PDA

View Full Version : Забременяла ли съм ? Мн ви моля за съвет .



Lilito16f
10-21-2007, 19:10
Абе когато правим секс с авера ми, той свършва извън мен(без презарватив го правим) обаче след няколко минути като го подзсуши хубаво, да е сух половия му орган отново почваме да правим секс без презарватив . Това проблем ли е и има ли възможност да забременея, бърша му го с чаршафа, така че да не е останало много сперма, освен засахналата. А и също ако свърши върхо мен и влагалището ми, но не и в мен също има ли възможност да забременея . Моля ви кажете ми как да се пазя ако го правя без презарватив МН ВИ МОЛЯ . Ще съм ви много благодарна . И какво да прави той разбира се ...




Пояснение: Никога не е свършвал в мен, но свършва и след това, както казах, като го подсушим почваме отново, от това възможно ли е да забременея ? МООЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ

Kras4eto_lp
10-21-2007, 19:21
Пий противозачатъчни.... :roll:

DevilWish
10-21-2007, 19:23
Ole ti normalna li si taka da riskuvash wee??
Ne vqrvam 6e vi e mnogo problem da hodi da se kypi /izmiva/ sled pyrviq pyt?!?!mnogo po-dobre ako si go byr6i v 4ar6afa /male da vi imam i higienata we/ i tolkova li e trudno da dadete 20 st. za prezervativ ,za da nqma sled tva izdynki???

Lilito16f
10-21-2007, 19:24
Въпроса ми е , възможно ли е да съм бременна ?

ubuntu
10-21-2007, 19:25
Абсолютно може да си забременяла... Като искаш без кондом или няма да повтарята или пий противозачатъчни или крайното КЛЪЦ на спермопроводите тогава може и в теб да свършва [-X :-k

LipSoFAnAnGel
10-21-2007, 19:26
Прави го с презерватив!!!!Това е най-сигурния и безопасен начин.След половия акт трябва да се изкъпете ,както казаха преди нехигиенично е......но ти избираш,живота си е твой!

Kras4eto_lp
10-21-2007, 19:26
Въпроса ми е , възможно ли е да съм бременна ?
Както ти писах в ЛС-то има малък шанс,но е много малък :roll: И все пак правите секс безотговорно :roll:

Lilito16f
10-21-2007, 19:27
Е как, нали не е свършвал в мен ? моля те поясни ми ако трябва на лично съобщение .

Pafkata
10-21-2007, 19:28
"бърша му го с чаршафа, така че да не е останало много сперма"abe ti normalna li si :smt005 sa kat nqma6 pari za prezervativ 30leva za eskapel :mrgreen:

Lilito16f
10-21-2007, 19:30
E oк значи по този начин, мога да забременея така ли ?

Kras4eto_lp
10-21-2007, 19:31
Е как, нали не е свършвал в мен ? моля те поясни ми ако трябва на лично съобщение .
Да де не е свършвал ама има предеякулационна течност...а има значение и кога ти е овулацията :wink:

DevilWish
10-21-2007, 19:32
Е как, нали не е свършвал в мен ? моля те поясни ми ако трябва на лично съобщение .
Izvinqvai ama misli6 li ,4e "4ar6afa" izbyrsva vsi4kata sperma - sama kazva6 ,4e ostava zasyhnalata?!?!?Togava kakvo ne razbira6 o6te?
+ tva po vreme na sex predi da svyr6i mom4eto se otdelq sy6to te4nost ,koqto moje se pak da e 1 na 1000 ama moje6 da za4ene6...da ne govorim ,4e ti po4va6 pak sled tova i toi koi znae - sigrno te dokosva 1000 pyti s rycete si /koito predpolagam sa izcapani sys sperma /
Oshte vyprosi??? :-s

Kras4eto_lp
10-21-2007, 19:33
E oк значи по този начин, мога да забременея така ли ?
Пресмятай кога ти е овулацията...така и без презерватив няма опасност,защото ако случайно свърши в теб например сперматозоидите ще умрат до 4 дни...и ако през дни не ти е овулацията няма как да забременееш :roll:

Lilito16f
10-21-2007, 19:33
Da... Кога почват симтомите, по които да разбера, че съм бременна ?

Kras4eto_lp
10-21-2007, 19:35
Da... Кога почват симтомите, по които да разбера, че съм бременна ?
Направи си тест 14 дни след половия акт :wink:

Lilito16f
10-21-2007, 19:38
Dobre, a koi protivozachatachnи да пия ? Ако не мога да отида на гинеколог...

BaiboCo
10-21-2007, 19:56
Dobre, a koi protivozachatachnи да пия ? Ако не мога да отида на гинеколог...
От сините

bratic
10-21-2007, 20:08
А и също ако свърши върхо мен и влагалището ми, но не и в мен също има ли възможност да забременея
Mного ясно, че ще забременееш, нали кожата всмуква спермата , така тя стига до яйцеклетката и .... готово.

StAkE
10-21-2007, 20:13
estestveno.....
ot 1 spermatozoid da popadne bilo to i zasyhnal pak moje da si bremenna
polzvai protivoza4ata4ni ako prezervativa ti e tooooolkova truden za upotreba....

iii
moje li 4ovek da e tolkova typ 4e da ne se predpazva....... da ne govorim za bolestite :smt116 :smt120

bEbsI
10-21-2007, 20:13
Господи .. Господи..Господи.. :shock: :shock: :shock:
Ако,прочета още една такава тема ще взема да се откажа изобщо да влизам тука.. ( не че на някой ще му липсвам , ама все пак може ли да има такава необразованост..) Докаде стигна тоя свят Боже... :shock:

Pafkata
10-21-2007, 20:22
E oк значи по този начин, мога да забременея така ли ?da po *ura mu ima sperma

LiveFlower
10-21-2007, 20:23
emi kato ne izpolzvate prezarvativi taka e sega si bluskaite glavite,ok 1-viq put moje6e i bez,ama kato ima vtori tur kvo vi pre4e6e da go slojite kondoma

_BoSSy_
10-21-2007, 20:24
Абе когато правим секс с авера ми, той свършва извън мен(без презарватив го правим) обаче след няколко минути като го подзсуши хубаво, да е сух половия му орган отново почваме да правим секс без презарватив . Това проблем ли е и има ли възможност да забременея, бърша му го с чаршафа, така че да не е останало много сперма, освен засахналата. А и също ако свърши върхо мен и влагалището ми, но не и в мен също има ли възможност да забременея . Моля ви кажете ми как да се пазя ако го правя без презарватив МН ВИ МОЛЯ . Ще съм ви много благодарна . И какво да прави той разбира се ...




Пояснение: Никога не е свършвал в мен, но свършва и след това, както казах, като го подсушим почваме отново, от това възможно ли е да забременея ? МООЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ

По принцип е хубаво преди да започнете втория тек,тои да мине през тоалетната вместо само да го избърше,защото малко или много остава сперма по него(и отвътре и отвън).Не е хубаво да ти свършва в/у влагалището,защото и там има риск(малък,но го има).Абе изобщо секса без презерватив си е отговорна работа...

Ico_
10-22-2007, 07:59
E oк значи по този начин, мога да забременея така ли ?
Можеш да забременееш и то много лесно ако се случи по време на ову.Когато е свършил веднъж, колкото и да го бърше, в каналите остава още сперма.Тя изтича по-късно, когато започнете отново.Единственият начин е да се изпикае и измие.Пез пикане нищо не прави.И все пак най-добре да премислиш малко и да започнете да взимате кондоми

sentient_
10-22-2007, 08:27
Абе когато правим секс с авера ми, той свършва извън мен(без презарватив го правим) обаче след няколко минути като го подзсуши хубаво, да е сух половия му орган отново почваме да правим секс без презарватив . Това проблем ли е и има ли възможност да забременея, бърша му го с чаршафа, така че да не е останало много сперма, освен засахналата. А и също ако свърши върхо мен и влагалището ми, но не и в мен също има ли възможност да забременея . Моля ви кажете ми как да се пазя ако го правя без презарватив МН ВИ МОЛЯ . Ще съм ви много благодарна . И какво да прави той разбира се ...




Пояснение: Никога не е свършвал в мен, но свършва и след това, както казах, като го подсушим почваме отново, от това възможно ли е да забременея ? МООЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ
Алл майко ти си мн тъпа ма кат не свършва в теб ко очакваш близлаци ли да имаш

Glezanka
10-22-2007, 09:00
Kwo se preburswate samo be ... izmiite se !!! Ama che ste gnusni ... :smt014

10-22-2007, 09:02
Тъпи хора има на този свят кво ново ?

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-22-2007, 13:58
"бърша му го с чаршафа, така че да не е останало много сперма"abe ti normalna li si :smt005 sa kat nqma6 pari za prezervativ 30leva za eskapel :mrgreen:

napylno sym saglasna

za poreden pyt se obejdavam kolko bezotgovorni moje da bydat nqkoi ...

krem4et0
10-22-2007, 14:03
Сигурността на метода пркъснат полов акт е 80%. Струва ли си риска от 20%?

glezan4e
10-22-2007, 14:09
Абе когато правим секс с авера ми, той свършва извън мен(без презарватив го правим) обаче след няколко минути като го подзсуши хубаво, да е сух половия му орган отново почваме да правим секс без презарватив . Това проблем ли е и има ли възможност да забременея, бърша му го с чаршафа, така че да не е останало много сперма, освен засахналата. А и също ако свърши върхо мен и влагалището ми, но не и в мен също има ли възможност да забременея . Моля ви кажете ми как да се пазя ако го правя без презарватив МН ВИ МОЛЯ . Ще съм ви много благодарна . И какво да прави той разбира се ...




Пояснение: Никога не е свършвал в мен, но свършва и след това, както казах, като го подсушим почваме отново, от това възможно ли е да забременея ? МООЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ

По принцип е хубаво преди да започнете втория тек,тои да мине през тоалетната вместо само да го избърше,защото малко или много остава сперма по него(и отвътре и отвън).Не е хубаво да ти свършва в/у влагалището,защото и там има риск(малък,но го има).Абе изобщо секса без презерватив си е отговорна работа...
ili za hora na na6ite godini ( teenove ) si e bezotgovorna rabota

_BoSSy_
10-22-2007, 19:22
Абе когато правим секс с авера ми, той свършва извън мен(без презарватив го правим) обаче след няколко минути като го подзсуши хубаво, да е сух половия му орган отново почваме да правим секс без презарватив . Това проблем ли е и има ли възможност да забременея, бърша му го с чаршафа, така че да не е останало много сперма, освен засахналата. А и също ако свърши върхо мен и влагалището ми, но не и в мен също има ли възможност да забременея . Моля ви кажете ми как да се пазя ако го правя без презарватив МН ВИ МОЛЯ . Ще съм ви много благодарна . И какво да прави той разбира се ...




Пояснение: Никога не е свършвал в мен, но свършва и след това, както казах, като го подсушим почваме отново, от това възможно ли е да забременея ? МООЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ

По принцип е хубаво преди да започнете втория тек,тои да мине през тоалетната вместо само да го избърше,защото малко или много остава сперма по него(и отвътре и отвън).Не е хубаво да ти свършва в/у влагалището,защото и там има риск(малък,но го има).Абе изобщо секса без презерватив си е отговорна работа...
ili za hora na na6ite godini ( teenove ) si e bezotgovorna rabota

За някои да-безотговорна,но има и такива на които им е известно какъв е риска без предпазни мерки....:):) (ха..жалко,че са рядкост..) :-D

Seducti0n
10-22-2007, 20:02
Четейки отговорите по темата ти до тук се надявам сама да си направиш изводите,колко безотговорно постъпваш. :wink:
Принципно няма невъзможни неща и ние тук не можем да ти дадем отговора,който търсиш,не защото не искаме,а защото няма как да знаем. :wink: Занапред те съветвам да ИЗПОЛЗВАТЕ предпазни средства,а не това как ще се развие живота ти от тук нататък да зависи от случайността,пре положение,че можеш ти да определяш правилата! :wink:

DoPye
10-22-2007, 20:33
Пий противозачатъчни.... :roll:


аспиринче
валериян глок и минта :-D

JuLieTa^
10-22-2007, 22:19
male male!Kak mooje na 16 da se pritesnqva6 dali si bremenna!abe kupete si edin kondom ili protivoza4aty4ni.ako tolkova nqmate pari ako za4ene6 neznam s kakvo 6a go hranite tova dete!

пазя-го-в-тайна
10-22-2007, 22:27
:-k мдааа почти съм сигурен че си забременяла!!!

пазя-го-в-тайна
10-22-2007, 22:29
Абе когато правим секс с авера ми, той свършва извън мен(без презарватив го правим) обаче след няколко минути като го подзсуши хубаво, да е сух половия му орган отново почваме да правим секс без презарватив . Това проблем ли е и има ли възможност да забременея, бърша му го с чаршафа, така че да не е останало много сперма, освен засахналата. А и също ако свърши върхо мен и влагалището ми, но не и в мен също има ли възможност да забременея . Моля ви кажете ми как да се пазя ако го правя без презарватив МН ВИ МОЛЯ . Ще съм ви много благодарна . И какво да прави той разбира се ...


Пояснение: Никога не е свършвал в мен, но свършва и след това, както казах, като го подсушим почваме отново, от това възможно ли е да забременея ? МООЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ

С авера, а, млада госпожице? По чашка? Не сте ли млада да пиете? Интересно ми е каква е тази процедура подЗдуши, защото не ми е известно - дори и ние лекарите се учим докато сме живи...

Пазете авера от чаршафа, защото както му го бършете, така ще засъхне повечко там и накрая ще го минете като с едра шкурка.. Плюсът е, че чаршафите застават както си ги начупите и може да си ги правите в различни формички...

Тук някой ви разправя да ползвате кондоми - НЕДЕЙТЕ! Най-много да го сложите на грешната глава и да задушите до смърт авера... Просто, ако стане гаф, ние в клиниката ще ви направим аборт ведната, за да пазим генетичния фонд на човечеството от замърсяване. Действайте спокойно - другият път може да му го забършете в контролното по математика. Ако спре стачката.


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

BaiboCo
10-22-2007, 23:28
Ще ти го избърша с чаршафа :smt005 :smt005 :smt005

behind my eyes
10-23-2007, 00:06
Леле ще припадна,как може толку безотговорна работа, при положение че има кондоми по 20 ст. #-o

sherry
10-23-2007, 05:25
Че глупаво правят авторката и приятеля й-глупаво е, ама защо нито 1 човек не се сети, че спермата попада във външна среда и доколкото знам, под въздействието на въздуха и т.н. бързо умират сперматозоидите. Тея засъхналите по чершава едва ли могат да я оплодят. Иначе да, по-добре е да използват презерватив и да не рискуват вече така, защото не знаят колко големи последствия може да има един секс без предпазни мерки...

hackers
10-23-2007, 06:57
ми пурво не го правете повече така виж 1 да свърши и повече не го правете за деня или поне за идващите часове ....примерно след като е свършил да се мине поне 30 мин. и тогава пак може без опасност да забременееш ...говоря от личен опит понеже с бившата ми приятелка която беше "нимфоманка" го правихме на този принцип :wink:

Grim`
10-23-2007, 07:23
Ам да то и нии теи в наше село праим хахах в чаршава го бърсала
хахахахаха =D> =D> =D> нямате ли баня поне бе? :shock: :D :D :D

SpOrTs_GiRl
10-23-2007, 10:01
Една позната по същия начин.. Правила го с приятеля и 5-6 пъти без презерватив.. "Мислехме, че от толкова пъти нищо няма да стане.. " .. Е то веднъж става ! ЗАБРЕМЕНЯ на 16 ! ! !

gavro64eto
10-23-2007, 12:17
v takav slu4ai pii protivoza4ata4ni

Pafkata
10-23-2007, 12:59
v takav slu4ai pii protivoza4ata4nine e li malko k1sno za protivoza4ata4ni

karma
10-23-2007, 13:05
Ами аз лично съм го правила без презерватив в продължение на 9 месеца. Не забременях, но затова всеки месец, седмица преди да се "предам на комунистите" ми се изправяха къдриците. Сега пия хапчета и ще ти кажа, че когато човек е по-сигурен, т.е. когато си убедена, че няма опасност да забременееш, сексът е мнооого по-добър :) Не рискувай, отиди на гинеколог и кажи, че искаш да ти предпише противозачатъчни. Няма смисъл да се рискува.

SeXy_to0
10-23-2007, 13:10
Купи си хапчета за спешна контрацепция.И да има възможност да си забременяла.Другия път за по разумно го правете с презерватив,не са въобще скъпи.Но все пак си направи тест :smt006

danger4343
10-23-2007, 14:02
Ne riskuvaite taka za6toto vapreki 4e ti si go zabarsala ima vazmojnost kogato zapo4nite pak da izlezne o6te malko sperma, zatova nai dobre polzvaite prezarvativi za da badete spokoini a ne vseki pat da se pritesnqvate i ti da si misli6"Boje kakvo 6te pravq ako sam bremenna".A za tova dali ima opasnost da zabremenee6 ako svar6va varhu teb mislq 4e nqma opasnost samo ako e vatre vav vlagali6teto togava.No vzemete nqkvi merki za6toto ni6to 4udno da napravite nqkakva belq.

Lilito16f
10-23-2007, 20:55
Naprawih si test na 3-tiq ili 4 tiq den , mislq che 3 tiq nz ... POkaza, che ne sam bremenna, tova kakvo znachi, ima li veroqtnost vse oshte da sam bremenna? I na toq genekolog li kav e da vnimava ko talk pls samo ... Ne e mn moralno taka da se otnasq ...

oligofren4e
10-25-2007, 09:25
na 3tiq ili 4tiq den e prekaleno rano,nai-rano moje da si napravish test 7 dni sled poloviq akt,no za po sigurno go povtori pak sled sedmica :wink:

пазя-го-в-тайна
10-31-2007, 22:10
Д-р Грешков :lol: :lol: :lol: :lol: ебати ника...

fiama
11-21-2007, 07:01
Разбирам, като го правите без презерватив, той ПОНЕ да се мие и изпишква, ама да го "бършеш със чаршава"- търсиш си белята, момиче :!: Значи не знаеш какво да правиш, но правиш секс без презерватив?! Направи си тест най-рано 10 дена след последния си полов акт, и ако този път ти се е разминало, за следващия си помисли дали искаш същите притеснения. Освен презервативи има и други методи на контрацепция- например противозачатъчни. Вземи се в ръце и мисли за здравето и безоспасността си :!: :!: :!:

Ico_
11-21-2007, 07:51
обаче след няколко минути като го подзсуши хубаво, да е сух половия му орган отново почваме да правим секс без презарватив
Когато не свършва в теб вероятноста да забременееш е много малка(сигурен съм, че не би могла да си определиш овулацията, така че не забравяй, че винаги има малка вероятност).Но в твоя случей не това е страшно.За да правиш 2 тека един след друг, бърсането не върши работа.Единственият начин да се предпазиш е той да се изпикае.Ако не го направи все едно си е свършил в теб вторият път.Миене, бърсане...къпане и тн помагат само за хигиената.

the_doll
11-21-2007, 07:54
Въобще няма да се учудя акио си забременяла! Що сте така безотговорни бе хора! Има противозачатъчни и презервативи! Ползвайте!