PDA

View Full Version : Може ли малко помощ от разбиращите от музика?



Бояна
09-13-2007, 09:10
Ъммм.... ще почна малко с предистория.^^
Та...до тва лято слушах музика дето я дават по ТВ-то,дето всички я слушат(не хаус де),ама като свършихме даскало и се изпокарах с доста хора и аз не знам що и просто ми писна да гледам гъзовете на тия негърки,нещо ме изпющя и направо взех да не мога да ги понасям както и тея педераслъци емо и поп бой групичките като Паник,педеразмус и всякви грозни миндили...сигурно ми е дошъл акъла в тъпата чутора :-D Но пък много познати са луди по тях ама аз само взех да ги обиждам и те ми се сърдят ся :roll: ...та и от тогава до ся ако щете ми вярвайте почти музика не съм слушала. :-D 8-[ И един от чата ми предложи да чуя някой песнички можело да ми харесат щото били много диви .. те са на Darkseed-Forever darkness,Charon-little angel,Dope- Die motherfucker,die и още няколко на Пантера,Джудас,Сепултура и някви песни от първите албуми на Металика и една седмица само тях въртях и осъзнах,че тия китари много ми харесват :-D яква много истинска звучи музиката.И а да му пиша да ми прати още такива песни на други групи да ги чуя и тоя взе,че се покри на някъде. :smt012
Та можете ли да споменете някоя друга песен/група/албум нещо да чуя,че тия дето ми ги прати много ме изкефиха,пък хал хабер си нямам кви групи има изобщо и къде да ги търся. 8-[ :mrgreen:
А и само да спомена ако си мислите,че искам да претендирам с нещо...питах едно друго момиче дали може да ми прати песни,щото аз много не разбирам,а тя тръгна да ми се репчи кво съм се прайла на голямата метълка,че съм била поредната тъпа позьорка и т.н. :roll: и за това искам да кажа,че въобще не искам да се прая на интересна,просто да чуя нещо ново,защото ми писна от тия електроники и зализани педали...
:-)

`Death`Whore``
09-13-2007, 09:17
metal-observer.com
metal-archives.com

Търсиш там и търсиш в дата, замунда и арена песни на групите. И слушаш.

bebi7o
09-13-2007, 09:27
ето ти малко групички: Slipknot, Soulfly, Coal Chamber, Lamp of god, Disturbed, Godsmack, Katatonia, Korn, Lacrimosa, Otep, P.O.D, Sepultura за тия се сетих сега :D

Shadow_Walker
09-13-2007, 09:33
ми чуй
evergrey,within temptaion
tristania, trail of tears, paradise lost
cradle of filth, rotting christ, ancient
immortal,gorgoroth,limbonic art
in flames,skyfire,devildriver

а пък на бандите, които вече си чула може да изтеглиш някой албум :]

nothing_left
09-13-2007, 10:46
E,wie pone pak znaete kakwo da i predlojite na momi4eto,a ne kato edin poznat fen na Machine head,koito daje i si nqma na predstava kuv stil sa i na super zdravata metul banda Slipknot mf \m/ :smt011

Moga da dobavq i moita liubov Amon Amarth.

Ima i mnogo drugi hubavi grupi i sushto nqkolko dosta dobri bg forumi.Vij nqkude v neta.I ne vqrvai na Wikipedia,po-dobre pitai nqkoi neshto ako ti trqbva,ot kolko da chetesh glupostite tam.@`Death`Whore`` ti dade linkove za download,shte ti svurshat rabota 100%.
Slushai sushto i grupi,koito ne sa chak tolkova izvestni,povecheto sa dosta stoinostni. :smt006

Disrespect
09-13-2007, 10:48
Dream Theater

Бояна
09-15-2007, 09:22
Мерси на всички!!! :D (Макар,че сте само петима) ^^