PDA

View Full Version : Възможно ли е да съм забременяла?



15
09-05-2007, 21:08
na 15 sam i sam defstvena v4era s moq kat se galehme toi se isprazni i imashe sperma po prastite mu malko i sled nqkade 1-2 min s teq prasti mi brakna otdolu cikala mi e redoven po princip i sam mai v ovulaciq...moje li da sam bremenna

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

09-05-2007, 21:12
След като са минали минути откакто спермата е попаднала на пръстите му и е бръкнал в теб, надали си бременна, и все пак не правете подобни неща!

хан
09-05-2007, 21:14
не си бременна, ама да не ти е бъркал в устата , е като ета форума май и в устата се забременява

15
09-05-2007, 21:17
mersi za barzite odgovori,molq za o6te mneniq znam 4e e glupavo ama se pak nova sam v tiq ne6ta i mi e pritesneno

MajeStic
09-05-2007, 21:18
Ми преди да направиш нещо пък прочети е... аз преди да си сложа презерватива и изчетох цялото упътване... просто пример:)

Fyrforanche
09-05-2007, 21:18
не може да си бременна...първо че не е свършил в тебе и второ че сперматозоидчетата не живеят дълго в кислородна среда

eu.hyricane
09-05-2007, 21:18
istinata e 4e 6tom te dokosne sas sirinqsala sperma, hva6ta6 mignoveno hepatit A i B, tuberkoloza, levkemiq, marazam, spin i rak na sramnite ustni.

Levane
09-05-2007, 21:19
moje li da sam bremenna

na 15 sam i sam defstvena
А замисли се как ще си бременна инвитру с пръст ли ще ти е направил и малко излъга за годините на 15 момичетата поне знаят от какво се забременява.... #-o

15
09-05-2007, 21:22
da misleh si 4e nqma kak ama v vajna tema "vsi4ko za spermata" pi6e6e za nqkfa deto zabremenqla kat se samooplodila s sperma ot upotrebqvan prezarvativ i za tva se ispla6ih

09-05-2007, 21:23
искам само да отбележа, че наскоро чух от лекар за случай на девствена пациентка, забременяла при любовната игра... не е невъзможно! сперматозоидите не гледат ли има ли ципа или няма, ако са попаднали вътре.
все пак, в случая ми се вижда малко вероятно да е станал проблем, важно е дали преди това момчето си е избърсало случайно или нарочно ръката някъде

Levane
09-05-2007, 21:23
da misleh si 4e nqma kak ama v vajna tema "vsi4ko za spermata" pi6e6e za nqkfa deto zabremenqla kat se samooplodila s sperma ot upotrebqvan prezarvativ i za tva se ispla6ih
Нема такива филми спи спокойно и си гледай живота ....

15
09-05-2007, 21:26
mai ne q izbarsa po4ti sam sigurna 4e ne e i zatva se pritesnqvam

Levane
09-05-2007, 21:29
mai ne q izbarsa po4ti sam sigurna 4e ne e i zatva se pritesnqvam
Няма значение Ти си девсвена как да ти го обесни човек сперматозоида тряя стигне доста наватре че да оплоди яйцеклетката а те в външната среда не издаржат много... някакви секунди..

09-05-2007, 21:31
виж, като цяло шансът въобще да забременееш, дори мъжът да е свършил в теб, не е толкова голям... за това недей много да се коркаш! напълно е възможно за това време сперматозоидите да са измряли. Този случай, който ти казвам за девственото бременно момиче е абсолютно изключение! не се вкарвай сега във филми наистина, аз толкова съм се тревожила за такива неща и не е имало нищо, от опит ти казвам, гледай да не се коркаш! ако ти е удобно, обсъди с него ситуацията, дали се е избърсал или не и т.н. гледай да не мислиш много за това и сигурно ще ти дойде бързо-бързо. все пак, внимавай за такива неща друг път... аз много съм се тревожила, особено след секс примерно забравям какво точно сме правили после и се чудя може ли да е попаднало някакси нещо... бъди внимателна, а този път сигурно няма нищо!

BASSA89
09-05-2007, 23:16
Бременна си спокойно! ! ! :-D

Made_of_Pain
09-05-2007, 23:18
НЕ само, че си бременна, но и си заразна :twisted:
И са всички тук забременяха :twisted: :twisted: :twisted:


Ох.... ставам по-зле, като ме боли главата ... Лека :smt006

nohuty
09-06-2007, 02:56
да, бременна си 100%.Стани емо, нарежи си пъпа и така бебето ще умре ... от смях :smt012

maini4ka_sladka
09-06-2007, 04:58
оф, а може и в устичката да ти бръкне с тея пръсти и ти да се чудиш като преглъщаш дали няма да слезе надолу спермата.. #-o

09-06-2007, 07:21
Смятах да не отговарям на въпроса,тъй като има 18 мнения вече,но като гледам какви глупости са повечето от тях =; =; =;
И така.Незнам къде е свършил приятелят ти,но важното е,че е било далеч от матката ти;) За времето, през което той е свършил,докоснал е спермата и си е вкарал пръста в теб, сперматозоидите вече са били негодни за оплождане.Обикновено им стигат двайсетина (максимум!) секунди за да умрат върху тялото (върху чаршафа става даже по-бързо).Кислородът във въздуха може и другите газове,но за кислородът поне се знае със сигурност) им влияе така - окислява ги и те стават негодни за оплождане.Казваш,че след това момчето е пъхнало пръста си във вагината ти и по него евентуално е имало нищожно количество сперматозоиди,които вече са били окислени (или направо да си го кажем - умрели).
При полов акт, спермата обикновено се изпръсква от пениса (има и случаи,в които просто се "излива",но обикновено възбудата и налягането върху пениса са достатъчно големи,за да се изпръска спермата.Това е така,за да е по-лесно спермата да премине през шийката на матката (става почти веднага),а след това и през самата матка (отнема няколко часа).А пръста на приятеля ти е бил във вагината ти и дори не е достигал шийката на матката (най-вероятно).Освен това,в случай,че най-нищожната вероятност да е имало оцелели сперматозоиди по пръста му се е сбъднала,те ще умрат във вагината,защото няма да са достатъчно устойчиви,за да стигнат до шийката на матката,камо ли до самата матка.Въпреки,че сперматозоидът е достатъчно устойчив в подходящи условия да оплоди яйцеклетката,той не е Супермен и в неподходящи условия загива безвъзвратно :wink:

maybelline
09-06-2007, 07:22
Смятах да не отговарям на въпроса,тъй като има 18 мнения вече,но като гледам какви глупости са повечето от тях =; =; =;
И така.Незнам къде е свършил приятелят ти,но важното е,че е било далеч от матката ти;) За времето, през което той е свършил,докоснал е спермата и си е вкарал пръста в теб, сперматозоидите вече са били негодни за оплождане.Обикновено им стигат двайсетина (максимум!) секунди за да умрат върху тялото (върху чаршафа става даже по-бързо).Кислородът във въздуха може и другите газове,но за кислородът поне се знае със сигурност) им влияе така - окислява ги и те стават негодни за оплождане.Казваш,че след това момчето е пъхнало пръста си във вагината ти и по него евентуално е имало нищожно количество сперматозоиди,които вече са били окислени (или направо да си го кажем - умрели).
При полов акт, спермата обикновено се изпръсква от пениса (има и случаи,в които просто се "излива",но обикновено възбудата и налягането върху пениса са достатъчно големи,за да се изпръска спермата.Това е така,за да е по-лесно спермата да премине през шийката на матката (става почти веднага),а след това и през самата матка (отнема няколко часа).А пръста на приятеля ти е бил във вагината ти и дори не е достигал шийката на матката (най-вероятно).Освен това,в случай,че най-нищожната вероятност да е имало оцелели сперматозоиди по пръста му се е сбъднала,те ще умрат във вагината,защото няма да са достатъчно устойчиви,за да стигнат до шийката на матката,камо ли до самата матка.Въпреки,че сперматозоидът е достатъчно устойчив в подходящи условия да оплоди яйцеклетката,той не е Супермен и в неподходящи условия загива безвъзвратно :wink:

Това бях аз,забравих да се регна ;)

alkobalko
09-06-2007, 07:52
Стига сте се вкарвали във филми. Нищо ти няма, не може да си забременяла.