PDA

View Full Version : До каде стигат момчетата докато бръснат генеталиите си ?



sharkybul
01-25-2008, 14:51
Ако според мен и много момчета момичета не треа има косми никаде освен веждите и главата... то интересно ми е колко от момчетата минават не само
триъгалника ами по отдоле пък и "отзад"

въпроса е малко.... ама се пак :)
Ай е без отговори от типа на ДА НЕ МЕ ЕБАТ че да си бръсна гъза....

ай и момичетата да кажат мнение за този тип мъжка суетност

krem4et0
01-25-2008, 14:57
И преди съм го казвала-не искам по-гладък и от мен мъж! Искам да си има косми, където майката природа е решила.......Държа само да няма брада и мустаци!

amatorium
01-25-2008, 14:59
Ami s pinsetka okolo chatala i pubisa. Ostavqm si malko v sredata kato figurka. Topkite gi brusna. Tam drugo ne smeq i da si pomislq da pravq. A otzad razbira se s lentichki s kola maska. 8)

howland
01-25-2008, 14:59
И преди съм го казвала-не искам по-гладък и от мен мъж! Искам да си има косми, където майката природа е решила.......Държа само да няма брада и мустаци!
А така ;]

sharkybul
01-25-2008, 15:08
И преди съм го казвала-не искам по-гладък и от мен мъж! Искам да си има косми, където майката природа е решила.......Държа само да няма брада и мустаци!
А така ;]

някой приятели казват че примерно ОТЗАД не се бръснат просто с ножичка намаляват дължината :-D

смисал мене не би ми било пирятно в онази област да има космици ако тръгна особенно да я обхождам с езиче.... предполагам и на нея не би й било пирятно....

marmalad4e
01-25-2008, 15:09
няма лошо мом4ето да реши да си прави кола маска...все пак неприятно е да тръгнеш да правиш секс с някого и от косми да не можеш да стигнеш до пениса му, защото уверявам ви има и такива :D
но мъж с по-гладки крака от тези на приятелката си..не мерси!!! като гол охлюв :-&

Atula
01-25-2008, 15:13
Евала ти пич, аман от космясали мъже. Е, някое друго косъмче по гърдите е секси, ама там долу- не мерси.
Надявам се че и ти ще си взискателен и няма да приемаш някоя "натурална" да ти обяснява за чара на космите 8-)

SINDEL
01-25-2008, 15:13
Aз пък изобщо не държа на обезкосмени мъже. Космите не ми пре4ат 8)

krem4et0
01-25-2008, 15:26
И преди съм го казвала-не искам по-гладък и от мен мъж! Искам да си има косми, където майката природа е решила.......Държа само да няма брада и мустаци!
А така ;]

някой приятели казват че примерно ОТЗАД не се бръснат просто с ножичка намаляват дължината :-D

смисал мене не би ми било пирятно в онази област да има космици ако тръгна особенно да я обхождам с езиче.... предполагам и на нея не би й било пирятно....
Не ми пречат да го целувам навсякъде, където ги има!

bibo
01-25-2008, 15:38
Ами пък аз да кажа че повечето момичета умират за обскосмени мъже.Според мен един мъж трабва да маха космите си навсякъде където те пречат.Аз например махам космите по цялото си тяло,освен вежди глава и задник.Просто там нямам много пък и не ми пречат(никоя досега не се е оплакала :D ).По въпроса който няма косми е обратен помислете над това - едно време в Рим на мъж без брада се е гледало като на жена.Днес на мъж с голяма брада се гледа като на маймуна :D . Така че всичко е въпрос на възпитание и на времето в което живеем.А ние живеем във 21 век.

sharkybul
01-25-2008, 15:41
Ами пък аз да кажа че повечето момичета умират за обскосмени мъже.Според мен един мъж трабва да маха космите си навсякъде където те пречат.Аз например махам космите по цялото си тяло,освен вежди глава и задник.Просто там нямам много пък и не ми пречат(никоя досега не се е оплакала :D ).По въпроса който няма косми е обратен помислете над това - едно време в Рим на мъж без брада се е гледало като на жена.Днес на мъж с голяма брада се гледа като на маймуна :D . Така че всичко е въпрос на възпитание и на времето в което живеем.А ние живеем във 21 век.

ами първо от хигиенична гледна точка разбира се....
2ро колкото по малко косми по малко пот....

беше ми интересно какфо мислят момичетата :) мен не ми пречат отзад но гледам да ги няма 8)

lwsu
01-25-2008, 17:13
от гърдите до корема с коламаска, а надолу с бръзнач навсякъде.. разбира се не се вманиачавам много.. в смисъл не го правя много често.. просто гледам да не стават като на пещерняк.. особено лятото, а зимата може и да не се къпя, 3 месеца колко са :D

FelisDirus
01-25-2008, 17:16
Ако според мен и много момчета момичета не треа има косми никаде освен веждите и главата... то интересно ми е колко от момчетата минават не само
триъгалника ами по отдоле пък и "отзад"

въпроса е малко.... ама се пак :)
Ай е без отговори от типа на ДА НЕ МЕ ЕБАТ че да си бръсна гъза....

ай и момичетата да кажат мнение за този тип мъжка суетност

Не може ли поне миглите да не си махаме? Моля те...

Мъж с бръснат задник е като жена с космат. Достатъчно ясна и изчерпателна ли бях? 8-)

ludoto_f
01-25-2008, 17:19
na men li4no kosmite na priqtelq mi ne biha mi pre4ili!!
toi sam si reshava dali da gi maha ili ne ;)
az pak si go obicham s i bez tqh!! :)

Lorelei
01-25-2008, 17:22
Ooooo,ama neka veche da ne mojesh da si vzemesh chas za kola maska,zashtoto pred teb chakat 20 nenormalnika za obezkosmqvane na genitalii...Razbira se,che edin myj trqbva da si ima lichna higiena,da se brysne,bradichka,mishnici i t.n.,no tochno pak dolu v nikoi sluchai ne go slagam v grafa zadyljitelno,tam e po izbor...
Ne e po temata,no vse pak da si kaja,che kato vidq momche s obezkosmeni ryce i kraka i napravo...iuuuuuu :?

CragHack
01-25-2008, 17:25
Подкрепям Шарки. Чак бръснат задник не, но замислете се - не може да има гора там. Не е хигиенично. Помислете каква е основната функция на задника...

DevilWish
01-25-2008, 18:12
Евала ти пич, аман от космясали мъже. Е, някое друго косъмче по гърдите е секси, ама там долу- не мерси.
Надявам се че и ти ще си взискателен и няма да приемаш някоя "натурална" да ти обяснява за чара на космите 8-)
I az taka mislq ;) Dolu просто трябва да е като кюсе :D или ай не чак до толкоз . . . според мен е по-маловажно от колкото при момиче ,обаче пак да не е като гора ;)

Quasar
01-25-2008, 18:29
Оле....де е хигиената...опикаваш си космите ли?!? Обезкосмяването е турско изобретение щот ако една жена има косми се размирисва по бързо.... ама ние що...не ни капе нещо или пък имаме си отводнителен шланг:D
на който не му харесват космите да си фаща пътя...

Sevt
01-25-2008, 18:42
Мъж с бръснат задник е като жена с космат.
+1

А krem4e какво ти пречи брадата ? Всмисъл не попска брада нали, ама така леко небрежно мисля, че няма лошо...

vaniLL
01-25-2008, 18:44
Ако според мен и много момчета момичета не треа има косми никаде освен веждите и главата... то интересно ми е колко от момчетата минават не само
триъгалника ами по отдоле пък и "отзад"

въпроса е малко.... ама се пак :)
Ай е без отговори от типа на ДА НЕ МЕ ЕБАТ че да си бръсна гъза....

ай и момичетата да кажат мнение за този тип мъжка суетност

Не може ли поне миглите да не си махаме? Моля те...

Мъж с бръснат задник е като жена с космат. Достатъчно ясна и изчерпателна ли бях? 8-)

+1

Lorelei
01-25-2008, 18:45
Мъж с бръснат задник е като жена с космат.
+1

А krem4e какво ти пречи брадата ? Всмисъл не попска брада нали, ама така леко небрежно мисля, че няма лошо...

To vyprosa e do krem4et0,ama az da si kaja :D
Principno az se kefq na priqtelq,kogato e leko bradqsal,v smisyl da sy naboli malko kosymcheta,ama mnogo losho mi se zachervqva otgore nad ustnata kato me celuva. :?

vaniLL
01-25-2008, 18:48
Мъж с бръснат задник е като жена с космат.
+1

А krem4e какво ти пречи брадата ? Всмисъл не попска брада нали, ама така леко небрежно мисля, че няма лошо...

To vyprosa e do krem4et0,ama az da si kaja :D
Principno az se kefq na priqtelq,kogato e leko bradqsal,v smisyl da sy naboli malko kosymcheta,ama mnogo losho mi se zachervqva otgore nad ustnata kato me celuva. :?

i az ne obicham da mi bocka , inache izglejda sexy ... noo ne e za prqko syprikosnovenie s kojata na liceto mi ... no nali sym kompromisna lichnost :-D :oops: 8)

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-25-2008, 18:52
Aз пък изобщо не държа на обезкосмени мъже. Космите не ми пре4ат 8)
+1

SouLRippe®
01-25-2008, 20:14
MOШНО СМУЧКИ ПОД КОСМЯСАЛИТЕ МИШНИЦИ И ТВА Е! :grin:

acidburn1
01-25-2008, 20:16
MOШНО СМУЧКИ ПОД КОСМЯСАЛИТЕ МИШНИЦИ И ТВА Е! :grin:


И преди лягане варена пот с косми ! :-D :grin:

GreenFairy
01-25-2008, 20:24
И преди съм го казвала, ама все пак...
ЗА мен мъж без косми не е мъж! Просто не мога да си го прадставя... Иначе аз нямам против брадясали момци, даже много ме привличат... :grin:

Romance
01-25-2008, 20:27
Мъжът трябва да е гладък дрън дрън...мъжът си е мъж,не гаден гейтак 8-) (моля не ме нападайте сега,че не всички които се бръснат са такива и такива..говоря от моята си гледна точка)Та противно на повечето момиченца които ще кажат 'аз обичам футболисти с бръснати крака и кво ли още не' смятам,че един нормален мъж трябва да си има косми..най - малко по краката и ръцете..за другото си е въпрос на личен вкус..но едвали космите по ръцете пречат на 'личната ти хигиена'..

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-25-2008, 20:33
бръсна топките от вр на вр а задника постригвам :D :D :D

Anna5339
01-25-2008, 20:47
Хмм и за мен мъж без косми не е мъж. Но си има някаква граница. Сега на никой не би му било приятно да си легна с горила,но все пак . . . Че аз вече бъркам по улиците кой е мъж,кой гей,коя жена. . .Нямам нищо против различната сексуалност,но аз започвам да се бъркам. . .. :smt095 :smt064 :smt118

Lorelei
01-25-2008, 20:49
MOШНО СМУЧКИ ПОД КОСМЯСАЛИТЕ МИШНИЦИ И ТВА Е! :grin:


И преди лягане варена пот с косми ! :-D :grin:

Iuuuu,gnusen si! :lol: :lol: :lol:

Zarazata
01-25-2008, 20:50
Мъжът трябва да е гладък дрън дрън...мъжът си е мъж,не гаден гейтак 8-) (моля не ме нападайте сега,че не всички които се бръснат са такива и такива..говоря от моята си гледна точка)Та противно на повечето момиченца които ще кажат 'аз обичам футболисти с бръснати крака и кво ли още не' смятам,че един нормален мъж трябва да си има косми..най - малко по краката и ръцете..за другото си е въпрос на личен вкус..но едвали космите по ръцете пречат на 'личната ти хигиена'.. +1

krem4et0
01-25-2008, 20:53
Мъж с бръснат задник е като жена с космат.
+1

А krem4e какво ти пречи брадата ? Всмисъл не попска брада нали, ама така леко небрежно мисля, че няма лошо...
Боде ме, обривамсе, а и моя мъж с брада е малко страшен, а аз искам да е сладък.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-25-2008, 20:54
Мъж с бръснат задник е като жена с космат.
+1

А krem4e какво ти пречи брадата ? Всмисъл не попска брада нали, ама така леко небрежно мисля, че няма лошо...
Боде ме, обривамсе, а и моя мъж с брада е малко страшен, а аз искам да е сладък.

правилно :) поне в лицето да е обвито от космен амбалаж

sLaDkA_GrEsHkA
01-25-2008, 21:05
kosmite sa si priznak za mujestvenost.. haresvam muje s leko kosmati ruce i gurdi no me draznqt (ili zabijdam na tqh) takiva na koito krakata im sa tolkova gladki 4e luskat pove4e ot moite ... i da.. da nqma brada 4e bocka mn gadno dr pretencii nqmam :-)

WaKo
01-25-2008, 21:26
Абе това с бръсненето, да ме извиняват тия които се обиждат си е гейска работа - оттам е тръгнало - мъжа да се прави на жена. Това тия дето си мислят, че като са бръснати навсякъде много ще се харесат на жените са си комплексирани лигльовци според мен. Я се замислете какво харесват жените в един мъж - да е мъжествен на външен вид и държане, а някакси не ми се връзва мъжествено държане със суетене за "ей, това мъничкото косъмче отзад на дупето". Каква е идеята на това да си подстригвам или епилирам задника? За хигиената да не говорим - това е въпрос на къпане, а не въпрос на косми. Само под мишниците признавам, че има някаква мръзка с това да не се задържа пот, ама всичко останало си е въпрос на това да се къпеш. Пък и досега още не ми се е случило някоя да ми откаже заради космати ръце, крака или нещо друго. Даже повечето си казват, че ги кефи. Така че стига гледахте манекени и разни такива, а ми се дръжте мъжки, къпете се и няма да имате проблеми

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-25-2008, 21:40
Абе това с бръсненето, да ме извиняват тия които се обиждат си е гейска работа - оттам е тръгнало - мъжа да се прави на жена. Това тия дето си мислят, че като са бръснати навсякъде много ще се харесат на жените са си комплексирани лигльовци според мен. Я се замислете какво харесват жените в един мъж - да е мъжествен на външен вид и държане, а някакси не ми се връзва мъжествено държане със суетене за "ей, това мъничкото косъмче отзад на дупето". Каква е идеята на това да си подстригвам или епилирам задника? За хигиената да не говорим - това е въпрос на къпане, а не въпрос на косми. Само под мишниците признавам, че има някаква мръзка с това да не се задържа пот, ама всичко останало си е въпрос на това да се къпеш. Пък и досега още не ми се е случило някоя да ми откаже заради космати ръце, крака или нещо друго. Даже повечето си казват, че ги кефи. Така че стига гледахте манекени и разни такива, а ми се дръжте мъжки, къпете се и няма да имате проблеми
съгласен съм с теб :) но малко подстрижка не е за изхвърляне :D

WaKo
01-25-2008, 22:34
Абе това с бръсненето, да ме извиняват тия които се обиждат си е гейска работа - оттам е тръгнало - мъжа да се прави на жена. Това тия дето си мислят, че като са бръснати навсякъде много ще се харесат на жените са си комплексирани лигльовци според мен. Я се замислете какво харесват жените в един мъж - да е мъжествен на външен вид и държане, а някакси не ми се връзва мъжествено държане със суетене за "ей, това мъничкото косъмче отзад на дупето". Каква е идеята на това да си подстригвам или епилирам задника? За хигиената да не говорим - това е въпрос на къпане, а не въпрос на косми. Само под мишниците признавам, че има някаква мръзка с това да не се задържа пот, ама всичко останало си е въпрос на това да се къпеш. Пък и досега още не ми се е случило някоя да ми откаже заради космати ръце, крака или нещо друго. Даже повечето си казват, че ги кефи. Така че стига гледахте манекени и разни такива, а ми се дръжте мъжки, къпете се и няма да имате проблеми
съгласен съм с теб :) но малко подстрижка не е за изхвърляне :D
Така е :wink: Но на места, където има някакво значение, а задника не е такова място. За жените важно е да изглеждаш "поддържан" ( в кавички, защото цитирам ) А поддържан за повечето значи, изкъпан, с чисти дрехи, да не мирише, с изрязани нокти ( страшно много гледат това), обръснат или небрежно, но нарочно, брадясал и някои други дребни неща. Много малко жени изобщо отдават някакво значение на космите стига да са в някакви нормални граници

sharkybul
01-25-2008, 22:39
абе друго си е да стегнеш крачето да се уформи прасец или бедрените мусколи... друго е от косми да не мой те хване тен по крата или на други места :p

air_J
01-25-2008, 22:43
абе друго си е да стегнеш крачето да се уформи прасец или бедрените мусколи... друго е от косми да не мой те хване тен по крата или на други места :p
Друго си е да имаш привилегията да пишеш грамотно... :razz:

sharkybul
01-25-2008, 22:48
абе друго си е да стегнеш крачето да се уформи прасец или бедрените мусколи... друго е от косми да не мой те хване тен по крата или на други места :p
Друго си е да имаш привилегията да пишеш грамотно... :razz:

:-)

krem4et0
01-26-2008, 07:19
Абе това с бръсненето, да ме извиняват тия които се обиждат си е гейска работа - оттам е тръгнало - мъжа да се прави на жена. Това тия дето си мислят, че като са бръснати навсякъде много ще се харесат на жените са си комплексирани лигльовци според мен. Я се замислете какво харесват жените в един мъж - да е мъжествен на външен вид и държане, а някакси не ми се връзва мъжествено държане със суетене за "ей, това мъничкото косъмче отзад на дупето". Каква е идеята на това да си подстригвам или епилирам задника? За хигиената да не говорим - това е въпрос на къпане, а не въпрос на косми. Само под мишниците признавам, че има някаква мръзка с това да не се задържа пот, ама всичко останало си е въпрос на това да се къпеш. Пък и досега още не ми се е случило някоя да ми откаже заради космати ръце, крака или нещо друго. Даже повечето си казват, че ги кефи. Така че стига гледахте манекени и разни такива, а ми се дръжте мъжки, къпете се и няма да имате проблеми
съгласен съм с теб :) но малко подстрижка не е за изхвърляне :D
Така е :wink: Но на места, където има някакво значение, а задника не е такова място. За жените важно е да изглеждаш "поддържан" ( в кавички, защото цитирам ) А поддържан за повечето значи, изкъпан, с чисти дрехи, да не мирише, с изрязани нокти ( страшно много гледат това), обръснат или небрежно, но нарочно, брадясал и някои други дребни неща. Много малко жени изобщо отдават някакво значение на космите стига да са в някакви нормални граници
Забравяш да е с чисти чорапи, които да не са бели в никакъв случай......И много се дразня на пъпчици с бял връх или черни точки. Ама за тях аз се грижа....

bibo
01-26-2008, 07:25
Абе квото и да си говорим момчетата се бръснат щот повечето момичета харесват гладки мъже.Пък и не съм видял в някое списание някой с брада като осама или косми на гърдите като Бай ганьо :D

ludoto_f
01-26-2008, 07:27
Абе квото и да си говорим момчетата се бръснат щот повечето момичета харесват гладки мъже.Пък и не съм видял в някое списание някой с брада като осама или косми на гърдите като Бай ганьо :D

ne e vqrno 4e obichame bash pa gladki maje!!!
nali za tova e myj tuk tam da ima kosmi?!?! ina4e kakyv muj e???! :-x :shock:

bibo
01-26-2008, 07:32
Виж сега има косми и косми.Аз не ти говоря за леко наболи или косъмчета по 1см а за хора които не са се бръснали никога поради някакви закостенели разбирания.Уверявам те че тованяма да се хареса на никое момиче 8-)

WaKo
01-26-2008, 08:53
Виж сега има косми и косми.Аз не ти говоря за леко наболи или косъмчета по 1см а за хора които не са се бръснали никога поради някакви закостенели разбирания.Уверявам те че тованяма да се хареса на никое момиче 8-)

Аз пък те уверявам, че си в голяма тинейджърска заблуда, защото общуваш с малки пикли, които още летят по футболисти от календарчета. А тия момиченца да ги наречеш жени е меко казано пресилено.

bibo
01-26-2008, 09:10
Аз пък те уверявам, че си в голяма тинейджърска заблуда, защото общуваш с малки пикли, които още летят по футболисти от календарчета. А тия момиченца да ги наречеш жени е меко казано пресилено.

Aсе силно казано е "пикли".Общувам с момичета които харесват обезкосмени мъже т'ва е.

lilit_666
01-26-2008, 09:19
Гадно е мъж с бръснати ръце
На краката не ми дреме,освен ако не е като маймуна
Гърди и подмишници без
По "малкия си приятел" максимул ментичка
Топките без
По дупето с ножечка, колкото да не стърчат навън ми стига

sharkybul
01-26-2008, 09:27
Гадно е мъж с бръснати ръце
На краката не ми дреме,освен ако не е като маймуна
Гърди и подмишници без
По "малкия си приятел" максимул ментичка
Топките без
По дупето с ножечка, колкото да не стърчат навън ми стига

на ръцете освен ако не са МНОГО МНОГО си е задължително да си имаш :П

Сичко тръгва от там че "минеш" малкия.... след туй не мой оставиш коремчето щото долу бръснато горе косъмчета... после същото с краката.... гърди.....

аз ллично съм мързел но въпреки това като хвана епилатора и колата маска.... немам граници :А ма мойто е болестно състояние вече :D:D:D

Atula
01-26-2008, 09:52
Oh, че не мога да ви пратя снимка какво намирам за секси, че човека ако разбере ще ме убие. Значи... косъмчетата, когато образуват съвсем тънка ивица от гениталиите до корема го намирам за много секси, наболата брада е страшен афродизиак за мен. Мъж съвсем гладък не е наистина хубаво, но пък и не искам да прегръщам полярна мечка.
И е истина-- козметичката ми ми казва, че вече толкова клиенти мъже има, че и е зле. :?

nikaksi
01-26-2008, 09:58
Аз с машинка за подстригване махам космите по задника и целите крака също....и те стават 1 2 милиметра

polarmolar
01-26-2008, 10:15
:-o Az mislq 4e postavqneto na vaprosa taka :
Brusnete se 6toto e po higieni4no....- E napulno nepravilno.
Higieni4no e kogato se KUPE6.
A az li4no sum na mnenie 4e prosto trqbva da se podstrigvat ot vreme na vreme kolkoto da ne stane6 kato orangutan i tova e :razz: :lol:
A za zadnika sorry ama si e ba6 geisko da se obezkosmqva6 8-) :lol: :-o

air_J
01-26-2008, 11:16
Виж сега има косми и косми.Аз не ти говоря за леко наболи или косъмчета по 1см а за хора които не са се бръснали никога поради някакви закостенели разбирания.Уверявам те че тованяма да се хареса на никое момиче 8-)
Ти откога взе да отговаряш за момичетата и техният вкус? В темата пишат и момичета и ЖЕНИ и се вижда какво харесват те. Дори надутите фукли, футболните прически, кварталните принцеси, кучки дето били всичко друго ама не и твойте и тем подобни, все някога им идва акъла в главата и разбират, че значението на космите граничи с абсолютната нула. :razz:

krem4et0
01-26-2008, 11:21
Виж сега има косми и косми.Аз не ти говоря за леко наболи или косъмчета по 1см а за хора които не са се бръснали никога поради някакви закостенели разбирания.Уверявам те че тованяма да се хареса на никое момиче 8-)
Ти откога взе да отговаряш за момичетата и техният вкус? В темата пишат и момичета и ЖЕНИ и се вижда какво харесват те. Дори надутите фукли, футболните прически, кварталните принцеси, кучки дето били всичко друго ама не и твойте и тем подобни, все някога им идва акъла в главата и разбират, че значението на космите граничи с абсолютната нула. :razz:
Аха, поне за космите на мъжете е така. Сега при жените не се гледа с добро око да е космясала дори и от истински мъж, въпреки, че за жената това е далеч по-важно отколкото за мъжа от здравословна гледна точка.
Последното нещо, което си мисля, когато реша да правя любов с приятеля си е дали има косми еди къде си......това наистина е без значение за мен!

mita4eto
01-26-2008, 11:21
ми аз си бръсна около х...я редовно , а около ан~са се бръсна много рядко ... но 100% не харесвам космати момичета ( е може лентичка или триъгълниче ама не много голямо)

radito
01-26-2008, 11:22
абе друго си е да стегнеш крачето да се уформи прасец или бедрените мусколи... друго е от косми да не мой те хване тен по крата или на други места :p
хаха именно ;)

bibo
01-26-2008, 11:28
Абе хора вие не сте в ред...Казвам ви само че всичките ми гаджета досега са ме карали да се обескосмявам...ама на вас като не ви пречат космите ЕВАЛА...ровете си там :lol:

Lorelei
01-26-2008, 11:34
абе друго си е да стегнеш крачето да се уформи прасец или бедрените мусколи... друго е от косми да не мой те хване тен по крата или на други места :p
хаха именно ;)

V kraina smetka da ne zabravqme,che i kosmite sa si imaLI svoeto prednaznachenie...kato da opazvat kojata ni ot vredni vynshni faktori kato naprimer slynchevite lychi,niskite T i t.n.
A do sharkybul-nqma kakvo da mi se obqsnqvash i s kosmi po krakata se hvashta ten i to ne ot 100 bani,ami ot nqkolko...Nqkak si kato chovek,koito jivee na moreto i lqtoto vseki den e na plaj,za moe nai-golqmo shtastie ustanovqvam,che ne sa tolkova mnogo myjete,koito sa reshili po broi obezkosmeni chasti na tqloto da se nadprevarvat s nas jenite.Opredeleno ne mi haresvat takiva myje,dalech ne tvyrdq obache,che ako myja e obezkosmen i mi haresa kato chovek bih si razvalila vzaimootnosheniqta s nego,kakto i obratnoto,che ako myja ima kosmi,kydeto i da bilo,bih go napravila.Za men obezkosmqvaneto e dosta malovajno,za razlika ot higienata!

sharkybul
01-26-2008, 13:48
Тази тема май трябваше да започне така:

http://www.calgaryeagle.com/images/Real%20Good%20Man%20Ass.JPG
http://img177.imageshack.us/img177/1505/4bc3714a77aded47ee16e4eqo1.jpg


вс Gilette :-P :P

Lorelei
01-26-2008, 13:53
sharkybul,i ako v kraina smetka edin ot izobrazenite na snimkite myje,beshe choveka,kogo obicham i uvajavam tova che zadnika mu e takyv nqmashe da razklati po kakyvto i da bilo nachin chuvstvata mi,v kraina smetka ne obicham zadnika ili kosmite mu,ami nego si,taka che... i tozi ti argument ne me razkolebava ot dosegshnata mi teza.

sharkybul
01-26-2008, 13:56
sharkybul,i ako v kraina smetka edin ot izobrazenite na snimkite myje,beshe choveka,kogo obicham i uvajavam tova che zadnika mu e takyv nqmashe da razklati po kakyvto i da bilo nachin chuvstvata mi,v kraina smetka ne obicham zadnika ili kosmite mu,ami nego si,taka che... i tozi ti argument ne me razkolebava ot dosegshnata mi teza.

обаче ако пирятелят ти те попита....

Пенке,искаш ли да се изчистя отзад,няма да е никъкфо проблем за мен стига да ти е приятно....

Какфо ще отговориш :)

Lorelei
01-26-2008, 14:04
sharkybul,i ako v kraina smetka edin ot izobrazenite na snimkite myje,beshe choveka,kogo obicham i uvajavam tova che zadnika mu e takyv nqmashe da razklati po kakyvto i da bilo nachin chuvstvata mi,v kraina smetka ne obicham zadnika ili kosmite mu,ami nego si,taka che... i tozi ti argument ne me razkolebava ot dosegshnata mi teza.

обаче ако пирятелят ти те попита....

Пенке,искаш ли да се изчистя отзад,няма да е никъкфо проблем за мен стига да ти е приятно....

Какфо ще отговориш :)

Na taka postaven vypros naistina bih otgovorila,che predpochitam da gi mahne,a veche okonchatelnoto reshenie pak shte si ostane negovo.

sharkybul
01-26-2008, 14:13
sharkybul,i ako v kraina smetka edin ot izobrazenite na snimkite myje,beshe choveka,kogo obicham i uvajavam tova che zadnika mu e takyv nqmashe da razklati po kakyvto i da bilo nachin chuvstvata mi,v kraina smetka ne obicham zadnika ili kosmite mu,ami nego si,taka che... i tozi ti argument ne me razkolebava ot dosegshnata mi teza.

обаче ако пирятелят ти те попита....

Пенке,искаш ли да се изчистя отзад,няма да е никъкфо проблем за мен стига да ти е приятно....

Какфо ще отговориш :)

Na taka postaven vypros naistina bih otgovorila,che predpochitam da gi mahne,a veche okonchatelnoto reshenie pak shte si ostane negovo.


за това говорим....
Когато е влюбен човек за него половинката е ИДЕАЛНА вепреки сичко...
и аз смятам приятелката си за перфектна но винаги може повече :)

Lorelei
01-26-2008, 14:19
Hubavo e chovek da e maksimalist,stiga tova da ne narushava pravata i svobodite na partniora mu.

sharkybul
01-26-2008, 14:37
Hubavo e chovek da e maksimalist,stiga tova da ne narushava pravata i svobodite na partniora mu.

НА СИЛА ХУБОСТ и ЛЮБОВ не само че не става но и НЕ БИВА :)

vaniLL
01-26-2008, 14:38
i s kosmi i bez kosimi , pak vi obichame

a prekalenoto obezkosmqvane :x ne ni karaite da se chustvane nepoddyrjani okolo vas

Lorelei
01-26-2008, 14:40
Hubavo e chovek da e maksimalist,stiga tova da ne narushava pravata i svobodite na partniora mu.

НА СИЛА ХУБОСТ и ЛЮБОВ не само че не става но и НЕ БИВА :)

V kraina smetka se razbrahme :)

WaKo
01-26-2008, 15:37
Абе хора вие не сте в ред...Казвам ви само че всичките ми гаджета досега са ме карали да се обескосмявам...ама на вас като не ви пречат космите ЕВАЛА...ровете си там :lol:

То така се почва - днеска махни космите, утре "бягай за дамски превръзки до магазина", после "що не донесе и някой шоколад, бе тупан, я иди сготви нещо сега" и накрая слагаш чехъла на главата и изпълняваш каквото ти казват. Я помисли пък другия вариант следващия път като някоя ти каже да се обезкосмиш - кажи й - не искам, не ме кефи. Какво ще ти каже? Секс ли ще ти откаже? Или какво? Ще ти се сърди? Ама така е като сте смотани пишльовци дето като хванат една и тя им пусне и не смеят да я разкарат, защото не могат да хванат друга. Като не й изнасям такъв какъвто съм и какъвто ми харесва а бъда да хваща пътя и това е - други колкото щеш има

LiLGrizzly
01-26-2008, 16:37
Ami s pinsetka okolo chatala i pubisa. Ostavqm si malko v sredata kato figurka. Topkite gi brusna. Tam drugo ne smeq i da si pomislq da pravq. A otzad razbira se s lentichki s kola maska. 8) xaaxaxaxaxaxaxaxxaaxa 8-)

hottie
01-26-2008, 17:50
Mrazia obezkosmeni muje!! Stra6no mi e geisko !! Ujas ! Ako mi se padne takuv napravo mu pokazvam izhoda. To se gubi mujkoto po toia na4in! :?

hamilcar
01-26-2008, 18:35
Махам космите от мишниците, лицето и интимните части. Крака, ръце, гърди, корем, задник не ги пипам. Когато започнат да ми пречат може би ще ги махна, но за момента нямам проблеми.

Стана ми смешно като прочетох, че като си махаш космите имаш по-добра хигиена :). Не се ли къпе човек не става, ако ще да няма и едно мъхче по себе си.

sharkybul
01-26-2008, 19:19
Mrazia obezkosmeni muje!! Stra6no mi e geisko !! Ujas ! Ako mi se padne takuv napravo mu pokazvam izhoda. To se gubi mujkoto po toia na4in! :?

а може би такъф никога няма да ти върже просто :)

hottie
01-26-2008, 20:35
Mrazia obezkosmeni muje!! Stra6no mi e geisko !! Ujas ! Ako mi se padne takuv napravo mu pokazvam izhoda. To se gubi mujkoto po toia na4in! :?

а може би такъф никога няма да ти върже просто :)

Ами "запознавала съм се" с много мъже и всички си бяха мъжкари 8) демек - с косми ! Айде за мишниците съм ОК, за интимните евентуално, но крака и ръце ... да ходят да си търсят мъж :P

air_J
01-26-2008, 20:36
Mrazia obezkosmeni muje!! Stra6no mi e geisko !! Ujas ! Ako mi se padne takuv napravo mu pokazvam izhoda. To se gubi mujkoto po toia na4in! :?

а може би такъф никога няма да ти върже просто :)
Стига се излага. Какво толкова странно има момичетата да харесват нормално окосмени мъже? Това, че ти не си такъв докога така нагло ще ни го натрапваш? Като почнеш да се занимаваш с 18+ годишни путки, които се интересуват и от по-различни неща от това кой ще им купи това-онова и селските клюки, тогава ще разбереш, че всички тези мании с прекалени обезкосмявания и ред други неща са част от една индустрия, от един бизнес! Андрей от "Островът на изкушението" в "Горещо" каза, че се печели най-много освен от проституция и наркотици, и от женската суета. Да, но защо индустрията да печели само от женската, като може да печели и от мъжката? И в заключение - още веднъж те моля да престанеш да натрапваш на аудиторията колко си обезкосмен и как ходиш с еди какви си путки, как си прекрасен футболист и тем подобни пуберски истории.

hottie
01-26-2008, 21:10
Mrazia obezkosmeni muje!! Stra6no mi e geisko !! Ujas ! Ako mi se padne takuv napravo mu pokazvam izhoda. To se gubi mujkoto po toia na4in! :?

а може би такъф никога няма да ти върже просто :)
Стига се излага. Какво толкова странно има момичетата да харесват нормално окосмени мъже? Това, че ти не си такъв докога така нагло ще ни го натрапваш? Като почнеш да се занимаваш с 18+ годишни путки, които се интересуват и от по-различни неща от това кой ще им купи това-онова и селските клюки, тогава ще разбереш, че всички тези мании с прекалени обезкосмявания и ред други неща са част от една индустрия, от един бизнес! Андрей от "Островът на изкушението" в "Горещо" каза, че се печели най-много освен от проституция и наркотици, и от женската суета. Да, но защо индустрията да печели само от женската, като може да печели и от мъжката? И в заключение - още веднъж те моля да престанеш да натрапваш на аудиторията колко си обезкосмен и как ходиш с еди какви си путки, как си прекрасен футболист и тем подобни пуберски истории.

Нещо не сме се разбрали тъй като съм МОМИЧЕ и просто изказах мнение че не харесвам обръснати мъже. Ама прочети пак да видиш :) И съм над 18.

air_J
01-26-2008, 21:34
Не говорех на теб, а на гладкият колега! :razz:

nohuty
01-26-2008, 21:37
Абе замислете се че по-важното е момъка да си е хвърлил душ преди това :) Пък после космите не пречат :-P

hottie
01-26-2008, 22:01
Не говорех на теб, а на гладкият колега! :razz:

oops sorry :-)

nohuty : mnogo pravilno !! 8-)

dekovbg
01-26-2008, 22:05
И преди съм го казвала-не искам по-гладък и от мен мъж! Искам да си има косми, където майката природа е решила.......Държа само да няма брада и мустаци!
-1
ако не се бръсннем ще миришм на кочове...
такаче по добре си помисли пак :shock: :shock: :shock:

B3B0K
01-26-2008, 22:35
няма лошо мом4ето да реши да си прави кола маска...все пак неприятно е да тръгнеш да правиш секс с някого и от косми да не можеш да стигнеш до пениса му, защото уверявам ви има и такива :D
но мъж с по-гладки крака от тези на приятелката си..не мерси!!! като гол охлюв :-&
+1 to4no tva si msileh 4e nai dobriq variant 6tot da ima kosmi okolo penisa mu e ... gnysno za men aama da e s po glatki kraka ot jena ... :?

WaKo
01-27-2008, 08:54
И преди съм го казвала-не искам по-гладък и от мен мъж! Искам да си има косми, където майката природа е решила.......Държа само да няма брада и мустаци!
-1
ако не се бръсннем ще миришм на кочове...
такаче по добре си помисли пак :shock: :shock: :shock:

Ползвай сапун по-често, примерно поне веднъж дневно и от време на време някакъв дезодорант и те уверявам, че няма да миришеш на нищо лошо. Аман от смърдели дето си мислят, че като се епилират ще престанат да смърдят

sharkybul
01-27-2008, 09:32
Mrazia obezkosmeni muje!! Stra6no mi e geisko !! Ujas ! Ako mi se padne takuv napravo mu pokazvam izhoda. To se gubi mujkoto po toia na4in! :?

а може би такъф никога няма да ти върже просто :)
Стига се излага. Какво толкова странно има момичетата да харесват нормално окосмени мъже? Това, че ти не си такъв докога така нагло ще ни го натрапваш? Като почнеш да се занимаваш с 18+ годишни путки, които се интересуват и от по-различни неща от това кой ще им купи това-онова и селските клюки, тогава ще разбереш, че всички тези мании с прекалени обезкосмявания и ред други неща са част от една индустрия, от един бизнес! Андрей от "Островът на изкушението" в "Горещо" каза, че се печели най-много освен от проституция и наркотици, и от женската суета. Да, но защо индустрията да печели само от женската, като може да печели и от мъжката? И в заключение - още веднъж те моля да престанеш да натрапваш на аудиторията колко си обезкосмен и как ходиш с еди какви си путки, как си прекрасен футболист и тем подобни пуберски истории.

1во.... не става въпрос момичетата дали го харесват..... Аз си се обезкосмявам за личо удолотворение..... 1во че ми харесва да съм подържан и най накрая че някой друг би ме харесал :)

тфа че такива като теб не полагат грам за външният си вид не говори добре за теб... не е хубаво да се прекалява но не е хубаво и ич да се не прави.....

Тебе приятелката ти и с гурели ще те ебе ма значи ли че не тряа си миеш очите?

hottie
01-27-2008, 09:54
Iskam da popitam ot koga svurzvate higienata s okosmiavaneto !!???Do predi niakolko godini pove4eto muje ne sa si pravili kola maska ,a higienata im e otli4na. Tova 4e zameniate kupaneto s obezkosmiavaneto si e va6 problem, no az GARANTIRAM 4e okosmenite muje niama problem s higienata i men li4no me vuzbujdat mnogo pove4e. Vse pak az ne iskam da si liagam s jenstven muj v legloto,a s istinski olegnal seksapilen muj.
Za jenite vaji vsu6toto,tova 4e sa okosmeni ne zna4i 4e sa po-malko higieni4ni. Makar 4e az se obezkosmiavam ,no tova e prosto za6toto po mi haresva,a ne za da "miri6a hubavo" tui kato se kupia vseki den i niamam takiva problemi :P

sharkybul
01-27-2008, 09:57
Iskam da popitam ot koga svurzvate higienata s okosmiavaneto !!???Do predi niakolko godini pove4eto muje ne sa si pravili kola maska ,a higienata im e otli4na. Tova 4e zameniate kupaneto s obezkosmiavaneto si e va6 problem, no az GARANTIRAM 4e okosmenite muje niama problem s higienata i men li4no me vuzbujdat mnogo pove4e. Vse pak az ne iskam da si liagam s jenstven muj v legloto,a s istinski olegnal seksapilen muj.
Za jenite vaji vsu6toto,tova 4e sa okosmeni ne zna4i 4e sa po-malko higieni4ni. Makar 4e az se obezkosmiavam ,no tova e prosto za6toto po mi haresva,a ne za da "miri6a hubavo" tui kato se kupia vseki den i niamam takiva problemi :P

ами да и на мен по ми харесва :) а който не ме аресва.... тът тът тъът :П
а иначе и същото е вярно...... не мисля че момче обичащо растите по цялото тяло да не сика да си легне с някое ПОДЪРЖАНО момче....

а и повярвайте като се обезкосми човек по трудно се поти....... това също е 1 от причините да го правя :)

hottie
01-27-2008, 10:02
Iskam da popitam ot koga svurzvate higienata s okosmiavaneto !!???Do predi niakolko godini pove4eto muje ne sa si pravili kola maska ,a higienata im e otli4na. Tova 4e zameniate kupaneto s obezkosmiavaneto si e va6 problem, no az GARANTIRAM 4e okosmenite muje niama problem s higienata i men li4no me vuzbujdat mnogo pove4e. Vse pak az ne iskam da si liagam s jenstven muj v legloto,a s istinski olegnal seksapilen muj.
Za jenite vaji vsu6toto,tova 4e sa okosmeni ne zna4i 4e sa po-malko higieni4ni. Makar 4e az se obezkosmiavam ,no tova e prosto za6toto po mi haresva,a ne za da "miri6a hubavo" tui kato se kupia vseki den i niamam takiva problemi :P

ами да и на мен по ми харесва :) а който не ме аресва.... тът тът тъът :П
а иначе и същото е вярно...... не мисля че момче обичащо растите по цялото тяло да не сика да си легне с някое ПОДЪРЖАНО момче....

а и повярвайте като се обезкосми човек по трудно се поти....... това също е 1 от причините да го правя :)

Е да ОК,за под мишниците съм напълно съгласна,ама краката НЕ мерси !! :shock: или пък да си махне хубавите косми на гърдите също ще е жалко :(

sharkybul
01-27-2008, 10:04
Iskam da popitam ot koga svurzvate higienata s okosmiavaneto !!???Do predi niakolko godini pove4eto muje ne sa si pravili kola maska ,a higienata im e otli4na. Tova 4e zameniate kupaneto s obezkosmiavaneto si e va6 problem, no az GARANTIRAM 4e okosmenite muje niama problem s higienata i men li4no me vuzbujdat mnogo pove4e. Vse pak az ne iskam da si liagam s jenstven muj v legloto,a s istinski olegnal seksapilen muj.
Za jenite vaji vsu6toto,tova 4e sa okosmeni ne zna4i 4e sa po-malko higieni4ni. Makar 4e az se obezkosmiavam ,no tova e prosto za6toto po mi haresva,a ne za da "miri6a hubavo" tui kato se kupia vseki den i niamam takiva problemi :P

ами да и на мен по ми харесва :) а който не ме аресва.... тът тът тъът :П
а иначе и същото е вярно...... не мисля че момче обичащо растите по цялото тяло да не сика да си легне с някое ПОДЪРЖАНО момче....

а и повярвайте като се обезкосми човек по трудно се поти....... това също е 1 от причините да го правя :)

Е да ОК,за под мишниците съм напълно съгласна,ама краката НЕ мерси !! :shock: или пък да си махне хубавите косми на гърдите също ще е жалко :(

хубави са ако пирятелят ти няма какфо да покаже отдолу
ако има хубаво релефно тяло космите просто убиват утопията

kPuCkA
01-27-2008, 10:08
Абе мен не ме интересува до къде стига,как го прави и с какво,важно е само да няма : Welcome to the jungle!

hottie
01-27-2008, 10:17
Iskam da popitam ot koga svurzvate higienata s okosmiavaneto !!???Do predi niakolko godini pove4eto muje ne sa si pravili kola maska ,a higienata im e otli4na. Tova 4e zameniate kupaneto s obezkosmiavaneto si e va6 problem, no az GARANTIRAM 4e okosmenite muje niama problem s higienata i men li4no me vuzbujdat mnogo pove4e. Vse pak az ne iskam da si liagam s jenstven muj v legloto,a s istinski olegnal seksapilen muj.
Za jenite vaji vsu6toto,tova 4e sa okosmeni ne zna4i 4e sa po-malko higieni4ni. Makar 4e az se obezkosmiavam ,no tova e prosto za6toto po mi haresva,a ne za da "miri6a hubavo" tui kato se kupia vseki den i niamam takiva problemi :P

ами да и на мен по ми харесва :) а който не ме аресва.... тът тът тъът :П
а иначе и същото е вярно...... не мисля че момче обичащо растите по цялото тяло да не сика да си легне с някое ПОДЪРЖАНО момче....

а и повярвайте като се обезкосми човек по трудно се поти....... това също е 1 от причините да го правя :)

Е да ОК,за под мишниците съм напълно съгласна,ама краката НЕ мерси !! :shock: или пък да си махне хубавите косми на гърдите също ще е жалко :(

хубави са ако пирятелят ти няма какфо да покаже отдолу
ако има хубаво релефно тяло космите просто убиват утопията

Ами има прекрасно релефно тяло,но оби4ам да се рови4кам из косъм4етата :-P просто ина4е все едно да съм с жена, както ве4е споменах.

ubuntu
01-27-2008, 11:22
Ми наскоро имах оплакване от едно момиче че съм по гладък от нея :grin:
Навсякъде се епилирам като бебе съм няма зима няма лято като гол охлюв ходя :grin: :grin: :grin:

hottie
01-27-2008, 11:39
Etо за това гожоря. Аз примерно искам МЪЖ , а не бебе !

sharkybul
01-27-2008, 11:42
Etо за това гожоря. Аз примерно искам МЪЖ , а не бебе !

e и приятелят ти иска ЕБАСИ ПУТКАТА ама..... :lol: :lol: :lol:

air_J
01-27-2008, 12:06
Имам себе си за поддържан мъж, как пък реши, че не съм хигиеничен? Между другото, за да престанат смешните спекулации относно хигиената - някой може ли да извади от медицински източник някаква сравнително точна формулировка за хигиена, и в частност за личната такава, че прекалено много неща вземаха да правят хората, за тази пуста хигиена. Знае ли човек, след време да не вземем заради хигиената да си мием гъзовете преди да серем, че да не му е гнусно на лайното, когато изминава пътя си към отвъдното... :oops:

hottie
01-27-2008, 13:44
Etо за това гожоря. Аз примерно искам МЪЖ , а не бебе !

e и приятелят ти иска ЕБАСИ ПУТКАТА ама..... :lol: :lol: :lol:

Ami ima si q :-P

sharkybul
01-27-2008, 13:58
по-малко косми :arrow: по-малко потене :arrow: ПО КУУЛ :grin: 8)

krem4et0
01-27-2008, 14:04
И преди съм го казвала-не искам по-гладък и от мен мъж! Искам да си има косми, където майката природа е решила.......Държа само да няма брада и мустаци!
-1
ако не се бръсннем ще миришм на кочове...
такаче по добре си помисли пак :shock: :shock: :shock:
Мъжо, не се бръсне и аз не настоявам. Даже ако ме попита как го предпочитам, ще му кажа, че така си е много хубав и не искам нищо да маха............Но да ти кажа не мирише на коч. мирише си много свежо и възбуждащо. Сигурно има връзка с това, че се къпе честичко, а?
Космите не увеличават потенето, да те задържат потта, но заедно с нея задържат и соли, които са полезни за организма. Да не говорм, че човек винаги се поти, защото потни жлези няма само там, където няма и косми-устни, длани и пети.......Навсякъде другаде човек има косми, макар и на места съвсем оскъдни и незабележими........И те си имат функция-предпазват кожата, топлят, а космите в носа, веждите, миглите и космите по гениталиите пазят и механично от попадане на твърди частици в очите и носа и от попадане на бактерии във влагалището да речем. за жената космите гениталиите са изключително важни.....ама това съм го писала вече. За мъжа те пазят чувствителните тестиси, поддържат по-високата температура и задължат миризми(не само неприятни), които в крайна сметка привличат партньора. И ако хората не сме излъчвали тези миризми именно от гениталиите си, нямало е и да съществува човешкия род....просто е противоположния пол е бил привлечен от това ароматно място...........................
Колкото за релефа... :-& адски ми е грозно и гейско.

hottie
01-27-2008, 14:20
И преди съм го казвала-не искам по-гладък и от мен мъж! Искам да си има косми, където майката природа е решила.......Държа само да няма брада и мустаци!
-1
ако не се бръсннем ще миришм на кочове...
такаче по добре си помисли пак :shock: :shock: :shock:
Мъжо, не се бръсне и аз не настоявам. Даже ако ме попита как го предпочитам, ще му кажа, че така си е много хубав и не искам нищо да маха............Но да ти кажа не мирише на коч. мирише си много свежо и възбуждащо. Сигурно има връзка с това, че се къпе честичко, а?
Космите не увеличават потенето, да те задържат потта, но заедно с нея задържат и соли, които са полезни за организма. Да не говорм, че човек винаги се поти, защото потни жлези няма само там, където няма и косми-устни, длани и пети.......Навсякъде другаде човек има косми, макар и на места съвсем оскъдни и незабележими........И те си имат функция-предпазват кожата, топлят, а космите в носа, веждите, миглите и космите по гениталиите пазят и механично от попадане на твърди частици в очите и носа и от попадане на бактерии във влагалището да речем. за жената космите гениталиите са изключително важни.....ама това съм го писала вече. За мъжа те пазят чувствителните тестиси, поддържат по-високата температура и задължат миризми(не само неприятни), които в крайна сметка привличат партньора. И ако хората не сме излъчвали тези миризми именно от гениталиите си, нямало е и да съществува човешкия род....просто е противоположния пол е бил привлечен от това ароматно място...........................
Колкото за релефа... :-& адски ми е грозно и гейско.

+10000000000000000000000000 :) :) :)

Bubble15
01-27-2008, 14:51
аз никога не бих си обръснал краката , ръцете и гърдите . все пак съм момче не момиче . а относно генеталиите се бръсна , но не много често .

Madness
01-27-2008, 18:04
Аз в началото се обърках за момчета ли говориме,за момичета лии за нещо средно...
И тва е малкото случаи,в който съм съгласна с кремчето....
Мамка му,как само по главата,бе?
Да си бръсне ръцете,краката,корема...бля яяяяяяяяяяя...
Не,мерси...

Гъзъ нека си бръсне...бръсненето на ръцете/краката ми се струва по-гадно

bibo
01-27-2008, 18:14
пфффффффф абе хора къв е смисъла да се карате - нито тези които се бръснат ще престанат нито пък тези дето не са си барали космите цял живот ще си ги махнат....барайте меча бе...за мен повечето момичета в днешно време винаги ще харасват обескосмени момчета(в границите на нормалното де..) или пък тези дето не харесват - живи и здрави ама им препоръчвам да опитат и да видят разликата...

pitbul15
01-27-2008, 21:16
emi samo si brusna topkite i okolo penisa dr ne mi trqbva da si brusna :P

anjelina_vip
01-27-2008, 21:53
ami moq muj si se poddurja t.e brusne si se momcheto... chestno kazano bih se stresnala ako vidq nqkva gora i nali da trea da splitam plitki za da stigna do istinata no puk v kraina smetka ako toi poveche si se haresva taka oznachava che i az shte go haresvam nali vse pak se obichame....poddrujkata e vajna...kakto na vas momchetata nqma da vi e priatno da vidite nqkakva vuna obraslq kat zamuka na spqshtata krasavica taka i na nas momichetata ne ni e koi znae kolko kef da vi gledame s nqkfi kosmaci no vupreki tova ako obichash nqkoi nqma da ti napravi osobenno vpechatlenie ako ne se e obrusnal a i vseki si ima predpochitaniq :)

EarthShaker
02-12-2008, 21:06
ами първо от хигиенична гледна точка разбира се....
2ро колкото по малко косми по малко пот....



кръглата глупост... НАПРОТИВ... проблемът е че космите ЗАДЪРЖАТ ПОТТА и дори правят илюзията, че се потим по-малко... ама ако си НЕЧИСТОПЛЪТЕН това задържане смърди... така че мърльовците дет са къпят през седмица да са бръснат с надежда че са по-хигиенични :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Georgi_pi4a
02-12-2008, 22:13
Според мен обезкосмяването е въпрос на личен избор. Аз лично се обезкосмявам почти навсякъде. По краката,гърдите и корема ходя на козмитик щото растът за 2 дена иначе, а и като се бръсна съм като шкурка. Вече от 3 месеца ходя на козметик и съм много доволен. Преди като влизах в банята да се бръсна половин час не ми стигаше, а сега само около гениталите и ми е супер...А по въпроса за задника и според мен може или да се намалят или с кола маска, но не бръснене, щото един ден като спреш да се бръснеш той ще стание кат на маймуна. А за тези , които казват, че е гейско...Незнам, но според мен е странно да имаш някво спортно дупе и тяло и кат се саблечеш да не се вижда от косми. Не знам кои момичета се кефят като хванат приятеля си за задника да пипат косми...Много коментари имаше, но аз съм твърдо ЗА обезкосмявянето...Е има мъже с тънки и къси косми те само могат да се радват, че няма да дават пари за козметик или да се занимават с бръснене, но те са редки случай. Моята приятелка напълно и съгласна да се обезкосмявам, а и сме в 21век, няма да ходим кат маймуни :D !!! Важно е как се чувстваш добре...

shoon
02-13-2008, 07:01
Всичко е според зависи...нали :-o нямал съм проблеми като "що не си си обръснал краката" :( това за мене е педалско 'лично мнение' :? та за момичетата това е мания, познавам една която от краката до гърдите се бръсне :razz: :D :razz: това за мене е ненормално (сигурно не само за мене)

b0ck0v
02-13-2008, 08:01
И преди съм го казвала-не искам по-гладък и от мен мъж! Искам да си има косми, където майката природа е решила.......Държа само да няма брада и мустаци!
аз по същия начин за момичетата.естествено да нямат косми под мишниците

skatemore
02-13-2008, 08:13
аз пък на лицето си правя кола маска с лентички доста по бързо става отколкото да се бръсна а иначе се бръсна под мишниците и х*я и та*аци*е и стига толкоз :)

SkiT
02-13-2008, 08:46
аз никога не бих си обръснал краката , ръцете и гърдите . все пак съм момче не момиче . а относно генеталиите се бръсна , но не много често .
+1 ;)

faxy
02-13-2008, 13:46
Spored men mom4eto ne biva da si br1sne ni6ty dr osven bradata i mustacite.....vse pak e mom4e!Ne iskam da si mislq 4e s1m si legnala smomi4e
da ima gladka bebe6ka koja.........mom4eto trq da e po grubo......

Ephemeral
02-23-2008, 00:04
Ami s pinsetka okolo chatala i pubisa. Ostavqm si malko v sredata kato figurka. Topkite gi brusna. Tam drugo ne smeq i da si pomislq da pravq. A otzad razbira se s lentichki s kola maska. 8)Е,този път вече ме разби!Е ба си подробното описание!Нямаш равен да знаеш!!! :-)

Ruskia1936
02-23-2008, 00:42
mi ... mi6nitsite , "onaq rabota" , mustacite tov sa mestata kadeto se brusna ... krakata racete i zadnika ne trqa da sa obezkosmeni ... pone spored men :o

dajdostih
02-23-2008, 00:57
Както бе споменто 1463569 пъти, няма нощо общо между хигиената и космите.
Много ми е интересно тия, които се обезкосмяват като голи охлюви, да ми споделят как така майките им, които те много обичат, са се хванали с някакви си НЕХИГИЕНИЧНО КОСМАТИ МАЙМУНИ като бащите им и са се ебали с тях, и са им правили свирки, и са ги целували тук и там, че на всичкото отгоре и деца са направили и са ги отгледали ?????
Те ще да са били едни доста пропаднали и загорели пуберки, че да се хванат с такива като Необезкосментите ви бащи !!!!!

А най ми е интересно как са серяли през косматите си гъзове и как говънцата не са се оплитали в космарлака !??! Странна история, нали !!!

machoka
02-23-2008, 01:08
Tфа па да си обръсна задника трябва да съм ебаси гея :o

Един мъж не трябва да е окосмен около половият си орган, и по лично мнение под мишниците, ама само по лично защото аз така предпочитам, инак нищо против тия, които се 'оставят' там.
На всякъде другаде - колкото повече, толкова по-'мъж' е юнака.

Futbolis4o
02-23-2008, 15:59
аз абослютно навсякаде се бръсна само краката ги прая с кола маска

bubbl3s
02-25-2008, 18:48
Mi SpOrEd mEnE KoLa-MaSkATA I VaOb6tE oBeZkOsmQvAnEtO sI e zA NAs-jEnItE! TvA mUj BeZ KoSmI nE e mUj! Sa VeRno da nE E nQkFa gOrIlA amA tvA AkO E SaVsEM gLaDuK 1vAtA Mi mIsUl 6E E 4e ToQ e oBaRnAl rEzBaTa(bez da i se sardat nqkoi!)!!! TaKa 4e nIkVo ObEzKoSmQvAnE za MUjEtE! (Moq Gledna To4ka!)!! 8) :-P TvA

bubbl3s
02-25-2008, 18:53
Както бе споменто 1463569 пъти, няма нощо общо между хигиената и космите.
Много ми е интересно тия, които се обезкосмяват като голи охлюви, да ми споделят как така майките им, които те много обичат, са се хванали с някакви си НЕХИГИЕНИЧНО КОСМАТИ МАЙМУНИ като бащите им и са се ебали с тях, и са им правили свирки, и са ги целували тук и там, че на всичкото отгоре и деца са направили и са ги отгледали ?????
Те ще да са били едни доста пропаднали и загорели пуберки, че да се хванат с такива като Необезкосментите ви бащи !!!!!

А най ми е интересно как са серяли през косматите си гъзове и как говънцата не са се оплитали в космарлака !??! Странна история, нали !!!

HAHA TYKA NAPRAO ME RAZBI!! :razz:

tqnko1
02-25-2008, 19:08
Мъж с бръснат задник е като жена с космат.
+1

А krem4e какво ти пречи брадата ? Всмисъл не попска брада нали, ама така леко небрежно мисля, че няма лошо...
2+

Viktor4o0
02-25-2008, 22:19
Абе това с бръсненето, да ме извиняват тия които се обиждат си е гейска работа - оттам е тръгнало - мъжа да се прави на жена. Това тия дето си мислят, че като са бръснати навсякъде много ще се харесат на жените са си комплексирани лигльовци според мен. Я се замислете какво харесват жените в един мъж - да е мъжествен на външен вид и държане, а някакси не ми се връзва мъжествено държане със суетене за "ей, това мъничкото косъмче отзад на дупето". Каква е идеята на това да си подстригвам или епилирам задника? За хигиената да не говорим - това е въпрос на къпане, а не въпрос на косми. Само под мишниците признавам, че има някаква мръзка с това да не се задържа пот, ама всичко останало си е въпрос на това да се къпеш. Пък и досега още не ми се е случило някоя да ми откаже заради космати ръце, крака или нещо друго. Даже повечето си казват, че ги кефи. Така че стига гледахте манекени и разни такива, а ми се дръжте мъжки, къпете се и няма да имате проблеми момче ич не си зле :P за ръцете и краката сам съгласен ама за интимното място е там не мога да ги търпя бръснеш и това е Пич да изглеждаш добре не означава да си гей :P

naze
02-25-2008, 22:40
az kat po4na ot ta6acite leko se spuskam po krakata do kolenata ... 6tot tam sy6to mi se potqt mydqta .. na was kat sa wi kysi pi6kite moita styrji badjaka i se poti i staa le6 za twa brysna i tam .. udrqm edna rezka i na gore po korema i gyrdite no tam nqam mn kosmi ..... to powe4e e myh ... ina4e pi6kata e burno obrasla .... za 2 sedmici staa oazis ( i ako si mn jaden .... izto4i si !!! :P ) i posle fyrlqm "reza4kata" 6atam jileta 4e e mn goten ( pa i mn kinta sa obrulih to ostee da ne go polzwam 6e se fyrlq ot mosta ) i po4wam si brysna mustaci i bradaci :) .... i twa e :)

Iceshark
06-13-2010, 11:30
:D според мен, на гърдите не трябва да ги има :Ь , или пък съвсем малко.. ама пак си е гадно.. като те пипне жената не трябва да я боде :X .. няма да направя циците червени като ме прегръща ! Според мен е грозно да имаш на гърдите :S..да ти изскачат от ризата или потника .. 8-)

Около чепа ми ,махам ги да.. за ташките - не смея.. заеби.. тв'а .. пф :X ! Много болка после xD.. Или пък кола маска там :O :D 8-) .. Или пък пинсета ала бала.. ддз.. кой как иска :]

Иначе вежди и лице (y)! .. Мишниците задължително ;S! Иначе ако се изпотиш, стават едни гадни и като те напече слънцето направо ЛЪЩЯТ като ферари :D !

Крака,корем,гръб, ръце --> никога няма да ги махна ;]
А за задника :D , там ги подкъсявам.. that's all :] .. за това са машинките :P !

Иначе ХОРААААА зависи си, има РАСОВИ мъже, има и такива дет си нямат косми (е имат ама много малко..) и при някои е необходимо да се подкъсяват космите.. ама не и кола маска, бръснене или кремове o.o.. Изранява се КОЖАТА..

И съм чувал от поне 100 жени че трябва мъжа да има по корема малко, ръцете, кракта (някои казват и на гърдите задължително) малко косми ... понеже не искали като ги пипат в леглото все едно друга жена.. за което са си на 100 % прави..

А вече БРАДАТА - личен избор.. на някои им отива кюсе обръснат, на някои с брада (набола) , на някои с много брада ( или пък някаква форма :] ) ..


А и кремчето (модератора) , евала :)) ! Иска ми се да има повече жени като теб :grin: ! Щот много мразя като каже някоя жена "оооо искам да нямаш косми никъдееееее .. " пфффффф...... бахти -.-

И 1 въпрос, що не те кефят, релефни мъже :? .. защо пък е гейско :S? Това ми се стори супер странно.. ?

FuckedUp
06-13-2010, 11:50
:D според мен, на гърдите не трябва да ги има :Ь , или пък съвсем малко.. ама пак си е гадно.. като те пипне жената не трябва да я боде :X .. няма да направя циците червени като ме прегръща ! Според мен е грозно да имаш на гърдите :S..да ти изскачат от ризата или потника .. 8-)

Около чепа ми ,махам ги да.. за ташките - не смея.. заеби.. тв'а .. пф :X ! Много болка после xD.. Или пък кола маска там :O :D 8-) .. Или пък пинсета ала бала.. ддз.. кой как иска :]

Иначе вежди и лице (y)! .. Мишниците задължително ;S! Иначе ако се изпотиш, стават едни гадни и като те напече слънцето направо ЛЪЩЯТ като ферари :D !

Крака,корем,гръб, ръце --> никога няма да ги махна ;]
А за задника :D , там ги подкъсявам.. that's all :] .. за това са машинките :P !

Иначе ХОРААААА зависи си, има РАСОВИ мъже, има и такива дет си нямат косми (е имат ама много малко..) и при някои е необходимо да се подкъсяват космите.. ама не и кола маска, бръснене или кремове o.o.. Изранява се КОЖАТА..

И съм чувал от поне 100 жени че трябва мъжа да има по корема малко, ръцете, кракта (някои казват и на гърдите задължително) малко косми ... понеже не искали като ги пипат в леглото все едно друга жена.. за което са си на 100 % прави..

А вече БРАДАТА - личен избор.. на някои им отива кюсе обръснат, на някои с брада (набола) , на някои с много брада ( или пък някаква форма :] ) ..


А и кремчето (модератора) , евала :)) ! Иска ми се да има повече жени като теб :grin: ! Щот много мразя като каже някоя жена "оооо искам да нямаш косми никъдееееее .. " пфффффф...... бахти -.-

И 1 въпрос, що не те кефят, релефни мъже :? .. защо пък е гейско :S? Това ми се стори супер странно.. ?

Ти си уникат, ей! :D
Това ме разби - "...Мишниците задължително ;S! Иначе ако се изпотиш, стават едни гадни и като те напече слънцето направо ЛЪЩЯТ като ферари :D !..." Голям смях!

iwancho
06-13-2010, 12:10
Няма да пиша по темата,само искам да кажа едно нещо към момичетата,стига да не се сърди автора.

МОМИЧЕТА,моля ви,много ви моля като ходите на басейн/плаж и прочие просто или си вдигайте повече банския,или си обезкосмявайте дупето,уникално неприятно е да чакаш на стълбите примерно за някоя пързалка или за каквото и да е и пред теб да седи момиче с по-космато дупе от теб... така да се каже ;х;х

VinDiesel
06-13-2010, 12:17
Аз ще попитам хората които казват ,че космите нямат нищо общо с хигиената,защо тогава си бръснете подмишниците и любовния орган?
Аз си махам с епилатор космите на гърдите и краката,бръсна си мишниците ,любовния орган и брадата с мустаците.Не го правя ,за да се харесам на някое момиче ,а за собствено удоволствие

kireca
06-13-2010, 12:44
Аз пък 1,2,3 пъти съм си бръснал нали там доло и 1 пат подмишниците , това да си бръснеш краката е супер зле никога не бих го пробвал пффф... аз да не съм гей ... :o

Artyom
06-13-2010, 12:47
Аз си отглеждам лайкучки отзад...

mlakniwe
06-13-2010, 13:26
Наште незнам в кой век живеят, не ми дават да се обезкосмявам, не че ги слушам, но все ми бучат, особенно баща ми-вика ми че неможел да приеме това и по негово време е нямало такива работи- и сега трябва да го правя тайно и вкъщи да ходя с дълги гащи щото иначе ще ме видят че се обезкосмявам, не мога да ги обедя, много са против, ако баба ми разбере нараво инфаркт ще получи-незнам какво толкова правя лошо, че така да ми бучат за това и то само краката и оная работа си обезкосмявам -другаде нямам още! аз като исках да си махам девствения мустак ги убеждавах 100 часа-дори това не ми даваха -камоли пък тялото, но аз си се обезкосмявам щото така съм решил! Как да ги накарам да го приемат вече съм на 17! Те толкова на сериозно го взимат-все едно че се дрогирам, а аз просто искам да ми е добре-все пак това си е моето тяло и ще правя квото си искам с него! Незнам родителите ви как го приемат?! :-o

DeViLMaN
06-13-2010, 13:33
аз деТствения мОстак го манах преди даже да се е появил е братле бях на 16 :D наще са доста либерални с мен така че за това не ми рпаявт проблеми , единствено съвети съм получавал от тях ... явно твойте са леко задрустени заведи ги на дискотека да припаднат като видят всички бръснати, по цици, и т.н. :D :lol:

Gr0zDan0v
06-13-2010, 13:33
няма лошо мом4ето да реши да си прави кола маска...все пак неприятно е да тръгнеш да правиш секс с някого и от косми да не можеш да стигнеш до пениса му, защото уверявам ви има и такива :D
но мъж с по-гладки крака от тези на приятелката си..не мерси!!! като гол охлюв :-& :razz: :razz:

KumchoValcho
06-13-2010, 13:43
Наште незнам в кой век живеят, не ми дават да се обезкосмявам, не че ги слушам, но все ми бучат, особенно баща ми-вика ми че неможел да приеме това и по негово време е нямало такива работи- и сега трябва да го правя тайно и вкъщи да ходя с дълги гащи щото иначе ще ме видят че се обезкосмявам, не мога да ги обедя, много са против, ако баба ми разбере нараво инфаркт ще получи-незнам какво толкова правя лошо, че така да ми бучат за това и то само краката и оная работа си обезкосмявам -другаде нямам още! аз като исках да си махам девствения мустак ги убеждавах 100 часа-дори това не ми даваха -камоли пък тялото, но аз си се обезкосмявам щото така съм решил! Как да ги накарам да го приемат вече съм на 17! Те толкова на сериозно го взимат-все едно че се дрогирам, а аз просто искам да ми е добре-все пак това си е моето тяло и ще правя квото си искам с него! Незнам родителите ви как го приемат?! :-oЛелее, ужас, не ти е леко със сигурност..
Ама си прави твоето, те ще свикнат. :)

VinDiesel
06-13-2010, 15:21
Наште незнам в кой век живеят, не ми дават да се обезкосмявам, не че ги слушам, но все ми бучат, особенно баща ми-вика ми че неможел да приеме това и по негово време е нямало такива работи- и сега трябва да го правя тайно и вкъщи да ходя с дълги гащи щото иначе ще ме видят че се обезкосмявам, не мога да ги обедя, много са против, ако баба ми разбере нараво инфаркт ще получи-незнам какво толкова правя лошо, че така да ми бучат за това и то само краката и оная работа си обезкосмявам -другаде нямам още! аз като исках да си махам девствения мустак ги убеждавах 100 часа-дори това не ми даваха -камоли пък тялото, но аз си се обезкосмявам щото така съм решил! Как да ги накарам да го приемат вече съм на 17! Те толкова на сериозно го взимат-все едно че се дрогирам, а аз просто искам да ми е добре-все пак това си е моето тяло и ще правя квото си искам с него! Незнам родителите ви как го приемат?! :-o
Като малък съм бил голям чук.Един пример ще дам,дано разбереш на каде бия...
Като съм бил мръсен от сладолед примерно,съм си бъркал в джобовете да се изтрия.Майка ми стояла жената пред мен и викала"Не! А бой" ,и аз пак бъркам :D
Та вече като поотхвърлих гъз ме възпитаваха по следния начин:
-Прави по тялото си каквото искаш.(обици, татуйровки и етц.)
-Ходи кадето искаш,само ни казвай каде си.
-.....
Единственото което са ми забранили и аз си забранявам, са наркотиците.

koky
06-13-2010, 20:49
Ами пък аз да кажа че повечето момичета умират за обскосмени мъже.Според мен един мъж трабва да маха космите си навсякъде където те пречат.Аз например махам космите по цялото си тяло,освен вежди глава и задник.Просто там нямам много пък и не ми пречат(никоя досега не се е оплакала :D ).По въпроса който няма косми е обратен помислете над това - едно време в Рим на мъж без брада се е гледало като на жена.Днес на мъж с голяма брада се гледа като на маймуна :D . Така че всичко е въпрос на възпитание и на времето в което живеем.А ние живеем във 21 век.

ами първо от хигиенична гледна точка разбира се....
2ро колкото по малко косми по малко пот....

беше ми интересно какфо мислят момичетата :) мен не ми пречат отзад но гледам да ги няма 8)

EEEEEE колега ти направо ме разби :lol: Значи, ако някой не се бръсне някаде значи е нехигиеничен, така ли? Или че като нямаш косми не се потиш? Айде моля ти се само заблуждаваш и хората около себе си.

Потта се отделя от кожата, не от космите. А самите косми нямат нищо общо с хигиената!! Но от естетическа гледна точка е по-добре (поне за мен) да съм обръснато момиче, аз също се бръсна. Но това няма нищо общо с хигиената.

rusiqq
01-10-2012, 09:23
Аз ще попитам хората които казват ,че космите нямат нищо общо с хигиената,защо тогава си бръснете подмишниците и любовния орган?
Аз си махам с епилатор космите на гърдите и краката,бръсна си мишниците ,любовния орган и брадата с мустаците.Не го правя ,за да се харесам на някое момиче ,а за собствено удоволствие


Ами някой да те оправя имаш ли си ? Много е тъжно , вече не останаха мъже само жени и гейове.Крака , ръце, дупета ееееиииии ти мъж ли си е ? Ама ти не си виновен просто света стана такъв .

Sh@d0w
01-10-2012, 09:26
Темата е от 2008.