PDA

View Full Version : Духове, призраци или смърт - какво мислите?



Страници : [1] 2

05-25-2007, 06:20
Duhuve,prizraci,smurt..?!?!Ne iskam da vi zanimavam s gluposti,samo 6te spodelq kakvo 4ustvam i mislq naposleduk 6tom sum y doma.Stranno e kolko smurt ima v na6iq hod.Samo ot na6to semeistvo po4inaha 3-ma du6i sled tova na kom6iikata sina i muja i a na dr kom6iika predi 2 dena po4ina du6terq i i vsi4ko tova na 1 etaj..Nqma kak da ne e me e strah ... Ot kakto ima tolkova mnogo smurt ne moga da se dvija spokoino imam 4uvstvoto 4e ima ne6to zad mene i tem podobni.Sq 100% nqkoi ot vas 6te si kaje tazi puk e luda...no sum ubedena 4e ne sum samo az tazi/tozi koqto/koito ses trahuva .. 4e v tumnitata 6te vidi onova stra6no izipito lice na nqkoi negov blizuk... ta taka vuprosa mi kum vas e vqrvate li v duhove prizraci tem podobni,,.?i izpitvate li strah??

mid_get
05-25-2007, 07:11
Аз като малка много се страхувах,особено като гледах някой по-страшен филм, ама сега вече не :-D :smt006 А на теб не знам какъв съвет да дам... :-k

SunnyG
05-25-2007, 07:39
Az vqrvam.Ne samo zashtoto na men mi se e sluchvalo da stavam svidetel na anomalii ami i zashtoto sa mi razkazvali hora koito nqma kak da si izmislqt(stava duma za moi blizki priqteli).Shte dam primer.predi nqkolko godini edna moq blizka priqtelka,leka i prast, q blasna kola i tq pochina,beshe na 12.na neiniq etaj jiveeshe i vse oshte jivee nai dobrata i priqtelka.skoro predi smyrtta na momicheto za koeto govorq,pochinaha babata i dqdoto na nai dobrata i priqtelka koqto jivee na etaja i.vsqka vecher predi da doide 40-q den ot smyrtta na koito e poarviq pomen tq vijdashe predi da zaspi ne tohno senki ami figuri,chiqto materiq e podobna na najejen vazduh(treptqsht).figurite bqha dve(na baba i dqdo i).sled smyrtta na nai dobrata i priqtelka figurite stanaha 3.tova e do 40-q den sled smyrtta...moga da razkaja mnogo takiva sluchki,no mislq che tova e dostatachno za momenta.na teb moga da ti kaja da ne se strahuvash ot nishto,kakto veche kazah tova e samo materiq,ne bi moglo da ti se sluchi nishto,ne bi mogal da vidish neshto podobno ako ne stava duma za tvoi mnogo blizak chovek.

ReBeL
05-25-2007, 09:31
ne se strahuvai mila! az sa6to vqrvam v prizraci i imam na predstava kakav strah izpitva6 v momenta, no znai 4e 6tom sa bili tvoi blizki i poznati te nikoga nqma da te naranqt a i ne mogat! ne se pla6i,dano da preodolee6 tova! :-)

deem
05-25-2007, 09:50
Ot tova,koeto cheta, mi se struva che se e sabudilo neshtoto,koeto Dimitar Zahariev naricha 'Zviara' ili 'Ekzekutora'. Predpolagam,che towa neshto mozhe da bade pribrano ot neutralizatorite v kabinet Egologia.
Vse pak, za da znaesh koi e Dimitar Zahariev i kakvo pravi mozhesh da razgledash saita w profila mi, kakto i temata
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=32825
syzdadena ot men.

hip Hop Mace
05-25-2007, 12:26
Аз също вярвам...
Миналата есен една вечер към 22:00 чаках най - добрата си приятелка в двора и както си чаках изведнъж видях сянка на стар мъж с шапка до прозореца,обърнах се да видя дали няма някой зад мен обаче улицата беше пуста,обърнах се пак и видяк как сянката дръпна пердетата,аз напрао щях да откача почнах да пищя и в следващата секунда прителката ми отвори вратата и пердетата се спуснаха и сянката изчезна,после ми разказа че дядото и е починал преди 7-8 години през есента,и от тогава всяка есен семейството и вечер чуват нечий стъпки по двора или чукане по прозорците или по вратата.

...може да ви звучи глупаво или няква лапешка история,породена от страха но сие чистата истина....

А на теб ще ти кажа да се страхуваш,щото щом са твои близки нищо няма да ти направят :wink: Не спичай :-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-26-2007, 12:51
kato bqh malka i men me be6e strah ;) no ve4e... :smt017 ne osobeno :smt011 a i nqkoi vuv foruma vednuj be6e kazal .. ako vqrvash ima gi .. ne vqrvash li nqma gi :P

alkobalko
05-26-2007, 12:54
И мен като малка ме беше страх. Особено като се наложих, че искам да спя сама на етажа и първите няколко вечери беше такова шоу. Но инатът си е инат, изкахар ги будна, но не се върнах на етажа при родителите ми.
Сега обаче не вярвам в тези неща.

teenkopele
05-27-2007, 18:48
Има такива теми в раздел "Всичко тийн накуп".

:arrow: Вярвам в такива неща. Мога да пиша мноооого за тях, но в момента ме мързи. :)

az_az_az_az
05-27-2007, 19:01
мен редовно ме отвличат извънземни :smt016

Vikitooo
05-28-2007, 04:28
Kato bqh malka edin drug s priqtelite mi se plashihme, i se strahuvahme vzaimno...Chuvala sum razni istorii za takiva raboti, no chesno kazano ne vqrvam mnogo... :-k No pak nishto ne e izklucheno,vqrvam i v nevazmojnite neshta! No pak ot tamnoto se strahuvam i mislq ,che tova ne e zaguba. Kogato mi se slu4va da se prebiram sama ponqkoga, prez tamnite ulichki napravo si umiram ot strah i vse neshto mi se izchuva che varvi zad men ... :roll: Ot tamnoto vinagi si me e bilo strah, a ima hora koito ne im puka-tamno-svetlo... ::: Kogato gledam strashni filmi ili nqkoi mi govori istorii za martavci ili takiva....pak se naplashvam chesno kazano... 8-[ 8-[

teenkopele
05-28-2007, 07:19
мен редовно ме отвличат извънземни :smt016

От коя планета? :lol:

:arrow: Vikitooo, на колко си? :)

mirelinda
05-28-2007, 11:04
Da vqrvam v tezi ne6ta vupreki 4e ne sa mi se slu4vali podobni slu4ki

dazzle
05-28-2007, 11:30
ами не то1но варвам...но по принцип винаги ме е било страх от тъмното и ако съм на тъмно(сама също) винаги (както ти каза) имам чувстрвото че има нещо зад мен...ужасно е! #-o
спомням си веднъж как се прибирах от училище късно и във входа беше тъмно. предишния ден една съседка бе починала и единственото което видях във входа преди да изтичам със 100км по стълбите беше ковчега и, облегнат на стената...така че разбирам кво ти е...но не се притеснявай, и да си мислиш че има духове във входа ти или квото и да е, те няма да се занимават с теб...
измисляй си всякакви вариянти, да се разсмиваш и не мисли такива глупости :wink:

megito
05-28-2007, 20:13
mi.....po proncop i men me e strah ot tumno i ot nekvi takiva ne6ta ma.......ne sum 4uvala sa istinski registriran slu4ai!a otnosno teq istorii vuv foruma... :smt017 moje da sa ismislica a moje i da ne sa!nz!no ne triq da vqrvame na vs koeto ni kajat 6tot ima hora koito naro4no si ismislqt takiva slu4ki! :)

SW_madi
05-30-2007, 14:43
az sam skepti4no nastroena na tema duhove,za6oto vs moje da e plod na na6eto vaobrajenie. i pri teb moje da e taka ,prosto se abstrahirai ot tezi smartni slu4ai :wink:

HardcorE_AFA
05-30-2007, 14:51
дам аз вярвам в духове и изпитвам голям страх още

GiRo
05-30-2007, 15:24
Duhuve,prizraci,smurt..?!?!Ne iskam da vi zanimavam s gluposti,samo 6te spodelq kakvo 4ustvam i mislq naposleduk 6tom sum y doma.Stranno e kolko smurt ima v na6iq hod.Samo ot na6to semeistvo po4inaha 3-ma du6i sled tova na kom6iikata sina i muja i a na dr kom6iika predi 2 dena po4ina du6terq i i vsi4ko tova na 1 etaj..Nqma kak da ne e me e strah ... Ot kakto ima tolkova mnogo smurt ne moga da se dvija spokoino imam 4uvstvoto 4e ima ne6to zad mene i tem podobni.Sq 100% nqkoi ot vas 6te si kaje tazi puk e luda...no sum ubedena 4e ne sum samo az tazi/tozi koqto/koito ses trahuva .. 4e v tumnitata 6te vidi onova stra6no izipito lice na nqkoi negov blizuk... ta taka vuprosa mi kum vas e vqrvate li v duhove prizraci tem podobni,,.?i izpitvate li strah??

признавам си вярвам... :smt011
но ще го преживееш...не мисли за това :wink:

а случаино по някога когато стоиш в вас сама да ти е ставало за сек.
студено? :-$

priatel
06-03-2007, 13:07
Duhuve,prizraci,smurt..?!?!Ne iskam da vi zanimavam s gluposti,samo 6te spodelq kakvo 4ustvam i mislq naposleduk 6tom sum y doma.Stranno e kolko smurt ima v na6iq hod.Samo ot na6to semeistvo po4inaha 3-ma du6i sled tova na kom6iikata sina i muja i a na dr kom6iika predi 2 dena po4ina du6terq i i vsi4ko tova na 1 etaj..Nqma kak da ne e me e strah ... Ot kakto ima tolkova mnogo smurt ne moga da se dvija spokoino imam 4uvstvoto 4e ima ne6to zad mene i tem podobni.Sq 100% nqkoi ot vas 6te si kaje tazi puk e luda...no sum ubedena 4e ne sum samo az tazi/tozi koqto/koito ses trahuva .. 4e v tumnitata 6te vidi onova stra6no izipito lice na nqkoi negov blizuk... ta taka vuprosa mi kum vas e vqrvate li v duhove prizraci tem podobni,,.?i izpitvate li strah??

1636
06-03-2007, 22:57
Poneje me marzi da pisha vi kazvam samo tova : pishete mi na Skypa mi - venkolm. Imal sam sly4ki vqrvam, i sam se borel s dyxove ako ste zainteresovani ot borbite i ot sashtonta na samite dyxove Skype mi e za tva....

sexy_sladuranka___
06-05-2007, 20:02
Da, duhove s16testvuvat , no 6tom sa na blizki te nqma da te naranqt a mogat samo da te pazqt , a tova za 40-q den mnogo si prava sled 40-q den duha ve4e napuska mqstoto si

06-06-2007, 16:37
Аз не разбирам що всички я успокоявате:Щом Духа е на близки нищо няма да ти напраи: Не е верно.Духа се променя,никой не си е приказвал с умрял приятел или човек.Най добре ходи на църква.Бог ще ти помогне :-)

06-27-2007, 07:55
o,da,az opedeleno vqrvam v duhove,prizraci i svr1hestestveni sili!minalata godina prizovavah duhove ei t1i,na 6ega a sega postoqnno imam privideniq za prizovanite faraoni,mumii...(po4itatelka s1m na Dreven Egipet). koito vqrva v takiva ne6ta,ako iska da mi pi66e na e-mail wil4et0@abv.bg :)

swords1010
06-28-2007, 10:32
Del!

07-01-2007, 15:52
as i edna moia kum6iika sa6to vqrvame vtezi ne6ta i sa6to nie viarvame v izvanzemni tia 4uvala pres no6ta niakakvi stapki sa6to taka tia 4uvala i niakakva si letia6ta 4inia koiato padala v dvora im.izvedna6 as kogato si gledah televizia ve4erta ne6to ogreia za mig staiata mi i is4ezna

07-07-2007, 15:49
И мен ме е много страх :---)

07-11-2007, 15:18
ami vqrvam donqkade v takiva ne6ta,no ne me e strah ot tqh :lol:
a i dokato nqma istinski registriran slu4ai na nqkoi na koito mu e napraveno ne6to ot prizrak,ne mojem da sme napulno sigurni :!:
I nqma smisul da te e strah,trqbva da go preodolee6.abstrahirai se ot tezi si misli,misli si za ne6to veselo,razsmivai se s razni dr ne6ta i tn.
A pak i ve4e jivota stana takuv,4e trqbva da te e strah ot jivite hora,te sa nai-opasni :|

fKo
07-18-2007, 21:06
Мене мноу ма е страх от тези неща,винаги когато мога да избегна да остана сам в къщи за дълго време излизам навън да се разведря и да не мисля за тези неща ! На мен това ми помага :wink: .
Тъмнината е ужасно нещо :shock:

Vikitooo
07-19-2007, 02:01
мен редовно ме отвличат извънземни :smt016

От коя планета? :lol:

:arrow: Vikitooo, на колко си? :)
Почти 17, ам пак си се страхувам какво да правя :lol:

VaNicHkaa
08-25-2007, 08:29
Страх ме е и от духове и от смърт..голяма съм бъзла ..но какво да се прави ..мисля си че има духове но дано греша защото пак няма да спя довечера хаха

crazy_sexy_cool`f
08-25-2007, 08:44
Ми не вярвам, но винаги когато от хола си отивам в моята стая тичам, защото адски мн ме е страх и имам чуството, че някой ме гони... :D По едно време много четях истории за призраци, но бях превъртяла .. срахувах се от абсолютно всичко...веднъж като слиах по стълбите и прозореца изпращя и аз бягам надолу колкото мога...Оттогава не искам и да си помислям за призарци и духове...брр :|

swords1010
08-25-2007, 09:16
Да, вярвам в призраци, но определено не се страхувам от тях. Успокой се, едва ли вината за това е на призраци, по скоро си мисля,че може етажът ви да е урочасан, или е просто едно лошо съвпадение !!! :wink:

minava6t 4i4ko :)
08-25-2007, 09:38
Аз откакто на рождения си ден преди 2 години имах невероятno реалисти4ен дежаву сън , който после се реализира до последния детайл...не изказвам мнения по въпроси отнасящи се към паранормални явления и събития :?

*(~)sTop-f0lLowiNg-mE{~}*
08-25-2007, 14:16
Да, вярвам в призраци, но не се страхувам :|

stra6no_sexy
08-25-2007, 16:03
Незнам и аз дали вярвам или не,абе по скоро клоня към вярващите.Дори когато бях малка имаше период,в който ме беше ужастно страх и се наложи да ме водят по баячки...все още ме е страх от тези същества

mid_get
08-25-2007, 17:24
Не знам дали има подобни крийчъри, ама определено на някои хора им е супер развинтено въображението :roll:

LizZz
08-25-2007, 19:25
ами не то1но варвам...но по принцип винаги ме е било страх от тъмното и ако съм на тъмно(сама също) винаги (както ти каза) имам чувстрвото че има нещо зад мен...ужасно е! #-o
спомням си веднъж как се прибирах от училище късно и във входа беше тъмно. предишния ден една съседка бе починала и единственото което видях във входа преди да изтичам със 100км по стълбите беше ковчега и, облегнат на стената...така че разбирам кво ти е...но не се притеснявай, и да си мислиш че има духове във входа ти или квото и да е, те няма да се занимават с теб...
измисляй си всякакви вариянти, да се разсмиваш и не мисли такива глупости :wink:
Аз сигурно с 200 щях да тичам...Дай ми тъмен вход и ковчег облегнат на стената и напрао имам чувството,че ще забия... :|

AFT
08-25-2007, 19:32
Страх ме е от тъмното + имам голямо въображение = много кофти резултат.
Вечер 5 часа се придвижвам до тоалетната, защото в коридора е тъмно, а докато се добера до лампата ... почвам да си представям разни глупости иии ... :smt012

LizZz
08-25-2007, 19:37
Страх ме е от тъмното + имам голямо въображение = много кофти резултат.
Вечер 5 часа се придвижвам до тоалетната, защото в коридора е тъмно, а докато се добера до лампата ... почвам да си представям разни глупости иии ... :smt012
Да,същата работа е и при мене :lol: :lol: :lol:

woshata
08-25-2007, 19:40
базе ме е ...не вярвам мноо мноо ама тичам в тъмното :smt011

namina
08-26-2007, 01:05
само ще кажа че ги има! преди години в една приятелка имаше полтъргайс без бъзик и кви щуротии ставаха не е за разправяне 8-[ 8-[

SlAdKy_KoTi
08-26-2007, 08:15
ем нз аз кат бях по-малка и се страхувах :smt005 даже лятото при 40 градуса са завивах през глава 8) обаче тва беше някъде в 3-ти клас :smt005 ся вече не [-( а за теб нз кфо да ти кажа щом има толкова мн смърт е нормално да са страхуваш :-k

***BORK@***
08-26-2007, 15:18
Оф еми бъз ме е някой път,може да ве се стори странно,но някой път виждам как нещо минава,като погледна и после изчезва и такива работи......... :smt011 .

mtg1992bg
08-26-2007, 15:41
Ми аз вярвам в такива неща, ама не съм виждала или чувала лично сенки или странни звуци.
Едно време имаше едно предаване за паранормалното и аз с голям интерес го следях, нищо, че после не смеех дори да сляза от дивана :lol:
Друго... ми наскоро един съсед срещу нас почина. Терасата , водеща към спалнята му, е буквално на няколко метра от моя прозорец, все едно да пресечеш улицата. И сутринта рано (още не знаех, че е починал), както си спя, в просъница чувам вик...и се събуждам. И още тогава разбрах, че човека го няма вече :smt010 , даже после като слязох на улицата, не се изненадах от вида на подпряния ковчег, а от това, че знаех, че ще е там. Много ми беше гадно.
Всъщност после се оказа, че рано, около 5 ч сутринта, като го видяли жена му и майка му този съсед, майката изпищяла. Може би съм чула нея, но мога да се закълна, че беше към 7 , когато се събудих от вика.
Не зная, може би аз греша, а може би не... Все пак, кой друг да е викал :smt017 ?!

FreeSpirit
08-29-2007, 08:19
Aз вярвам в духове(призраци),нз защо просто вярвам.Не се страхувам от тях ,дори вярвам че духовете на моите близки са около мен и ме пазят :)

music_pirate
08-29-2007, 11:30
Duhuve,prizraci,smurt..?!?!Ne iskam da vi zanimavam s gluposti,samo 6te spodelq kakvo 4ustvam i mislq naposleduk 6tom sum y doma.Stranno e kolko smurt ima v na6iq hod.Samo ot na6to semeistvo po4inaha 3-ma du6i sled tova na kom6iikata sina i muja i a na dr kom6iika predi 2 dena po4ina du6terq i i vsi4ko tova na 1 etaj..Nqma kak da ne e me e strah ... Ot kakto ima tolkova mnogo smurt ne moga da se dvija spokoino imam 4uvstvoto 4e ima ne6to zad mene i tem podobni.Sq 100% nqkoi ot vas 6te si kaje tazi puk e luda...no sum ubedena 4e ne sum samo az tazi/tozi koqto/koito ses trahuva .. 4e v tumnitata 6te vidi onova stra6no izipito lice na nqkoi negov blizuk... ta taka vuprosa mi kum vas e vqrvate li v duhove prizraci tem podobni,,.?i izpitvate li strah??

ami ti sam si si suzdal tova 4uvstvo 4e ne6to te sledva
samo si se napla6ila sama ( to vsi4ko si e sudba ) ako ti e pisano da umre6 moje da se udavi6 i v lajicata na supata
ama kakto i da e
ne se pla6i
P.S. i da umre6 .. dokato se useti6 ve4e 6te si murtva i nqma da ti puka mnogo

P.S. suvsem te npla6ih :-D

dream_girl_13
08-29-2007, 12:19
Честно казано не вярвам в такива неща. Никога не съм вярвала, няма и да повярвам. Смъртта си е нещо...Нормално. Тя идва и никой не може да я спре, колкото и да не ни се ще...
А ти...Може би си внушаваш някои неща! Ако постоянно мислиш за това то ти се набива в главата и вървиш ръка за ръка със страха! Наплашваш се! В такъв случай забрави този проблем! Горе главата и успех!

fuckyouuuu
08-29-2007, 12:27
az puk vqrvam samo v izvunzemni, daje 4esno kazano imam jelanie da me otvlekat, no lo6oto e 4e posle 6te me vurnat tuk... :smt016

kotetyyy
08-29-2007, 13:01
ВЯРВАМ!
СТАХУВАИ СЕ ОТ ЖИВИТЕ А НЕ ОТ МЪРТВИТЕ! :wink:

bqsna_teenagerka
08-29-2007, 15:50
ох и аз като по малка си ги представях тези неща :D също си представях 4е съм магьосница и ги убивам! опитай се да не мислиш за такива работи изолирай ги. и дори да ги има покажи им 4е не те е страх от тях и 4е не ти пука! :wink: съжалявам за кървавата баня която е станала на този етаж ама..такъв е живота сега ти се пази

rashito0o
08-29-2007, 16:28
От нищо не ме е страх докато бях малка си мислих че има лоши духове и призраци ама сега вече не ме валнуват такива неща :lol: :lol: :lol: :lol:

without_me
08-29-2007, 19:32
Още от малка не вярвам в подобни неща,даже и в НЛО ама айде това е друга тема... :)

coteto
08-29-2007, 21:10
Duhuve,prizraci,smurt..?!?!Ne iskam da vi zanimavam s gluposti,samo 6te spodelq kakvo 4ustvam i mislq naposleduk 6tom sum y doma.Stranno e kolko smurt ima v na6iq hod.Samo ot na6to semeistvo po4inaha 3-ma du6i sled tova na kom6iikata sina i muja i a na dr kom6iika predi 2 dena po4ina du6terq i i vsi4ko tova na 1 etaj..Nqma kak da ne e me e strah ... Ot kakto ima tolkova mnogo smurt ne moga da se dvija spokoino imam 4uvstvoto 4e ima ne6to zad mene i tem podobni.Sq 100% nqkoi ot vas 6te si kaje tazi puk e luda...no sum ubedena 4e ne sum samo az tazi/tozi koqto/koito ses trahuva .. 4e v tumnitata 6te vidi onova stra6no izipito lice na nqkoi negov blizuk... ta taka vuprosa mi kum vas e vqrvate li v duhove prizraci tem podobni,,.?i izpitvate li strah??
vij 6tom sa tvoi blizki te 6te se grijat za teb i nqma da ti napravqt ni6to.vse pak ne misli6 4e bi ti bilo nqkak si po nqkakaf na4in xybavo da vidi6 tozi 4ovek koito si izgybila.az pak sanyvam baba mi koqto ve4e ne e sred nas mnogo 4esto i mi e xybavo za6toto vijdam liceto i i si mislq za neq.sqka6 tezi sani6ta mi pomagat po nqkakaf na4in poneje tq mi be6e nai blizkiq 4ovek i mn q obi4ax i ne trqbva6e da si otide taka zaradi tapite doktori koito samo iskat pari a vzimat 4ove6ki jivot.
tova mislq az be6e mi mn tejko da napi6a vsi4ko tova zatova ne se bazikaite pls :smt010

MaRiNkA_16
08-30-2007, 10:44
ne se strahuvai mila! az sa6to vqrvam v prizraci i imam na predstava kakav strah izpitva6 v momenta, no znai 4e 6tom sa bili tvoi blizki i poznati te nikoga nqma da te naranqt a i ne mogat! ne se pla6i,dano da preodolee6 tova! :-)
NA SU6TOTO MNENIE SUM! :p

'IrReSiStIblE'
09-09-2007, 07:55
Според мен такива работи не съществуват.На мен никога не ми се са случвали такива случки,но кой знае няма невъзможни неща,може и да има подобни призраци.

BlueAvalanche
09-09-2007, 08:07
Глупости за невежи, лабилни психически хора

caRamelO_cHicA
09-27-2007, 20:22
Аз вярвам в духове но избягвам да мисля за тях излизам навън мисля си за нещо яко да страх ме е даже от самаа тема ме побиха тръпки но също така не се тормозя да мисля само за това .На авторката ще кажа само едно престъни да си внушаваш подобни неща ще те е страх докато не престанеш да имаш тези чуства.

pussycat`
09-29-2007, 11:03
az pyk vqrvam,zashoto ..(moje da vi se stori nerealno) no mi se sluchi podobna sluchka! vyv hola imame pqsychen chasovnik maluk.Neobhodimo e 3 min pqsykyt da premine ot ednata v drugata chast.Edna sutrin se sybudih.beshe okolo 11h.nqmashe nikoi u nas.mama i tate bqha izlqzli v 8h.
Az otidoh v hola zashtoto telefona zvynna.beshe edna priqtelka i se oburnah sluchaino kym chasovnika i vidqh che teche! Zvynnah na mama i tq kaza che sigurno az sym go oburnala kato sym minala i sym zabravila.No ne bqh az.първо защото тя ми беше забранила да го пипам и второ за6тото тукмо бях станала.СПоред мен е имало нещто паранолмално ...няма как сам да се обърне 4асожника!

SlAdKo_MoMi4eNcE
10-16-2007, 19:05
opa :-s az kato gledam po-stra6en film s dyxove i prizraci sled tova nqkolko 4asa ili pone dokuto go pomnq tozi film samo za teq dyxove si mislq i samo togava si mislq 4e naistina ima ina4e ne mislq i ne trqbva da se straxyvam ot takiva izmisleni ne6ta mai [-X

UnaBletoLoVeU
10-17-2007, 07:03
Не искам да вярвам, втълпявам си че няма духове и призраци, обаче вчера вечерта като прочетох темата ти веднага ми се стори, че зад мен има нещо. Даже отидох и си светнах лампата. Ужасно много ме е страх от смъртта и от всичко, свързано с нея.
Струва ми се, че на деца, на които от малки им внушават, че няма такива паранормални явления те с времето свикват и после не се страхуват. Обаче на мен никога не са ми го казвали..никога не са ми говорили за тях и се сещам, че научих за призраците на около 10 годишна възраст. Тогава доста време ме беше мноооого страх, винаги спях на светната лампа и гледах да не стоя сама вкъщи.
И да добавя-аз ако бях на твоето място сигурно щях да се побъркам психически...6 човека на един етаж да починат...леле... :shock:

rihannka
10-17-2007, 10:55
и мене мн ме е страх когато ве4ер гледам някой страшен филм сама..и после направо ми се привиждат някви неща и какво ли не..но тва е само от филмите ина4е не сам се замисляла за истински духове...а и нз щото ме хваща страх...

^^fencheto
10-17-2007, 10:55
Абе в призраци много не вярвам ама в извънземни вярвам. :roll:

Ela Tancyvai S Men
10-19-2007, 19:24
Ми аз много вярвам в тея неща..макар че на мен нищо паранормално не ми се е случвало..и от малка стоя сама и спя сама нощем..дори и тая нощ няма никой у нас..и както прочетох тея неща не ми се мисли... :?

Dr. House
10-20-2007, 16:30
светът е толкова откачен, че всичко което го смятаме за невъзможно или нереалнo, може да е обратното

blaaaa
10-21-2007, 13:09
Да,вярвам и даже сега,ако гледам някой такъв филм довечера 100% ще се психирам :lol: По принцип винаги съм се страхувала от някфи паранормални неща ](*,) #-o

?love_haTe!
10-21-2007, 13:53
От малка си мечтая да съм невидим дух и да спъвам хората :-D
Ами виж сега,това са глупости.Няма от какво да те е страх.И в моя ход има доста умрели и съм ходила и на погребения много пъти..няма нищо страшно.Виж,когато започва да те е страх си повтаряй:там,където те отиват след смъртта,просто няма как да се върнат...невъзможно е.Освен това,ако можеха ей така де се връщат.Всичко щеше да е наред.И ако се върнат тези твой съседи какво си мислиш?!Че ще дойдат първо при теб,а не при роднините си?А и ако случайно решат да се появяват духове на твои близки,едва ли ще те плашат,защото те обичат ;-)

XaMcTePKa
10-21-2007, 14:09
Страх ме е от тъмното + имам голямо въображение = много кофти резултат.
Вечер 5 часа се придвижвам до тоалетната, защото в коридора е тъмно, а докато се добера до лампата ... почвам да си представям разни глупости иии ... :smt012

+1 :smt012

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-21-2007, 15:05
az syshto imam golqm strah ot takifa neshta v smisyl e sa kak pochina toz deto jivee nad nas me e mn strah az ne stoq na tmno daje sedq poo cqla nosht budnachakam dda se symne na vyn o togava zaspivam....mn me e strah imam chuvstfoto che kat si zatfora ochite da spq i nqkoi sedi nad men i me gleda...

tItEufFf
10-21-2007, 15:07
Внушаваш си...Просто ти сама вярваш, че нещо има и за това ти се струва, че някой е зад теб и т.н...Ми то и аз съм така...Много ме е страх, ама нищо не мога да направя :smt012

Bummer
11-01-2007, 08:52
Ами аз нали живея на квартира.Хазайката живее над нас.И когато майка и почина, всеки ден някой чукаше на вратата.Но тъй като ние бяхме приятели с нея, не се страхувах, защото знам че духовете на приятели/близки/роднини никога не биха искали да ти направят нещо лошо, колкото и детинско да звучи ;)
Друг случай при мен е, месеци преди да почине прабаба ми (Бог да я прости) постоянно получавах кратки (за около секунда-две) привидения - просто виждах нейната къща на село...
А и аз самият МОЖЕ БИ съм прероден човек, тъй като съм се родил на 40тия ден от смъртта на прадядо ми.И майка ми ми казва, че имаме много, ама наистина много общи черти като характер с него.
Някои хора ще рекат, че съм откачил и че си въобразявам, но не ми пука.Аз знам, че говоря истината.

gabi_94
11-01-2007, 13:25
Когато бях по-малка често си имах някакви като видения ама така и не осъзнавах дали наистина ги виждам или е плод на въображението ми!
Виденията ми не бяха свъзани със смъртта на който и да е било от починалите ми роднини! просто понякога виждах хора(не ги познавам), да стоят на едно място и да ме гледат, кат се обърна за секунда тях ги няма! в повечето случаи бяха възрастни! може да си мислите че не е истина, ама аз мисля че ги виждах! от както станах на 12 горе долу, спрях да ги виждам и отдавна вече не мисля за тях! сега като чета тая тема наистина се замислям и си спомням и страха отново ме обзема! не все пак не ми е толкова притеснено както ми беше преди!

Reed
11-01-2007, 14:19
Абе к'вото има да се случи,ще се случи..и да се притесняваш смисъл няма

LofYou
11-01-2007, 14:25
Ами може да се каже че вярвам .. но не мога да обесня защо :neutral:

MoN4E_LiMoN4E
11-02-2007, 13:53
хей миличка моля те ако искаш си дай скайпа защото на тази тема мога да говоря с часове сега чета една книга от която си обеснявам много неща и мен много ме беше страх но сега е значително по малко :)

MoHuTo
11-02-2007, 14:45
Ами вярвам в такива неща, въпреки че не съм имала контакти с духове, но вярвам, че ги има 8)

zvezdichkaaa
11-02-2007, 17:03
Когато бях по-малка често си имах някакви като видения ама така и не осъзнавах дали наистина ги виждам или е плод на въображението ми!
Виденията ми не бяха свъзани със смъртта на който и да е било от починалите ми роднини! просто понякога виждах хора(не ги познавам), да стоят на едно място и да ме гледат, кат се обърна за секунда тях ги няма! в повечето случаи бяха възрастни! може да си мислите че не е истина, ама аз мисля че ги виждах! от както станах на 12 горе долу, спрях да ги виждам и отдавна вече не мисля за тях! сега като чета тая тема наистина се замислям и си спомням и страха отново ме обзема! не все пак не ми е толкова притеснено както ми беше преди!

Ми незнам аз съм чувала,че може малките деца да виждат духове и незнам.Ужас нема да се спи таа нощ...

Ju§† Шm@tKa
11-02-2007, 17:28
Ми аз лично не вървам #-o Но си представям на теб колко ли ти е гадно :( ](*,)

DevilWish
11-02-2007, 17:31
Az vqrvam zащото са ми се случвали доста такива случки....освен това имам една приятелка ,която ми разказваше такива неща ,от които може косата да Ви настръхне и аз не вярвах и я накарах да ме покани от тях - повярвайте ми ,че на това място повече няма да стъпя ,а чудя се тя как живее там :-s [-X
На теб наистина ти е мн. тежко сигурно :-k ,но не се притеснявай ,те са ти били близки ;)

_MiA_
11-02-2007, 21:04
еми след като баба ми почина (бог да я прости ) си изкарвах акъла всеки ден и при най - малкия шум , защото бях сама в къщи по цял ден, т.е. като се върна от училище и така и ме беше мн страх ама с времето свикнах...... все пак имам голямо въображение и като малка мн си представях за духове, че са покрай мене и се опитват да се свържат с мене и какви ли не глупости, ся пак от време на време ама по - малко :P :smt001

EMOgirl92
11-02-2007, 21:28
:grin: I do dnes vse o6te me e strah da gledam sama stra6ni filmi i to na tumno :razz: Kato po malka kogato se zagase6e lampata v staqta v koqto spq zapo4vaha da mi se privijdat razni tumni figuri koito nadnita pred prozoreca i samo se otrazqvat na stenata :D posle oba4e se okazva6e 4e tfa sa drehite na stola :grin: Lele kak sum si izkarvala akula :D :smt001

Batko_gesh
11-08-2007, 14:13
Тоя па призрак земи си изяш ХУЯ и тогава говори за призраци :-x

The_special_one
11-08-2007, 14:24
Ееее в призрци не :smt001
Вярвам в неща които виждам :P (баси логиката дет имам)

DisciplineAndOrder
11-08-2007, 16:18
Понякога ме е страх.Когато тока спре,например,късно вечер е и съм сама вкъщи.Или пък когато се прибирам сама към 10-11 часа вечерта и няма улично осветление.
Но в призраци,духове...Не,не вярвам.

CaSsIe
11-08-2007, 17:32
Еми вярвам да...обаче не ме е страх изобщо... :|

_KrAsIvA_LuJa_
11-09-2007, 16:27
Ами вярвам в такива неща, въпреки че не съм имала контакти с духове, но вярвам, че ги има 8)

Вярвам :( и мн е гадно кат гледам филм после санувам сякаш или мее страх да ида до кенефа

sladkish_14
11-10-2007, 08:58
Не си луда,доста основания имаш да се страхуваш....иначе мен си ме е страх най-много от тъмно,от нищо друго

walkmanaw55o
12-26-2007, 13:25
sa6testvuvat az vqrvam v duhove, za6toto mi se e slu4valo zna4i leja si i izvednaj mi se poqvqva baba s zabradka koqto protqga rakata si kam men az se odrapnah nazad i tq is4ezna kazvam vi izkarah si akula i tova e istina koito iska da vqrva, :shock: :shock: :shock: koito ne iska da ne vqrva negov si problem.vsi4ko sa6tastvuva samo 4e ne moje da si go obqsnim tova e samata istina :evil:

tigarcheto___
01-19-2008, 16:40
Страх ме е и от духове и от смърт..голяма съм бъзла ..но какво да се прави ..мисля си че има духове но дано греша защото пак няма да спя довечера хаха

i az sym kato teb :roll: :roll: :( kogato me e strah i az nemoga da spq i to sama :-# 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ strah me e mn a i vqrvam v tqh :cry: :smt119 sega sym malko po dobre

Madness
01-19-2008, 16:59
Духове и призраци не знам дали има...може и да има кво...ама да ме е страх не...по скоро вечер навън ме е страх от живи...а не от умрели...

А дали ме естрах от смъртта...страх ме е да не пукна прекалено рано....без да съм видяла нищо

Peitun
01-20-2008, 20:49
Poneje me marzi da pisha vi kazvam samo tova : pishete mi na Skypa mi - venkolm. Imal sam sly4ki vqrvam, i sam se borel s dyxove ako ste zainteresovani ot borbite i ot sashtonta na samite dyxove Skype mi e za tva....

Toq skype veche ne syshtestvuva... ne moga da go namerq

cekoooo
01-21-2008, 07:31
spox i v na6iq hod e taka i men me strah ima prizraci i vsqkvi takiva oba4e nie si s1zdavame iluziqta e gi nqma za da mojem da jiveem po spokoino t1i 4e spox uspokoise te nqma da ti napravqt ni6to lo6o :)

SuNsEt
01-21-2008, 19:29
spox i v na6iq hod e taka i men me strah ima prizraci i vsqkvi takiva oba4e nie si s1zdavame iluziqta e gi nqma za da mojem da jiveem po spokoino t1i 4e spox uspokoise te nqma da ti napravqt ni6to lo6o :) :lol: ...Абе ти вЕрваш ли си..?! :lol:

Няма такива неща...Аз преди колко много съм викала...И кво?!...Я стига...Как ще ми докажеш,4е са истина,а?...хЪ...Живеем в прекаленно свободна страна и всеки си има правото да вярва в каквото си иска,но ако това,4е вярваш ти пре4и...Просто престани и си хвани гажде(ако нямаш) :mrgreen:

WaPiSiMa
01-21-2008, 20:46
az syshto imam golqm strah ot takifa neshta v smisyl e sa kak pochina toz deto jivee nad nas me e mn strah az ne stoq na tmno daje sedq poo cqla nosht budnachakam dda se symne na vyn o togava zaspivam....mn me e strah imam chuvstfoto che kat si zatfora ochite da spq i nqkoi sedi nad men i me gleda...

malee az sam sa6tata prosto nekoi put do takava stpepen me e stah 4e imama 4ustfoto 4e nqkoi me nabludava napravo ujas... ama sam takava kfo da s eprai i sega kakato e kysno i 4eta taq tema naprao umiram ot strah :-# :-# :-#

cekoooo
01-22-2008, 11:45
хей миличка моля те ако искаш си дай скайпа защото на тази тема мога да говоря с часове сега чета една книга от която си обеснявам много неща и мен много ме беше страх но сега е значително по малко :) zdr iaz mn se interisuvam ot takiva raboti i sa mi mn interesni ako iska6 si prati skaipa kato li4no s1ob6tenie ili imela malko da s ipolafim za tva

mickelangelo
01-22-2008, 14:57
Ако ти е писано да са обесиш няма да се удавиш .... и все пак аз не вярвам в такива неща .. атеист съм

Glezanka
01-22-2008, 19:27
Ако ти е писано да са обесиш няма да се удавиш .... и все пак аз не вярвам в такива неща .. атеист съм

По повод написаното от теб се сетих за нещо ... I was an atheist,then I realized I am God! :)

Незнам дали вярвам в такива неща,всичко е в психиката ти,не вярвам в нищо което не съм докоснала,и не съм видяла.Не вярвам в хороскопи,не вярвам че чрез името ми,някой непознат може да определи съдбата ми,не вярвам в предишни животи,не вярвам че има живот след смърта .... вярвам в себе си,вярвам в собствените си умения,вярвам,че мога да променя съдбата си,защото на тези които знаят къде отиват,светът винаги дава път ...

suunlight
02-12-2008, 20:44
Така .. темата малко ме уплаши . т.е по принцип не ме е страх .. сега просто ме обзема нещо .. странно е
В света имаа много необясними неща .. много
-Бермудски триъгълник, Кръговете в царевичните полета или там квото е. онова място в Южна Америка където тялото ти винаги седи на около 70 градуса .. това СА МЕСТА, които съществуват и са още доста .. но така и не са обяснени ! като гледам такива предавания, се чувствам нищо в сравнение с това което мисля, че го има Но не знам какво е .. много повече е все пак, но така
Тези паранормалните неща си ги има, както ги наричат Свръхчовешки .. и не мисля, че някой нито може да е сигурен дали могат да ни навредят или не, просто хората няма да ги обяснят .. така приемам нещата ! Човек до 1 степен трябва да приеме по този начин нещата ..за да може да си върви напред без да се плаши от такива работи .. Смъртта е част от живота ни.. или т.е неизбежния край на живота ни .. по тая логика и тея НЕобясними неща са част от вселената !
Духове, призраци .. голяма мистерия си е това .. все пак никой не е говорил с духа на човек който е починал да ни каже ... какво му е казал .. има ли Рай .. няма ли ? Ами Ад .. това са повече религиозни виждания :)
НЛО .. защо да не съществува ? Не се чудете .. защо ако ги има не сме ги видяли или защо ако ги има не сме научили за тях ! а се питай Коя е основателната причина да не съществуват .. ами няма такава ! просто не вярвам в цялата вселена .. Само на планетата Зема .. Да има живи същества (хора) .. това е оуу мн сложна тема за дискутиране

Но в крайна сметка ..
Повече са причините да вярваме, че ги има тези неща .. отколкото да ги отминаваме ! Това не означава да се страхуваме, а да ги приемем ..
the end !

skatemore
02-13-2008, 06:02
ne se strahuvai mila! az sa6to vqrvam v prizraci i imam na predstava kakav strah izpitva6 v momenta, no znai 4e 6tom sa bili tvoi blizki i poznati te nikoga nqma da te naranqt a i ne mogat! ne se pla6i,dano da preodolee6 tova! :-)



ле ле ле лееееееееееееееее спри да пишеш чесно!

FaHrEnHeit
02-13-2008, 10:33
Гледайте 6-то чувствто ще разберете защо се връщат душите на хората :wink:

Miss_Perfekt
02-13-2008, 16:49
И мен ме е страх особено ако трябва да се прибирам вечер сама.Страх ме е защото на моята улица има една недовършена къща от много години.Няма нито врати нито прозорци всеки може да влезе в нея.Човека който я е строил е починал при катастрофа и къщата не е довършена и досега.Винаги вечер когато минавам покрай нея ме е страх ама много.Даже едни мой приятели са влизали вътре и пред тях е паднала няква дъска и те са са насрали просто.Според мен етажа ви е уручасан трябва да викнете някой имаше такива дето поливаха със светена вода и тем подобни.Някой може да се помисли че съм луда ама незнам просто кво друго да ти кажа :(

qg0dkata
07-17-2008, 13:51
Малее..в тая тема откога не е писано..М да вярвам определено..Имам лични случки, но немога да ги разкажа..Просто немога..Но ужасно много вярвам в тези неща :shock: :? :booooomb:

mArMaLaDkA
07-17-2008, 14:17
А пък според мен вие си нямате работа... 8-)

Forest_girl
07-17-2008, 16:42
Когато бях по-малка често си имах някакви като видения ама така и не осъзнавах дали наистина ги виждам или е плод на въображението ми!
Виденията ми не бяха свъзани със смъртта на който и да е било от починалите ми роднини! просто понякога виждах хора(не ги познавам), да стоят на едно място и да ме гледат, кат се обърна за секунда тях ги няма! в повечето случаи бяха възрастни! може да си мислите че не е истина, ама аз мисля че ги виждах! от както станах на 12 горе долу, спрях да ги виждам и отдавна вече не мисля за тях! сега като чета тая тема наистина се замислям и си спомням и страха отново ме обзема! не все пак не ми е толкова притеснено както ми беше преди!
И на мен ми се е случвало същото. Веднъж като бях малка стана през нощта, ама знам, че беше истинско и че не съм сънувала - бях будна и видях някаква жена до вратата да ме гледа. И не изчезваше, ама мен ме хвана мн стрх и изведнъж изчезна. :(

slivaka
07-17-2008, 21:22
Duhuve,prizraci,smurt..?!?!Ne iskam da vi zanimavam s gluposti,samo 6te spodelq kakvo 4ustvam i mislq naposleduk 6tom sum y doma.Stranno e kolko smurt ima v na6iq hod.Samo ot na6to semeistvo po4inaha 3-ma du6i sled tova na kom6iikata sina i muja i a na dr kom6iika predi 2 dena po4ina du6terq i i vsi4ko tova na 1 etaj..Nqma kak da ne e me e strah ... Ot kakto ima tolkova mnogo smurt ne moga da se dvija spokoino imam 4uvstvoto 4e ima ne6to zad mene i tem podobni.Sq 100% nqkoi ot vas 6te si kaje tazi puk e luda...no sum ubedena 4e ne sum samo az tazi/tozi koqto/koito ses trahuva .. 4e v tumnitata 6te vidi onova stra6no izipito lice na nqkoi negov blizuk... ta taka vuprosa mi kum vas e vqrvate li v duhove prizraci tem podobni,,.?i izpitvate li strah??

Аз вярвам в такива неща ,споко според мен не си луда :).Пък другите квото искат да си мислят ;).

nefchi_bs
07-18-2008, 09:48
Мен нищо неможе да ме накара да повярвам в такива неща...Майка ми и баща ми преди се бяха уплашили,по-точно майка,защото всека вечер като заспала сънувала как някаква жена плаче в кухнята,преместиха леглото и всичко отмина...Ама аз пак не й вярвам,според мен това е само илюзия породена от нашето въображение(а то е доста богато 8-) )

sladkъ_mackъ
07-18-2008, 12:46
Вярвам ужасно мн в тези неща,обичам да чета за такива аномалии,случвали са ми се,обичам такива истории,обичам да ходя на гробища,дори съм сънувала,че близки умират,преди наистина да умрат.. Имам силна интуиция и наистина вярвам,но духове и такива неща не могат физически да те наранят,всичко е плод на психиката,наложи си,че не съществуват и не мисли за такива неща :) Хубаво е също,докат отмине тоя период да не си сама,качвай се с някой по стълбите,у вас избягвай да си сама.. :)

pandelka
07-18-2008, 13:43
Не вярвам ;) Не с1ществуват и не ме е страх даже и да ги има ;)

П.П - Дядо Коледа с1що не с1ществува !! ;)

SunShinePearl
07-18-2008, 17:07
Mislq 4e bqh pisala po temata e pak 6te pi6a
Moje bi 6te me pomislite za luda no az sum vijdala prizrak i moje bi 2-3 4oveka mi vqrvat,a tova sus smurtta i az go 4uvstvam mn hora umrqha koito poznavah i v kvartala i nz i az ve4e nz kakvo da mislq i daje pak v4era umrq susedkata na kaka v bloka a si govoreh s neq predi 1 den,ediniq ni kom6iq umrq na 15 taq sedmica a e mlad na 30 i ne6to i go gledah na 14 ve4erta i si bubrehme nz nz kakvo stava a kolko ne6ta sa mi se slu4vali no mi stava kofti kato gi razkazvam taka 4e smqtam da si zamul4a.Posledno vreme dori ne spq strah me e da si zatvorq o4ite i ot malka kogato po4naha da mi se slu4vat teq ne6ta o6te pove4e me e strah ot tumnoto i ina4e me be6e strah no sega prosto me obzema ujas.Kogato stoq sama u nas surceto mi napravo 6te izko4i i ne zaspivam dokato ne stana 5 nqkude kogato stane svetlo,horata kazvat 4e kogato vqrva6 silno v ne6to to stava e az nikoga ne sum se sumnqvala v tezi ne6ta a 6tom mi se i slu4iha ve4e sum 100% ubedena,nai-lo6oto oba4e v na6iq kvartal e 4e e postroen vurhu grobi6ta,dori v edna ku6ta v dvora sa otkrivali kosti,mislq 4e do nqkakva stepen duhovete na tezi hora sa vinovni z ane6tata koito mi sa se slu4vali

Spider4eto
07-18-2008, 17:19
ох вярвам, не съм виждала, но ако видя сигурно буквално ще полудея, на 16 съм и понякога трудно заспивам ако съм гледала страшен филм, много съм плашлива, е така нещо като изшумка преди да заспя и умирам от страх. Нз ама ако видя ще полудея :cry:

sweet_s
07-18-2008, 18:15
i na men mi se slu4va. 4uvstvoto 4e v staqta ne si sam e mn nepriqtno, no si povtarqm, 4e vsi4ko e nared i mislq za ne6to hubavo i nqkaksi se opravqm. moje bi vsi4ko stava v glavata ti. ne stoi mn sama i 6te se 4uvstva6 po-dobre :smt056

mimz_rap
07-18-2008, 22:11
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: омг ... дикато четях тука някакви истории гръмна една крушка в мойта стая направо щях да припадна чесно .... преди не вярвах , ама ся как се изплаших ... вече вярвам :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Мале наистина много се изплаших ..... Иначе мен ме е страх от тъмното като съм сама , иначе не ме е.Но като съм сама постоянно имам чуството , че някой има зад мен и понякога чувам стъпки ..... Ужасно е .. имам чуството , че полудявам !!!! :shock:

SunShinePearl
07-18-2008, 22:26
Мале наистина много се изплаших ..... Иначе мен ме е страх от тъмното като съм сама , иначе не ме е.Но като съм сама постоянно имам чуството , че някой има зад мен и понякога чувам стъпки ..... Ужасно е .. имам чуството , че полудявам !!!!

спокс това са 1-вите признаци ако имаш късмет друго няма да ти се случи 8)

l2p4fs
07-19-2008, 00:07
Абе, който не вярва не са му се случвали необясними работи => ако не вярваш можеш да се чувстваш късметлия. За съжаление и аз не съм от късметлиите, а имайки предвид, че толкова хора са писали в тази тема, трудно може да ги наречеш луди.

chocoleptic
07-19-2008, 05:47
омг.. :lol:
Не вярвам,защото няма.
Всичко е плод на въображението.

t!nchety
07-19-2008, 08:39
Аз също вярвам...
Миналата есен една вечер към 22:00 чаках най - добрата си приятелка в двора и както си чаках изведнъж видях сянка на стар мъж с шапка до прозореца,обърнах се да видя дали няма някой зад мен обаче улицата беше пуста,обърнах се пак и видяк как сянката дръпна пердетата,аз напрао щях да откача почнах да пищя и в следващата секунда прителката ми отвори вратата и пердетата се спуснаха и сянката изчезна,после ми разказа че дядото и е починал преди 7-8 години през есента,и от тогава всяка есен семейството и вечер чуват нечий стъпки по двора или чукане по прозорците или по вратата.

...може да ви звучи глупаво или няква лапешка история,породена от страха но сие чистата истина....

А на теб ще ти кажа да се страхуваш,щото щом са твои близки нищо няма да ти направят :wink: Не спичай :-)

И на мен са ми говорили такива неща за стъпките и чукането по прозорците.Дори майка ми ми е разправяла как след като починал баща й(дядо ми) през ноща се чували стъпки и как някой чукал по прозорците на втория етаж. :(
Вярвам много в такива неща,защото и на мен са ми се случвали подобни случки.
Веднъж когато бях сама вечерта у нас и минавах покрай кухнята.С периферното си зрение видях образа на жена, седяща на стола, която много приличаше на баба ми :shock: А сестрата на баба ми беше починала преди няколко дни.Помислих си,че баба ми се е прибрала и отидох в кухнята.Нямаше никой :shock: Бях супер стресирана и за щастие в този момент се прибра брат ми.
Имам голям страх от смъртта..
:( :( Откакто другата ми баба почина постоянно сънувам нея сънувам и смърт на други хора.До 40-тия ден все едно чувах гласа й.. :-k виждах къщата и на село..

sladkъ_mackъ
07-19-2008, 14:37
хей миличка моля те ако искаш си дай скайпа защото на тази тема мога да говоря с часове сега чета една книга от която си обеснявам много неща и мен много ме беше страх но сега е значително по малко :) Коя е тая книга??

Myrth
07-21-2008, 16:03
Като бях малък имах един период, месец и нещо, когато ми се случваха доста странни неща. Всмисъл, в момента в който оставах сам, чувах едно много злокобно дишане, а когато нашите се връщаха от работа всичко преставаше. Но дори за момент да оставах сам звуците започваха. Това цял месец, лятото, преди много години. Разбира се, класика, никой не ми вярваше, вярваха само в развинтеното ми въображение...а аз си бях съвсем нормално и жизнено лапе, а това което чувах, още вярвам, че не е било само в главата ми :)
Както и да е, много неща се промениха, отдавна не се страхувам, но продължавам да вярвам, че е абсурдно човек да знае всичко...общо взето съмнявам се във всичко и не отричам нищо. Но това, в което съм убеден, е че няма нищо по-опасно от самия човек...дали сам за себе си, или за някой друг.
Но защо всъщност вярвам в тези неща...не е заради личния си опит, а заради историите на покойната ми баба. Тя е последната жена, която би искала да ме уплаши, много мил и деликатен човек беше. Но един ден ми сподели неща, от които направо ми замръзна кръвта. Ще бъда коректен спрямо паметта й и няма да ги споделя тук. Но това, което искам да каже е, че преди няколко години, когато гостувах в дома на баба и дядо, четях Дракула на Брам Стокър. На сутринта баба ми каза, че сънувала как някакъв синкав вълк чукал по прозореца и искал да влезе през терасата.........................може би неслучайно, същата вечер бях чел как Дракула, във формата на огромен син вълк влиза в стаята на Мина Харкър през прозореца.
Но това са спомени от далечно и не чак толкова детство, сега нещата ги усещам различни и някак бледи, сякаш са се случвали в някой отдавнашен сън...но кой знае, може би наистина има нещо, което дебне зад ъгъла, под леглото или в някое кътче на съзнанието ни и чака да се нахрани от страха ни или да открадне съня ни....

InFaTuAtEd
08-20-2008, 07:15
мен си ме е бая страх от призраци,духове и такива неща,обаче като прочетох и ваще истории направо си умрях от страх :-# :-# :-# :-# :-# :-#

Duvessa
08-20-2008, 07:45
Не вярвам. Според мен хората са ги измислили, защото вътрешно се надяват да има някакъв друг живот след смъртта. Просто не искат да приемат, че всяко нещо си има край, и ние като всички останали живи същества не сме вечни. А някой хора от много четене на страшни истории ги хваща параноя и започват да откриват това, което търсят дори и там, където го няма.

malkata_kukli4ka
08-20-2008, 09:38
Аз много вярвам на такива неща,направо не можете да си представите колко много.Преди една година почина една жена от блока и сутринта се наложи мама да ни изпраща,защото живеем чак на 3 етаж.И само като видях капака на ковчега и изтръпнах.Не можех да мина,за щастие мама и сестра ми бяха с мен,и мама се стресна малко при гледката,но се опита да не ни показва,защото знае какви сме страхливки.После 3-4 месеца вкъщи не можехме да стоим сами,дори в една стая.Само навън стояхме,само и само да не сме сами вкъщи.много пъти са ми са се привиждали такива неща,изтръпвам направо.А като чуя кукумявка,направо ...после само се притеснявам.Пък и от квартала толкова много хора умряха,че как да не те е страх

wersa4
08-20-2008, 09:48
az vqrvam v prizraci i tam podobni i to mnogo...neznam da li si gledala filma[po-to4no serial]"6epot ot otvudnoto".Mislq 4e trqbva da go gleda6...nz vseki nov epizod iztrupvam ot strah...su6tnost se razkazva za edna jena,koqto vijda murtavci....vijdagi za6toto ne sa preminali otvud.Tq im pomaga da go napravqt.Istinata e 4e izglejdat,pone pove4eto ot tqh,yjasno,no pone za sega ne sum gledala epizod,v koiito sa nekvi izrydi det ti iskata zloto i t.n.Ta filma go davat kusno ve4er po BTV ot 00.20 4asa vseki delni4en den...Moje i do edna stepen da ti pomogne...nzz

pifiella
08-20-2008, 12:54
Mи и аз вярвам.Свикнала съм да ми се случват страшни неща.Например,когато умря баба ми- я сънувах,че умира и точно тогава ни звъннаха да ни кажат,че е умряла.Същото се случи и с вуйчо ми,пак го сънувах и на другия ден умря.Беше умряло едно момиченце от левкимия и както аз и една приятелка се разхождахме видях бледо-синкава фигура в рокля зад дърветата започнах да пищя и приятелката ми се обърна и тя я видя..........беше ужасно преживяване.Незнам но мене ме е мн страх,защото имам някакво осещане за смъртта или по точно кои кога ще умре......и аз незнам.гадно еда сънуваш мъртавци :(

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 13:10
Ами аз нали живея на квартира.Хазайката живее над нас.И когато майка и почина, всеки ден някой чукаше на вратата.Но тъй като ние бяхме приятели с нея, не се страхувах, защото знам че духовете на приятели/близки/роднини никога не биха искали да ти направят нещо лошо, колкото и детинско да звучи ;)
Друг случай при мен е, месеци преди да почине прабаба ми (Бог да я прости) постоянно получавах кратки (за около секунда-две) привидения - просто виждах нейната къща на село...
А и аз самият МОЖЕ БИ съм прероден човек, тъй като съм се родил на 40тия ден от смъртта на прадядо ми.И майка ми ми казва, че имаме много, ама наистина много общи черти като характер с него.
Някои хора ще рекат, че съм откачил и че си въобразявам, но не ми пука.Аз знам, че говоря истината.
не бих те помислила за луд,защото и аз вярвам в прераждането,според мен няма нищо случайно в този свят и всеки е част от кръговрата само не ми казвайте,че всеки преминава за миг от вечността като една малка песъчинка през колелото на живота за да умре и след това НИЩО.Вярвам в призраци,но не ме е страх мисля,че те остават в света на живите,ако имат мисия.Не трябва да те е страх аз лечно ако видя призрака на един много близак на сърцето ми човек няма да се питам как по дяволите е излезнала от гроба,защо,изобщо истина ли е това и т.н.,а ще се затичам да я прегърна :cry:
Помежду другото и в извънземни вярвам,има твърде много доказателства,за да игнорирам съществуването им,пък и не искам да съм егоист като си мисля,че ние сме най-вишата форма на живот в безкрайната вселена.
А за всичи,които ще ме помислят за откачен фен на паранормалното - не отричайте нищо,не се ограничавайте,защото не винаге нещата са черни или бели,допускайте недопустимото.Това,че не сте видели или докоснали нещо не означава,че то не съществува!Не сте виждали или докосвали и 50 милиона,но ги има нали?! :)

AlIzeA
08-20-2008, 19:00
и на мен са ми се случвали доста странни неща, и да вярвам

sladkish_14
08-20-2008, 20:09
Да - страх ме е .. Духовете са нещо минало , нещо от отвъдното !!! Как може да не изпитваш страх .. От смърта не ,когато ти е писано тогава , но от духове и призраци - ужас ... Не си луда , просто и аз да съм на твоето място ще се чувствам така , толкова много хора да починат и то за толкова кратко време на един етаж - ужас :shock:

Marina__
08-20-2008, 20:20
Хммм може да се каже, че вярвам. Миналата година почина дядо ми. Няколко дни след погребението му, докато все още си бяхме в България стояхме със сестра ми сами в апартамента им(на него и на баба ми) и чухме в коридора суркане на чехли...а вкъщи нямаше никой освен нас двете. Сума ти време после ходихме като попарени, макар че поне мен, не ме беше точно страх. Сега го сънувам редовно и все в хубави сънища.

BePoHuKa
08-29-2008, 04:58
Страх ме е и от духове и от смърт..голяма съм бъзла ..но какво да се прави ..мисля си че има духове но дано греша защото пак няма да спя довечера хаха
+1 :D И мене ме фаща шупето напоследък,защото тука има една телевизия,по която секи ден сед 11 часа дават едно предаване за духове и после като ходя да си мия зъбите и ми е доста кофти за тва вече ги мия докат и сестра ми е будна :-D :-D Ами и аз мисля,че всичко е плод на въображението,но тва не ми пречи да ме побиват тръпки някой път...обзалагам се,че ся кат си мия зъбите пак ще ме е бъз :D и се си викам няма да гледам предавания и да слушам истории ама някак си ме влече тая тема :D Мн странно :shock: Особено наскоро като почна вратата да се отваря и затваря а прозорците бяха затворени => няма течение :-x Все се опитвам да си гообясня ине ми стига акъла направо ама се убеждавам самичка ,че не са духове!Същественият проблем е,че преди няколко месеца се преместих от Бг-Варна в Канада-Торонто и като си бях в България сичките истории за духове бяха в Торонто :? :lol: и си виках ее то е далеч..ми ся ко да си казвам :( И тука също все дават разни истории с духове в Торонто и напрао дупето ми се разтреперва :-D

Civilizationruller
08-29-2008, 08:43
Вярвам във възможното и доказаното ! демек в тея глупости невярвам но пък с удоволствие следя сериалчето по BTV (въпреки че го гледам за втори път)

Tedi4ka
08-29-2008, 09:06
недеи да се страхуваш и аз си мисля понякога че има някои зад мене но просто преглъщам и вървя напред наи важното е да стискаш зъби и да преодолееш това нещо надявам се поне малко да съм ти помогнала :(

fifinkathefreak
08-29-2008, 09:08
Амиии..мен ме е страх от духовете,не от умрелите.
Като бях малка в апартамента под този на баба и дядо ,живеещите бяха убити по особено брутален начин.Мотивът си беше ясен и дори 6 годишно лапе знаеше,че никой няма да дойде да ни погне,но много ме беше страх. Въпреки,че месеците минаваха(а аз прекарвах доста време с баба и дядо,понеже нашите бяха заети),никой от управата на блока не се занимаваше да махне кръвта по стените на стълбището и това още повече ме плашеше.Дни наред сънувах как пропадам в техния апартамент и как попадам на тела без глави :^) . Но един ден сънувах как майка ми ми казва" не бой се,апартамента е тухлен ,няма как да пропаднеш там" и някак си се успокоих.Въпреки това,дори години по късно,ако е вечер и се качвам по стълбите и лампата угасне докато стигна техния етаж,не се осмелявах нито да затичам нагоре,нито да протегна ръка да натисна клуча на сантиметри от вратата им,а тичам бързо до входа да светна :-D

hgfh
08-29-2008, 09:36
аз вярвам в духове знам че има ....

_LacrymoSa_
08-29-2008, 10:24
Ами вече май вярвам.

tapaka
08-30-2008, 19:56
az pak sanyvah baba mi ve4e kak e ymrqla v kov4ega si4ko to4no nekrolozi ama ei o6te jiva (i po dobre 4e e dosta 6tedra jenata finansira me redovno i solidno :D ) a sa mi kazvali 4e kogato sanyvash jiv 4ovek ymrql tva zna4i 4e 6te jivee dalgo nz kolko e verno de i kat hoda na selo i tq kashtata e na glavna ylica i az spa to4no v staqta do patq.ve4er se 4yvat stranni zvyci ama i az nz ot kvo sa pak i az dokato se nakana da stana i da vida kvo e to si4ko ytihne :-x kato legna pak po4vat i taka cqla no6t se razmqtam ot legloto go prozoreca i obratno dkato ne mi pisne da stavam i da lqgam.Pak to nqma lo6o da vqrvate v tiq neshta tva ne zna4i 4e ste lydi :oops: napalno normalni ste spoki.A az li4no ne vqrvam mn mn nz prosto mi e bezrazli4no ako gi nqma ok ako gi ima zdrave da e predi ako sly4aino me hvane 6ybeto si vikam abe 4ovek tolkova narod ima po zemqta tiq dyhova ba6 pri teb nqma da doidat te 6a idat da nakajat nqkoi kvo 6a se zanimavat s 4ista i nevinna dy6ica kat mene(samo da kaja 4e deistva glypavo e ama to glypavite hora s glypavi ne6ta se yspokoqvat :grin: )

o0ps
08-30-2008, 20:12
kvo 6a se zanimavat s 4ista i nevinna dy6ica kat mene

:razz:
По принцип и аз вярвам, но до сега нищо не съм виждала(за щастие). Вечер си гледам през прозореца или като пътувам през нощта покрай някакви гори и т.н., с надеждата да видя нещо, ама нищо не съм виждала. И да поясня, не вярвам в призраци тип чаршаф, идващи да ме плашат, а просто души на починали хора... :-D

bobo_kaulitz
12-17-2008, 13:58
определено вярвам ...

Byyyy
12-17-2008, 14:47
умрелите са си умрели, от тях остават само обувки и парцали :D
Според мен тва със многото смъртни случаи е чиста случайност, много гадна случайност :(

LeNsSs
05-23-2009, 22:33
Аз лично вярвам не знам за другите, но мен ме е страх от такива неща :-)

LetTheMusicTalks
05-23-2009, 22:36
Всичко е възможно :)

TheNewReligion
05-24-2009, 13:12
Повече ме е страх от хората. Стените на нашия апартамент са тънки и всеки шум се чува, а като дам воля на въображението си и отделно ме е обзел страх...се побърквам. :? :)

babylove
05-24-2009, 13:57
Преди 8-9 години много се страхувах, направо се стахувах да отида до тоалетната :D . Също и баба ми като почина. Тогава не исках да оставам сама в къщи, но нямаше как. Виках приятелки да не съм сама и взаимно умирахме от стах. Но сега не се стахувам особено, е имам моменти, в които ме хваща паранпята, но рядко.

BrainlessROCKBABY
05-24-2009, 19:25
Не знам в какво вярвам просто. Когато бях на 8-9 години, спях сама в стаята. Една вечер, към 4 часа, се събудих и чух някакъв женски глас, ама като шепот. Обърнах се - нищо. Викам си - сънувам нещо. На другата вечер оставих на бюрото някфи салфетки ли, кфо беше, някфо пакетче. Сутринта ставам и сищо разпиляно по пода. Когато си лягам, винаги заключвам. Следващата вечер - оставих в чашка глухарчета и през нощта чух пак "тя" да вилнее нещо там, ама не посмях да се обърна. Сутринта - ни глухарчета, ни нищо. После нищо не се случи. Всичко спря. Не знам кфо беше тфа, ама цял живот ше го помня.

ThePowerOfLove
05-24-2009, 19:49
От части вярвам :neutral: И мен понякога ме обземат едни натрапчиви мисли и дори понякога имам чувството, че някой ме следи :-D Не е много приятно :?

JeanClaudeVanDamme
05-24-2009, 23:24
аз една вечер нямах нет и си цъках цс сам,после влезнаха 2ма единият се пишеше MeTaLa а другия го забравих,аз им викам как така играем,аз нямам нет а тоя MeTaLa ми каза че и ТЕ нямат нет.кои бяха тези ТЕ,защо говореше от името на другия играч,защо не помня името на другия играч а само на този MeTaLa ?
П.С. Тогава бях много ама много зарибен по ЦС!!!!

alexandra00
05-25-2009, 18:18
Напълно те разбирам! Да, вярвам. 1 с една приятелка призовавахме духове и веднага след това закачалката, която висеше на гардероба започна да се клати. Ние казахме с присмешка :
– Ако си дух закачалката да падне!
И закачалката падна!!! :shock: Ние започнахме да пищим и избягахме. После цяла нощ не можахме да заспим!!! :!:

BrainlessROCKBABY
05-30-2009, 18:35
Страх ме е от тъмното + имам голямо въображение = много кофти резултат.
Вечер 5 часа се придвижвам до тоалетната, защото в коридора е тъмно, а докато се добера до лампата ... почвам да си представям разни глупости иии ... :smt012

+1 :smt012

RadaHristova
05-30-2009, 19:07
вярвам в тях,макар че не съм виждала и не съм сигурна,но съм съгласна с теорията че духовете на починалите хора витаят из нас ... :(

RadaHristova
05-30-2009, 19:11
Не знам в какво вярвам просто. Когато бях на 8-9 години, спях сама в стаята. Една вечер, към 4 часа, се събудих и чух някакъв женски глас, ама като шепот. Обърнах се - нищо. Викам си - сънувам нещо. На другата вечер оставих на бюрото някфи салфетки ли, кфо беше, някфо пакетче. Сутринта ставам и сищо разпиляно по пода. Когато си лягам, винаги заключвам. Следващата вечер - оставих в чашка глухарчета и през нощта чух пак "тя" да вилнее нещо там, ама не посмях да се обърна. Сутринта - ни глухарчета, ни нищо. После нищо не се случи. Всичко спря. Не знам кфо беше тфа, ама цял живот ше го помня.
омг ... :shock: :smt017 :smt087 аз бих умряяла от страх

NecroSadisticSadomiziers
05-30-2009, 19:43
Смъртта е хубаво нещо... когато е особено брутална

gia_sena_mono
05-30-2009, 20:10
Незнам колко е вярно,но всяка вечер вкъщи (аз съм на втория етаж) от първия етаж в кухнята сякаш се чува как столът се клати по плочките. Поне аз този звук го опреличвам на такова.

PCDfenka
05-31-2009, 12:18
Всъщност и аз незнам дали вярвам или не .Наскоро и като малка ми се случиха някой такива неща.От които се наплаших доста. :shock: Ако искате мога да ви разкажа. За смъртта няма да говорим, защото всеки се страхува от нея. Никой неможе да избяга от нея. Тя идва внезапно. Без да пита дали искаме или не. :? :(

zvezdichkaaa
05-31-2009, 13:44
Всъщност и аз незнам дали вярвам или не .Наскоро и като малка ми се случиха някой такива неща.От които се наплаших доста. :shock: Ако искате мога да ви разкажа. За смъртта няма да говорим, защото всеки се страхува от нея. Никой неможе да избяга от нея. Тя идва внезапно. Без да пита дали искаме или не. :? :(


Ами разкажи,нали затова е темата :)

Converse333
05-31-2009, 18:34
Аз имам много развинтено въображение и постоянно оприличавам някакви предмети на хора,животни,чудовища ... Абе луда работа. 8-)

PlamenMEN
06-02-2009, 13:14
Първо - 'що духовете винаги се смятат за лоши и страшни?
Второ - защо истории за духове най - често разказват децата (и то момиченца) до 13 годишна възраст, а и май само те ги виждат
Трето - защо не спрете наркотиците, за да спрат и посещенията на духове...

RadaHristova
06-02-2009, 13:32
Първо - 'що духовете винаги се смятат за лоши и страшни?
Второ - защо истории за духове най - често разказват децата (и то момиченца) до 13 годишна възраст, а и май само те ги виждат
Трето - защо не спрете наркотиците, за да спрат и посещенията на духове...Първо,гледката на умрели хора витаещи из нашия свят не е много приятна :? всъщност не е нормална и ето защо това ни се струва страшно :!: Второ,не само малките деца се страхуват,всеки нормален човек се страхува от нещо било то зомбита,паяци,змии и т.н Пък и това че изпитваме страх към нещо не ни прави дрогирани и луди :!: Сигурна съм и ти да видиш нещо такова ще се насереш от страх :D всеки би , така че моля ти се не се прави на безстрашен :?

PlamenMEN
06-02-2009, 14:06
Всеки има страхове, ама приказките за паранормални неща, духове, призраци, магии и т.н. ме карат да се смея до припадък. Но по - смешни са ми хората, които говорят и си вярват :D

RadaHristova
06-02-2009, 16:57
Всеки има страхове, ама приказките за паранормални неща, духове, призраци, магии и т.н. ме карат да се смея до припадък. Но по - смешни са ми хората, които говорят и си вярват :DЕ например ако гледаш някой страшен филм през ноща и след това това отиваш до друга стая,в която няма човек и е адски тъмно,не те ли побиват тръпки ?Не си ли представяш чудовището което си гледал досега?Знам че не е истина но пак се страхувам :D

LovEsIckk
06-02-2009, 18:05
Колкото и да ме е срам страх ме е от такива неща и напоследък ми се случиха достра странни работи които нямат обяснение.

gabri3lla
06-03-2009, 16:58
Ако бях на твое място щях да се побъркам, заклевам се. :(

LovEsIckk
06-03-2009, 17:29
Преди няколко седмици си лежа в хола в 2 часа вечерта и зяпам филм,всички други си спят по стаите.И понеже в коридора лампата ни е с фотоклетка и се светва когато има движение. И както си лежа изведнъж лампата се светва..отивам всички спат..След 4-5 дена съм със сестра ми у дома и тя затватя прозорците и след 15 минути те бяха отворени?Да кажеш да сме с дървена дограма да се отворят от вятъра,а то сме с PVC.
Най прясното беше преди 1 седмица както си стоим с приятеля ми и сестра ми в моята стая ,майка ми готви в кухнята и изведнъж вратата на стаята ми се отваря,държи се 3-4 секунди ама аз си мисля,че майка ми и даже не поглеждам.. и след тва се затваря и като се обръщам само видях бравата като се мръдна и отивам при майка ми и и викам "Нещо има ли,че влиза? " , тя ме гледа като гръмната и ми заявява,че въобще не е влизала..
:shock:
Ама тва е нищо в сравнение кво ми се случи лятото..

RadaHristova
06-03-2009, 18:08
Преди няколко седмици си лежа в хола в 2 часа вечерта и зяпам филм,всички други си спят по стаите.И понеже в коридора лампата ни е с фотоклетка и се светва когато има движение. И както си лежа изведнъж лампата се светва..отивам всички спат..След 4-5 дена съм със сестра ми у дома и тя затватя прозорците и след 15 минути те бяха отворени?Да кажеш да сме с дървена дограма да се отворят от вятъра,а то сме с PVC.
Най прясното беше преди 1 седмица както си стоим с приятеля ми и сестра ми в моята стая ,майка ми готви в кухнята и изведнъж вратата на стаята ми се отваря,държи се 3-4 секунди ама аз си мисля,че майка ми и даже не поглеждам.. и след тва се затваря и като се обръщам само видях бравата като се мръдна и отивам при майка ми и и викам "Нещо има ли,че влиза? " , тя ме гледа като гръмната и ми заявява,че въобще не е влизала..
:shock:
Ама тва е нищо в сравнение кво ми се случи лятото.. разкажи моля те :shock:

Sunwell
06-03-2009, 18:38
Като бях по малка с братовчед ми много си вярвахме и се плашехме сами , единия си измисляше че е видял нещо зад пердето другия пък в банята.И вече попринцип не вярвам в духове зомбита мумии дето са в къщата и такива обаче на истина по някога се случват странни неща които не може да си обясним , и казваме ,че са съвпадения може би.
Мене за 14 години от тоя живот не ми се е случило нищо паранормално което трайно да остави следи в мене.Може би само веднъж или не два пъти.Единия път беше когато отивах към хола и минах по малкото коридорче и имах такова как се казвашее... дежа вю ,че лампата няма да светне когато натисна ключа,и някак си тъкмо разбрах че нали тва не е на истина и мислите ми се изплъзнаха се едно сън.И натиснах ключа и лампата светна 2-3 секунди и точно направих една крачка и тя гръмна.На истина не мога да си го обясня до ден днешен.Другото беше лятото когато си загубих едно фенерче ,абе фенерче,фенерче не беше много малко и чак тая зима го намерих в еди обувки които бях обувала ама айде и това може да го сложим към графа съвпадения...

LovEsIckk
06-03-2009, 20:20
Преди няколко седмици си лежа в хола в 2 часа вечерта и зяпам филм,всички други си спят по стаите.И понеже в коридора лампата ни е с фотоклетка и се светва когато има движение. И както си лежа изведнъж лампата се светва..отивам всички спат..След 4-5 дена съм със сестра ми у дома и тя затватя прозорците и след 15 минути те бяха отворени?Да кажеш да сме с дървена дограма да се отворят от вятъра,а то сме с PVC.
Най прясното беше преди 1 седмица както си стоим с приятеля ми и сестра ми в моята стая ,майка ми готви в кухнята и изведнъж вратата на стаята ми се отваря,държи се 3-4 секунди ама аз си мисля,че майка ми и даже не поглеждам.. и след тва се затваря и като се обръщам само видях бравата като се мръдна и отивам при майка ми и и викам "Нещо има ли,че влиза? " , тя ме гледа като гръмната и ми заявява,че въобще не е влизала..
:shock:
Ама тва е нищо в сравнение кво ми се случи лятото.. разкажи моля те :shock:

Ми .. ок
С една фр. седим пред един изоставен завод и си бяхме взели цигари,минерални води ала бала..и да се видим.Сядаме на едни стълби точно пред вратата на завода и седим и си говорим.Иначе той от години не работи и вратата цялата беше обрасла в некви бурени.И по едно време само се чува няква музика като опяване на поп и аз се обръщам и гледам вратата леко отворена..Направо се насрахме от страх и газ нагоре..И то беше едно тъмно към 10 часа..И аз и викам приятеля ми може още да тренира дай да отидем към залата да го взема и ще вървим да пием кафе с другите..залата се намира в една местност където не живеят много хора,има къщи с възрастни хора и т.н. , а отвънка е все едно влизаш в гробище с едни големи метални врати и една тясна пътечка към залата.. И отиваме и виждаме,че изгасено и тръгваме да си ходим и тя ми вика "дай да пушим една цигара отпред" и сядаме на един дувар и както пушим гледаме залата започва да се светва .. Вътре мисля са 3- 4 помещения (зала,съблекалня,втори етаж и нещо като склад) и изведнъж навсякъде почва да се светва,а за залата ключ имаше тогава само приятеля ми.Ей братче само тва ми липсваше..Помещение по помещение се светваше и се чуваше звук като удряне по стена .. аз звъня на приятеля ми викам "Ташак ли си прайш с мен" той милия се прибрал вече..аз не мога да повярвам на очите си катинара отвън всичко заключено ,а вътре се свети и се чува..
Никога няма да забравя този ден..толкова много работи на един път.
След това няколко пъти съм спала в залата с приятеля ми ей така за адреналина , не ме питайте кво ми е било .. особено лятото като имаше бури и спряха тока .. Вътре на тъмно 2 часа и всичко скърца.

RadaHristova
06-04-2009, 16:01
ужааас :shock: :shock: :shock: :smt017 не мога да си обясня тези страховити работи ...

LovEsIckk
06-04-2009, 16:08
ми и аз не мога.. ;/

PCDfenka
06-04-2009, 16:53
На мен като малка ми се случи нещо подобно. Бях на 5-6 някъде.
Отиваме на гости при дядо ми (бащата на баша ми) (Бог да го прости [-( ) Тои не живееше в нашия град. И като малка не ме беше много страх от духове и подобни неща, докато там не ми се случи нещо. :smt013 Става вече тъмно (нощ 8-) ) и си лягаме. Тогава спах с майка ми на една голяма спалня. 8) И вечерта се събуждам, но от самосебе си и гледам прозореца е отворен, обаче мисля, че това е нормално понеже имаше лек вятър и дограмата беше дървена. :x После незнам защо се изправих (не станах от леглото, а само се изправих) и по няк'ва случайност погледнах към пода и гледам сякаш някаква сянка не на човек, а нещо като животно беше немога да го опиша точно. И така се изплаших, че не посмях да мръдна сякаш замръзнах :lol: и гледам сянката идва към леглото и приближава към майка ми. Аз се изплаших да не и направи нещо и веднага я събудих обаче когато я събудих тя неможа да види сянката. Сякаш само аз я виждах. След това майка ми светна лампата и затвори прозореца. Сянката изчезна. И на другия ден си тръгваме към удома, но аз все още бях изплашена от случилото се. :shock: И понеже дядо ми си живеече сам често му идваха гости. Един ден една жена пада му се братовчедка отива, чука на вратата, но никои не отваря. След това нахлува вътре и вижда, че го няма. После вижда, че в банята е светнато и го пита дали е там, но никои не отговаря и тя влиза, но що да види. Дядо ми в банята мъртъв, всичко било в кръв, а тои е лежал на земята. Все още немога да си обесня какво се е случило той беше борбен човек. Не се е самоубивал просто незнам как е станало.
След няколко години почина и баба ми (маиката на маика ми) (Бог да я прости :cry: ) Тя и др ми дядо живееха в много голяма къща. След погребението ние отиваме в къщата. Бяхме аз, майка ми, татко ми, брат ми и братовчедка ми.От тавана се чуваха някакви звуци като тропане и ние си тръгнахме.
И наскоро седя си с брат ми и гледахме филм през нощта в 1 и 15 някъде. Брат ми отива до таолетната.Всички други спят и понеже над компютара има една карта на България и до нея закачена една баба Яга и като я докоснеш или застенеш близо до нея тя започва да се смее. Казват, че плашила от зли духове.Гледам си филм и изведнъж баба Яга се пуска почва да се смее злобно.Аз се изплаших
На другия ден през нощта брат ми на дискотека. Майка ми и татко ми спят аз гледам филм пак 8-) Чувам някакви звуци от кухнята, но навсякуде тъмно и не се осмелих да ида да видя. Чуваше се сякаш столовете тропаха по пода или се удряха в земята. Вече решавам да заспивам и гася телевизора. След 1 час вече съм заспала. Звукът от кухнята утихва.Както си спя изведнъж телевизора се пуска сам, но силно на някакъв филм.Събуждам се и го изгасих отново, но пак се изплаших. Сетих се как когато бях на 4-5 отново как баба ми обичаше да гледа телевизия, но силно овеличено. Винаги беше така :( все още немога да си обесня някой неща. :smt017

happyfacex
06-04-2009, 17:02
Аз не разбирам що всички я успокоявате:Щом Духа е на близки нищо няма да ти напраи: Не е верно.Духа се променя,никой не си е приказвал с умрял приятел или човек.Най добре ходи на църква.Бог ще ти помогне :-)

xcomplicatedx
06-04-2009, 17:18
..........

bybsiii
06-17-2009, 09:52
Значии като умре човек от къщата трябва да се закрият огледалата за да не се огледа духа в тях и да стане зъл. :shock: :)

Lysit0
06-17-2009, 11:01
HE вярвам особенно в такива неща....... :)

snufff
06-17-2009, 12:57
не вярвам.

Hisagi1337
06-17-2009, 14:02
Можете ли да ми кажете как се казваше предаването или сериалчето по БТВ,което разказваше за призрачни места.

И имаше хора,които разказваха за различни случаи-къщи,замъци,тунели,затвори. Някои дори отиваха до местата да проверят.

Мерси предварително :-P

NotMyEmergency
06-19-2009, 13:18
Всеки човек го е страх от нещо се пак.Аз лично не вярвам в нищо стига да не го видя или почувствам....

fenkatakrisi952
06-19-2009, 18:19
чесно казано не ме е страш.Щом се чувстваш така,отиди при някой роднина на гости за няколко дни.После нещата може да се оправят :)

Tempest
06-19-2009, 22:17
Duhuve,prizraci,smurt..?!?!Ne iskam da vi zanimavam s gluposti,samo 6te spodelq kakvo 4ustvam i mislq naposleduk 6tom sum y doma.Stranno e kolko smurt ima v na6iq hod.Samo ot na6to semeistvo po4inaha 3-ma du6i sled tova na kom6iikata sina i muja i a na dr kom6iika predi 2 dena po4ina du6terq i i vsi4ko tova na 1 etaj..Nqma kak da ne e me e strah ... Ot kakto ima tolkova mnogo smurt ne moga da se dvija spokoino imam 4uvstvoto 4e ima ne6to zad mene i tem podobni.Sq 100% nqkoi ot vas 6te si kaje tazi puk e luda...no sum ubedena 4e ne sum samo az tazi/tozi koqto/koito ses trahuva .. 4e v tumnitata 6te vidi onova stra6no izipito lice na nqkoi negov blizuk... ta taka vuprosa mi kum vas e vqrvate li v duhove prizraci tem podobni,,.?i izpitvate li strah??

изпитвах като бях на 12 и надолу... ся просто съм наясно, че и да ги има, не ги виждам... пък като откъртя, ако щат да ме режат на парчета :D

taisana
07-02-2009, 06:20
вярвам мн ясно ... и все се надявам да ми се случи нещо да настръхна че съм безстрашен...един приятел ми разправяше миналага година как се връщали от село към града и на едно дърво светело нещо слезли от колата и било на високо и извадили апарат да го снимат и го снимали и то изчезнало на другия ден искарали снимките и не се виждало нищо на снимката само дървото даже аз видях снимката... те са на по 19-20 години и въпреки това единия си ля куршум за уплах

LittleDude
07-03-2009, 10:16
Аз съм виждал две сенки до прозореца вечер към 3 часа. Не знам какво е.
И един път бяхме на гробищата в село. Там прикопаваха гроба на дядо ми и аз бях там. Видях едно хубаво дръвче до един гроб, и си извадих телефона да го снимам. точно до гроба на снимката се виждаше една сянка. Така и не разбрах ко е туй. :o

BlowMeAway1
07-08-2009, 05:00
Маминка ми, лека и пръст почина миналата година.
Никога няма да забравя как в 4 и 52 се събудих, а след 2-3 минути се обади леля. Никога няма да забравя думите на майка ми "Какво говориш ма како? Как така почина?" . Незнам просто се стреснах в съня си и се събудих.
На бдението, още преди да я погребът я сънувах. Облечена в бяло, като Богородица. Много си говорихме. Спомнямч си как ме помоли да и отворим малко очите преди да я поглебът да ни види за последно.
:(

lubata619
07-08-2009, 16:42
Вчера ходих на Марс :D :D :D

srebrity
07-09-2009, 22:06
abe duhove sushtestwuwat,,kakto i izwunzemni.. ;D
tfa che az redowno si piq kafeto s tqh :grin:

srebrity
07-09-2009, 22:10
oo da.. ima duhove :} :shock:

DevidaS
07-09-2009, 22:15
аз лично вярвам мн хора са казвали такива неща историй и т.н. ако не беше вярно нямаше да се говори за духове и призраци. Аз лично не съм виждал или осещал .... и дано не видя че :lol: :lol:

srebrity
07-09-2009, 22:21
ahaaha uuu sh widish skoro kato umra sh idwam da te strqskamm :grin: :grin: :D

srebrity
07-09-2009, 22:23
Dont worry ..Be Happy with ghost :D

Rapture
07-10-2009, 01:43
Стига бе хорааа направо се насрах пред тоя компютър.... :shock:

ameli
07-10-2009, 11:02
Като бяхме малки....

значи в нашия блок има един апартамент със стара и олющена врата. И всички хлапета си мислехме, че там живее вещица :razz: и никога не минавахме през този етаж. Само когато играехме, това беше най-голямото предизвикателство :razz: сега като си спомням ми е хипер смешно :)

---------------------------------------------------------------------------------------

сега за сенките....

бях с баща ми на лозе и настоявах че съм голяма и искам да спя сама в стаята. той отиде на 2рия етаж. Има няма час толкова ме хвана шубе, че веднага отидох при него
:)

а когато бях с баба ми тя не можела да спи цяла вечер щото и се привиждало нещо :)


не мога да цитирам затова го пиша така: LittleDude
МнениеПуснато на: Пет Юли 03, 2009 1:16 pm Заглавие:
Аз съм виждал две сенки до прозореца вечер към 3 часа. Не знам какво е.
И един път бяхме на гробищата в село. Там прикопаваха гроба на дядо ми и аз бях там. Видях едно хубаво дръвче до един гроб, и си извадих телефона да го снимам. точно до гроба на снимката се виждаше една сянка. Така и не разбрах ко е туй.

тая сянка да не е била на дървото което си снимал/а :lol:

ameli
07-10-2009, 11:04
малко дългичко стана :oops:

Sladurchoo
07-13-2009, 18:58
Амии не ми се е случвало нещо, от което много да се страхувам .. но не е изключено да съществуват ии такива неща .. :-D

plmn
07-13-2009, 19:21
не вярвам в духове и призраци

selens
07-13-2009, 21:25
a[N]D[i]T[k]a]kato bqh malka i men me be6e strah ;) no ve4e... :smt017 ne osobeno :smt011 a i nqkoi vuv foruma vednuj be6e kazal .. ako vqrvash ima gi .. ne vqrvash li nqma gi :P

brokeninside13
07-14-2009, 09:47
Аз не вярвам в такива неща, но преди няколко месеца почина баща ми и имам непрекъснат страх да не го видя в тъмното...бях го сънувала няколко пъти...............

brokeninside13
07-14-2009, 09:48
Значии като умре човек от къщата трябва да се закрият огледалата за да не се огледа духа в тях и да стане зъл. :shock: :)

Точно така е.

bZzZ96
07-16-2009, 21:39
аз имам фобия от тъмното ...много ме е страх направо пребледнявам...вярвам в духове , но не ме е страх от тях ...но за сметка на това когато в стаята ми е отворен късно вечер прозореца имам чувството че някой ми цели главата със снайпер и иска да ме убие...това са глупости естествено ама гледам много филми :D а според мен не трябва да те е страх от духове ...не е възможно да ти направят нещо според мен ...страхувай се от хората , не от смъртта !

mimsssssss
07-16-2009, 22:26
вярвам и ме е страх в тъмното...

MoHuTo
07-16-2009, 23:09
Вярвам, въпреки, че досега само 1 път съм имала срещи от такова естество, и до ден днешен нз какво точно видях, но не ме беше страх, по-скоро интересно.. знам ли..не съм в ред май :D

srebrity
07-18-2009, 09:41
да найстина да не си видяла сянката на дръвчето?!?! :grin: :shock:

gia_sena_mono
07-18-2009, 10:53
А може ли да качиш снимката да я видим?

sulley
07-19-2009, 17:08
От духове-не.Това някак даже ме успокоява,че ако има духове,значи със смъртта не идва изцяло края ни.
А от смъртта се страхувах преди,но сега просто съм се примирила и съм спокойна по въпроса.

alba29
07-20-2009, 13:06
Аз вярвам в паранормалното и съм убедена,че такива същества като духовете наистина ги има.Дори,когато бях малка много ме беше страх да ходя на гробища,защото изпитвах един такъв панически страх още на входа.

emilian
07-20-2009, 13:25
виждал съм такива не6та много пъти особено духове съберете се някои пут с прятели кум 12:00 през но6та и призовете дама пика много е забавно :P 6те с4упи 1 две врати и 6те се махне като скъсате картата много е яко :D :D :D :D :D ама 4естно сега несе базикам :) :smt071 :smt071 :smt071 :smt072 :smt072 :smt072 :smt074 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt074 :smt074 :smt074 :smt074 :smt071 :smt043 :smt072

Emoooo0
07-20-2009, 15:59
kato malka mnoga me be6e strah ne kazvam 4e i sega ne me e strah ama po malko.......otnosno dali vqrvam v tqh da ti kaja 4estno vqrvam,za6toto vednaj v nas vratite zapo4naha da se otvarqt i zatvarqt sami sa6to i vratite na 6kafovete........otogava mnogo me e strah da ostavam sama vka6ti makar4e sam golqma ve4e ama pak me e strah.......
slu4valo mi se e da vikam dama pika ama kato malka v 12 i tq naistina se poqvi kato skasah kartata tq iz4ezna....mnooooo me be6e strah :-o :-o :-o :-o

LittleFashionista
07-20-2009, 16:58
к'во се плашите толкова бе? да не мислите че е като във филмите :lol:
Аз пък искам черната магия да ме обладае и сатаната да води животът ми.Той ще ми даде дълголетие, пари, и всички греховно прекрасни неща на света които иска моята лакомия, а аз в замяна на това ще му дам десетки,стотици души, на смирени хора, които ще се превърнат в негови роби. После ще го предам заради лакомия и ще избягам. След дълги години те ще срешнат мен и дъщеря ми и ще ни мъчат, като ни удрят с обувки на прада :oops: Ние двете ще умрем и ще станем един добър тандем от майка и нейната прислужница/ дъщеря. Ще измъчваме хората по света веееечно, докато не дойде мъчителният край в които синът на сатаната му умръзне да прави лошотии. Тогава ще умре всичко. ние,вие,всичко!!! В продължение на милярди години ще се събират останалите частици прах във вселената от най-великите злодеии живяли някога, тук където сме ние сега. И така де..., прахта им ще се събере в едно зло, което ще се изгражда с милиони години, докато не довърши фазата на развитие, след която ще дойде началото.Началото на нещо зло, на нещо лицемерно и безпошдатно - човекът. И ще се развива света, докато всичко не започне отначало.
Така, че не се притеснявайте :wink: Всичко е много интересно :)

П.П. :razz: :razz: :razz: малей колко интересна историйка :lol: Трябва да направя филм :lol:

mimiy96
07-29-2009, 15:01
Mи и аз вярвам.Свикнала съм да ми се случват страшни неща.Например,когато умря баба ми- я сънувах,че умира и точно тогава ни звъннаха да ни кажат,че е умряла.Същото се случи и с вуйчо ми,пак го сънувах и на другия ден умря.Беше умряло едно момиченце от левкимия и както аз и една приятелка се разхождахме видях бледо-синкава фигура в рокля зад дърветата започнах да пищя и приятелката ми се обърна и тя я видя..........беше ужасно преживяване.Незнам но мене ме е мн страх,защото имам някакво осещане за смъртта или по точно кои кога ще умре......и аз незнам.гадно еда сънуваш мъртавци :(

Има си такива работи. На мен ми се случи нещо подобно, когато прабаба ми почина. Точно в деня, в който се случи, призори я сънувах. Дойде, усмихна ми се и изчезна в една красива светлина... Никога няма да забравя това... Леля ми доста често я сънува. В сънищата баба почти винаги мълчала.

fenkaaa
07-29-2009, 16:06
Лично аз вярвам в такива неща .. Ще се усмеля да разкажа една история която ми я разказа най добрата ми приятелка и съм я казвала на много малко хора може би 2 или 3ма .. И не искам реплики от сорта "тая па кво се филмира" или тем подобни .. Тя се е страхувала да каже на някой точно заради такива неща .. Та ето я и историята и.

Веднъж с тази моя приятелка отидохме на моето село и се качихме на горния етаж в спалнята да оправим багажа и т.н .. След като това стана понеже там има от старите телевизорчета и много трудно ловят програма ии ние не го и включихме.Легнахме на леглото беше към 2 на обед нямаше какво да се прави и аз я попитах "Абе ти вярваш ли в такива ненормални работи като духове и т.н :D ,попитах я умишлено,защото исках да и кажа нещо което ми се случи на мен и ако ми беше казала "не" нямаше и да се опитвам,щях да знам,че няма да ми повярва.Тя каза "Да вярвам щот ми се е случвало ама до сега съм го казвала само на една близка приятелка от село и незнам ако ти го кажа дали ще ме разбереш" аз любопитната веднага казах казвай казвай,а тя вика да не би като ти кажа да не ми повярваш,знаеш че тебе няма да те лъжа искам да знаеш всичко за мен.Аз естествено казах,че щом вярвам в тези неща ще повярвам и на нея.И тя започна да ми разправя как като е била малка са си купили къща в едно село - Тръстеник.Преди да я купят там хората дето я продавали им казали че в детската стая е имало убийство (момиче (бебе) и майка му) . Баща и казал че тва са глупости и купили къщата.Една вечер бащата на мойта фр станал да иде до тоалетна и тя останала сама на етажа и понеже я било страх от тъмното станала да светне лампата и видяла няква жена в огледалото след което много се уплашила и баща и дошък и като чул какво е видяла и казал че тва е плод на детското и въображение.На следващата вечер както лежала видяла в огледалото че някаква жена стои до нея и я гледа и тогава едва не припаднала разпищяла се,събудила техните .. Ии баща и отишал до свещенника в селото и той им казал да изкопаят дупка в двора и заедно с едно огледало да заведат духа (ако имало такъв) до нея и да го вкарат вътре.На същата вечер оная откачената от огледалото пак била до леглото на мойта фр и тя се разпищяла отново и баща и решил да пробват това което им било казано и взел едно огледало и тримата (майка и,баща и и тя) тръгнали към двора обаче майка и забелязала в огледалото че някаква мърлява върви след дъщеря и и я гледа без да се отделя от нея.Стигнали в двора и насочили огледалото срещу духа тогава той (духа) погледнал моята фр и тук била смешната част - погледнал нея,изкопаната дупка (ако може да се каже гроб) и моята приятелка само казала "да да" :D ти влизаш там ! И след половин часово стоене там оная кво се спогледала и скочила в дупката после се появило върху нея някво бебе без глава и докато не ги закопали оная стояла с отворени очи и след тва продали къщата.

А и същата тази моя приятелка има едно друго село Садовец, но не съм сигурна дали там или в Тръстеник имало няква къща дето се разправяло че две момичета сестри викали Дама Пика след което на сутринта били починали и при тази къща никой не припарвал дори коли не минавали оттам и всички къщи околко нея били пусти.Даже няква бабка се решила да влезе а нямала такива сериозни болести и след като излязла получила инфаркт точно преди да влезе в нейната си къща,а пък друга влязла изпищяла и сега къщата е оградена там от полицията не се пускат хора до това място ако искате проверете да видите че не ви лъжа селото пак ви казвам или Садовец или Тръстеник и там е издигнат паметник на който е написано какво се е случило на мястото .. ако искате вярвайте на това което ви разказах знам че всеки си има мнение :P

Колкото до авторката незнам .. не ми се вярва тези "духове" да ти направят нещо спи спокойно :grin:

pux4oo
07-29-2009, 17:19
ем кат ги усетиш им кажи добър ден :lol: и си вари спокойно един път кът са умрели им стига немаа пак да ги трепиш дее :grin: :D :P

pux4oo
07-29-2009, 17:23
ем кат ги усетиш им кажи добър ден :lol: и си вари спокойно един път кът са умрели им стига немаа пак да ги трепиш дее :grin: :D :P

в продължение на няколко дни се ми се набиваше числото 9 погледнех ли на някаде се 9 това се случваше някаде на 6 7 април и на 9 април един семеен приятел умря :(

graceless
07-29-2009, 19:29
олелеее само да дойдете вкъщи няма да се върнете повече
:(
Цялата къща е в някви свещи и черни рисунки с черепи,умрели хора,баща ми обесен,майка ми пие кръв от няква чаша и това по стените в цялата къща и една музика като засвири семейството на пианото
Но иначе сестрата всеки ден вика Дама Пика и то у нас тя редовно си стои :(

Wrathchild
07-29-2009, 21:59
Преди ме беше страх от духове.
Сега продължавам да вярвам в тях, но не ме е страх.
fenkaaa, аз лично ти вярвам. Духовете сами избират дали да ни се покажат. И тези, които го правят по-често са добронамерени към нас.

RaI4etO
07-30-2009, 07:00
Вярвам в паранормалните неща,но не ме е страх от тях,по-скоро изпитвам любопитство.

emilian
07-30-2009, 14:38
Вярвам в паранормалните неща,но не ме е страх от тях,по-скоро изпитвам любопитство.

i az sum taka ^+^

puhi14
07-31-2009, 13:51
Олее .. ми нз... и мене щеше много да ме е страх ..може да са случайни съВпадения пъК ..знаели се ... :?

ByK
08-01-2009, 13:19
Когато бях на някъде 10 - 11 годинки и бях си останала сама вкъщи помня че нещо си рисувахх на леглото и сякаш някои почука на вратата на стаята ми за да му отворя :shock: .. от тогава винаги ме е страх да съм си самичка още повече когато е вечер :-#

Tempest
08-01-2009, 14:09
абе и дядо ми почина преди 7 месеца, почти 8 вече... до 40те дни не стъпвах на долния етаж (където живееше)... някакъв страх ме обзе тогава... но след това вече ми мина... сякаш след 40те дни се освобождава духа... и дори наще мислят да правят ремонт долу и да се нанасям аз там... но ще видим...

mo95
12-10-2009, 14:07
edna priqtelka mi razkaza kak bila sama s neina priqtelka u tqh i bili na zagasena lampa i te togava si pravili opiti da vikat nqkogo.Moita priqtelka stanala da cakne lampata i na 10 santimetra ot prasta i lampata se caknala sama. :shock: sigurna sam 4e ne me luje.

mo95
12-10-2009, 14:09
a imate li idei za nqkvi knigi kudeto to4no sa opisnai rituali s nai malkite detaili?mnogo iskam da probvam ne6to ama da znam ko da praq.

aloveyou
12-10-2009, 14:50
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 9:20 am :P

AutomatiC
12-10-2009, 16:05
нищо такова не ми се е случвало,но съм чела книги от този вид и ако бъда честна ще кажа,че много неща ми изглеждат комично и абсурдно.. :?

anity92
12-10-2009, 16:40
оо мен много ме е страх от такива глупости ... като малка си умирах от страх (то и сега май май е така ;d ) ... например като ходя до баба ми (ние живеем в един двор) и докато стигна до тях си умирам от страх ... имам чувството колкото и смешно да звучи че някой е зад мен и ме следи ...
бтв незнам защо но много ме е страх от баба яга 8-) ... като малка все ме плашеха с въпросната баба яга и до днес не ми е минал страха от това чудо ;d ... и по темата - вярвам че наистина има духове и т.н.

BrainlessROCKBABY
12-10-2009, 18:03
a imate li idei za nqkvi knigi kudeto to4no sa opisnai rituali s nai malkite detaili?mnogo iskam da probvam ne6to ama da znam ko da praq.

нИдей.. 8-)

StAniTu
12-10-2009, 18:09
и на мене ми се е случвало нещо таковаа паранормално бях във леля ми на гости малко и един път нали това се случва вечерта към 2 3 часа и събудих и вратата на спалнята беше отворена и премина някакав неясен силует пък и в същия този апартамент почина свако ми сами си правете изводите :)

3motion
12-10-2009, 18:35
Вярвам,понеже ми са се случвали наистина странни неща.А къмм автора/ката :Знам какво е,но опитай да пребориш страха си,защото ако нещо те следваше досега да .. както и да е ;д

chereshkaa
12-10-2009, 20:14
аз все чувам,че някой чука на вратата...когато съм сама вкъщи :D

aniie
12-13-2009, 17:04
Аз пък съм странна. . И да,вярвам!
та значи. . ние сме в къща и сме на 2 етажа.. на единия етаж живеем ние,а на др братовчед ми и семейството му... ии от тях пра баба му почина.. . значи първата вечер от страх не можах да заспа хД ( аз ходих на погребението ) . . На другия ден отивам аз при тях ,а те уж бяха чистили стаята където беше,всичко..обаче като влезеш и имаш чувството,че те наблюдава :shock: беше ужасно.. и че изчетох целия нет за тфа ХД. . и разбрах,че до 40 дена духа на човек си седи в помещението , където е загинал. . от там го обясниха като ..абе нещо като тунел хД . .избираш си път.. можеш или да се преродиш или духа ти да остане ЗАВИНАГИ :shock: маййко..тва като го видях честно ви казвам тръпки ме побиха хД викам си абе ся може ли тоя духх да е вечно тука хД ама не, след 40 - 45 дена всичко се оправи ^^ мисля,че духа напусна хахах . . и при мен беше мн гадно и казах,че съм странна щото вечерта седях точно на гаража срещу стаята и..и като гледах прозореца алл.. повече никога ! . .ужасно ;хх
пфф нз кво разбрахте и кво не..ама НИКОГА не си правете експерименти ;хх

Biskfitka
12-13-2009, 17:56
оо мен много ме е страх от такива глупости ... като малка си умирах от страх (то и сега май май е така ;d ) ... например като ходя до баба ми (ние живеем в един двор) и докато стигна до тях си умирам от страх ... имам чувството колкото и смешно да звучи че някой е зад мен и ме следи ...
И аз съм така.Тъкмо пораснах малко ;д и не ме беше страх вече ии стана една случка по време на секс (колкото и смешно да звучи д;д ) и сега даже и от тъмното ме е страх.А да е вечер и да стоя до прозорец..просто няма начин да стане 8-)

Luscious_Heart
12-16-2009, 17:50
Аз не разбирам що всички я успокоявате:Щом Духа е на близки нищо няма да ти напраи: Не е верно.Духа се променя,никой не си е приказвал с умрял приятел или човек.Най добре ходи на църква.Бог ще ти помогне :-)
Мда е.. и от къв зор ще се променя? Тъпотиии.

shokoladovakaramelka
12-16-2009, 18:14
абе знам мн гадно .. ама аз си вярвам пък.. а сънувала ли си тези хора които са умряли.. щот като почина един роднина и майка го сънуваше и тфа според еди кой си трябвало да означава че починалия има да ти каже нещо ама така и не разбрахме кво.. :smt119 :smt119 :smt119

danibebi
12-17-2009, 12:40
Можете ли да ми кажете как се казваше предаването или сериалчето по БТВ,което разказваше за призрачни места.

И имаше хора,които разказваха за различни случаи-къщи,замъци,тунели,затвори. Някои дори отиваха до местата да проверят.

Мерси предварително :-P
Казваше се - Най-страховитите места на Земята..или не6то от сорта,но мисля,4е ве4е не го дават.. :)

danibebi
12-17-2009, 12:50
Мен преди грам не ме беше страх от тъмното,но откакто гледах няколко пъти филма Гняв-The Grudge [който ми е любимия филм ве4е] :lol: и запо4нах да се страхувам от тъмното.. но не вярвам в такива паранормални явления.. :shock: :shock:

kamucheto0
12-27-2009, 08:51
Еми да ви кажа честно вярвам.Сега ще ви разкажа какво ни се случи на мен и още 2 мой приятелки, докато бяхме в тях (понеже са сестри ) . С едното моми4е се снимахме в нейната стая в продължение на 1 час някъде и сичко беше затворено. И както подскачахме на кревата за снимката и само светкавицата светна на фотоапарата и вратата се отвори и аз изпищяхме и двете , а то навсякъде беше затворено и прозорци и всичко и легнахме на кревата и се завихме прз глава и почнахме да викаме сестра и на това момиче и тя дойде и и казахме всичко и тя вика " е то сигурно е станало течение от терасата " и аз вървейки към терасата и казах " Ето видя ли , че терасата е затворена " и си продължихме и отидохме в другата стая. Дядо им идва след 3/4 минути, а ние седим уплашени на столовете и си говорехме и той идва и казва "защо не сте затворили терасата " и аз казах " Затворихме я " и Той ни каза,че е била отворена 20 см някъде и ние с мойте приятелки се стъписахме и само се гледаме.Дядо им излезна и започнахме да гледаме снимките , на койте се снимахме и се вижда, че на едната снимка вратата е отворена на другата затворена.След половин час някъде гледане на снимки отидохме до тоалетна изходихме се :D и оставихме вратата и сичко отворено и светнато и двете мой приятелки ме изпратиха до нас и си тръгнаха. След няколко минути едната ми фр се обажда и каза, че тоалетната е угасена, а никой не се е качвал на етажа ( от баба им и дядо им ) и никой не е гасил.

Така, че мисля,че има духове или призраци ,колкото и да не ни се вярва.

Juggle
12-27-2009, 15:37
Да и мене много е страх от такива неща ..особенно от филми като ,,Неродения'' или ,,Предизвестена смърт'' :D Сега си спомнех първия път когато гледах ,,Неродения''...пищях най-много от всички в стаята :razz: амии тебе кво да те посъветвам..аз спрях да се страхувам от филми с кървища така,че при мене има напредък..пускай си възможно най-много ужаси и трилъри и някой ден ще ти омръзнат.. :D

Juggle
12-27-2009, 15:40
Еми да ви кажа честно вярвам.Сега ще ви разкажа какво ни се случи на мен и още 2 мой приятелки, докато бяхме в тях (понеже са сестри ) . С едното моми4е се снимахме в нейната стая в продължение на 1 час някъде и сичко беше затворено. И както подскачахме на кревата за снимката и само светкавицата светна на фотоапарата и вратата се отвори и аз изпищяхме и двете , а то навсякъде беше затворено и прозорци и всичко и легнахме на кревата и се завихме прз глава и почнахме да викаме сестра и на това момиче и тя дойде и и казахме всичко и тя вика " е то сигурно е станало течение от терасата " и аз вървейки към терасата и казах " Ето видя ли , че терасата е затворена " и си продължихме и отидохме в другата стая. Дядо им идва след 3/4 минути, а ние седим уплашени на столовете и си говорехме и той идва и казва "защо не сте затворили терасата " и аз казах " Затворихме я " и Той ни каза,че е била отворена 20 см някъде и ние с мойте приятелки се стъписахме и само се гледаме.Дядо им излезна и започнахме да гледаме снимките , на койте се снимахме и се вижда, че на едната снимка вратата е отворена на другата затворена.След половин час някъде гледане на снимки отидохме до тоалетна изходихме се :D и оставихме вратата и сичко отворено и светнато и двете мой приятелки ме изпратиха до нас и си тръгнаха. След няколко минути едната ми фр се обажда и каза, че тоалетната е угасена, а никой не се е качвал на етажа ( от баба им и дядо им ) и никой не е гасил.

Така, че мисля,че има духове или призраци ,колкото и да не ни се вярва.

ужас .. :D

pitbullxx
12-29-2009, 16:52
аз имам фобия от тъмното ...много ме е страх направо пребледнявам...вярвам в духове , но не ме е страх от тях ...но за сметка на това когато в стаята ми е отворен късно вечер прозореца имам чувството че някой ми цели главата със снайпер и иска да ме убие...това са глупости естествено ама гледам много филми :D а според мен не трябва да те е страх от духове ...не е възможно да ти направят нещо според мен ...страхувай се от хората , не от смъртта !


оле и аз съм така :booooomb: :booooomb:
незнам от какво :shock:

pitbullxx
12-29-2009, 16:57
чувам гласове ,които викат името ми ,но няма никой в къщи :booooomb:

sladi4ka_qni4ka
12-30-2009, 17:02
всеки се страхува от неизветното :(

SuNsHiNe6
12-30-2009, 18:04
Като малка вярвах на всяко нещо,което ми казваха :-D .Сега като гледам вечер някой страшен филм,пак ме е страх после 8-) ..ама кво да се прави тежък е живота :D

punkOrNot
01-03-2010, 16:56
По-миналата година на морето бяхме с 4-ма приятели.През деня нямаше кво да правим,като се върнеме от плажа и се разхождахме.Ходихме,ходихм е и стигнахме до някво поле.Не знам дали човек е стъпвал там,беше обрасло,абе филм на ужасите.Нямаше никфи сгради около него.Тругнахме по него и стигнахме до нещо като барака.Бяхме мн любопитни и една вечер отидохме да разгледаме.Ама тая барак си беше голяма,на 2 етажа :oops: Влизаме ние 5 момчета(на излизане бяхме като 5 моми4ета)и се разделяме на 2 групички аз бях от 3-ката.Качваме се на 2-рия етаж,там беше кошмарно имаше някви кости от кучета май не знам.Беше супер тихо.Гледам към ъгъла некъв паяк ама огромен колкото тарантула лази върху някво разложено тяло на куче.Единия от нас повърна върху него :D така де той каза да слизаме вече.Като слизахме по стълбите идното стъпало се срути и падна в няква дупка под стълбището и от там се чу нещо като рев на некув ритард 8-) :D незнам нещо такова.В същия момент срещнахме ддругите двама и тръгнахме да бягаме.Навън вече беше тъмно и ние на спринт до хотела.Като се върнахме в стаята единия от тея дето ходиха в мазето извади няква видео камера от раницата си.

kamucheto0
01-03-2010, 17:26
По-миналата година на морето бяхме с 4-ма приятели.През деня нямаше кво да правим,като се върнеме от плажа и се разхождахме.Ходихме,ходихм е и стигнахме до някво поле.Не знам дали човек е стъпвал там,беше обрасло,абе филм на ужасите.Нямаше никфи сгради около него.Тругнахме по него и стигнахме до нещо като барака.Бяхме мн любопитни и една вечер отидохме да разгледаме.Ама тая барак си беше голяма,на 2 етажа :oops: Влизаме ние 5 момчета(на излизане бяхме като 5 моми4ета)и се разделяме на 2 групички аз бях от 3-ката.Качваме се на 2-рия етаж,там беше кошмарно имаше някви кости от кучета май не знам.Беше супер тихо.Гледам към ъгъла некъв паяк ама огромен колкото тарантула лази върху някво разложено тяло на куче.Единия от нас повърна върху него :D така де той каза да слизаме вече.Като слизахме по стълбите идното стъпало се срути и падна в няква дупка под стълбището и от там се чу нещо като рев на некув ритард 8-) :D незнам нещо такова.В същия момент срещнахме ддругите двама и тръгнахме да бягаме.Навън вече беше тъмно и ние на спринт до хотела.Като се върнахме в стаята единия от тея дето ходиха в мазето извади няква видео камера от раницата си.

Ужааассс :D Като филм на ужасииитеее :D

lilincituuuu
01-03-2010, 17:34
Ще си позволя да разкажа една случка, ако не е проблем:
Беше зима, дядо ми беше починал (живееха с баба ми и леля ми в силистра, а ние във Варна). Майка ми отиде на погребението, баща ми зимата работи в Кипър, сестра ми живееше при бившия си приятел, а брат ми беше на купон извън града в този ден, аз останах сама в къщата през деня и се бях оговорила да спя в съседите, тъкмо да имам компания (едно момче на моята възраст). Такам, тъкмо се приготвям да излизам: огледалото беше покрито с черна кърпа, всички светлини изгасих, и изчистих калните стъпки, заключих и излязох от къщата. Обаче си бях забравила телефона и се върнах, когато отворих вратата и се шокирах (меко казано): Когато отворих, беше отключено, видях да свети навсякъде, а през прозорците като се гледаше беше тъмно.. покривалото на огледалото беше махнато и сгънато, а когато погледнах на земята имаше огромни кални стъпки (просто няма как да са на някой от къщата, дядо ми имаше толкова голям крак).. изплаших се ужасно много, грабнах си телефона и избягах, беше ме страх да вляза пак. И когато майка ми се върна и тя завари всичко в същото състояние и естествено ми се скара, но аз не бях виновна за нищо. И до ден днешен стават разни странни неща в къщата, много е гадно, все си казвам, че си въобразявам, но от толкова много случеи почвам да се плаша все повече :(

kamucheto0
01-03-2010, 17:40
Ще си позволя да разкажа една случка, ако не е проблем:
Беше зима, дядо ми беше починал (живееха с баба ми и леля ми в силистра, а ние във Варна). Майка ми отиде на погребението, баща ми зимата работи в Кипър, сестра ми живееше при бившия си приятел, а брат ми беше на купон извън града в този ден, аз останах сама в къщата през деня и се бях оговорила да спя в съседите, тъкмо да имам компания (едно момче на моята възраст). Такам, тъкмо се приготвям да излизам: огледалото беше покрито с черна кърпа, всички светлини изгасих, и изчистих калните стъпки, заключих и излязох от къщата. Обаче си бях забравила телефона и се върнах, когато отворих вратата и се шокирах (меко казано): Когато отворих, беше отключено, видях да свети навсякъде, а през прозорците като се гледаше беше тъмно.. покривалото на огледалото беше махнато и сгънато, а когато погледнах на земята имаше огромни кални стъпки (просто няма как да са на някой от къщата, дядо ми имаше толкова голям крак).. изплаших се ужасно много, грабнах си телефона и избягах, беше ме страх да вляза пак. И когато майка ми се върна и тя завари всичко в същото състояние и естествено ми се скара, но аз не бях виновна за нищо. И до ден днешен стават разни странни неща в къщата, много е гадно, все си казвам, че си въобразявам, но от толкова много случеи почвам да се плаша все повече :(

:shock: :shock:

lilincituuuu
01-03-2010, 17:47
Да, и аз така реагирах :/ :shock:

mishkaa
01-05-2010, 20:32
... says: дрън дрън дръжки :D

danibebi
01-06-2010, 12:09
Ще си позволя да разкажа една случка, ако не е проблем:
Беше зима, дядо ми беше починал (живееха с баба ми и леля ми в силистра, а ние във Варна). Майка ми отиде на погребението, баща ми зимата работи в Кипър, сестра ми живееше при бившия си приятел, а брат ми беше на купон извън града в този ден, аз останах сама в къщата през деня и се бях оговорила да спя в съседите, тъкмо да имам компания (едно момче на моята възраст). Такам, тъкмо се приготвям да излизам: огледалото беше покрито с черна кърпа, всички светлини изгасих, и изчистих калните стъпки, заключих и излязох от къщата. Обаче си бях забравила телефона и се върнах, когато отворих вратата и се шокирах (меко казано): Когато отворих, беше отключено, видях да свети навсякъде, а през прозорците като се гледаше беше тъмно.. покривалото на огледалото беше махнато и сгънато, а когато погледнах на земята имаше огромни кални стъпки (просто няма как да са на някой от къщата, дядо ми имаше толкова голям крак).. изплаших се ужасно много, грабнах си телефона и избягах, беше ме страх да вляза пак. И когато майка ми се върна и тя завари всичко в същото състояние и естествено ми се скара, но аз не бях виновна за нищо. И до ден днешен стават разни странни неща в къщата, много е гадно, все си казвам, че си въобразявам, но от толкова много случеи почвам да се плаша все повече :(

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

HanopkaH
01-06-2010, 12:17
нз ..

danibebi
01-06-2010, 12:18
светът е толкова откачен, че всичко което го смятаме за невъзможно или нереалнo, може да е обратното

Да,но аз смятам,че света е прекалено реален за да има такива паранормални явления и разни други.. ;)

ken
09-16-2010, 17:06
Дали е възможно негативността да бъде направена видима и уловена? Дали това няма да бъде едно от големите открития на човечеството?
Ако мислите, че това е възможно, можете да изгледате видеото за видимата негативност тук

http://egologia.bg/tv.php?tv=139
времева рамка 11:04 - 16:13

Ако имате време можете да прочетете Новия Завет поне веднъж.

vampgirl
09-16-2010, 17:38
Вярвам обаче смятам, че тези неща се случват много рядко и то на определени хора. Според мен повечето хора, които си мислят че са видели или чули дух или привидение или там каквото е по скоро са били подведени от въображението и страха си. :)

GD
09-17-2010, 10:15
Не, не вярвам, защото е плод на въображението ти.Не бива да се притесняваш. ;)

YoUcANNOtiMaGiNe
10-08-2010, 22:38
Освен, че вярвам, а и се интересувам доста от тези неща. Не разбирам тези, които не вярват докато не видят. Трябва да си страшно ограничен човек, за да си мислиш, че всичко опира само до твоя кръгозор. :smt003 Както и да се опитват да извъртат нещата, паранормални явления се случват навсякъде около нас. А това, че не им обръщат внимание и се опитват да преиначат случващото се и да намерят обяснение, говори само за себе си. Относно страха, не мисля, че човек трябва да се страхува от нещо, което не познава, защото това автоматично го превръща в предубеден егоцентрик. Колкото до страха от тъмнината, разбира се, че всеки човек го е страх, но при някои е минимален. А друг е въпроса, че зависи от ситуацията например мястото, на което се намираш, влиянието на фактори-дразнители (филми или книги), заобикалящата ги среда и т.н.

Infinity
10-09-2010, 08:59
ДНес " Отечествен фронт " ще бъде именно на тази тема .
За тези , които се интересуват вероятно ще бъде интересно - за мен не.

YoUcANNOtiMaGiNe
10-17-2010, 14:09
Гледах го миналата събота предаването ма не беше нищо особено. Вземат интервюта от някакви хора, от не знам си кое забутано село и те нищо съществено не казаха. А да не говорим за допълнителните звуци и ефекти, от които ме заболяха очите и ушите. Аз предпочитам да гледам разни документални филми, където хора отиват на места, за които се знае, че са обитавани и изследват, абе това е якото, а не да ти дрънкат врели - некипели 8-)

Nam3less3
10-17-2010, 18:16
Познавам човек, който може да общува с духове(чрез окултна медитация) а и лично аз съм "виждал" за какво става въпрос(и не е нито подсъзнанието, нито са халюцинации и т.н.) та мога да ви уверя, че всичко това съществува, и колкото по-бързо повярвате, толкова по-добре за вас(а и нищо не губите) :D