PDA

View Full Version : Духове, призраци или смърт - какво мислите?



Страници : 1 [2]

todor4o
10-17-2010, 19:51
аз съм тоооолкова страхлив......ама въпреки това е ясно, че ако постоянно си мислиш, че виждаш духове накрая наистина ще почнат да ти се привиждат. Когато почина дядо ми и до 40-стия ден доста безсънни нощи изкарах, щото бях чел някъде, а и ми бяха казвали, че през тези дни душата на мъртвия е още на земята и някви от тоя сорт иии :shock: . Не знам...страшничко си е като цяло тва с всичките тия духове призраци, но и въображението играе голяма роля и тва ми служи малко като успокоение :D

WaterLilly
10-17-2010, 20:00
След смъртта за мен има край. Финито, гейм оувър, не съществуваш повече като съзнание. Пък и какво ми пука, нали ще съм умряла.

kris4eto15
10-17-2010, 20:04
Ох , ами аз като по-малка страшно много се плашех от подобни историй. Честно казано вярвам в духове обаче само като се замисля ииии ... Мисля обаче , че това с починалите хора от етажа ти е просто някакво съвпадение и няма какво да се панираш толкова! Мисли позитивно :)

dark12
06-06-2011, 20:19
Ще си позволя да разкажа една случка, ако не е проблем:
Беше зима, дядо ми беше починал (живееха с баба ми и леля ми в силистра, а ние във Варна). Майка ми отиде на погребението, баща ми зимата работи в Кипър, сестра ми живееше при бившия си приятел, а брат ми беше на купон извън града в този ден, аз останах сама в къщата през деня и се бях оговорила да спя в съседите, тъкмо да имам компания (едно момче на моята възраст). Такам, тъкмо се приготвям да излизам: огледалото беше покрито с черна кърпа, всички светлини изгасих, и изчистих калните стъпки, заключих и излязох от къщата. Обаче си бях забравила телефона и се върнах, когато отворих вратата и се шокирах (меко казано): Когато отворих, беше отключено, видях да свети навсякъде, а през прозорците като се гледаше беше тъмно.. покривалото на огледалото беше махнато и сгънато, а когато погледнах на земята имаше огромни кални стъпки (просто няма как да са на някой от къщата, дядо ми имаше толкова голям крак).. изплаших се ужасно много, грабнах си телефона и избягах, беше ме страх да вляза пак. И когато майка ми се върна и тя завари всичко в същото състояние и естествено ми се скара, но аз не бях виновна за нищо. И до ден днешен стават разни странни неща в къщата, много е гадно, все си казвам, че си въобразявам, но от толкова много случеи почвам да се плаша все повече :(

SilverRain
06-06-2011, 20:27
Познавам човек, който може да общува с духове(чрез окултна медитация) а и лично аз съм "виждал" за какво става въпрос(и не е нито подсъзнанието, нито са халюцинации и т.н.) та мога да ви уверя, че всичко това съществува, и колкото по-бързо повярвате, толкова по-добре за вас(а и нищо не губите) :D

да да успех .. ;d друсаш ли се бе човек?

alice13
06-30-2011, 22:10
Духовете не могат да нааняват.. доколкото знам.. виждала съм ги със очите си.... но просто колкото и да те е страх си повтаряй че винаги има начин да се измъкнеш от каквото и да било..

SameLove
07-01-2011, 07:34
Духовете не могат да нааняват.. доколкото знам.. виждала съм ги със очите си.... но просто колкото и да те е страх си повтаряй че винаги има начин да се измъкнеш от каквото и да било..




:lol: