и на диети...абе жени :-D

FelisDirus
05-21-2007, 15:20
Някои път преувеличавате с диетите(и с тва че сте дебели) :-D Един път една мацка дето СУПЕР ама СУПЕР много ме кефеше ми вика:
-Дебело ли ми е дупето? :shock:
аз немах идея какво да кажа :-D

да бтв така е но тва е за плакане....точно от този начин на мислене някои момичета заболяват от анорексия...така че бива бива но не прекалявайте :!:

Как да не прекаляваме с разни подобни коментари, каквито (както в тази тема) правите. Доста момичета са комплексирани на тема килограми, аз също съм в това число. Има един кум храни, които дори не помирисвам. И естествено, че ако едно момиче смята, че е дебело (дори да не е), мъж като се каже "дебелите са противни", и мадамата дълго време няма да си сложи нищо в устата.
Мне знам. Тази тема е безкрайна...

Аз лично съм имала период, в който повръщах всичко, което хапна. Нашите се бяха побъркали. В крайна сметка всичко свърши добре и без проблеми, оправих се, но просто е ужасно

FelisDirus
05-21-2007, 15:22
Някои път преувеличавате с диетите(и с тва че сте дебели) :-D Един път една мацка дето СУПЕР ама СУПЕР много ме кефеше ми вика:
-Дебело ли ми е дупето? :shock:
аз немах идея какво да кажа :-D

да бтв така е но тва е за плакане....точно от този начин на мислене някои момичета заболяват от анорексия...така че бива бива но не прекалявайте :!: Страшно много мънекенки са умирали от неква такава мания че са дебели и постоянно гладни и на диети...абе жени :-D

Е, да, но пак е заради вас - мъжете. Ако вас ви нямаше, да не мислиш, че ние щяхме да се мъчим толкова...
Просто искаме да сме харесвани.
Не, че упреквам някого, а само обяснявам причините. :-D

alkobalko
05-21-2007, 15:25
Тъпо е да съдите за едно момиче само по килограмите. За всеки влак си има пътници. Килограмите не правят един човек по-добър или по-лош.

Schnitzer
05-21-2007, 15:31
Някои път преувеличавате с диетите(и с тва че сте дебели) :-D Един път една мацка дето СУПЕР ама СУПЕР много ме кефеше ми вика:
-Дебело ли ми е дупето? :shock:
аз немах идея какво да кажа :-D

да бтв така е но тва е за плакане....точно от този начин на мислене някои момичета заболяват от анорексия...така че бива бива но не прекалявайте :!: Страшно много мънекенки са умирали от неква такава мания че са дебели и постоянно гладни и на диети...абе жени :-D

Е, да, но пак е заради вас - мъжете. Ако вас ви нямаше, да не мислиш, че ние щяхме да се мъчим толкова...
Просто искаме да сме харесвани.
Не, че упреквам някого, а само обяснявам причините. :-DБтв тва че си повръщала сигурно е било защото си правила диета и не си яла много време,но тва е страшно опасно и се умира...даже леля чете конско на едно лапе/роднина че тва не е хубаво изобщо и буквално е така.Аз бих предпочел да съм малко повече кила от колкото в гроба,не е ли така? :roll:

FelisDirus
05-21-2007, 15:35
Някои път преувеличавате с диетите(и с тва че сте дебели) :-D Един път една мацка дето СУПЕР ама СУПЕР много ме кефеше ми вика:
-Дебело ли ми е дупето? :shock:
аз немах идея какво да кажа :-D

да бтв така е но тва е за плакане....точно от този начин на мислене някои момичета заболяват от анорексия...така че бива бива но не прекалявайте :!: Страшно много мънекенки са умирали от неква такава мания че са дебели и постоянно гладни и на диети...абе жени :-D

Е, да, но пак е заради вас - мъжете. Ако вас ви нямаше, да не мислиш, че ние щяхме да се мъчим толкова...
Просто искаме да сме харесвани.
Не, че упреквам някого, а само обяснявам причините. :-DБтв тва че си повръщала сигурно е било защото си правила диета и не си яла много време,но тва е страшно опасно и се умира...даже леля чете конско на едно лапе/роднина че тва не е хубаво изобщо и буквално е така.Аз бих предпочел да съм малко повече кила от колкото в гроба,не е ли така? :roll:

Да, но понякога психясваш на тази тема. Просто си втълпяваш до умопомрачение, че си дебела и каквото и да те тъпчат останалите (най-вече родители, които са забелязали, че не ядеш) ти отиваш и го повръщаш. Абе, не ми се говори...

Ако нямаше притенциозни момчета и тъпа мода, нямаше да има и анорексия...

05-21-2007, 15:42
Не мога да кажа, че няма значение дали момичето е пълно, но и това си има значение. Най-малкото трябва да си огромен непукист, защото ако тръгнеш с такова момиче приятелите ти ще ти се подиграват. Но има и нещо друго: момичетата са склонни към отслабване много повече от момчетата така че пълните момичета не са кой знае колко много. при малко воля и особено ако хлътнат по някой.. много бързо отслабват :lol:

A_JoLiE
05-21-2007, 15:43
Emi moito mnenie za super debelite e da ne se pokazvat na vun a ako iskat da otslabvat da se pomuchat malko shoto ot strani izglejda ujasnoooo !!! :smt077 :smt078 :smt078 :smt078

Emi v tva ne si prav. Az sam slaba i izglejdam ok ama edna ot nai dobrite mi fr e debela. No tq e mn pekana. DEBELITE HORA ne sa smotani!!!!

gazarka
05-21-2007, 15:45
znam 4e ne e mnogo priqtno da ima6 debelo momi4e no kvo da mrat li sega?lele ujasni ste,mi nqkoi prosto ne mogat da otslabnat takava im e fizikata

cacegka_3a_cekc
05-21-2007, 15:46
vsqko mom4e si ima vkus...edni obi4at po debeli dr po slabi i taka... :wink: ama ne e nyjno taka da se iskazva6..tolkoz grybo....momi4eto ne e vinovno..to ako zavise6e ot nas kakvi da badeeeeem....ehee si4ki 6tqhme da sme modeli :-D

bebito0o
05-21-2007, 15:50
~ :smt019 :smt019 pf debelite emi ne me kefat pa i smurdqt pff gadni sa weeeee :smt018 :smt018 :smt018 a vednuj vidqh nekva debela cicoresta s nekakuv sladur i napravo mi stana jal a ina4e debela s gramadni cici potna i smurq6ta =gadost!!~ :smt019 :smt019

FelisDirus
05-21-2007, 16:13
~ :smt019 :smt019 pf debelite emi ne me kefat pa i smurdqt pff gadni sa weeeee :smt018 :smt018 :smt018 a vednuj vidqh nekva debela cicoresta s nekakuv sladur i napravo mi stana jal a ina4e debela s gramadni cici potna i smurq6ta =gadost!!~ :smt019 :smt019


И защо смяташ, че дебелите са нечистоплътни?

05-21-2007, 16:24
SLANINA SUXXXXXXXXXXXXXXX!!!

05-21-2007, 16:37
Не виждам каква е логичната асоциация на дебел - миришещ.

Засичала съм доста момичета: млади, наконтени и миришещи на пот, ако не на пот, то на цигари или нещо също толкова отблъскващо.

Barbie
05-21-2007, 17:06
~ :smt019 :smt019 pf debelite emi ne me kefat pa i smurdqt pff gadni sa weeeee :smt018 :smt018 :smt018 a vednuj vidqh nekva debela cicoresta s nekakuv sladur i napravo mi stana jal a ina4e debela s gramadni cici potna i smurq6ta =gadost!!~ :smt019 :smt019


И защо смяташ, че дебелите са нечистоплътни?

(Шшш, _Cuddly_, тука просто девойчето завижда, че някаква мацка е имала по-хубави прелести от нея и е била с готино гадже... Женска злоба. :roll: )

Темата е поставена изключително грозно и е абсолютно доказателство за ниска култура. Поста на момичето с фрапиращ ник bebito0o е доказателство за...изненадващо ниска култура! :shock:

Нямам желание да коментирам темата, поставена по такъв идиотски начин. Особено имайки предвид, че за много жени това е доста затормозяващ проблем. Първо не е ясно какво разбирате под "дебела" :-s (за мен това се изразява в тегло, което е по-скоро вредно за здравето, отколкото естетически непривлекателно). Второ, наистина, мили деца-идиотчета, миризмата на човек не се определя от килограмите. Ако ще си говорим за аромати, всичките кльощави (примерно) пушачки на боклука ли да ги хвърлим? (Прощавайте, но миризмата на цигари ми е особено неприятна). Оф, няма смисъл...

malka_sladuranka
05-21-2007, 17:10
За всеки влак си има пътници. Пък и те какво са виновни, че да дебели - ген. Е, някои не си и правят труда да направят нещо по въпроса, но някои не могат нищо да направят. Освен това, не е толкова лесно да се отслабне.

assd
05-21-2007, 17:16
ако е дебела и има яко кинти ще се оженя за нея и ще и зема половината пари и после си продължавам със слабите :lol:

fulldelight
05-21-2007, 17:17
не мисля, че е редно да се говори така за хората - независимо дали са дебели, ниски, пъпчиви, късокраки или каквото и да е .... Всеки човек има своите плюсове и минуси. Няма да отрека, че и аз хвърлям повече погледи на мацките ала "Хайди Клум", но това не значи, че другите са "миризливи, отблъскващи, самотни и т.н." А искам да питам сичките приятели и приятелки дет са писали за "дебеланите" - от къде сте сигурни, че вие не сте противни в очите на някого? Ще ви бъде ли приятно да чуете някой да говори за вас "лелееее с тоя дъх никоя няма да го земе...." или нещо от сорта?? Моята приятелка определено не е дебела, напротив - но нейната най-добра приятелка е доста едричка, но за сметка на това е един прекрасен човек и съм убеден на 100 %, че много от "слабите мадами" не могат и да и стъпят и на малкия пръст.....не се смейте на другите, защото утре може да сте от другата страна ;)

:arrow: Не смятам да разделям хората на слаби и дебели и мисля, че темата е плод на незадоволеното комплексирано въображение на някой пикльо в 7ми клас ;)

dan4ety
05-21-2007, 17:40
Има по-пълни момичета, които са такива, защото има болести от които се получава надебеляването и просто няма какво да направят. Хората се потят, от там идва миризмата, това, че един човек се поти, не значи, че е нечистоплътен! Тази тема е една дискриминация относно пълните хора! Приятно ли щеше да ви е, вие да се разхождате по улицата, да сте закръглен, някой да мине покрай вас и да каже "Леле, че е дебел/а"? Ако мислите, че ще ви е приятно, ОК, ама ако ще ви стане гадно, тогава се замислете, че не е много приятно да обижате и да преценявате хората, само защото са с наднормено тегло!

AliceSw
05-21-2007, 18:00
бтв, изпотяването зависи от потните жлези, не от килограмите :-#

qjte dreben penis
05-21-2007, 19:32
надарена по гърди, надарена по корем

въобще дебеланите кипят от дарби... :smt046

koalka
05-21-2007, 19:36
Необяснимо е, защото си мислите, че са ги избрали и момчетата избират само по външност.И какво от това, че са дебели?Може да имат повече мозък в главата от една руса мадама, която мисли какво да си купи и каква прическа да си направи.

VerryBerry
05-21-2007, 19:53
zavisi si i ot debeloto momi4e,ako moga taka da se izrazq...no pak i prekaleno '4uplivite'' sa6to ne sa na moda :smt012

KyKJlu4KaAa
05-21-2007, 20:06
i az poznavam edna debela det hodi s mnogo mom4eta i mnogo q pliushtqt

assd
05-21-2007, 20:11
Необяснимо е, защото си мислите, че са ги избрали и момчетата избират само по външност.И какво от това, че са дебели?Може да имат повече мозък в главата от една руса мадама, която мисли какво да си купи и каква прическа да си направи.
опаковката продава

FelisDirus
05-21-2007, 20:14
не мисля, че е редно да се говори така за хората - независимо дали са дебели, ниски, пъпчиви, късокраки или каквото и да е .... Всеки човек има своите плюсове и минуси. Няма да отрека, че и аз хвърлям повече погледи на мацките ала "Хайди Клум", но това не значи, че другите са "миризливи, отблъскващи, самотни и т.н." А искам да питам сичките приятели и приятелки дет са писали за "дебеланите" - от къде сте сигурни, че вие не сте противни в очите на някого? Ще ви бъде ли приятно да чуете някой да говори за вас "лелееее с тоя дъх никоя няма да го земе...." или нещо от сорта?? Моята приятелка определено не е дебела, напротив - но нейната най-добра приятелка е доста едричка, но за сметка на това е един прекрасен човек и съм убеден на 100 %, че много от "слабите мадами" не могат и да и стъпят и на малкия пръст.....не се смейте на другите, защото утре може да сте от другата страна ;)

:arrow: Не смятам да разделям хората на слаби и дебели и мисля, че темата е плод на незадоволеното комплексирано въображение на някой пикльо в 7ми клас ;)


Напълно съм съгласна.

kindergarden
05-21-2007, 20:15
maleeeeeee mnogo ste zle we xora kakvo kato momi4eto e debelo ia se zamislete kolko mom4eta s nadnormeno teglo ima ama nie momi4etata sme po pe4eni ot vas mom4etata i za tva xodim s takiva
ppp govoria za drugite az li4no ne xodia no ako nameria niakoi svesten niama problem ne e vajno kakvo pokazva kantara a kakvo pokazva mozuka

Schnitzer
05-21-2007, 20:17
maleeeeeee mnogo ste zle we xora kakvo kato momi4eto e debelo ia se zamislete kolko mom4eta s nadnormeno teglo ima ama nie momi4etata sme po pe4eni ot vas mom4etata i za tva xodim s takiva
ppp govoria za drugite az li4no ne xodia no ako nameria niakoi svesten niama problem ne e vajno kakvo pokazva kantara a kakvo pokazva mozukaОхх,даже сте препечени от много пекане :lol: :lol: :lol: :lol:

assd
05-21-2007, 20:21
maleeeeeee mnogo ste zle we xora kakvo kato momi4eto e debelo ia se zamislete kolko mom4eta s nadnormeno teglo ima ama nie momi4etata sme po pe4eni ot vas mom4etata i za tva xodim s takiva
ppp govoria za drugite az li4no ne xodia no ako nameria niakoi svesten niama problem ne e vajno kakvo pokazva kantara a kakvo pokazva mozuka
вервай си...

kindergarden
05-21-2007, 20:36
maleeeeeee mnogo ste zle we xora kakvo kato momi4eto e debelo ia se zamislete kolko mom4eta s nadnormeno teglo ima ama nie momi4etata sme po pe4eni ot vas mom4etata i za tva xodim s takiva
ppp govoria za drugite az li4no ne xodia no ako nameria niakoi svesten niama problem ne e vajno kakvo pokazva kantara a kakvo pokazva mozuka
вервай си...


vervam si :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

assd
05-21-2007, 20:49
maleeeeeee mnogo ste zle we xora kakvo kato momi4eto e debelo ia se zamislete kolko mom4eta s nadnormeno teglo ima ama nie momi4etata sme po pe4eni ot vas mom4etata i za tva xodim s takiva
ppp govoria za drugite az li4no ne xodia no ako nameria niakoi svesten niama problem ne e vajno kakvo pokazva kantara a kakvo pokazva mozuka
вервай си...


vervam si :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
добре, радвам се че има и такива като теб (оптимисти) :lol:

Violenza
05-21-2007, 20:56
То си зависи от характера на момичето...

Познавам пълнички момичета, които всъщност са си готини хора...
И точно и затова външният им вид никога не им е пречил...

Познавам и обаче дебели момичета, които са страшно комплексирани и са се превърнали или в 'метълки' /начин да се прикрият...нищо, че такова нещо не са чували ама.. самочувствие.../ или в кварталните курвички...

tin4eto91
05-22-2007, 20:10
I kvo te ne sa li hora?Da ne bi vsqko palno momi4e da moje ei taka kato 1 6trakane s prysti i da otslabne.1 ot moite nai dobri priqtelki vaob6te ne qde i pak ne moje da otslabne..dokato ima nqkoi savsem slabi4ki,koito se tap4at i ne im li4i.
nz ama ako bqh mom4e kato se zamislq bih predpo4el kato si legna s nqkoe momi4e,da ne udrqm na kokal.
....i vse pak da 4ukna na darvo 4e sam si napalno normalna v kilogramite :)

bEbsI
05-22-2007, 20:18
Абе,как може да има такива хора с такова детско мислене,аз просто не мога да си го обясня !!! :smt017 ](*,) ](*,) ](*,)
:smt023

`Death`Whore``
05-22-2007, 20:20
Дебели, хърбави, грозни, красиви, тъпи, умни - всички имат гаджета, защото всеки е различен и има различен вкус.

gafinka
05-22-2007, 20:23
:-& ai stiga be chovek .. kakvo ni karash tuka da se otvarashtavame .. dobre doshal v club-a na "anti debelanite" :-D :wink:

moite izvineniq no ako tova na snimkata si ti nie kakvo da kajem ,a? dobre do6li v cluba ''anti GROZNITE i uffff GNUSNI POMQRI'' ama ti si lud be bate tva 4e nqkoi momi4eta sa debeli nezna4i 4e sa po-malko ot teb ...iska6 li da ti kaaj edna istina v slu4eq ti se izlaga6 ili prosto se pravi6 na otvoren pred drugite ama kato stane nqkoi pred vas i vie se spi4ate dri6liovci

си_ф
05-22-2007, 21:30
Napulno si zavisi ot momi4eto
Az naprimer sam 178 i teja 70 kila i kfo ot tova vsi4kite mi priqtelki sa super pi4ki (naistina s amnogo krasivi ) i sa s men ne za da izpukvat a za6toto me xaresvat kato 4ovek.....imaala sum mnogo gadjeta no opredeleno mnoog po golemi ot men ( moej ebi za6toto po uzrqlite cenqt naistina 4oveka a pi6ligarite samo 4ykat) v momenta si imam mnogo seriozen priqteli naistina go obi4am ... o6te ne6to iskam da kaja:li4nata xigiena ne zavisi ot tova dali si debel moje da si kato dusk ai pak da si smurdi6 moje da si kato bure i pka da smurdi6...........naistina sum vijdala mnogo momi4eta koito sa po pulni i nikoi ne razgovarq s tqx .Zamilslete se tezi momi4eta qvno ne mogat da budat po ob6titelni i se zatvarqt v sebe si i izglejdat osven debeli i zduxani i zatvoreni a q se zamislete dali edno slabo krasivo momi4e se durji taka i naprimer miri6e otno6enieto nqma6e li da e su6toto..........i nakraq vsi4ko opira do durjanieto naistina kogato bqx po malka mi be6e trudno da me zabezlqzvat nqmax izgraden xarakter nqkoq vipadjiika me ma4ka6e (govorq za 2 3 4 klas) otkakto navlqzox v puberteta po4naxa gadjeta vinagi sum bila du6at ana kompaniqta vupreki 4e sum meko kazano po4ti ogoromna za edni svestvi xora tova ne pravi absolutno nikakvo vpe4talenie BEz izvinenie kazvam vie ste tupi ograni4eni kompleksari naistina nqmam dumi kolko prosti xor aima na tozi svqt.........po princip gledam kogato se zapoznavam s nqkoi da pravq mnogo dobro vpe4atelnie imenno zaradi vun6niq si vid za6toto kogato xorata vidqt nqkoq kato men ako ne struvat kazvat awe glei q taq
kolko e zle kfa debelana i podobni ..do sega vseki s koito sam se zapoznal a e kazal 4e sum spr pe4ena 4e sum pi4 i podobni

Iskam da se izvinq ako ima gre6ki prosto v gneva si sigurno sam gi napravila no se poburkvam ot tesnogrudi kopeleta(koito v pove4eto slu4ai sa nqkoi zadrysteni zubari namerili publika da se pravqt na interesni)

Iskam i d aokuraja takiva momi4eta da ne se zatvarqt v sebe si

мЛИИ
05-22-2007, 21:56
Абе вие сте болни мозъци бе!!!!!!!

tin4eto91
05-22-2007, 22:05
Napulno si zavisi ot momi4eto
Az naprimer sam 178 i teja 70 kila i kfo ot tova vsi4kite mi priqtelki sa super pi4ki (naistina s amnogo krasivi ) i sa s men ne za da izpukvat a za6toto me xaresvat kato 4ovek.....imaala sum mnogo gadjeta no opredeleno mnoog po golemi ot men ( moej ebi za6toto po uzrqlite cenqt naistina 4oveka a pi6ligarite samo 4ykat) v momenta si imam mnogo seriozen priqteli naistina go obi4am ... o6te ne6to iskam da kaja:li4nata xigiena ne zavisi ot tova dali si debel moje da si kato dusk ai pak da si smurdi6 moje da si kato bure i pka da smurdi6...........naistina sum vijdala mnogo momi4eta koito sa po pulni i nikoi ne razgovarq s tqx .Zamilslete se tezi momi4eta qvno ne mogat da budat po ob6titelni i se zatvarqt v sebe si i izglejdat osven debeli i zduxani i zatvoreni a q se zamislete dali edno slabo krasivo momi4e se durji taka i naprimer miri6e otno6enieto nqma6e li da e su6toto..........i nakraq vsi4ko opira do durjanieto naistina kogato bqx po malka mi be6e trudno da me zabezlqzvat nqmax izgraden xarakter nqkoq vipadjiika me ma4ka6e (govorq za 2 3 4 klas) otkakto navlqzox v puberteta po4naxa gadjeta vinagi sum bila du6at ana kompaniqta vupreki 4e sum meko kazano po4ti ogoromna za edni svestvi xora tova ne pravi absolutno nikakvo vpe4talenie BEz izvinenie kazvam vie ste tupi ograni4eni kompleksari naistina nqmam dumi kolko prosti xor aima na tozi svqt.........po princip gledam kogato se zapoznavam s nqkoi da pravq mnogo dobro vpe4atelnie imenno zaradi vun6niq si vid za6toto kogato xorata vidqt nqkoq kato men ako ne struvat kazvat awe glei q taq
kolko e zle kfa debelana i podobni ..do sega vseki s koito sam se zapoznal a e kazal 4e sum spr pe4ena 4e sum pi4 i podobni

Iskam da se izvinq ako ima gre6ki prosto v gneva si sigurno sam gi napravila no se poburkvam ot tesnogrudi kopeleta(koito v pove4eto slu4ai sa nqkoi zadrysteni zubari namerili publika da se pravqt na interesni)

Iskam i d aokuraja takiva momi4eta da ne se zatvarqt v sebe si

=D> =D> =D>

nomeredno.eu
05-23-2007, 21:59
Най-добрите цени! Най-новите и известни световни марки! Ежеседмични промоции и намаления! Безплатна доставка ! Доставка до всяка точка на страната! Гарантирано качество!

die
05-23-2007, 22:01
ti si edin glupak seki ima pravo da pravi kakvoto si iska nezavisimo dali e debel ili ne qsno ??kolkoto si ti tup i gnusen tolkova i te imat pravo da ti go kazavt

Гост на вратата
05-23-2007, 22:43
еми незнам..всеки си има вкус..аз познавам една която сменя момчетата като носни кьрпи а е мнооого дебела... 8-[
Мене ако питаш по-скоро те я сменят :smt005

ГостЪТ
05-23-2007, 23:52
Napulno si zavisi ot momi4eto
Az naprimer sam 178 i teja 70 kila i kfo ot tova vsi4kite mi priqtelki sa super pi4ki (naistina s amnogo krasivi ) i sa s men ne za da izpukvat a za6toto me xaresvat kato 4ovek.....imaala sum mnogo gadjeta no opredeleno mnoog po golemi ot men ( moej ebi za6toto po uzrqlite cenqt naistina 4oveka a pi6ligarite samo 4ykat)....

Не, позволи ми да не се съглася с теб, като човек познаващ доста такива хора и вероятно числящ се към тази група спрямо твоята възраст. Грубата истина е, че за "по-узрелите", както ти ги наричаш просто е донякъде въпрос на престиж да чукнат нещо млаадичко. Около 16-19, макс. По-пълничките обикновено са много по-лесни мишени, точно поради комплексите, които имат. Кофти, но факт. Особено, ако става дума за мъже над 26-7. Външният вид винаги е бил от голямо значение, но днешно време е от огромно във всяка сфера на живота. И мен ми се иска да не съм прав, но сам съм се убедил, че е така. Замисли се, ако наистина тези твои "много гаджета, но по-големи от теб" са били толкова зрели, дали щяха да бъдат толкова много? Разбираш ме, нали? Явно, че бая си сменила. Идеята е човек да си дава максимално трезва преценка за това какво представлява(й външно) и какво, и как може да промени. Доколкото му пука естевствено, де, но то средата те принуждава да ти запука. А, че това, което е писал авторът е една голяма идиотщина е друг въпрос вече.

Иначе за другото си права.

PeAcH
05-24-2007, 00:07
Абе,как може да има такива хора с такова детско мислене,аз просто не мога да си го обясня !!! :smt017 ](*,) ](*,) ](*,)

И аз съм на същото мнение!!!!!!!!!!

05-24-2007, 12:34
Дебелите момичета на сапун тва не са момичета а торби с лой и лайна гадни и мазни.Дебелите момичета са ебаси и отвратителните изроди.Ако некоя свиня дебела прочете това да ходи да си тегли куршума щото и без това ще пукне от инфаркт след некоя година.

FelisDirus
05-24-2007, 12:36
Дебелите момичета на сапун тва не са момичета а торби с лой и лайна гадни и мазни.Дебелите момичета са ебаси и отвратителните изроди.Ако некоя свиня дебела прочете това да ходи да си тегли куршума щото и без това ще пукне от инфаркт след некоя година.


Много ще се изкефя да се ожениш и жена ти след първата бременност да стане към 100-120кг примерно. Голям смях ще падне тогава! :lol:

kindergarden
05-24-2007, 12:41
Дебелите момичета на сапун тва не са момичета а торби с лой и лайна гадни и мазни.Дебелите момичета са ебаси и отвратителните изроди.Ако некоя свиня дебела прочете това да ходи да си тегли куршума щото и без това ще пукне от инфаркт след некоя година.

ebi si maikata we kreten gnusen i mrusen kak moje da si takova laino :smt067 :smt068 :smt070 :smt071

Rammstein
05-24-2007, 12:41
Дебелите момичета на сапун тва не са момичета а торби с лой и лайна гадни и мазни.Дебелите момичета са ебаси и отвратителните изроди.Ако некоя свиня дебела прочете това да ходи да си тегли куршума щото и без това ще пукне от инфаркт след некоя година.


Много ще се изкефя да се ожениш и жена ти след първата бременност да стане към 100-120кг примерно. Голям смях ще падне тогава! :lol:Ще я водя на фитнес да отслабва ако не ще-развод. :-D

FelisDirus
05-24-2007, 12:44
Дебелите момичета на сапун тва не са момичета а торби с лой и лайна гадни и мазни.Дебелите момичета са ебаси и отвратителните изроди.Ако некоя свиня дебела прочете това да ходи да си тегли куршума щото и без това ще пукне от инфаркт след некоя година.


Много ще се изкефя да се ожениш и жена ти след първата бременност да стане към 100-120кг примерно. Голям смях ще падне тогава! :lol:Ще я водя на фитнес да отслабва ако не ще-развод. :-D


Ти си луд, бе, брат!

05-24-2007, 12:55
E ok be xora vie pod debeli kakvo razbirate???Moje da e priqtno zakruglena to ne e kazano ,4e zaduljitelno vs trqbva da sa s tela na manekenki!Pomislete malko i stiga ste ybijdali nared,za6toto koito zlo misli zlo poly4ava :!: :!: :!:

05-24-2007, 13:08
не мисля, че е редно да се говори така за хората - независимо дали са дебели, ниски, пъпчиви, късокраки или каквото и да е .... Всеки човек има своите плюсове и минуси. Няма да отрека, че и аз хвърлям повече погледи на мацките ала "Хайди Клум", но това не значи, че другите са "миризливи, отблъскващи, самотни и т.н." А искам да питам сичките приятели и приятелки дет са писали за "дебеланите" - от къде сте сигурни, че вие не сте противни в очите на някого? Ще ви бъде ли приятно да чуете някой да говори за вас "лелееее с тоя дъх никоя няма да го земе...." или нещо от сорта?? Моята приятелка определено не е дебела, напротив - но нейната най-добра приятелка е доста едричка, но за сметка на това е един прекрасен човек и съм убеден на 100 %, че много от "слабите мадами" не могат и да и стъпят и на малкия пръст.....не се смейте на другите, защото утре може да сте от другата страна ;)

:arrow: Не смятам да разделям хората на слаби и дебели и мисля, че темата е плод на незадоволеното комплексирано въображение на някой пикльо в 7ми клас ;)


ЕВАЛА!ШАПКА ТИ СВАЛЯМ! :smt058

05-24-2007, 13:19
че то на кой му е приятно да има за гадже дебелана.....НИКОГА :smt078

Добре, как да ти кажа, че съм виждала пълнички момичета, които ходят със страхотни момчета.
Понякога е необяснимо, но е факт! :roll:

Това е защото никоя друга не им пуска :smt005
Абе за всеки влак си има пътници.
A puk ti si v GOLQMA gre6ka ako si misli6,4e po-pulni4kite ne sa jelani :!: I 4e sa lesna plq4ka!Ama jestoko se luje6 moi 4ovek :!: :!: :!:

fantasigirl
05-24-2007, 13:44
Vsi4ko zavisi ot samoq 4ovek.Az sum vijdala dosta debeli momi4eta sus nqkakvi strahotni mom4eta,osven tova nqkoi po pulni i ne 4ak do tam krasivi sa mnogo po svesni ot nqkoi slabi,ama naduti fliorci...Taka 4e ponqkoga mom4etata mogat da budat 6tastlivi i s po pulni momi4eta

bqsna_teenagerka
05-24-2007, 16:06
е ти така го описа като 4е говориш за хората от гинес!
сега зависи з аколко дебело моми4е ми говориш ако е просто леко закръглени4ка преодолимо е...но ако е някой хипер слон...
аз например имам една моя съо4ени4ка която ме отвръщава такава сланина! имам и мои приятелки които са леко закръглени4ки и са страшни мацки! така 4е за мен според зависи!

ronnygeo
05-24-2007, 16:15
;;

neli_15_sexy
05-24-2007, 16:22
ima hora s razli4en vkus primerno az sam vijdala palni momi4eta ma ne palni ami napravo ogromni det imat mnogo obojateli ima hora im otiva da sa palni ama poprincip men me e gnus s tia slanini ee ne moje 4ovek da niama malko no ima niakvi takiva ogromni jeni det napravo prili4at na maje no tozi deto e pisal temeta kazva 4e bili mnogo otvoreni mi da za6to ne te ne sa li hora aaa???? itaka tova e moeto mnenie 4ao :smt006 :smt006 :smt006 :-D :-D

HardcorE_AFA
05-24-2007, 16:29
xaxaxa debelite momi4eta mogat da sa po grozni no puk za smetka na tva nqma po qki hora ot tqh..edno debelo momi4e ili debelo mom4e vinagi moje da ti stane priqtel :)

05-24-2007, 17:50
bil sym s mnogo slabi bil sym i s debeli4ki ot moia opit moga da zaiavia

Predimstva na pyni4kite momi4eta:
- praviat 100 po hubav sex ot kliorcite
- perverzni praviat vsi4ko
- mogat istinski da obi4at
- po svestni, to4ni sa i ne sa ku4ki
- grijovni i te praviat shtastliv

Nedostatyci na debelanite:
- ne sa osobeno privlekatelni na vynshen vid vypreki 4e zavisi ot vkusa

Nedostatyci na slabite i hubavi:
- naduti puiki
- misliat si 4e sveta se vyrti okolo tiah
- ku4ki, praviat te na 5 stotinki
- po dobre vzemi edna greda probii dupka i rygai tam otkoloto da pravish sex s "folk zvezda". vinagi si misliat 4e vsi4ko ti triabva da pravish liagat i 4akat neshto da se slu4i
- glezli

Predimstva na slabite i hubavi:
- privlekatelni vynshto, radost za okoto

Tova e koeto az mislia. Vsi4ki gledat da sa s hubavi momi4eta nai ve4e zaradi "kakvo shte kajat horata" bylgarska rabota...

си_ф
05-24-2007, 17:53
"Не, позволи ми да не се съглася с теб, като човек познаващ доста такива хора и вероятно числящ се към тази група спрямо твоята възраст. Грубата истина е, че за "по-узрелите", както ти ги наричаш просто е донякъде въпрос на престиж да чукнат нещо млаадичко. Около 16-19, макс. По-пълничките обикновено са много по-лесни мишени, точно поради комплексите, които имат. Кофти, но факт. Особено, ако става дума за мъже над 26-7. Външният вид винаги е бил от голямо значение, но днешно време е от огромно във всяка сфера на живота. И мен ми се иска да не съм прав, но сам съм се убедил, че е така. Замисли се, ако наистина тези твои "много гаджета, но по-големи от теб" са били толкова зрели, дали щяха да бъдат толкова много? Разбираш ме, нали? Явно, че бая си сменила. Идеята е човек да си дава максимално трезва преценка за това какво представлява(й външно) и какво, и как може да промени. Доколкото му пука естевствено, де, но то средата те принуждава да ти запука. А, че това, което е писал авторът е една голяма идиотщина е друг въпрос вече.

Иначе за другото си права."


Не, позволи ми да не се съглася с теб, като човек познаващ доста такива хора и вероятно числящ се към тази група спрямо твоята възраст. Грубата истина е, че за "по-узрелите", както ти ги наричаш просто е донякъде въпрос на престиж да чукнат нещо млаадичко. Около 16-19, макс. По-пълничките обикновено са много по-лесни мишени, точно поради комплексите, които имат. Кофти, но факт. Особено, ако става дума за мъже над 26-7. Външният вид винаги е бил от голямо значение, но днешно време е от огромно във всяка сфера на живота. И мен ми се иска да не съм прав, но сам съм се убедил, че е така. Замисли се, ако наистина тези твои "много гаджета, но по-големи от теб" са били толкова зрели, дали щяха да бъдат толкова много? Разбираш ме, нали? Явно, че бая си сменила. Идеята е човек да си дава максимално трезва преценка за това какво представлява(й външно) и какво, и как може да промени. Доколкото му пука естевствено, де, но то средата те принуждава да ти запука. А, че това, което е писал авторът е една голяма идиотщина е друг въпрос вече.

Иначе за другото си права.Не, позволи ми да не се съглася с теб, като човек познаващ доста такива хора и вероятно числящ се към тази група спрямо твоята възраст. Грубата истина е, че за "по-узрелите", както ти ги наричаш просто е донякъде въпрос на престиж да чукнат нещо млаадичко. Около 16-19, макс. По-пълничките обикновено са много по-лесни мишени, точно поради комплексите, които имат. Кофти, но факт. Особено, ако става дума за мъже над 26-7. Външният вид винаги е бил от голямо значение, но днешно време е от огромно във всяка сфера на живота. И мен ми се иска да не съм прав, но сам съм се убедил, че е така. Замисли се, ако наистина тези твои "много гаджета, но по-големи от теб" са били толкова зрели, дали щяха да бъдат толкова много? Разбираш ме, нали? Явно, че бая си сменила. Идеята е човек да си дава максимално трезва преценка за това какво представлява(й външно) и какво, и как може да промени. Доколкото му пука естевствено, де, но то средата те принуждава да ти запука. А, че това, което е писал авторът е една голяма идиотщина е друг въпрос вече.

Иначе за другото си права."


Iskam purvo da ti blagodarq za odobrenieto na tova koeto napisax :)
i da ti kaja 4e moje bi naistina si prav no opredeleno v moite slu4ai ne be6e taka v momenta sum na 16 edna ot nai krasivite i naistina topli moi vruzki be6e s mom4e na 27 za sujalenie toi zamina xodex s nego pove4e ot godina malko 6te se otnesa ot temata za da uspeq da ti dokaj a4e ne vsi4ki sa takiva.....ZAbelqzva6 li kak pove4eto momi4eta s xubavi tela koito gi smenqt xodqt mnoogo goli az lli4no predvijdam bezplodno pokolenie s tezi goli krustvoe.. :( i po zrelite muje se zamislqt z brak i deca i kak to4no vijda6 momi4e teja6to 40 kila s bolni qi4nici da rodi zdravio bebe ( ne uro4asvam nikoi) predvijdam 4e maikite 6te zapo4nat da vuzpitavam mom4etata si taka 4e da xaresvat po debeli jeni poradi prostat pri4ina 4e 6te mogat da im rodqt deca no tova sa li4no moi vijdaniq ima i o6te edin argument kum moqta teza pak za decata......kakto nqkoi ve4e kaza ne pomnq koi be6...poleja na nqkoi ot tezi koito mrazaqt debelite momi4eta kogato se ojenqt jenite i jente im da zabremenqt da stanat 110 120 kila ta nikoi muj ne e siguren kakva to4no 6te stane jena mu sled edno rodeno dete da 6te ima uvisnali gurdi dali 6te si vurne figurata dokato pri po zakrugleni jeni po4ti nqma upstnost poradi prostat pri4ina 4e razlikata nqma da e frapantna (pone v pove4eto slu4ai :wink: )
NO...vse pak tova sa si moi razsujdeniq
:) no naistina bqx otvratena ot tazi tema i prosto ne mojax da se sdurja

05-24-2007, 17:54
Izvinqvam se za posta neznam kak da go popravq ne6to se peeba 6te pomolq moderator ako iska da go opravi :)

jjjjjj6363
05-24-2007, 18:52
i kvo kat e debela az poznvam nqkoi momi4eta pulne4eki det sa super qki i po harakter kat gi opuznaeshsa super qki i nqmat zadrushki v legloto

lubetoooo
05-24-2007, 22:43
DEBELITE SE EBAT KAT ZA POSLEDNO INA4E SA OTVRATNI MDAAAA TUPAITE AMFETAMIN DEBELANI I 6TE OTSLABNETE :smt005 :smt005

ff7
05-24-2007, 22:50
Гледайте филма Phat Girlz, напълно ще ви отговори на въпроса, а и изобщо не е лошо филмчето. 8-[

AvRoRaA
05-25-2007, 22:10
Ne moga da povqvam 4e ima tolkova povarhnostni i smotani hora koito sa irazili mnenie 4e po debelite hora ne trqbva da se pokazvat navan.Vse pak zatlastqvaneto e bolest i ne biva da se otnasqte taka kam po palnite hora.No kakvo da govorq vie ste prosto edni kompleksirani kele6i koito ideq si nqmat za lubov,seks nqma6ti i edna moza4na kletka :-D

FelisDirus
05-26-2007, 00:17
"Не, позволи ми да не се съглася с теб, като човек познаващ доста такива хора и вероятно числящ се към тази група спрямо твоята възраст. Грубата истина е, че за "по-узрелите", както ти ги наричаш просто е донякъде въпрос на престиж да чукнат нещо млаадичко. Около 16-19, макс. По-пълничките обикновено са много по-лесни мишени, точно поради комплексите, които имат. Кофти, но факт. Особено, ако става дума за мъже над 26-7. Външният вид винаги е бил от голямо значение, но днешно време е от огромно във всяка сфера на живота. И мен ми се иска да не съм прав, но сам съм се убедил, че е така. Замисли се, ако наистина тези твои "много гаджета, но по-големи от теб" са били толкова зрели, дали щяха да бъдат толкова много? Разбираш ме, нали? Явно, че бая си сменила. Идеята е човек да си дава максимално трезва преценка за това какво представлява(й външно) и какво, и как може да промени. Доколкото му пука естевствено, де, но то средата те принуждава да ти запука. А, че това, което е писал авторът е една голяма идиотщина е друг въпрос вече.

Иначе за другото си права."


Не, позволи ми да не се съглася с теб, като човек познаващ доста такива хора и вероятно числящ се към тази група спрямо твоята възраст. Грубата истина е, че за "по-узрелите", както ти ги наричаш просто е донякъде въпрос на престиж да чукнат нещо млаадичко. Около 16-19, макс. По-пълничките обикновено са много по-лесни мишени, точно поради комплексите, които имат. Кофти, но факт. Особено, ако става дума за мъже над 26-7. Външният вид винаги е бил от голямо значение, но днешно време е от огромно във всяка сфера на живота. И мен ми се иска да не съм прав, но сам съм се убедил, че е така. Замисли се, ако наистина тези твои "много гаджета, но по-големи от теб" са били толкова зрели, дали щяха да бъдат толкова много? Разбираш ме, нали? Явно, че бая си сменила. Идеята е човек да си дава максимално трезва преценка за това какво представлява(й външно) и какво, и как може да промени. Доколкото му пука естевствено, де, но то средата те принуждава да ти запука. А, че това, което е писал авторът е една голяма идиотщина е друг въпрос вече.

Иначе за другото си права.Не, позволи ми да не се съглася с теб, като човек познаващ доста такива хора и вероятно числящ се към тази група спрямо твоята възраст. Грубата истина е, че за "по-узрелите", както ти ги наричаш просто е донякъде въпрос на престиж да чукнат нещо млаадичко. Около 16-19, макс. По-пълничките обикновено са много по-лесни мишени, точно поради комплексите, които имат. Кофти, но факт. Особено, ако става дума за мъже над 26-7. Външният вид винаги е бил от голямо значение, но днешно време е от огромно във всяка сфера на живота. И мен ми се иска да не съм прав, но сам съм се убедил, че е така. Замисли се, ако наистина тези твои "много гаджета, но по-големи от теб" са били толкова зрели, дали щяха да бъдат толкова много? Разбираш ме, нали? Явно, че бая си сменила. Идеята е човек да си дава максимално трезва преценка за това какво представлява(й външно) и какво, и как може да промени. Доколкото му пука естевствено, де, но то средата те принуждава да ти запука. А, че това, което е писал авторът е една голяма идиотщина е друг въпрос вече.

Иначе за другото си права."


Iskam purvo da ti blagodarq za odobrenieto na tova koeto napisax :)
i da ti kaja 4e moje bi naistina si prav no opredeleno v moite slu4ai ne be6e taka v momenta sum na 16 edna ot nai krasivite i naistina topli moi vruzki be6e s mom4e na 27 za sujalenie toi zamina xodex s nego pove4e ot godina malko 6te se otnesa ot temata za da uspeq da ti dokaj a4e ne vsi4ki sa takiva.....ZAbelqzva6 li kak pove4eto momi4eta s xubavi tela koito gi smenqt xodqt mnoogo goli az lli4no predvijdam bezplodno pokolenie s tezi goli krustvoe.. :( i po zrelite muje se zamislqt z brak i deca i kak to4no vijda6 momi4e teja6to 40 kila s bolni qi4nici da rodi zdravio bebe ( ne uro4asvam nikoi) predvijdam 4e maikite 6te zapo4nat da vuzpitavam mom4etata si taka 4e da xaresvat po debeli jeni poradi prostat pri4ina 4e 6te mogat da im rodqt deca no tova sa li4no moi vijdaniq ima i o6te edin argument kum moqta teza pak za decata......kakto nqkoi ve4e kaza ne pomnq koi be6...poleja na nqkoi ot tezi koito mrazaqt debelite momi4eta kogato se ojenqt jenite i jente im da zabremenqt da stanat 110 120 kila ta nikoi muj ne e siguren kakva to4no 6te stane jena mu sled edno rodeno dete da 6te ima uvisnali gurdi dali 6te si vurne figurata dokato pri po zakrugleni jeni po4ti nqma upstnost poradi prostat pri4ina 4e razlikata nqma da e frapantna (pone v pove4eto slu4ai :wink: )
NO...vse pak tova sa si moi razsujdeniq
:) no naistina bqx otvratena ot tazi tema i prosto ne mojax da se sdurja



Аз казах това, което не си спомняш (относно раждането и дебелеенето).
А за поста - шапка ти свалям! Изключително прав си! =D>

FelisDirus
05-26-2007, 00:20
DEBELITE SE EBAT KAT ZA POSLEDNO INA4E SA OTVRATNI MDAAAA TUPAITE AMFETAMIN DEBELANI I 6TE OTSLABNETE :smt005 :smt005

Тоест - станете анорексични наркоманки. Евала, пич, гениален си!
А защо най-добре не хванете помпата?! Ако амфетите не помогнат, хероина със сигурност ще го направи! :smt011

05-26-2007, 12:30
Единствената разлика между мен и дебеланите е ,че аз НЕ ПЛЮСКАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

naia
05-26-2007, 16:10
ako e debela no sladka i poddurjana za6to da si niama gadje no za takiva praseta deto govori6 blaaa zaebi

kindergarden
05-26-2007, 16:21
bil sym s mnogo slabi bil sym i s debeli4ki ot moia opit moga da zaiavia

Predimstva na pyni4kite momi4eta:
- praviat 100 po hubav sex ot kliorcite
- perverzni praviat vsi4ko
- mogat istinski da obi4at
- po svestni, to4ni sa i ne sa ku4ki
- grijovni i te praviat shtastliv

Nedostatyci na debelanite:
- ne sa osobeno privlekatelni na vynshen vid vypreki 4e zavisi ot vkusa

Nedostatyci na slabite i hubavi:
- naduti puiki
- misliat si 4e sveta se vyrti okolo tiah
- ku4ki, praviat te na 5 stotinki
- po dobre vzemi edna greda probii dupka i rygai tam otkoloto da pravish sex s "folk zvezda". vinagi si misliat 4e vsi4ko ti triabva da pravish liagat i 4akat neshto da se slu4i
- glezli

Predimstva na slabite i hubavi:
- privlekatelni vynshto, radost za okoto

Tova e koeto az mislia. Vsi4ki gledat da sa s hubavi momi4eta nai ve4e zaradi "kakvo shte kajat horata" bylgarska rabota...


evala pi4

KAWASAKI-MAN
05-26-2007, 16:30
И ко,дай да ходим само с дебели?Тъпотии са това.Всеки може да изглежда добре,стига да го пожелае и да има воля!

Exothermic
05-26-2007, 18:14
Не всички които са по-дебели си цепът задника от плюскане..... :smt011

bebito0o
05-26-2007, 18:39
kak ot pliuskane we ot srane ta te da ne qdat prez guza?tfa trea da sa nekvi fenomeni... :smt005 :smt005 :smt005

ANGERFIST
05-26-2007, 18:45
HAHAHAha debeli4ki li ste a :D hahahaha kak e mazninkata e HAHAHAHA :D ne ste li 4uvali 4e kato qdete po 7 6kembe 4orbi na den nema otslabnete ot tfa :D. DIETI I FITNES SVINE MRUSNIIII :D

slOw
05-26-2007, 18:52
Дебелите да отслабнат, слабите да не си вдигат главата, щото и те ходат до кенефа.

ANGERFIST
05-26-2007, 18:54
Дебелите да отслабнат, слабите да не си вдигат главата, щото и те ходат до кенефа.

Da e staat takiva raboti :D ama vse pak neka da govorime po temata HAHAAHHAAHAHHAAHAH UMRETE SVNINEEEEEE HHAHAHAHGHAAHAHHA PROSTI MAZNI GADNI 11!!!!!

Cerealkiller
05-26-2007, 19:44
Ima6e edna takava tupa komediq za edin deto se be6e vlubil v edna ogromna debelana,no toi q vijda6e kato model-strahotna blondinka s 2m kraka i krasivo lice. I vsi4ko jivo mu se 4ude6e na akula i q vijdaha kakvato e -debela...

literbebe
05-26-2007, 19:55
да ама поне го оби4а6е и го ценеше за разлика от клио6тавите надути к**ви :),но всъщност в пове4ето слу4аи те въобще не са виновни за това 4е са дебели,а и дебелината е относително понятие,всеки смята за дебело разли4но,за мен закръглените моми4ета са най-хубави,има какво да хванеш,да ма4каш и да се радваш поне :-D

Murder Bunny
06-10-2007, 19:36
Начи аз няям нищо против дебелите/пълните момичета.При някой тфа е ген..не са виновни те.Но много се дразня на някфи извиняям се Свине..дето ходат с някви прилепнали потничета и им се виждат сичките сланини,паласки.Грозно е просто..Хубаво ся като виждаш,че си по-пълна,ми носи нещо по-широко бе човек..И четох някво мнение,че слабите били кучки,надути,тъпи ..еди кво си..Тва са пълни глупости!!Въобще няа нищо общо външния вид с характера.Кфо ся аз като съм слаба начи съм кучка!?Тва е супер тъпо мнение..познавам лично аз слаби момичета,хубави,но не и надути кучки.И познавам дебели Курви (такива са) ,които не само че са грозни,тъпи ..ми се мислят за Мис-ки,само щото имат големи цици!! #-o

06-10-2007, 19:50
Всъщност да. На мене лично дебелите момичета "меко казано" ме отвращават, и то не меко казано. Тия дето ги харесват не са с всичкия си. И много интересен феномен е, че едрите момчета не харесват дебели момичета, е, незанм за всички, но един приятел, дето наближава 130-те кила също се отращава от дебелите момичета, а още по-интересното е че слабите момичета му се вържат, но както и да е. Спорет мен тлъстите трябва да вземат да отсабват, а не да муват по 10 пъти дневно и после да се чудят защо нямат приятели. И още нещо. Попринцип турците харесват тлъстаците, поне така съм чувал.

06-10-2007, 20:16
Съгласен съм че дебелите не са привлекателни.Но дебел не се става само от плюскане :smt011
Аз лично претурпях катастрофа с мотор и след това ме тъпчеха с лекарства които ме направиха дебел а и трябваше да ям по калорични неща за да ми се възтанови организма и сега съм 100 килограма
вярно е че тренирам но да си дебел хич не е лесно и хич не е приятно !!!!
А знаете ли какво е натоварването при тренировки особено при тичане
Аре тия слабите извадете теглото си от 100 килограма и си земете тежести равни на разликата и потичаите с тях на гръб да ви видим какво ще ви е

А сега като хората по темата. Аз лично предпочитам нещо нормално нито пълно нито дебело да не е кльощаво да има малко месце да не те насини в леглото :-D

malka_sladuranka
06-10-2007, 20:24
bil sym s mnogo slabi bil sym i s debeli4ki ot moia opit moga da zaiavia

Predimstva na pyni4kite momi4eta:
- praviat 100 po hubav sex ot kliorcite
- perverzni praviat vsi4ko
- mogat istinski da obi4at
- po svestni, to4ni sa i ne sa ku4ki
- grijovni i te praviat shtastliv

Nedostatyci na debelanite:
- ne sa osobeno privlekatelni na vynshen vid vypreki 4e zavisi ot vkusa

Nedostatyci na slabite i hubavi:
- naduti puiki
- misliat si 4e sveta se vyrti okolo tiah
- ku4ki, praviat te na 5 stotinki
- po dobre vzemi edna greda probii dupka i rygai tam otkoloto da pravish sex s "folk zvezda". vinagi si misliat 4e vsi4ko ti triabva da pravish liagat i 4akat neshto da se slu4i
- glezli

Predimstva na slabite i hubavi:
- privlekatelni vynshto, radost za okoto

Tova e koeto az mislia. Vsi4ki gledat da sa s hubavi momi4eta nai ve4e zaradi "kakvo shte kajat horata" bylgarska rabota...


evala pi4 И това, ако не го е писала някоя дебеланка... :roll:

the^one
06-10-2007, 22:37
Темата е еквивалентна по тъпотия на "Момичетата с големи гърди" ](*,)

lLady_MooN_RaiN
06-11-2007, 04:46
Ако трябва да съдя по написаното в темата ти-ти си ужаснп тъп. Аз познавам много дебели момичета, и всички си имат приятели, не миришат на пот и не се правят на голямата работа. Това, че всички момичета, които ти познаваш са такива,каквито казваш, няма никакво, ама никакво отношение с действителността. Такива познаваш-късмет, и нямаш право да пишеш за всички под един знаменател.

Sevt
06-11-2007, 06:39
Попринцип не харесвам някви супер кокалести скелети, но дебелите ме отвращават и мен....а ква е тая мания всичките да ходят с някви супер прилепнали дрехи , да им се тресат сланините и да отвращават цялата улица не ми е ясно :(

maini4ka_sladka
06-11-2007, 07:00
...

`Death`Whore``
06-11-2007, 08:35
Сладка си. И аз напоследък все напълнявам, но това не ме прави по-малко възбуждаща или по-малко обичана.

lamzzzercho
06-11-2007, 09:12
последната снимка като че ще се скъса горнището ти :lol:
не шегувам се иначе щом се харесваш така никой няма кво да ти каже

Koi 6te lapa?
06-11-2007, 09:32
За момичето от снимките -майничка-сладка.Я кажи на колко си години?Не те обиждам даже пуснах тема по темата.

maini4ka_sladka
06-11-2007, 09:59
Сладка си. И аз напоследък все напълнявам, но това не ме прави по-малко възбуждаща или по-малко обичана. благодаря :) и аз мисля така, даже понякога е по-добре да имаш повече кг отколкото под нормата

maini4ka_sladka
06-11-2007, 10:00
За момичето от снимките -майничка-сладка.Я кажи на колко си години?Не те обиждам даже пуснах тема по темата.
на 18 почти 19 години съм. а по-горе- връзките на корсета ми не бяха затегнати както трябва тва не са ми "етажите" както ги наричат някои а ми е набръчкан корсета :)

`Death`Whore``
06-11-2007, 10:00
Определено дебеличко момиче е много по-приятна гледка, отколкото някое кожа и кости...а и мъжът не е куче, не налита на кокали. :)

maini4ka_sladka
06-11-2007, 10:01
Определено дебеличко момиче е много по-приятна гледка, отколкото някое кожа и кости...а и мъжът не е куче, не налита на кокали. :)

ахахаха =D> =D> =D>

06-11-2007, 13:16
maini4ka_sladka ти не си дебела ти си добре сложено момиче което не е кльощаво та да осини френда си много добри се изглеждаш :-D
И не се мисли за дебела щото не е така

06-11-2007, 15:40
maini4ka_sladka ти не си дебела ти си добре сложено момиче което не е кльощаво та да осини френда си много добри се изглеждаш :-D
И не се мисли за дебела щото не е така

:smt023 Vij kolko si xybava :smt016 koi te izluga, 4e si debela :?: Kaji mi da my napravq zubite na re6etka :smt013 Syper si \:D/

young_rich_famous
06-11-2007, 16:23
1. Какво разбираш под дебело ...
2. Ти пък като си принц, за какво въобще си я захванал тази тема ...
3. Нямам нищо против дебелите момичета ... има такива с много приятен характер, които ще те направят за смях точно за 10 минути ...
4. И другия път като се изказваш, помисли малко ! ](*,) :smt017

young_rich_famous
06-11-2007, 16:27
Извинявам се, че пиша два пъти последователно но maini4ka_sladka ... наистина си сладка :smt007 Браво ! =D>

Mo6no3
06-11-2007, 16:45
Много зависи какво се разбира под дебелани. Ако има некви килца отгоре и е пълничка... окей. Аз също не съм цвете за мирисане, но с дебелана в истинският смисъл на думата не бих се хванал. А и некви кльощавелки са много по-зле от някое малко по-пълничка. Дет се казва "Важното е да има къде да пипнеш. :mrgreen:


Иначе смятам, че дебелите хора, ако нямат здравословни проблеми са си напълно виновни, че са безволеви.

nellllly
06-11-2007, 16:58
тъпо е да се класифицират хората така... тук не е място да се говори за душевна красота и други такива банални фрази, но нима това зависи изцяло от нас самите...
Сега някой казва "ем ок, ама си има диета"
просто се замислете струва ли си?!
къде е смисъла да се измъчваме заради някой, който ни поставя условия за да ни хареса...?1

bru brum
06-11-2007, 18:18
absolutno plosko mislene e tova debeli li sa krai nqmat pravo na jivot i t.n. ako ima6 nekoq mila luboobvilna,nejna i sladka moma malko po puhkava kvo nqma li da q predpo4ete6 vmesto nekoq kokalesta deto kato te pregarne moje da te naraga s rebrata si.hora vsqkakvi ima po toq svqt i otkade se nameri nekav 6iban piklio da koli i besi i da si pozvolqva takiva izkazvaniq draifa mi se ot nego i ot vsi4ki koito razsajdavat po takav na4in

maini4ka_sladka
06-11-2007, 20:09
Извинявам се, че пиша два пъти последователно но maini4ka_sladka ... наистина си сладка :smt007 Браво ! =D>
е , добре, че има хора които мислят позитивно по темата.мерси за комплиментите, а моя приятел не се е оплаквал,че го ръгам с кокаляци така че е ОК :) аз имам за дебели момичета наистина мн дебелите тоест над 80-90 кг и отгоре :) а иначе има и много дебели момичета(наистина доста дебели) нооо пак изглеждат много добре.обличат подходящи дрехи, косите им-супер, хигиена-на 100% и така на тях-евала :) \:D/

6ibanqk съм
06-11-2007, 21:40
За всеки влак си има пътници и в повечето случай, избора от пътници е голям!

помнете тва [-X

06-12-2007, 07:54
Mene puk me vuzbujdat ogromni i debeli :P

MindGames
06-12-2007, 09:24
Дебелите са нечистоплътни..незнам тежки и неприятни .. меко казано :( иначе друго си е някое слабичко ... ехаа :arrow: :wink:

young_rich_famous
06-12-2007, 09:25
Извинявам се, че пиша два пъти последователно но maini4ka_sladka ... наистина си сладка :smt007 Браво ! =D>
е , добре, че има хора които мислят позитивно по темата.мерси за комплиментите, а моя приятел не се е оплаквал,че го ръгам с кокаляци така че е ОК :) аз имам за дебели момичета наистина мн дебелите тоест над 80-90 кг и отгоре :) а иначе има и много дебели момичета(наистина доста дебели) нооо пак изглеждат много добре.обличат подходящи дрехи, косите им-супер, хигиена-на 100% и така на тях-евала :) \:D/

Права си ... познавам една дъщеря на един кмет тукашен ... горката е доста пълничка ама се облича в дрехи на Армани и Долче и ползва парфюми на Булгари и тем подобни ... просто е уникална :D Пък майничке по друго време и на друго място бих те свалял с плежър :P :D

maini4ka_sladka
06-12-2007, 09:30
Извинявам се, че пиша два пъти последователно но maini4ka_sladka ... наистина си сладка :smt007 Браво ! =D>
е , добре, че има хора които мислят позитивно по темата.мерси за комплиментите, а моя приятел не се е оплаквал,че го ръгам с кокаляци така че е ОК :) аз имам за дебели момичета наистина мн дебелите тоест над 80-90 кг и отгоре :) а иначе има и много дебели момичета(наистина доста дебели) нооо пак изглеждат много добре.обличат подходящи дрехи, косите им-супер, хигиена-на 100% и така на тях-евала :) \:D/

Права си ... познавам една дъщеря на един кмет тукашен ... горката е доста пълничка ама се облича в дрехи на Армани и Долче и ползва парфюми на Булгари и тем подобни ... просто е уникална :D Пък майничке по друго време и на друго място бих те свалял с плежър :P :D
ем и 2-та сме от пловдив ама аз си имам сериозен приятел :smt008 иначе ай кажи коя тая мадама, наистина им се кефя на такива поддържани :) наистина мн ме кефят...

sashoTo
06-12-2007, 09:31
znachi iskam da kaja na DEBELITE momicheta kolkoto i da sa debeli dori da mislqt che sa debeli preporuchvam im amfetamini ! tfa e nai dobrata dieta vazmojna verno e che vredat i t.n no napulno pomagat za otslabvaneto as sam nai chudestniqt primer ot 75 kila za 1 sedmica 1 kantar (1 gram) stanah 55 ..

young_rich_famous
06-12-2007, 09:43
maini4ka_sladka на кмета на Карлово дъщерята. Балабанова и е фамилията ... мойто ателие и прави балния костюм ... едва ли ще я знаеш ... :P Пък аз не съм точно от Пловдив, това ми е втория град в който живея ... в профила ми има сайт, там може да ме видиш и от къде съм :P

maini4ka_sladka
06-12-2007, 10:07
znachi iskam da kaja na DEBELITE momicheta kolkoto i da sa debeli dori da mislqt che sa debeli preporuchvam im amfetamini ! tfa e nai dobrata dieta vazmojna verno e che vredat i t.n no napulno pomagat za otslabvaneto as sam nai chudestniqt primer ot 75 kila za 1 sedmica 1 kantar (1 gram) stanah 55 ..

ти май не си наред? как може да подтикваш хората към наркотични вещества? по-добре дебел, щастлив и здрав, отколкото нещастен, изпаднал в наркотичен глад, а накрая дори и мъртъв. не мога да поварвам, че има такива хора...

Mo6no3
06-12-2007, 10:09
znachi iskam da kaja na DEBELITE momicheta kolkoto i da sa debeli dori da mislqt che sa debeli preporuchvam im amfetamini ! tfa e nai dobrata dieta vazmojna verno e che vredat i t.n no napulno pomagat za otslabvaneto as sam nai chudestniqt primer ot 75 kila za 1 sedmica 1 kantar (1 gram) stanah 55 ..
Защо обаче не споменаваш нищо за страничните ефекти? :mrgreen:

sashoTo
06-12-2007, 19:18
mi... de da vi znam fakt e che e zabraneno , vredno ? i t.n no ne e krainost ako nekoq jena e izpadnala v depresiq che e debela i tfa e problema na jivota i amfetaminite she pomognat !! nema da stane psixqsala narkomanka koqto da prodava televizori kakto slushate po filmite na silvestar staloun ili tam kakto e .. pointeresuvaite se malko i shte razberete :]

Mo6no3
06-13-2007, 07:36
Ами гъбтай си тогава амфетите и ще направиш голямо добро на света като изчезнеш от него. :idea:

mad_face
06-13-2007, 17:44
awe da vi kaja spored men izob6to nee gadno da si s debelo momi4e. (zavisi ot tva kolko debela imte v predvit) az samiq sum xodil s ed no momi4e deto be6e malko pulni4ka i mnogo me drazne6e kato kaje debela sum trebva da otslabna. ako mom4eto siq xaresva nema zna4enie dali momi4eto e debelo ili ne. taka 4e ne prenebregvaite debelite momi4eta. i te sa xybavi :!: :!: :!:

Josefinne
06-13-2007, 17:49
М да и аз имам няколко по-едри приятелки, които забиват СТРАХОТНИ мъже, пък аз, дето съм миньонче, не че оплаквам, но определено момчетата отдават значение на това, че тези момичета са супер яки по характер. Вече това дали едно момиче ще се поддържа или не, зависи от нея, а не от килограмите й.
Все още не мога да си обясня как едно мое бивше гадже тръгна с една... :-s ... два пъти колкото мен, но явно съм му липсвала твърде много ( i'm evil ) :lol:

Sisilota
06-13-2007, 19:37
1. Какво разбираш под дебело ...
2. Ти пък като си принц, за какво въобще си я захванал тази тема ...
3. Нямам нищо против дебелите момичета ... има такива с много приятен характер, които ще те направят за смях точно за 10 минути ...
4. И другия път като се изказваш, помисли малко ! ](*,) :smt017

Дам... съгласна съм и + че никой не гарантира какво ще ти се случи утре, както някой беше писал може да катастрофираш, да пиеш дълго време лекарства и от тях да качиш килограми...
И аз не съм с перфектно тяло, но всеки е различен, не може да съдиш за човек само по външния му вид.
А мисленето на автора показва колко ограничени хора има все още и съм сигурна че не е единствен...

cecko_boy
06-13-2007, 20:04
XAxaax pfff tolko sa mi protivni debelanite , 4e nqma na kude pove4e .. po dobre da zemat da se pomu4at da ot slabnat malko ne da se tup4at se edno shte se svurshi svetut :lol: :lol: :lol:

06-13-2007, 20:12
МОЛЯ ВИ НЕ КОМПЛЕКСИРАЙТЕ ЖЕНСКОТО НАСЕЛЕНИЕ НА ФОРУМА! НЕ ГОВЕРЕТЕ ПРОТИВ ДЕБЕЛАНИТЕ!

06-13-2007, 21:17
Кво се обаждаш бе Гост? Да ги ебъ в добичетата проклети, ша ги впрегна да ми орът нивата и ша пускам децата от махалата да скачат на щембаците им мазни като на скачащ замък, само дето ша смърди на потен гъз!

06-13-2007, 21:26
Мойто мнение е че дебеланите нямат място в едно перфектно общество, тоест за да станем перфектно общество трябва да се отървем от дебеланите и от много други индивиди де. Значи те са дебели, парадират с това и искат да ги съжаляват и да им обръщат внимание, натискат се на момчетата и недай си боже някое момче да ги изгони отиват при всички момичета и разправят какъв гадняр е той. И винаги се опитват да те напият и да те изнасилят. Това се случи на мен и не искам никой да повтаря тази грешка. Момчета, като има дебелана в компанията, никога недейте да пиете. Белезите, които оставя може да не са само по врата ви.

Bazoveca
06-13-2007, 21:34
Аз много им се кефа на дебелите,щото по принцип се възбуждам от животни ;) :-D :-D

maini4ka_sladka
06-13-2007, 21:35
Мойто мнение е че дебеланите нямат място в едно перфектно общество, тоест за да станем перфектно общество трябва да се отървем от дебеланите и от много други индивиди де. Значи те са дебели, парадират с това и искат да ги съжаляват и да им обръщат внимание, натискат се на момчетата и недай си боже някое момче да ги изгони отиват при всички момичета и разправят какъв гадняр е той. И винаги се опитват да те напият и да те изнасилят. Това се случи на мен и не искам никой да повтаря тази грешка. Момчета, като има дебелана в компанията, никога недейте да пиете. Белезите, които оставя може да не са само по врата ви.

малоумник. няма такова нещп като идеално общество,а хора като теб нямат място в него дори и да го имаше

06-13-2007, 21:43
Мойто мнение е че дебеланите нямат място в едно перфектно общество, тоест за да станем перфектно общество трябва да се отървем от дебеланите и от много други индивиди де. Значи те са дебели, парадират с това и искат да ги съжаляват и да им обръщат внимание, натискат се на момчетата и недай си боже някое момче да ги изгони отиват при всички момичета и разправят какъв гадняр е той. И винаги се опитват да те напият и да те изнасилят. Това се случи на мен и не искам никой да повтаря тази грешка. Момчета, като има дебелана в компанията, никога недейте да пиете. Белезите, които оставя може да не са само по врата ви.

малоумник. няма такова нещп като идеално общество,а хора като теб нямат място в него дори и да го имаше
Казала жената с гъз ракетна площадка

maini4ka_sladka
06-13-2007, 21:47
Мойто мнение е че дебеланите нямат място в едно перфектно общество, тоест за да станем перфектно общество трябва да се отървем от дебеланите и от много други индивиди де. Значи те са дебели, парадират с това и искат да ги съжаляват и да им обръщат внимание, натискат се на момчетата и недай си боже някое момче да ги изгони отиват при всички момичета и разправят какъв гадняр е той. И винаги се опитват да те напият и да те изнасилят. Това се случи на мен и не искам никой да повтаря тази грешка. Момчета, като има дебелана в компанията, никога недейте да пиете. Белезите, които оставя може да не са само по врата ви.

малоумник. няма такова нещп като идеално общество,а хора като теб нямат място в него дори и да го имаше
Казала жената с "задни части" ракетна площадка
ахахаха dream on

06-13-2007, 21:52
Мойто мнение е че дебеланите нямат място в едно перфектно общество, тоест за да станем перфектно общество трябва да се отървем от дебеланите и от много други индивиди де. Значи те са дебели, парадират с това и искат да ги съжаляват и да им обръщат внимание, натискат се на момчетата и недай си боже някое момче да ги изгони отиват при всички момичета и разправят какъв гадняр е той. И винаги се опитват да те напият и да те изнасилят. Това се случи на мен и не искам никой да повтаря тази грешка. Момчета, като има дебелана в компанията, никога недейте да пиете. Белезите, които оставя може да не са само по врата ви.

малоумник. няма такова нещп като идеално общество,а хора като теб нямат място в него дори и да го имаше
Казала жената с "задни части" ракетна площадка
ахахаха dream on
ami 6tom avatara ti e gyz, qsno mi e kvi kompleksi izbiva6

Mi6aka
06-13-2007, 22:13
neka da govorim za debelite xora kato cqlo
eto naprimer edin ot nai dobrite mi priqteli e debel i mazen
i mnogo momi4eta mi kazvat 4e im bil protiven i ne bixa go doblijili
no vse pak az si go uvajavam za6toto e prostak ot klasa i moje da sloji v job i nai-golemite idioti

a po temata "debel" i "debela" sa baq mnogo-zna4ni i razteglivi ponqtiq.
za tova nqkoi ot tuk ne znaqt dori kakvo imat predvid

maini4ka_sladka
06-13-2007, 22:17
Мойто мнение е че дебеланите нямат място в едно перфектно общество, тоест за да станем перфектно общество трябва да се отървем от дебеланите и от много други индивиди де. Значи те са дебели, парадират с това и искат да ги съжаляват и да им обръщат внимание, натискат се на момчетата и недай си боже някое момче да ги изгони отиват при всички момичета и разправят какъв гадняр е той. И винаги се опитват да те напият и да те изнасилят. Това се случи на мен и не искам никой да повтаря тази грешка. Момчета, като има дебелана в компанията, никога недейте да пиете. Белезите, които оставя може да не са само по врата ви.

малоумник. няма такова нещп като идеално общество,а хора като теб нямат място в него дори и да го имаше
Казала жената с "задни части" ракетна площадка
ахахаха dream on
ami 6tom avatara ti e gyz, qsno mi e kvi kompleksi izbiva6

на мястото на тоя ГЪЗ както го наричаш можех да сложа устни или око, но това не значи че съм сляпа или няма. да ти имам и логиката... просто явно ти самият си дебил от класа със адски много комплекси и се вписвап като гост от чувство за малоценност.айде със здраве и приятен живот и се научи да пишеш на кирилица...

06-13-2007, 22:24
Мойто мнение е че дебеланите нямат място в едно перфектно общество, тоест за да станем перфектно общество трябва да се отървем от дебеланите и от много други индивиди де. Значи те са дебели, парадират с това и искат да ги съжаляват и да им обръщат внимание, натискат се на момчетата и недай си боже някое момче да ги изгони отиват при всички момичета и разправят какъв гадняр е той. И винаги се опитват да те напият и да те изнасилят. Това се случи на мен и не искам никой да повтаря тази грешка. Момчета, като има дебелана в компанията, никога недейте да пиете. Белезите, които оставя може да не са само по врата ви.

малоумник. няма такова нещп като идеално общество,а хора като теб нямат място в него дори и да го имаше
Казала жената с "задни части" ракетна площадка
ахахаха dream on
ami 6tom avatara ti e gyz, qsno mi e kvi kompleksi izbiva6

на мястото на тоя "задни части" както го наричаш можех да сложа устни или око, но това не значи че съм сляпа или няма. да ти имам и логиката... просто явно ти самият си дебил от класа със адски много комплекси и се вписвап като гост от чувство за малоценност.айде със здраве и приятен живот и се научи да пишеш на кирилица...
Debil sym ama pone nqmam golqm gyz, fakta 4e se vjivqva6 tolkova mnogo dokazva 4e si edna nagla golemogaza svinq. мога да пиша и на кирилица

the^one
06-13-2007, 22:46
Мойто мнение е че дебеланите нямат място в едно перфектно общество, тоест за да станем перфектно общество трябва да се отървем от дебеланите и от много други индивиди де. Значи те са дебели, парадират с това и искат да ги съжаляват и да им обръщат внимание, натискат се на момчетата и недай си боже някое момче да ги изгони отиват при всички момичета и разправят какъв гадняр е той. И винаги се опитват да те напият и да те изнасилят. Това се случи на мен и не искам никой да повтаря тази грешка. Момчета, като има дебелана в компанията, никога недейте да пиете. Белезите, които оставя може да не са само по врата ви.

малоумник. няма такова нещп като идеално общество,а хора като теб нямат място в него дори и да го имаше
Казала жената с "задни части" ракетна площадка
ахахаха dream on
ami 6tom avatara ti e gyz, qsno mi e kvi kompleksi izbiva6

на мястото на тоя "задни части" както го наричаш можех да сложа устни или око, но това не значи че съм сляпа или няма. да ти имам и логиката... просто явно ти самият си дебил от класа със адски много комплекси и се вписвап като гост от чувство за малоценност.айде със здраве и приятен живот и се научи да пишеш на кирилица...
Debil sym ama pone nqmam golqm gyz, fakta 4e se vjivqva6 tolkova mnogo dokazva 4e si edna nagla golemogaza svinq. мога да пиша и на кирилица

Защо обиждаш ???Не можем всички да сме идеални и еднакви като извадени от калъп.Има дебели и слаби ,има високи и ниски ,има тъпи и умни....

И се чудя защо продължават да се правят подобни теми ,които да комплексирват момичетата.

И искаш ли да ти издам една малка тайна?Предполагам ,че ти си от хърбите ,които дори и дебелана не би пожелало.Не правиш добро впечатление като обиждаш другите и по този начин караш егото си да се вдигне!

06-13-2007, 22:58
Мойто мнение е че дебеланите нямат място в едно перфектно общество, тоест за да станем перфектно общество трябва да се отървем от дебеланите и от много други индивиди де. Значи те са дебели, парадират с това и искат да ги съжаляват и да им обръщат внимание, натискат се на момчетата и недай си боже някое момче да ги изгони отиват при всички момичета и разправят какъв гадняр е той. И винаги се опитват да те напият и да те изнасилят. Това се случи на мен и не искам никой да повтаря тази грешка. Момчета, като има дебелана в компанията, никога недейте да пиете. Белезите, които оставя може да не са само по врата ви.

малоумник. няма такова нещп като идеално общество,а хора като теб нямат място в него дори и да го имаше
Казала жената с "задни части" ракетна площадка
ахахаха dream on
ami 6tom avatara ti e gyz, qsno mi e kvi kompleksi izbiva6

на мястото на тоя "задни части" както го наричаш можех да сложа устни или око, но това не значи че съм сляпа или няма. да ти имам и логиката... просто явно ти самият си дебил от класа със адски много комплекси и се вписвап като гост от чувство за малоценност.айде със здраве и приятен живот и се научи да пишеш на кирилица...
Debil sym ama pone nqmam golqm gyz, fakta 4e se vjivqva6 tolkova mnogo dokazva 4e si edna nagla golemogaza svinq. мога да пиша и на кирилица

Защо обиждаш ???Не можем всички да сме идеални и еднакви като извадени от калъп.Има дебели и слаби ,има високи и ниски ,има тъпи и умни....

И се чудя защо продължават да се правят подобни теми ,които да комплексирват момичетата.

И искаш ли да ти издам една малка тайна?Предполагам ,че ти си от хърбите ,които дори и дебелана не би пожелало.Не правиш добро впечатление като обиждаш другите и по този начин караш егото си да се вдигне!
Не обиждам, просто си казвам мнението. Дебеланите нямат място в един перфектен свят. Може и аз да нямам, но темата е за дебелани, а не за мен.

06-14-2007, 00:20
Мойто мнение е че дебеланите нямат място в едно перфектно общество, тоест за да станем перфектно общество трябва да се отървем от дебеланите и от много други индивиди де. Значи те са дебели, парадират с това и искат да ги съжаляват и да им обръщат внимание, натискат се на момчетата и недай си боже някое момче да ги изгони отиват при всички момичета и разправят какъв гадняр е той. И винаги се опитват да те напият и да те изнасилят. Това се случи на мен и не искам никой да повтаря тази грешка. Момчета, като има дебелана в компанията, никога недейте да пиете. Белезите, които оставя може да не са само по врата ви.

малоумник. няма такова нещп като идеално общество,а хора като теб нямат място в него дори и да го имаше
Казала жената с "задни части" ракетна площадка
ахахаха dream on
ami 6tom avatara ti e gyz, qsno mi e kvi kompleksi izbiva6

на мястото на тоя "задни части" както го наричаш можех да сложа устни или око, но това не значи че съм сляпа или няма. да ти имам и логиката... просто явно ти самият си дебил от класа със адски много комплекси и се вписвап като гост от чувство за малоценност.айде със здраве и приятен живот и се научи да пишеш на кирилица...
Debil sym ama pone nqmam golqm gyz, fakta 4e se vjivqva6 tolkova mnogo dokazva 4e si edna nagla golemogaza svinq. мога да пиша и на кирилица

Защо обиждаш ???Не можем всички да сме идеални и еднакви като извадени от калъп.Има дебели и слаби ,има високи и ниски ,има тъпи и умни....

И се чудя защо продължават да се правят подобни теми ,които да комплексирват момичетата.

И искаш ли да ти издам една малка тайна?Предполагам ,че ти си от хърбите ,които дори и дебелана не би пожелало.Не правиш добро впечатление като обиждаш другите и по този начин караш егото си да се вдигне!
Не обиждам, просто си казвам мнението. Дебеланите нямат място в един перфектен свят. Може и аз да нямам, но темата е за дебелани, а не за мен.

супер се кефя на много цитати.

06-14-2007, 05:06
Аз пък ще ви питам нещо , какво бихте предпочели за гадже : някоя, която е дебеличка, но със страхотно чумство за хумор,умна, грижовна и симпатично или някоя слаба, но без умствен потенциал, такава която щом си отвори устата и проговори красотата й изчезва . Естествено не всички слаби са такива и не всички дебели . :-k

maini4ka_sladka
06-14-2007, 05:41
Аз пък ще ви питам нещо , какво бихте предпочели за гадже : някоя, която е дебеличка, но със страхотно чумство за хумор,умна, грижовна и симпатично или някоя слаба, но без умствен потенциал, такава която щом си отвори устата и проговори красотата й изчезва . Естествено не всички слаби са такива и не всички дебели . :-k
добре зададен въпрос. иначе за Госта- както казах перфектен свят не може да имаааа!!! просто хората сме създадени различни, за да има разнообразие, а не да обикаляме като клонинги. затова ги има различните езици, раци и т.н :) хайде със здраве

06-14-2007, 06:09
Абе,как може да има такива хора с такова детско мислене,аз просто не мога да си го обясня !!! :smt017 ](*,) ](*,) ](*,) Ами много просто - деца са. :)

SunnyG
06-14-2007, 08:59
еми незнам..всеки си има вкус..аз познавам една която сменя момчетата като носни кьрпи а е мнооого дебела... 8-[

az sashto...a nqma da vi kaja momchetata kakvi sa,povecheto prilichat na modeli :roll:

lili4ka
06-14-2007, 09:15
Hey ne taka az sum na 17 i sum 50 kila ne sum debela ama imam mn fr koito sa palni4ki kvo lo6o im ima ... predstavete si va6ite deca sa takiva po dobre ne se podigraaite .... ima momi4et akoito ne mogat da otslabnat takav im e gena ;) ii za po palni4kite : spokoino ni6to nqma :P~ ne slu6aite nikogo0

06-14-2007, 09:39
Необяснимо е, защото си мислите, че са ги избрали и момчетата избират само по външност.И какво от това, че са дебели?Може да имат повече мозък в главата от една руса мадама, която мисли какво да си купи и каква прическа да си направи.
опаковката продава

продава опаковката ама като разопаковаш и видиш че си си купил развален продукт ... връщаш го и си вземаш друг не толкова ефектен, а практичен

Mo6no3
06-14-2007, 10:07
Аз пък ще ви питам нещо , какво бихте предпочели за гадже : някоя, която е дебеличка, но със страхотно чумство за хумор,умна, грижовна и симпатично или някоя слаба, но без умствен потенциал, такава която щом си отвори устата и проговори красотата й изчезва . Естествено не всички слаби са такива и не всички дебели . :-k
Зависи колко е дебело първото момиче и колко е липсата на умствен потенциал при второто. Зависи и какво искаш. Втората си е перфектна за чукане за няколко пъти, а пък първата за по-продължителна връзка, но много зависи и какво е дебеличка, че "дебеличка" е много разтегливо понятие.

malka_sladuranka
06-14-2007, 10:42
Почти всяко пълно момиче може да направи нещо, за да отслабне или поне да се стегне. Малко са тези които не могат поради здравословни проблеми.
Не мога да разбера едно нещо. Значи майка ми е учителка, като си правят снимки с класа, има момичета за които питат "Това ли е класната ви?" :shock: Е, как може тези момичета на по 15-16 да се оставят да заприличат на лелички? Това за мен е немърливост....
Аз например качих 2-3 килограма. :? Ами, в момента съм на диета и след малко отивам да поспортувам. Щом аз мога, която съм доста ленива, значи и 98% от останалите момичета могат..

06-14-2007, 10:53
Почти всяко пълно момиче може да направи нещо, за да отслабне или поне да се стегне. Малко са тези които не могат поради здравословни проблеми.
Не мога да разбера едно нещо. Значи майка ми е учителка, като си правят снимки с класа, има момичета за които питат "Това ли е класната ви?" :shock: Е, как може тези момичета на по 15-16 да се оставят да заприличат на лелички? Това за мен е немърливост....
Аз например качих 2-3 килограма. :? Ами, в момента съм на диета и след малко отивам да поспортувам. Щом аз мога, която съм доста ленива, значи и 98% от останалите момичета могат..
МНОГО МНОГО ПРАВИЛНО. Извинявайте ама повечето дебели момичета не са болни а просто лакоми, тъпчат се с боклуци и после парадират със свинщината си или се оплакват колко съм дебела как не мога да отслабна. И аз съм бил пълен ама сега съм даже доста слаб, имам доста приятелки, които отслабнаха много. Стига да искаш винаги можеш. Затова се подигравам, защото се държат като че ли са жертви понякога, като се оплакват, еми да направят нещо по въпроса.
И не ви ли е неприятно като тръгнете по улицата и видите някое момиче на видима възраст между 15 и 25 и дебела, а в същото време разголена, с някви тесни дънки или блуза над пъпа. Просто е отвратително грозно, как да не я наредиш. Вярно е всеки има право свобода да изглежда както си иска, но все пак трябва да има чувство за естетика. Може ли 80 кила момиче да ми тръгне разголена все едно е манекенка и просто отвръщава. Ето в това е работата. А не че дебеланките не могат да са симпатични мили или грижовни

OtherDimension
06-14-2007, 11:10
леле .. тук 90 % са пълни идиоти ..и Sh@dow и Invaider .. тц-тц
предпочитам по-пухкаво момиче от торба с кокали
а в древността колкото по-дебела е била една жена, толкожа по-жентствена и идеализирана е била
пф кво изобщо се занимавам с мненията на некакви недорасляци..
дори и да не харесвате дебели момичета, не може да ги мразите - това е проява на кретенизъм

HopeLesss
06-14-2007, 11:17
леле .. тук 90 % са пълни идиоти ..и Sh@dow и Invaider .. тц-тц
предпочитам по-пухкаво момиче от торба с кокали
а в древността колкото по-дебела е била една жена, толкожа по-жентствена и идеализирана е била
пф кво изобщо се занимавам с мненията на некакви недорасляци..
дори и да не харесвате дебели момичета, не може да ги мразите - това е проява на кретенизъм

=D> =D> =D>

Всъщност доста мъже (над 27-28) са ми казвали, че предпочитат пухкави жени, а не тапицирани скелети. Изглежда, че повечето момченца си избират гаджето, за да може приятелчетата им да им кажат: "Ооо, брато, ебаси мацката си си хванал" #-o Една жена, за да изглежда добре, трябва да си има от всичко - гърди, дупе... един 40 килограмов скелет как може да го постигне?!? :-s

OtherDimension
06-14-2007, 11:19
Куул Гърл, за последен път ми грабваш окото и печелиш уважението ми:)


П.С. куул гърл не е дебелана... така че не избива комплекси :wink:

06-14-2007, 11:23
леле .. тук 90 % са пълни идиоти ..и Sh@dow и Invaider .. тц-тц
предпочитам по-пухкаво момиче от торба с кокали
а в древността колкото по-дебела е била една жена, толкожа по-жентствена и идеализирана е била
пф кво изобщо се занимавам с мненията на некакви недорасляци..
дори и да не харесвате дебели момичета, не може да ги мразите - това е проява на кретенизъм
Тука говорим за дебелани от рода на тези, които мерят обувки в магазина на Ал Бънди. И аз предпочитам момичето да не е само кожа а да си има къде да барнеш, но една стабилна 80 килограмова слоница не е идеала ми за жена и не бих я идеализирал като женствена.
казват, че добрия майстор на голям тезгях работи, в такъв случай предпочитам да си остана калфа

HopeLesss
06-14-2007, 11:23
П.С. куул гърл не е дебелана... така че не избива комплекси :wink:

Хаха... е, не съм 40 кг и може за някои да съм дебела. Като се замисля, учителя ми по история, който е на 30 ми каза, че съм слаба, защото нямам достатъчно голямо дупе и коремче :-s

Няма лошо всеки да има лични предпочитания, било то и към килограмите на момичетата, но точно поради тази причина има толкова наднормени и още толкова анорексични момичета. [-(

OtherDimension
06-14-2007, 11:26
Госте, може би не съм разбрал темата, но не виждам защо 80 килограмовите "слоници" трябва да бъдат мразени, защото миришели, дори имали повече косми .. това са пълни глупости, килограмите им се дължат най-често на хормонални проблеми .. дори и да бяха космати - все пак това са хора и трябва да бъдат уважавани като такива, защото с нищо лапета като Инвейдър и Шадоу не ги превъзхождат

06-14-2007, 11:31
Госте, може би не съм разбрал темата, но не виждам защо 80 килограмовите "слоници" трябва да бъдат мразени, защото миришели, дори имали повече косми .. това са пълни глупости, килограмите им се дължат най-често на хормонални проблеми .. дори и да бяха космати - все пак това са хора и трябва да бъдат уважавани като такива, защото с нищо лапета като Инвейдър и Шадоу не ги превъзхождат
аз какво съм казвал за миризма и косми ??? и не говоря за хормонални проблеми, извинявай ама всички дебели момичета оправдават лакомията си и мързела си с хормонални проблеми. това са глупости има и такива но далеч не са всички. Не съм казвал и че ги мразя, ако беше обърнал повече внимание на постовете ми (не че са много мили, но си е така според мен) щеше да видиш какво точно имам впредвид. Естетично ли е според теб 70 80 килограмово момиче да тръгне с тесни дънки и потник над пъпа да и се виждат сланините и т.н. Има си място за всеки. Както и не може постоянно да се оплакват колко са дебели и как искат да отслабнат и в същото време да тъпчат като добичета. Защото има мноооого такива, наистина мноого. Мога да ти давам примери цял ден, но няма смисъл да се караме за глупости, при все че просто мненията ни са различни.
ПС: изобщо нямам за цел да обиждам пълните момичета или да се правя на интересен като шадоу и не знам си кой.

OtherDimension
06-14-2007, 11:33
а аз къде съм казал, че имам предвид теб ?

П.С. Не, не е естетично ако си по-пълен да носиш потничета и дънки, съгласен съм

06-14-2007, 11:41
а аз къде съм казал, че имам предвид теб ?

П.С. Не, не е естетично ако си по-пълен да носиш потничета и дънки, съгласен съм
Еми аз най общо това имам впредвид, как те само се оплакват по въпроса а не правят нищо за да се променят, напротив продължават да се тъпчат и се обличат се едно са модели.
Другото кой харесва дебели и кой не си е въпрос на вкус. А също съм имал отношения с по-пълни момичета

06-14-2007, 11:48
Такам първо не съм госта дето пишеше до сега... И така


а в древността колкото по-дебела е била една жена, толкожа по-жентствена и идеализирана е била

Така момче/момиче не те знам... Обаче логиката ти е напълно грешна. Сега какво искаш да кажеш? Да се върнем към принципите от древността... Да приспаднем своето развитие с някакви стотици години? Сега живеем в 21век не в 15-16 или се тая кога. Да наистина е имало такива периоди... Обаче това правило е било сред шибаната им аристорация. И какви са били причините? Чисто и просто при монархичния режим един човек седи отгоре и разполага с много средства... Появява се тъй нареченето ”висше” общество. Което е висше само по това, че има пари... Та какво са правили тези свини тогава. Седели са си в палатите и са си правили приеми, на които са яли кат' прасета, наливали са се с алкохоли и след това са правили масови оргии... Докато бедния селянин си с спуквал гъза от работа, за да им доставя средства (данъци). Нормално е ”аристокрацията” водеща заседнал начин на живот да стане дебела, което е довело да промяна в психиката им. Също така понеже са се наливали с алкохол им е било все тая какво чукат. Путката си е путка, особено ако си мъртво пиян... Следователно развратните надути копелета са си гледали стадо крави, които оправяли по време на оргиите си. И дебелите мадами са били уважавани. Но защо ще се запитате? Защото това бил ясен знак, че тя е дебела, мързелива овца, търсеща още ядене и съответно готова да се чука като заикиня. Следователно дебелите жени били уважавани, защото пускали на всеки по всеки повод. А мъжете били толкова мъртво пияни, че не им пукало. Може да звучи цинично, но фактически е така.
Или пък, ако ще се връщаме към древността... Ми защо не въззвърнем нравите на древните гърци. Дето било престижно да шибаш малолетни момченца? Нима ще оправдееш сички днешни педофили с великия си аргумент ”ми то в древността...бла, бла, бла”? Помисли добре другия път преди да пишеш, защото малоумници има във форума, ама аргументите ти също са малоумни. Нравите от древността са се променили и по-дяволите замислете се... Все има някаква причина в момента да не са така! Все има нещо гнило щом не се се запазили и до днес.


дори и да не харесвате дебели момичета, не може да ги мразите - това е проява на кретенизъм

Извинявам се на всички момичета, които имат дисфункционалност на организма и поради това са дебели. За тях не става на въпрос...
А защо да не мога да ги мразя? Според теб защо са дебели? Защото ги мързи да си оправят външния вид ето за това! Как аз мога за два месеца да кача 5 килограма или да смъкна 10? А те да не могат? Въпроса е че за да го направя си съдирам задника от тренировки и хранителни режими. А познавам хора, които за 2 месеца от 140 килограма смъкват на 90... Но те са изключения, на тях това им е работата, но въпреки това показва, че не е невъзможно! Та сега да обсъдя поведението на една средностатистическа дебелана... Води застоял начин на живот - вкъщи, пред компа, телевизора, до хладилника и после дискотеката и да се нареже (за да забрави че е дебела). Никакво физическо натоварване, тонове свободно време (защото повечето ги мързи и да учат) и само загуба на човешки потенциал. Самия факт, че е дебела (ако няма хормонален дисбаланс) говори че на всичкото отгоре е и лакома. Седи и се гнете и кача кила и не полага никви усилия да не го прави това нещо. Незнайно защо дебелите момичета обикновено добиват самочувствие като на богове (вероятно избиване на комплекси и стаена омраза към по-слабите) и започват да се мислят за велики. Като минат една фаза те започват да се гордеят със сланините си и започват да ги показват - къси поли, потничета и така нататъка, което лично за мен е нелицеприятно...
Какъв е извода - дебело, мързеливо, лакомо, надменно и обикновено малоумно девойче... Е как да не мразиш такъв човек?! То няма нищо човешка в него... Ся че е започнала дегенерация на човешкия род, започнала е... Ама толко бързо връщане в еволюцията. Е макя му не е нормално...
Аре със здраве.

06-14-2007, 12:30
аз съм госта от преди това.
Горе долу и аз това се опитвах да кажа. Не става въпрос за болните )хормонални дисбаланси и другите), а говорим чисто и просто за мързеливата и малоумна средностатистическа девойка, която от нямане какво да прави се тъпче по цял ден, гледайки дързост и красота, или говорейки с друга подобна мързелива и малоумна средностатистическа девойка по телефона и злобеейки срещу слаби момичета и момчета, които са им направили забележка, че приличат на свине, а тези момчета просто им казват чистата истина.
Втората фаза, както потребителят по-горе каза е, когато те си мислят, че като са дебели могат да печелят внимание с това, защото недай Боже някой да нареди нещастната дебеланка и тя казва на всичките си приятелки какъв кретен и простак е това момче, което просто не е лицемер и й казва истината в лицето. Та на тези момичета самочувствието им се дига до небето и те започват да се обличат и държат като че ли са принцеси или манекенки и всички в компанията и извън нея да се съобразяват с тях.
Е, извинявайте, но познавам доста дебели момичета, които си признават, че имат проблем и започват да работят по въпроса. Аз като имам пъпки, отивам на козметик, някой като няма грам мускул, започва да тренира, друг като е необразован, започва да чете. Как всеки може да работи над вида си, само горките дебелани разправят, че са на диета, но в същото време тъпчат хамбургери и висят по 23 часа в кафенетата.
Вярно е има си хора и хора, дебелани и дебелани, но просто 70% от тях са такива. Във фирмата, която работех имаше секретарка, която беше поне 100 кила и само се оплакваше как трябвало да изминава по не знам си колко километра всеки ден като я пращали на поръчки. Тя напусна и сега аз поех и нейната работа и разстоянието, което според нея е километрично всъщност са няколко пресечки - чисто и просто мързел. Но не я мързи да изяде 10 дюнера, да се освини в собствената си мас и да гледа по цял ден сериали с другите си дебели приятелки.
Хайде моля ви се, защитници на дебелото съсловие, първо помислете защо са дебели и след това казвайте простаци на хора като нас, които просто им казват истината в очите.

malka_sladuranka
06-14-2007, 12:47
Хм.. Така е. Ако не се каже, няма да вземат мерки. Вярно е, че е грубо, че подбива самочувствието, истината боли, но от една страна си е за тяхно добро.
Както каза госта не може да ядат от 10дюнера и да не си помръдват "задни части" и да искат да са с тяло на модел, при условие, че имат склонност към напълняване.
И аз обичам да ям по 10дюнера на ден, и аз обичам пица, и аз обичам хамбургери, и аз обичам газирано, и понички обичам, но след като приятеля ми дойде и ми каза "Мило, станало ти е пухкаво дупето" се лишавам от тези удоволствия или поне съм ги намалила до минимум. Е, сега ям тиквички и салати, не е като дюнер, но няма да ми стане нищо. Определено не ми е приятно, като ми кажат "Я, малко си надебеляла", но ако не ми го кажат, когато се усетя вече ще бъда причислена към въпросните "дебеланки".
Пак ще го кажа: Щом аз мога, могат и другите. Не е толкова трудно. Просто се иска малко воля. Естествено не говоря за тези които имат проблеми.

06-14-2007, 12:58
Хм.. Така е. Ако не се каже, няма да вземат мерки. Вярно е, че е грубо, че подбива самочувствието, истината боли, но от една страна си е за тяхно добро.
Както каза госта не може да ядат от 10дюнера и да не си помръдват "задни части" и да искат да са с тяло на модел, при условие, че имат склонност към напълняване.
И аз обичам да ям по 10дюнера на ден, и аз обичам пица, и аз обичам хамбургери, и аз обичам газирано, и понички обичам, но след като приятеля ми дойде и ми каза "Мило, станало ти е пухкаво дупето" се лишавам от тези удоволствия или поне съм ги намалила до минимум. Е, сега ям тиквички и салати, не е като дюнер, но няма да ми стане нищо. Определено не ми е приятно, като ми кажат "Я, малко си надебеляла", но ако не ми го кажат, когато се усетя вече ще бъда причислена към въпросните "дебеланки".
Пак ще го кажа: Щом аз мога, могат и другите. Не е толкова трудно. Просто се иска малко воля. Естествено не говоря за тези които имат проблеми.
И аз съм супер критичен към приятелката ми и затова е 46 кила, но но зима беше понапълняла няколко кила и като и казах, питам харесваш ли се по-пълна, тя каза не , и взе мерки.
То никой не казва не яжте дюнери или газирано не пийте, всеки си иска удоволствията, ама въпроса е като изядеж един дюнер да отидеш и да го изгориш във фитнеса, не да си купиш още два :?
А по въпроса за самочувствието мисля, че повечето от тях имат доста високо мнение за себе си, така че няма лошо някой малко да им го подбие. Иска се труд, по това се различаваме от маймуните.

malka_sladuranka
06-14-2007, 13:06
Незнам голямо ли им е, малко ли им е самочувствието, но знам, че си избиват комплексите върху по-слабите, вместо да вземат мерки. Личен пример:
Като ходех на училище миналата и по-миналата година бях 47-48килограма, а от моя клас една беше около 60-65(на горе долу една височина сме-1.60). Прасето глупаво докато преживя мазната си баничка почва с някакви злобни подмятания, че са ми малки гърдите :shock:. Вярно е, че има виме до корема(което на мен лично не ми харесва, но има мъже които се кефят), "задни части", цял декар, с мене тръгнала тя да се занимава. Е, вместо да изплюе баницата, ме обижда. :shock: Е, после как да таиш добри чувства към такива, неподдържани или пък да им съчувстваш. :-k

06-14-2007, 13:57
Незнам голямо ли им е, малко ли им е самочувствието, но знам, че си избиват комплексите върху по-слабите, вместо да вземат мерки. Личен пример:
Като ходех на училище миналата и по-миналата година бях 47-48килограма, а от моя клас една беше около 60-65(на горе долу една височина сме-1.60). Прасето глупаво докато преживя мазната си баничка почва с някакви злобни подмятания, че са ми малки гърдите :shock:. Вярно е, че има виме до корема(което на мен лично не ми харесва, но има мъже които се кефят), "задни части", цял декар, с мене тръгнала тя да се занимава. Е, вместо да изплюе баницата, ме обижда. :shock: Е, после как да таиш добри чувства към такива, неподдържани или пък да им съчувстваш. :-k
Не знам, аз ненавиждам такива същества. И всъщност не знам кой ще харесва гърди дето висят до земята. Остави я да ти се присмива и да се тъпче. Ти знаеш как изглеждаш, а тя да се подиграва, щом мисли, че е нещо повече.... мога да кажа само ПЪЛЕН СМЯХ. Наистина е нещо повече, но само на тегло и размери. Не знам откога някой трябва да е горд, че задника му е като Добруджа

06-14-2007, 14:06
Koito ne e bil s debelana-ne znae kuv e kef, pojelavam na vsi4ki da opitat!

optical_illusion
06-14-2007, 14:42
za vseki vlak si ima putnici.kak smotanite mom4eta si imat gadjeta?-fakt...

hforce
06-14-2007, 14:48
s ni6to ne mi pre4at debelite, stiga nqkoe takova momi4e da ne me haresa i da ne mi se natiska, nqmam ni6to protiv tqh, no NIKOGA ne bih trugnal s nqkva debela, prosto e me radva. Az si padam po klio6tavite i predpo4itam nqkoq okolo 50 kila kum 170 (kato priqtelkata mi)

Една жена, за да изглежда добре, трябва да си има от всичко - гърди, дупе... един 40 килограмов скелет как може да го постигне?!? :-s [/b]
WTF?!?!? iska6 da mi kaje6 4e slabite momi4eta sa ploski taka li? pozagledai se malko v momi4etata i vij kakvi gi ima, predi vreme hodeh s edno momi4e koeto koeto be6e 45 kilograma oba4e ima6e gurdi po-golemi ot na macka v reklama na mastika pe6tera

tedinkata_
06-14-2007, 14:59
abe i debelite si imat gadjeta ne gi mislete :-D

HopeLesss
06-14-2007, 15:07
Такам първо не съм госта дето пишеше до сега... И така

...Сега живеем в 21век не в 15-16 или се тая кога.

Ти сега последно за кой исторически период ще говориш? За Древността, Средновековието или Ренесанса?!? Много си компетентен на тема ядене, ама в други неща хич те няма!

1. В Древността са харесвали дебели жени, защото това е било прузнак на плодовитост, драги ми госте. Няма абсолютно нищо общо с яденето през Ренесанса или Средновековието.
2. Може би повечето хора имат много по-важна работа от това да работят за тялото си и да пренебрегват една доста по-нужна част от човешкото тяло, наречена мозък.
3. Много от проблемите с теглото в днешно време се дължат на вредните храни, които и ти ядеш най-вероятно, или искаш да ми кажеш, че караш на хапченца и прахчета? - Няма да се учудя, но искрено те съжалявам.
4. Съжалявам и приятелката ти... горкото момиче. Бях чела за някакъв дето угоявал жена си, защото така му била по-хубава. Ти да не си противоположния случай? 5 гр. в понеделник, 10 гр. във вторник, 15 г. в сряда и останалите дни на фотосинтеза!
5. Повечето тук си нямат и на представа какво е здравословен начин на хранене, защо хората имат проблеми с теглото, но иначе се изказват като много компетентни!
6. Съжалявам хора като вас - тъпи, плоски, повърхностни комплексари!!! Ако външният вид е на първо място за вас и сте способни да мразите някой, само защото е различен, то вие сте по-гнусни от когото и да било!

kindergarden
06-14-2007, 15:41
evala na CooL^GirL^^^ i az sum na su6toto mnenie puk i sum vijdala slabi mom4eta i momi4eta det iadat po dva ogromni xamburgera do obiad i po-pulni4ki koito ne iadat ni6to do obiad prosto tva 4e niakoi ima sklonnost kum nadebeliavane ne zna4i 4e triabva da bude mrazen
p.s.a ina4e esteti4eski naistina ne e mn priatno edno po-pulno momi4e da se obli4a s potni4eta i kusi poli4ki,no i tova ne e pri4ina da ne budat uvajavani

06-14-2007, 15:43
Направо се чудя как може да коментирате такива неща!Как не ви е и срам даже :smt018 И дебеличките момичета са хора.А защо не тръгнем да обсъждаме и дебелите момчета???????Защото мъжете са най-най и имат право да обиждат момичетата и много им знай устата!!!!Някои момичета имат здравословни проблеми и затова не могат да отслабнат, но броят на момичетата, които направо психически са откачили на тема отслабване е супер много по-голям и защо?Заради такива безмозъчни като вас!Аз лично тежа 54 кг и съм висока 1,70 и въобще не ме интересува дали някой ме мисли за дебела или не.Имах приятел, който беше висок 1,90 и тежеше 60 кг и си мислеше, че изглежда просто перфектно и само ме обиждаше колко съм дебела и как трябва да отслабна.Естествено му теглих една майна, защото човек трябва да гледа първо себе си, а после да обсъжда другите хора!Всеки знае, че няма перфектно момиче и момче, но трябва да се уважаваме един друг и да не обсъждаме такива тъпи теми!!!!!

OtherDimension
06-14-2007, 15:53
^ имала си гадже, който те е обиждал ?

хвала на такъви отношения..

HopeLesss
06-14-2007, 16:00
predi vreme hodeh s edno momi4e koeto koeto be6e 45 kilograma oba4e ima6e gurdi po-golemi ot na macka v reklama na mastika pe6tera

Тя да не е била само глава и цици?!? Виж, нямам намерение да налагам каквото и да било. Всеки има право да харесва когото си иска. Тук става въпрос за друго - защо трябва да мразим различните от нас?!? Било то дебели, слаби, черни, бели, пъпчиви, космати и т.н?

06-14-2007, 16:01
Такам първо не съм госта дето пишеше до сега... И така

...Сега живеем в 21век не в 15-16 или се тая кога.

Ти сега последно за кой исторически период ще говориш? За Древността, Средновековието или Ренесанса?!? Много си компетентен на тема ядене, ама в други неща хич те няма!

1. В Древността са харесвали дебели жени, защото това е било прузнак на плодовитост, драги ми госте. Няма абсолютно нищо общо с яденето през Ренесанса или Средновековието.
2. Може би повечето хора имат много по-важна работа от това да работят за тялото си и да пренебрегват една доста по-нужна част от човешкото тяло, наречена мозък.
3. Много от проблемите с теглото в днешно време се дължат на вредните храни, които и ти ядеш най-вероятно, или искаш да ми кажеш, че караш на хапченца и прахчета? - Няма да се учудя, но искрено те съжалявам.
4. Съжалявам и приятелката ти... горкото момиче. Бях чела за някакъв дето угоявал жена си, защото така му била по-хубава. Ти да не си противоположния случай? 5 гр. в понеделник, 10 гр. във вторник, 15 г. в сряда и останалите дни на фотосинтеза!
5. Повечето тук си нямат и на представа какво е здравословен начин на хранене, защо хората имат проблеми с теглото, но иначе се изказват като много компетентни!
6. Съжалявам хора като вас - тъпи, плоски, повърхностни комплексари!!! Ако външният вид е на първо място за вас и сте способни да мразите някой, само защото е различен, то вие сте по-гнусни от когото и да било!


Такам първо все тая за коя епоха говоря. В оня случай, ако не забелязваш съм разгледал Ренесанса (когато безпорно са харесвали дебели мадами) като съм допълнил историческите факти с психолочески анализ (не казвам, че не е груб). А това колко съм компетентен... Еми сигурен съм, че в повечето научни дисциплини съм по-компетентен от повечето хора на моята възраст. Изключваме измислените неща тип езици и производните им...

1. Еми добре да речем, че отскочим до оня момент, когато са харесвали дебелите жени, защото е било признах на плодовитост. Защо дебелите са били признак на плодовитост - еми защото тогава ценностите са били други, за да си дебел трябвало да ядеш, а щом има ядене около теб значи произхождаш от род, в които има храна да ти позволи това. Следователно е ОФЕРТА да се ожениш за такава жена. А защо е било нужна да е плодовита? Защото от 10-15 деца са оживявали няколко. Реално погледнато това е било брак по сметка и за да имат оправдание хората са си измислили мита за дебелите жени. Няма да ти обяснявам за влиянието на слуховетe в/у масите... Защо масите са като овцете, движат се накъдето ги насочи овчаря. Научно погледнато дали е плодовита или не една жена не зависи от телесната и мазнина. Ако имаш доказателство в противното, бих се радвал да ги чуя. Така че като цяло дебел-плодовит е било голяма заблуда, но е имало печалба.


2. А може би 1-2 часа на 2-3 дена ти се струват много време? Е извинявай, но не вярвам да си ”тренираш” мозъка по 12 часа на денонощие. Вероятно просто нямаш волята да се пребориш с мързела и да отидеш да потичаш, покараш колело да направиш една разходка в планината. Знам че е по-приятно е да лежиш пред телевизора и да плюскаш хамбургери... Така че не ми излизай в оправданието с времето. Всичко може да се съчетае, но трябва воля! А мани другото, а повечето дебели де знам не се опитват да работят в/у която и да е част от тялото си, различна от задника, шкембето и самочувствието си (правилно прочето самочувствието им е част от тялото, дано зацепиш метафората)...

3. АРГУМЕНТА ДАМИ И ГОСПОДА!! Е аз ли ги карам да се тъпчат с всичките тез чипсове, дюнери, хамбургери, пържени картофи! И не минавай с номера ”ми нямат пари за друго”... Аре ве! Че те ако нямаха пари за храна нямаша да се дебели! Като нямат воля да ядат по-невкусни неща ще дебелеят и ще стават свини... Се едно някой ги насилва да ядат комерсиалните боклуци... Свободен избор.

4. Хмм... Странно не съм забелязъл ”горката” ми приятелка да страда от недохранване... Не съм я видял да припада от глад... Ама викаш, че хапва по 35г седмично и може да фотосинтезира? Бре, добре че ми каза... Аз голям късмет съм имал ве... Ще я питам да ме понаучи и мен.

5. И аз съм на мнение, че повечето хора тук си нямат и представа за здравословно хранене и говорят глупости... Благодаря че го каза вместо мен. Чухте ли дебелите! Слушайте като ви се говори!

6. И аз съжалявам хора като тях - тъпи, дебели, комплексирани със самочувствие до небето. Щом изобщо не им дреме дали ще изглеждат като угоени плужеци да си пълзят и да пускат слуз, ама далече от останалите.

вие сте по-гнусни от когото и да било! - епа казаха ли ви го?

AzureDiamond
06-14-2007, 16:09
Ае 80% от вас са много,много повърхностни... :smt017

06-14-2007, 16:13
Имала съм приятел, който ме е обиждал, защото си е мислил, че може всички да са перфектни, но това в никакъв случай не е похвално.И е срамно по-скоро!!! :smt018 Защото щом е бил с мен ме е харесвал такава каквато съм.А той е гледал само да ме промени според неговите идеали.Каква любов само!И както бяхте казали, че трябва да се казва на тези момичета, които са дебели, че са дебели за да вземат някакви мерки, вие въобще нямате право и да им го казвате.Тръгнали сте да ги обсъждате, да ги обиждате и да ги критикувате, а изведнъж се показвате много грижливи нещо.Човек се променя, но лошите думи, с които е бил наранен остава!!!!И това ми е бъдещето поколение!Куп идиоти! :-#

HopeLesss
06-14-2007, 16:16
Хаха, е, не... моля те, само ми кажи, че си пад 15, че да се успокоя малко и да се надявам, че и за теб има някаква надежда. Въобще не ме интересува в какво си компетентен и в какво не. В живота изобщо няма никакво значение колко знаеш по химия, физика, биология и т.н. Важното е да си ЧОВЕК, а ти определено не си такъв. Каква е тая злоба насочена към дебелите? Ако трябва да мразим всеки, който не ни е удобен, какво остава?!? Всъщност слабо ме грее кого мразиш и кого не. То се отразява на теб и след време ще си окаже влияние.


Научно погледнато дали е плодовита или не една жена не зависи от телесната и мазнина. Ако имаш доказателство в противното, бих се радвал да ги чуя.

Да си чувал, че загубата на телесна маса при жените води до загуба на менструация?!?

Може би именно заради хора като теб, повечето дебели се срамуват да излязат навън, да отидат във фитнеса или в парка.
Я ми кажи една наистина здравословна храна?!? Освен ако нямаш село и баба и дядо, които да ти пращат плодове и зеленчуци, не можеш да си абсолютно сигурен, че ядеш нещо полезно. Доматите са пълни с нитрати, черешите са пръскани с какви ли не глупости. Да не говорим за саламите, суджуците, сладкото и т.н.
Явно ти живееш в един перфектен свят, заобиколен от мацки с мерки 90/60/90, силиконови цици, стероидни мускули и изкуствени тела. Реалния живот е такъв - има дебели, има слаби, има много дебели, има много слаби. Ако не ти харесва, мрази всички, но си намери място, защото тук не е за теб!!! Дано не ти се налага да виждаш неща, които са навсякъде, а ти явно си сляп за тях.
Няма да забравя, когато видях едно 3 годишно момченце, болно от диабет, което беше повече от 2 пъти по-тежко, отколкото трябва да бъде. Няма да забравя й как една бивша съученичка качи 15 кг, когато майка й почина...

06-14-2007, 16:23
s ni6to ne mi pre4at debelite, stiga nqkoe takova momi4e da ne me haresa i da ne mi se natiska, nqmam ni6to protiv tqh, no NIKOGA ne bih trugnal s nqkva debela, prosto e me radva. Az si padam po klio6tavite i predpo4itam nqkoq okolo 50 kila kum 170 (kato priqtelkata mi)

Една жена, за да изглежда добре, трябва да си има от всичко - гърди, дупе... един 40 килограмов скелет как може да го постигне?!? :-s [/b]
WTF?!?!? iska6 da mi kaje6 4e slabite momi4eta sa ploski taka li? pozagledai se malko v momi4etata i vij kakvi gi ima, predi vreme hodeh s edno momi4e koeto koeto be6e 45 kilograma oba4e ima6e gurdi po-golemi ot na macka v reklama na mastika pe6tera

e da aide aide mn si e pravo momi4eto 4e skelet da si e...
taka de po-dobre pove4e,otkolkoto ni6to :wink:

K*I*F*L*I*4*K*A
06-14-2007, 16:27
А защо на дебелите момчета не им говорят така?
Да не са по-различни?!
И доколкото си спомням момчетата трябва да са с атлетично тяло,нали така?

06-14-2007, 16:29
Az sum visoka 170 i teja 60 kg,tova kakvo ozna4ava,4e sum debela li?!?!?!
Za6toto kato gledam kakvo ste pisali izliza 4e sum....interesnoo #-o

Violenza
06-14-2007, 16:35
predi vreme hodeh s edno momi4e koeto koeto be6e 45 kilograma oba4e ima6e gurdi po-golemi ot na macka v reklama na mastika pe6tera

Тя да не е била само глава и цици?!? Виж, нямам намерение да налагам каквото и да било. Всеки има право да харесва когото си иска. Тук става въпрос за друго - защо трябва да мразим различните от нас?!? Било то дебели, слаби, черни, бели, пъпчиви, космати и т.н?
Пфф... ти сама не се чуваш какво говориш!

Имаш ли си на представа на какво ще прилича момиче, което е 150-155 и е над 55 кг????

За този ръст 40-43 са нормални.

Всичко зависи от струкурата на момичето.

HopeLesss
06-14-2007, 16:54
Пфф... ти сама не се чуваш какво говориш!

Имаш ли си на представа на какво ще прилича момиче, което е 150-155 и е над 55 кг????

За този ръст 40-43 са нормални.

Всичко зависи от струкурата на момичето.

Да, ако е 150 см съм съгласна.

`Death`Whore``
06-14-2007, 16:56
Имаш ли си на представа на какво ще прилича момиче, което е 150-155 и е над 55 кг????

За този ръст 40-43 са нормални.

Всичко зависи от струкурата на момичето.[/b]
Аз съм 1.56 и винаги съм била 45 килограма. А бях почти перфектна, когато бях толкова. Идеите ти са налудничави. Сега съм 50, ако не и повече, и пак не съм дебела.

Violenza
06-14-2007, 16:57
Пфф... ти сама не се чуваш какво говориш!

Имаш ли си на представа на какво ще прилича момиче, което е 150-155 и е над 55 кг????

За този ръст 40-43 са нормални.

Всичко зависи от струкурата на момичето.

Да, ако е 150 см съм съгласна.

И аз така съм. :)
А с останалото, което каза също съм.

Но трябва да се мисли и за нас, ниските :lol:

06-14-2007, 16:57
Начи аз съм на 14 год. и съм сладка в лице,но от многото спорт като дете(състезателно плуване) имам мн широки рамене,затова изглеждам по-добре на повече килограми!В 5ти клас преживях голям ужас и качих ужасно мн килограми.Класа ми ме изтормози---->психически травми.Сега вече почти нямам кг за сваляне и се чувствам по-добре,но хората от предишния ми клас все още ме обиждат за тези килограми!Идеята ми ,дечковци такива,е ченагласата ви е хипер тъпа и предполагам че е провокирана от някакви лоши преживявания с дебели момичета!!Това за хигиената не е вярно,или поне не съвсем!Ако момичето е в депресия заради такива кретени,може и да не и е до това,нали?!Може би иска само да избяга от погледите и обидите?И все пак седя до момиче,което е просто копие на плоско и леко грозно барби,пръска се със всевъзможни дезеодоранти и все пак мирише на кон,сиг. защото има проблеми с потта!Това не зависи от килограмите,защото тя е 50,5 на 170см!Спрете се вече с тази тема със гаджетата,защото съм имала гаджета,които са изглеждали като фотомодели+тва са били умни и добри,а единствения път,когато се подведох по външност момчето се оказа наркоман и даже се опита да ме бие! :smt018

06-14-2007, 17:03
Аре ве?! Нямало значение колко знае човек по химия, физика, биология. Аре като няма значение да седим на ниво 3-4 клас. Тип:
Оцет и сода дава мехурчета! ЙЕЕЕ!
Я тоз магнит как се лепна за това жилязо!
Я дърво... Въх колко е високо?!
Това колко човек знае е от огромно значение! Не после да се оплакват хората, че им плащали малко като чистачи... Еми кат' не знаеш ще бъдеш чистач! Не че в другия начин няма тази вероятност, но е много по-малка... Ако пък озвен знанието си е кадърен, вече вероятностите да станеш мижитурка са още по-малки. А дали съм Човек... Човек съм и още как и то човек виждаш нещата трезво, а не водещ се от манипулациите на обществото. ГОРДО КАЗВАМ! АЗ СЪМ ЧОВЕК, А НЕ ПОРЕДНАТА ЗАБЛУДЕНА ОВЦА!


Да си чувал, че загубата на телесна маса при жените води до загуба на менструация?!?

Честно казано не съм чувал това нещо... Но при първа възможност ще проверя как стоят нещата, защото честно казано ми звучи като нещо измислено и на всичкото отгоре зле скалъпено...
Обаче бих те попитал какви са рисковете за здравето при наднорменото тегло? Отговора е прост огромни... Не нека изброя някои да не говоря празни приказки:
Стенокардия
Инфаркт на миокарда
Повишен холестерол
Мозучен инсулт
Диабет
Остеопороза
И множество други... Тъй че надали е полезно да си дебел.

И дали дебелите се срамуват да отидат до фитнеса. Разбира се току виж се оказали пак слаби и тогава няма да могат да плюят по всички, които преди са ги наричали дебели! Те имат нужда от това. Имат нужда да са дебели, за да могат да пускат клюки и да плетат интриги.
Иначе живея в същия свят като вас. Обаче не си позволявам лукса да се превръщам в 200кг говедо. Жертвам се от някои удоволствия и имам волята да поддържам даден режим... Защото за 1 година се бях отпуснал, качих някви ненужни килограми и видях какво е да се чувстваш скапан и се справяш по-трудно с дейности дето преди са ти били елементарни... Обаче после за няколко месеца се стегнах и влязох отново във форма... И повярвай ми наистина се чувствам физически здрав в момента.
А ако не видя в началото казах, че тези постове се отнасят за тези дебели мадами, които нямам здравни проблеми, а просто ги мързи да се вземат в ръце!
И не ми говори за лоши случки, заради които се качват килограми... Това е абсурдно. Слаба воля! Това е! И мога да ти дам веднага пример. На една много добра приятелка почина баща й... Преди това беше посредствена ученичка - нищо особено... Но след това тя имаше волята и се превърна в отличничката на випуска. Тъй че някои си давят мъките в алкохоли, други в храна, трети в наркотици не ги оправдава.
Така че виждам света аз... Прекалено ясно даже...

06-14-2007, 17:35
Всичко, което каза е супер вярно и всеки, който разсъждава поне малко трезво може да ги види и със собствените си очи.
Все пак аз не говоря за омраза към дебеланите, не ми пречат, но, че са противни, да - противни са. И не само с външния си вид, а и с манталитета, до който води. Не говорим за 100% от дебеланите в обществото, все пак както сто пъти казах има всякакви хора, но просто повечето са такива: дебели, нежелаещи да се променят, незаинтересувани от външния си вид, с манталитет на лелки и ценящи само пълния си стомах и ъкъл зает с клюки и празнословия.
Бил съм пълен, знам какво е, но реших, че не се харесвам и затова започнах да тренирам, започнах режим и сега изглеждам както трябва, а не съм седнал да хленча защо съм дебел, помогнете ми, съжелете ми. Всеки сам трябва да осъзнава нуждата от промяна и да се променя, а не да седи и да се вайка колко е дебел, а в един определен момент да търси внимание чрез това. Защото повечето дебелани се опитват да привлекат внимание точно чрез теглото и проблемите, до които води то.
Да, естествено, че не може да говорим за перфектно общество, но нали всеки трябва да се стреми да го подобри с нещо. След като те не могат да се грижат дори елементарно за външния си вид какво остава за нещо повече.
И недейте се опитва да ги превръщате в жертви на "комплексарите, кретените и гаднярите", като давате примери с болести и някакви конкретни инциденти. Вече уточнихме няколко пъти, че не говорим за такива хора, а за най-обикновените дебеланки, които преяждат по цял ден. И да здравословната храна съществува. Като казваш коол гърл ли не те знам ква си, че в доматите има нитрати, в ябълките не знам си какво, от нитрати не се пълнее и защо на мен не ми се отразяват зле, а дебеланите пълнеят. Защото аз изяждам две ябълки, а тя изяжда 2 кила.
Срам ги било да отидат на фитнес, заради такива като нас. Ами като ги е срам да са мислили преди да станат 100 кила. Срам ги е да отидат на фитнес ама могат да се мотаят по кафетата по цял ден, облекли прозрачни потничета над пъпа и тесните дънки. Това ли е срам!!!
Не случайно лъкомията и мързелът са грехове (няма да се спирам на икономически и други причини, поради които Библията ги включва), но който иска да бъде приет като нормален индивид в обществото трябва също да се старае за това общество.
Нямам предвид само дебеланите, а хилядите други негодници и лентяй, боклуци, пияници, наркомани и всякакви подобни отрепки. И не искам да гледате на тези коментари като цинични възгледи на комплексирани момчета, това си е чистата обективна истина.
И за да опонирате на тези твърдения отново не давайте за пример болни и т.н. Защото човек променя обстоятелства, които зависят от него. А свинщината на дебеланите си зависи изцяло от тях, от техният мързел и лентяйство.
И като тука има разни дето разправят, че нямат нищо против да излязат с дебелани и така нататък, ми излизайте бе, чукайте се с една 80 килограмова жена. Да видим откъде ще я подхванете.
Айде със здраве

HopeLesss
06-14-2007, 17:43
Ха... само дебелите пускат клюки и плетат интриги?!? :lol: Не, не виждаш изобщо света. Ти си от онези типове, които не гледат съдържанието, а само опаковката. Жалко за теб.

"Около 40% от проблемите със зачеването при жените са причинени от проблеми с овулацията като нередовен цикъл или липса на овулация. Причините могат да са разнообразни като прекомерна загуба на тегло, стрес, хормонален дисбаланс или проблеми със щитовидната жлеза. Лечението зависи от причината."

http://www.biberonbg.com/info/diagnoza_bezplodiei.htm

Violenza
06-14-2007, 17:50
Имаш ли си на представа на какво ще прилича момиче, което е 150-155 и е над 55 кг????

За този ръст 40-43 са нормални.

Всичко зависи от струкурата на момичето.[/b]
Аз съм 1.56 и винаги съм била 45 килограма. А бях почти перфектна, когато бях толкова. Идеите ти са налудничави. Сега съм 50, ако не и повече, и пак не съм дебела.
Както казах всичко зависи от структурата на момичето.
Има някои, на които и 60 не им личат.

За всеки е различно.

06-14-2007, 18:38
Аз съм тоя дето се разби с мотор :wink:
И честно да ви кажа дебел съм но спортувам сега свалил съм 20 килограма за по малко от 3 месеца и аз не уважавам хора които казват немога да отслабна защото това е лъжа иска се само воля.
Аз катастрофирах преди това бях слаб сега съм дебел знам какво е да си и по двата начина.И мога да кажа на тези които нямат здравословни проблеми да подтичват малко не е кой знае какво а ако излезете с оплакването ама тежко ми е аз ще кажа аз имам 2 клина в краката си и една пластина и повярваите ми боли много но неискам цял живот да ми казват колко съм дебел ако не искате и вие тичайте :wink: не е кой знае какво а и има каде се пак софия не е малък град а тези който са от провинцията още по добре
А ако ви е срам да тичате щото сте много дебели тичаите вечер ето сега е девет без 20 и аз се готвя в девет да потичам :wink:
Такаче винаги има начин не се жалваите не се здухваите просто гледаите напред и се борете за това което искате да сте и всичко ще се нареди :wink:

06-14-2007, 18:41
"Около 40% от проблемите със зачеването при жените са причинени от проблеми с овулацията като нередовен цикъл или липса на овулация. Причините могат да са разнообразни като прекомерна загуба на тегло, стрес, хормонален дисбаланс или проблеми със щитовидната жлеза. Лечението зависи от причината."

Хаха за какви неща се захващате като се чувствате затапени. Направо ме разбивата! Черно на бяло е написано ПРЕКОМЕРНА загуба на тегло. Сиреч какво ще рече това - слизане далеч под нормите за килограми нормални за съответния ръст и физиология на девойчето! Нормално е някви анорексички да имат проблеми... То ще е от липсата на хранителни вещества по-дяволите. Логично е. Не се счита за прекомерна загуба на тегло, ако от свиня влезеш в нормите.

slOw
06-14-2007, 18:46
Готини - за готините
ДЕБЕЛИ - за арабите.

06-14-2007, 20:06
Ха... само дебелите пускат клюки и плетат интриги?!? :lol: Не, не виждаш изобщо света. Ти си от онези типове, които не гледат съдържанието, а само опаковката. Жалко за теб.

"Около 40% от проблемите със зачеването при жените са причинени от проблеми с овулацията като нередовен цикъл или липса на овулация. Причините могат да са разнообразни като прекомерна загуба на тегло, стрес, хормонален дисбаланс или проблеми със щитовидната жлеза. Лечението зависи от причината."


Явно ти си повърхностната, щом пак изобщо не четеш какво пиша. Кой е казал, че само дебелите плетат интриги? Това, че ти разбираш каквото на теб ти изнася си е лично твой проблем.
И стига си обяснявала, че загубата на теглото води до различни проблеми. Вече над сто пъти обяснихме за кои дебелани говорим. Плюс това какво значи прекомерна загуба на тегло? Като едно момиче е дебело и иска да отслабне не е задължително да го прави за 1 месец. Да го направи постепенно, но да започне да се грижи за вида си. Като пък толкова не иска да отслабне да не ми излиза с къса поличка или тесни впити дънки и късо потниче и да се опитва да изглежда такава каквато не е. Всеки трябва да си знае мястото.

И да аз гледам опаковката, защото за мен също е важно. Няма да ти обяснявам, че не само външния вид е важен за мен, защото не ти влиза в работата. Но който ми каже, че не гледа външния вид и е важен само характера, просто ще кажа, че е безкраен лицемер. Много мразя, когато момичета кажат за мен е важен характера. Това са пълни глупости, момичетата гледат външния вид даже повече от момчетата.

maini4ka_sladka
06-14-2007, 20:37
мисля, че всичко възможно, което можех да го кажа по темата го каза CooL^GirL^^^ просто момичето казва абсолютни истини, но някои си знаят своето и са дървени философи и не искат да проумеят нещата от живота и че няма такова нещо като идеално общество и единен идеал за хората, а CooL^GirL^^^ ЕВАЛА!!! =D>

06-14-2007, 20:47
мисля, че всичко възможно, което можех да го кажа по темата го каза CooL^GirL^^^ просто момичето казва абсолютни истини, но някои си знаят своето и са дървени философи и не искат да проумеят нещата от живота и че няма такова нещо като идеално общество и единен идеал за хората, а CooL^GirL^^^ ЕВАЛА!!! =D>
абе изобщо не говорим за идеал в обществото и такива работи, ако вземеш да прочетеш постовете дето са по-дълги от два реда може и да разбереш за какво става въпрос. Но това си е твоя работата.

maini4ka_sladka
06-14-2007, 21:07
мисля, че всичко възможно, което можех да го кажа по темата го каза CooL^GirL^^^ просто момичето казва абсолютни истини, но някои си знаят своето и са дървени философи и не искат да проумеят нещата от живота и че няма такова нещо като идеално общество и единен идеал за хората, а CooL^GirL^^^ ЕВАЛА!!! =D>
абе изобщо не говорим за идеал в обществото и такива работи, ако вземеш да прочетеш постовете дето са по-дълги от два реда може и да разбереш за какво става въпрос. Но това си е твоя работата.

мога със смелост да кажа, че съм прочела всяка една дума от казаното досега и ако ти си беше направил/а труда да видиш предните страници и да видиш какво имам предвид. прочети темата от началото до сега и ще видиш какво искам да кажа. не съди веднага хората...

06-14-2007, 21:52
мисля, че всичко възможно, което можех да го кажа по темата го каза CooL^GirL^^^ просто момичето казва абсолютни истини, но някои си знаят своето и са дървени философи и не искат да проумеят нещата от живота и че няма такова нещо като идеално общество и единен идеал за хората, а CooL^GirL^^^ ЕВАЛА!!! =D>
абе изобщо не говорим за идеал в обществото и такива работи, ако вземеш да прочетеш постовете дето са по-дълги от два реда може и да разбереш за какво става въпрос. Но това си е твоя работата.

мога със смелост да кажа, че съм прочела всяка една дума от казаното досега и ако ти си беше направил/а труда да видиш предните страници и да видиш какво имам предвид. прочети темата от началото до сега и ще видиш какво искам да кажа. не съди веднага хората...
Щом съм изразил толкова сериозни мнения по въпроса сигурно съм прочел за какво става въпрос. А и никого не съдя, вярно е че уча право, но все още не съм завършил...

HopeLesss
06-15-2007, 08:38
Не съдиш никой? Ами омразата към дебелите? Ами това, че ти наричаш тъпи, комплексари, слузести и т.н.? Аз спирам по тая тема вече, защото се е видяло, че нито ти можеш да ме разбереш, нито аз теб. Идеята ми като цяло беше, че живеем толкова кратък живот и е безсмислено да трупаме излишна омраза към хора, които не са ни направили нищо - дебели, космати, пъпчиви и т.н. Нека всеки живее живота си по най-добрия начин за него самия.

:arrow: Интересно ми е как си влязал право с история, като бъркаш Древност, Средновековие, Ренесанс... :lol:

Айде със здраве. :wink:

Гупи
06-15-2007, 12:02
знаете ли, че заради такива като повечето от изказалите се тук, са измрели повече хора, отколкото в последните локални войни?
това е един изключително любопитен феномен...в духа на горните съждения относно Древността, Средновековието и прочие, не ви ли се струва малко странно това парадиране с физическа форма? нещо като оперение при птици, рога при някои копитни, физическа сила при примати и т.н.
съжалявам, ако ще разочаровам студента по право, но през 21ви век водачите на човешкото общество не се избират по някой от гореописаните признаци. факт е, че ако човек наблюдава представителната извадка от тийнейджъри в този сайт, може да остане с погрешно впечатление, но все пак се надявам да приемете думите ми на доверие. по-просто казано - естественият отбор в нашето общество не се извършва на база външност. "дебелите" остават поколение, което също е предразположено към наднормено тегло и всякакви свързани с това болести. голяма част от анорексиците измират, без да са предали гените си. хората, които имат по-голям мозъчен капацитет, се издигат в обществото и успяват да се размножат, без значение слаби или не.
единственият резултат от вашата дискриминация спрямо пълните хора е личното им нещастие и чувство за малоценност. ако това е целта, продължавайте в същия дух. на мен реално не ми пука - бях и 85 кг, бях и 57. минах и през анорексия, и през наднормено. надживях и двете и трудно някое подмятане може да ме извади от равновесие вече. но пък и това си е форма на естествен отбор - по-силните психически винаги оцеляват...

06-15-2007, 13:30
знаете ли, че заради такива като повечето от изказалите се тук, са измрели повече хора, отколкото в последните локални войни?
това е един изключително любопитен феномен...в духа на горните съждения относно Древността, Средновековието и прочие, не ви ли се струва малко странно това парадиране с физическа форма? нещо като оперение при птици, рога при някои копитни, физическа сила при примати и т.н.
съжалявам, ако ще разочаровам студента по право, но през 21ви век водачите на човешкото общество не се избират по някой от гореописаните признаци. факт е, че ако човек наблюдава представителната извадка от тийнейджъри в този сайт, може да остане с погрешно впечатление, но все пак се надявам да приемете думите ми на доверие. по-просто казано - естественият отбор в нашето общество не се извършва на база външност. "дебелите" остават поколение, което също е предразположено към наднормено тегло и всякакви свързани с това болести. голяма част от анорексиците измират, без да са предали гените си. хората, които имат по-голям мозъчен капацитет, се издигат в обществото и успяват да се размножат, без значение слаби или не.
единственият резултат от вашата дискриминация спрямо пълните хора е личното им нещастие и чувство за малоценност. ако това е целта, продължавайте в същия дух. на мен реално не ми пука - бях и 85 кг, бях и 57. минах и през анорексия, и през наднормено. надживях и двете и трудно някое подмятане може да ме извади от равновесие вече. но пък и това си е форма на естествен отбор - по-силните психически винаги оцеляват...

Е това кавзвам и аз но за да ги преодолееш се иска воля явно ти си я имал тази воля както и аз след 4 операции и много голямо количество лекарства.Не може да съдите за хората по външният им вид винаги когато говориш за някого трябва да знаеш какво му е в главата а не в тумбака.като сме заказвали мерки аз съм 175 см и тежа 100кг смятате ли че е лесно но аз тренирам и главно в момента мусколната ми маса е по голяма но това е друг въпрос аз съм бил 160цм 45кг когато катастрофрах смятате ли че сега ми е лесно и преди да ми дойде на главата не съм обиждал дебелите и сега не ги обиждам но мен сега в даскало ме спукват от ебавки (поне преди да разберат какво съм преживял) И аз силно съчувствам на хората със здравословни проблеми и както казах по негоре в темата тези които нямат такива проблеми неко потичат и потренират защото ако не харесвате как изглеждате лесно може да се промени :wink:
А сега за тези които обиждат дебелите и ги наричат свини гадни и гнусни същества и така нататък
Аз лично се къпя по 2-3 пъти на ден и винаги обличам чисти дрехи винаги ползвам козметика и никога не съм смърдял до сега но лично съм виждал слаби хора които вонят на пикня извинявам се за израза ама си е така.Хигиената не зависи от това дали си дебел или тънак зависи само и единствено от възпитанието на човека!!

<black soul>
06-15-2007, 19:26
такам ... аз като малка бях доста пълничка...живях доста при баба си и тя с нейните сандвичи, принцеси, баници, пържоли, пържени филийки, кексове и картофки направо така ми надебеляваше задника, че като заставах пред огледалото трябваше да вървя 5 мин. напред че да си видя и д-то. :-D 8) сега съм доста слаба... :P и дори да знам, че като малка и аз бях пълничка, сега като видя някоя дебелана или дебелак пак ми става гадно. разбира се те са си готини хора като всички останали... но все пак да си хванеш някъв/ва такъв/ва е...странно и смешно! освен това пълните хора си избиват комплексите като се правят на мн важни и сякаш са най-красивите.. обратно на действителността ... това е от лични мои наблюдения.
от друга страна не трябва да имаме предразсъдъци и преди да почнем да говорим лошо за човека /независимо как изглежда и какъв е/, първо трябва да го опознаем. но не ми казвайте, че е важна само душата и ъкълът на един човек. нали като минавате по улицата не се заглеждате в грозни и дебери, а в стройни и красиви!? ако не е така, значи не сте добре. :lol:

martyivanova
06-15-2007, 19:47
Mn se izvinqvam na avtora na temata oba4e kakvo? pove4eto sredni statisti4eski jeni na po 30-40 godini kato sa pulni sled rajdaniq i gluposti kakvo ? Pove4eto maiki ne sa fidanki suglasete se! sumnqvam se 4e i na avtora e 40-50-55 kg! I kakvo ? ba6ta ti da se razvede s neq ? maika ti da e 4ubaka ??? maika ti da se poti kato svinq ??? Se edno nqma hurbavi mom4eta.Nie momi4etata pa ne obi4ame hurbavi mom4eta a sum sigurna 4e ti ne si puk i nai golemiq borec! 1-izglejdat kato geiove,2-ne mogat da si za6titat priqtelkata,sedqt v drehi kato 4uval s kartofi i t.n. ! Na takiva kato vas kompleksari ..... nz kvo moga da kaja !

06-17-2007, 21:15
debelite momi4eta nemogat da mislqt za lubow te samo za hrana mislqt :-D :-D

maini4ka_sladka
06-18-2007, 05:34
debelite momi4eta nemogat da mislqt za lubow te samo za hrana mislqt :-D :-D
каза човекът, който мисли постоянно как да вкара момиче в леглото си, но даже и най-изпадналото и грозно същество не му вързва, защото това е самият той...

06-18-2007, 07:05
debelite momi4eta nemogat da mislqt za lubow te samo za hrana mislqt :-D :-D
каза човекът, който мисли постоянно как да вкара момиче в леглото си, но даже и най-изпадналото и грозно същество не му вързва, защото това е самият той...
ne e to4no taka de ama 6tom kazva6 :lol:

maini4ka_sladka
06-18-2007, 10:53
debelite momi4eta nemogat da mislqt za lubow te samo za hrana mislqt :-D :-D
каза човекът, който мисли постоянно как да вкара момиче в леглото си, но даже и най-изпадналото и грозно същество не му вързва, защото това е самият той...
ne e to4no taka de ama 6tom kazva6 :lol:
знам, че е така и затова го казвам

pcdfan
07-18-2011, 12:02
Вижте сега там е проблема че като кажеш дебела жена всички си пребставят това - http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://2.bp.blogspot.com/_5xsXHb_CB8A/Svu911mJOzI/AAAAAAAAAEE/5tDXq4bcIuE/s320/fat%2Bgirl.jpg&imgrefurl=http://slimfitandsexy.blogspot.com/&usg=__xq4rj1xRa8U4afGb6BPGsSONvTg=&h=318&w=320&sz=22&hl=bg&start=4&zoom=1&tbnid=YwvWe5uve69UcM:&tbnh=117&tbnw=118&ei=CxIkToHFHcaq-gaIoaCzAw&prev=/search%3Fq%3Dfat%2Bgirl%26hl%3Dbg%26biw%3D1024%26b ih%3D677%26tbm%3Disch&itbs=1 !!

НО има и красиви дебеланки!Когато кажеш дебеланкаа всички си предатавят неподържана ии на всичкото отгоре и грозна в лицено жена! Но не е така ема много дебеланки които са красиви и подържани въпреки по-едрите си форми на тялото!

marilyn
07-18-2011, 12:10
Къде я намерихте тая стара тема, бе :D :D

st3finka
07-18-2011, 12:14
ОМГ ! Не разбирам защо понякога хората се подиграват на по-пълничките момичета?Все едно те са искали да са такива.Виждала съм толкова много готини момчета да ходят с по-пълнички момичета.Е,кво?Те не са искали да са такива..Имам една моя приятелка,която е по-пълничка...И много хора и се подиграват и на мен ми става жал и я защитавам.Просто,момичето не е искало да е такова! : )) Никой не е ПЕРФЕКТЕН! ;) Апф..По-тъпа тема не можахте да направите. ;хх

GregoryHouse
07-18-2011, 12:24
Големи сте археолози. Стара тема, мн латиници има... Лок.