PDA

View Full Version : колко често ?



07-15-2007, 20:27
Колко често през деня слушате музика?Гледате ТВ?Повечето пъти слушате/гледате нещо, което попринцип го харесвате, или просто пускате радио или включвате телевизора и превъртате, докато нещо ви хареса?

NaDuFcHe
07-15-2007, 20:28
Mn rqdko mi se sluchva da gledam tv ili neshto podobno..no poprincip puskam TV-to na nqkoi kanal...A muzika predimno slushkam kato sum na pc-to

mid_get
07-15-2007, 20:38
Постоянно слушам музика :-D А телевизия гледам предимно вечер и то ако върви някой интересен филм ;-)

KaTinCeTy
07-15-2007, 20:44
Nemoga bez muzuka! :) Slu6am muzika po4ti postoqnno! Ako ne sum si pusnala nqkoq pesen vse mi e nqkakvo tupo. O6te ot stavaneto si puskam TV-to na nqkoi muzikalen kanal. A kogato sam pred pc-to slu6am muzika ot nego. Dokato sam na daskalo prez mejdi4asiqta, a i v 4as ponqkoga si slu6am muzika ot telefona. A TV gledam kogato zagledam nqkoi interesen film ili predavane. :)

Enjoy_yourself
07-15-2007, 20:46
az li4no mrazq ti6inata zatova kato sam vka6ti ve4no pc-to e vkliu4eno za da slu6am muzika ni6to opredeleno slu6am pesnite koito sa mi v playlistata =]
a ot vrem ne vreme raznoobrazqvam s radio
tv gledam samo ve4erno vreme i to ako ima ne6to interesno ina4e po4ti ne go puskam ;]

Swinkenhoffer
07-15-2007, 20:59
доста често си седя на компа без да пусна нищо. телевизорът почти винаги работи в съседната стая... ако чуя нещо интересно, надавам ухо. :lol: понякога гледам новините, някое детско или Дискавъри, но доста рядко вече. а радио не слушам.

Котарана
07-15-2007, 21:04
Докато съм на ПС-то постоянно слушам музика най-често си пускам радио NRJ :-D .A TV много рядко гледам понякога вечер гледам новините :)

AliceSw
07-15-2007, 21:05
музиката от компа не се спира, докато съм вкъщи, по пътищата си слушам плеъра, ТВ гледам рядко, радио слушам докато съм на курс само =)

Disrespect
07-15-2007, 21:05
музика слушам нон стоп...а телевизия изобщо не гледам...само като вечеряме с мамата и татиту...и онва мизерно, дребно, отвратително, гадно израстъче! :smt013


(брат ми)

Sam90
07-15-2007, 21:20
Музика слушам почти нон стоп. ТВ почти не гледам - само сега се запалих по новото сериалче Шепот от отвъдното. Друго не гледам...

StRanGe_tEdDy`bEaR
07-15-2007, 21:47
Амии не слушам постоянно.. Често слушам музика...
На компютъра..
На телевизора, ако брат ми е в "кибер пространството"...
На телфона ( радиото ) - ако съм извън нас...
Еми аз си пускам едно от гореизброените нещица.. И те си се въртят някви песни.. Като се пусне песен която не ми е приятна в момента я сменям.. и така..

young_rich_famous
07-16-2007, 06:03
Почти постоянно слушам музика ... като съм на работа слушам " Радио 1 ", като съм в колата и някъде на път имам едно сборно CD с Mp3, който го въртя от доста време, но има доста качествени песнички ... За телевизия ми остава много малко време ... вечер гледам новините по Нова .. и ако има Бягство от затвора или някакъв интересен филм ... това е от мен :smt006

koseto-boseto
07-19-2007, 14:13
музика ли .. постоянно! :lol: :mrgreen: телевизия мм само вечер и то рядко :smt023 :wink: а радио слушам, когато пътуваме с колата :)