PDA

View Full Version : Децата и първите секс опити ...



Страници : 1 [2]

Mr.Nightmare
12-25-2008, 16:15
Сещам се за първия случай, беше с една от комшийките в баба ми, бяхме защипали едно одяло между двете легла ( а защо не на леглото не знам ) и там какво правихме не знам точно, но беше интересно.

П.С. Съжелявам, но не помня на колко годинки съм бил , но предполагам към 9-10

ем то с тва непомнене... дали секс сте правили, дали въобще е било с момиченце, абе... подозрително си е ;/

PeshoSexa
12-25-2008, 16:19
Сещам се за първия случай, беше с една от комшийките в баба ми, бяхме защипали едно одяло между двете легла ( а защо не на леглото не знам ) и там какво правихме не знам точно, но беше интересно.

П.С. Съжелявам, но не помня на колко годинки съм бил , но предполагам към 9-10

ем то с тва непомнене... дали секс сте правили, дали въобще е било с момиченце, абе... подозрително си е ;/
леля ти има ли куче?

Mr.Nightmare
12-25-2008, 16:20
Сещам се за първия случай, беше с една от комшийките в баба ми, бяхме защипали едно одяло между двете легла ( а защо не на леглото не знам ) и там какво правихме не знам точно, но беше интересно.

П.С. Съжелявам, но не помня на колко годинки съм бил , но предполагам към 9-10

ем то с тва непомнене... дали секс сте правили, дали въобще е било с момиченце, абе... подозрително си е ;/
леля ти има ли куче?

не, коза има

Whooly
12-25-2008, 17:08
ооо да спомням си като бях на 5-6 тем некъде в детската градина като спахме за обед аз отидох до леглото на Мими (или Мая беше) питах я дали иска да си смъкнем гащичките и тя се съгласи... пипнах и пеперудката и тя моята чурка, после си вдигнах гащичките и си легнах :D :D :D

iliq_zgz
12-25-2008, 17:59
az pak 1-2 pati sam celuval gaza na 1 priqtelka pak v deckata gradina i pomna o6te 4e togava o6te davaxa k1ci vapcarov i s 1 fr si govorexme kak 6te otkradnem oneq majoretki :D 8-) :grin:

tItEufFf
12-25-2008, 21:21
Тая тема е супер 8-) И аз си спомних някои неща бегло...

В детската градина имаше едно момиче дето много мразех. Ама те ме беше помолила да я гледам как пишка и аз се съгласих :D После ме накара и аз да си събуя гащите 8-) И аз го направих. 8-) 8-)

Спомням си, че веднъж едни момичета в детската градина (мисля, че ни наблюдаваха, по-големи бяха) разправяха, че съм си бъркала в оная работа :shock: Аз не помня да съм правила такова нещо тогава, ама знам ли 8-) 8-)

Дам, и с братовчед ми сме си играли на любовници :lol:

На един лагер бяхме аз, брат ми и едно момиче. И те двамата бяха в едно легло и аз до тях, ама в друго. Бяхме малки де, само брат ми беше 2и клас май. И ние с това момиче си показвахме онея работи, ама брат ми не искаше неговата. Ние го молихме, ама той не се съгласи. После те двамата под одеялото "правиха секс". И майка ми влиза и аз крещя "Мамо, те се обичат" 8-) 8-) 8-)

По едно време бях почнала да рисувам цици, където ми падне. Леле, мама как ми се кара :lol: :lol:

Един фр на брат ми ме пита "Момчетата се дървят, а момичетата?" Аз "Настръхват ни космите" 8-) 8-) 8-)

Vincent
12-25-2008, 21:29
Тая тема е супер 8-) И аз си спомних някои неща бегло...

В детската градина имаше едно момиче дето много мразех. Ама те ме беше помолила да я гледам как пишка и аз се съгласих :D После ме накара и аз да си събуя гащите 8-) И аз го направих. 8-) 8-)

Спомням си, че веднъж едни момичета в детската градина (мисля, че ни наблюдаваха, по-големи бяха) разправяха, че съм си бъркала в оная работа :shock: Аз не помня да съм правила такова нещо тогава, ама знам ли 8-) 8-)

Дам, и с братовчед ми сме си играли на любовници :lol:

На един лагер бяхме аз, брат ми и едно момиче. И те двамата бяха в едно легло и аз до тях, ама в друго. Бяхме малки де, само брат ми беше 2и клас май. И ние с това момиче си показвахме онея работи, ама брат ми не искаше неговата. Ние го молихме, ама той не се съгласи. После те двамата под одеялото "правиха секс". И майка ми влиза и аз крещя "Мато, те се обичат" 8-) 8-) 8-)

По едно време бях почнала да рисувам цици, където ми падне. Леле, мама как ми се кара :lol: :lol:

Един фр на брат ми ме пита "Момчетата се дървят, а момичетата?" Аз "Настръхват ни космите" 8-) 8-) 8-)


Хахаха историята ти ме изкефи максимално :lol: :lol: :lol:

brusa
12-25-2008, 21:51
:lol:

neshty
12-26-2008, 13:13
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: олеле боже :lol: :lol: :lol:

Cerealkiller
12-26-2008, 16:27
оо беше лудо правих див секс, напивах се, друсах се...после станах на 8 :?

JUSTDNB
12-26-2008, 23:00
2-3 клас....

с съседка..... тя колко мене на 9-10

Спомням си че ме цунка ТАМ и ме попита защо става по голям и тези венички лоши ли са :)


и аз я цунках ТАМ

:razz: :razz: :razz: hahahh Hmm...ti kvo i otgovori? hahah

sexita
12-26-2008, 23:07
Аз пък като бях малка момченцата от нашата махала намериха един сутиен и го разкарвахме из махалата и големите на гледаха ужассс! :-D

:razz: :razz: :razz:

sexydevil
12-26-2008, 23:46
аз пък помня че в деската градина сички момичета ми се натискаха, ама аз ги отбягвах. Къв дебил съм бил

позннато :?

beiho
12-27-2008, 07:13
Определено имах сумати такива опит, обаче не мисля, че трябва да ги споделям тук, защото са прекалено глупави и смешни :D :D :D

jambo_bs
12-27-2008, 09:25
в детската градина съседката по легло ми пипаше пениса, когато лягахме следобяд ... беше много еротично :D

Нещо подобно и при мен :D

roksana_1
12-27-2008, 14:35
малеееееееее си спомням така когато бях на 6-7 и бях на село и с едно момче бяхме сами и само му викам : баба я няма ! АЙДЕ да правим секс :razz: :lol: и той само ме изгледа странно и избяга :lol: или или пък :lol: когато бяхме с една фр пак някъде на 6-7 и бяхме на ВЪН забележете :lol: и тя лягаше върху мен и се търкахме и имитирахме уж секс :lol: ама после кат дойде и едно момче да не ви разпраам :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

gab1ty
12-28-2008, 15:11
хах :D перверзни хора! И си спомням едни такива случки... :D В детската градина си спомням че до мен на съседното легло спеше едно момченце което винаги когато госпожите ги нямаше си вадеше к*** и си го хвашташе и ме викаше при него а аз се криех под одеалото и пищях :grin: :razz: (сега с него сме много добри приятели но той едва ли помни :D :D ) също и си спомням на една екскурзия бяхме някъде 3ти клас имаше едно момче,което постоянно идвоше при мен в стаята и веднъж беше намерил нещо като кръгче не помня точно но много приличаше на презерватир слагаше си го през гащите и ме викаше уж да правим секс :D

rammstein123
12-31-2008, 19:46
Аз пък си спомням, че като малка (ваканцията между 1 и 2 клас) бях в Черноморец с една приятелка. Тя беше с една година по-голяма от мен и ме светна за секса. После беше много забавно - намерихме един презерватив и си играхме с него... :lol: :lol: :lol: а иначе в трети клас веднъж нямах какво да правя и взех един сутиен на мама и започнах да се правя :D :D и гримове взех... а иначе още си играя на кукли :oops: дори си имам две мъжки, така че никога не е скучно :D :D :D

AutumnTears
01-01-2009, 07:15
bqh 1vi klas i dve mom4enca iskaha da me "iznasilqt" v mujkata toaletna
ama az ne se dadoh i gi o6tipah po 4urkite :shock:

roksana_1
01-01-2009, 10:37
Тая тема е супер 8-) И аз си спомних някои неща бегло...

В детската градина имаше едно момиче дето много мразех. Ама те ме беше помолила да я гледам как пишка и аз се съгласих :D После ме накара и аз да си събуя гащите 8-) И аз го направих. 8-) 8-)

Спомням си, че веднъж едни момичета в детската градина (мисля, че ни наблюдаваха, по-големи бяха) разправяха, че съм си бъркала в оная работа :shock: Аз не помня да съм правила такова нещо тогава, ама знам ли 8-) 8-)

Дам, и с братовчед ми сме си играли на любовници :lol:

На един лагер бяхме аз, брат ми и едно момиче. И те двамата бяха в едно легло и аз до тях, ама в друго. Бяхме малки де, само брат ми беше 2и клас май. И ние с това момиче си показвахме онея работи, ама брат ми не искаше неговата. Ние го молихме, ама той не се съгласи. После те двамата под одеялото "правиха секс". И майка ми влиза и аз крещя "Мато, те се обичат" 8-) 8-) 8-)

По едно време бях почнала да рисувам цици, където ми падне. Леле, мама как ми се кара :lol: :lol:

Един фр на брат ми ме пита "Момчетата се дървят, а момичетата?" Аз "Настръхват ни космите" 8-) 8-) 8-)


Хахаха историята ти ме изкефи максимално :lol: :lol: :lol:
+1 особено мамооооо те се обичат :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

VHack
05-01-2009, 01:30
lelee i az se bqh uredil sus edna priqtelka, bqh na 7-8 a tq s 1-2 godini po golqma ot men :D i ot togava ne pomnq s neq li si zagubih devstvenosta ili po-kusno awe whatever

JekoV
05-01-2009, 06:32
Ami i pri men kakto pri povecheto potrebiteli purvite taka da se kaje seksualni kontakti mi bqha v detskata gradni..Brei vednuj beshe kum 4tiri sledobqd i tukmo ochakvahme roditelite da doidat i da si ni zemat i po edno vreme me nabutaha na sila s edno momiche i behme zastanali na edna peika az edin takuv sramejliv tq edna buina :D i seda az i q gledam s edni ogromni ochila :D, i taq kato me nagrabi i mi udari ebati sochnata celuvka i daje ezik mi pusna tam za pruv put se celuvah s ezik. :D a sichki momcheta ot moqta grupa beha malki pedalcheta po pluvane se sablichaha goli i si praeha svirki :D edin na drug :D...

Hilary_
05-01-2009, 07:30
Xa-xa-xa.Spomnqm si kato bqh malka,moje bi 6-7godishna si blyskah barbitata edno v drugo,vse edno praveli seks. :grin: :grin: :grin: Ot malka gi razbiram rabotite. :-P
Аууу тва и аз съм го правила... :D :D Какви сценарии съм разигравала не е истина... :D :D Иначе нещо по така май не съм правила...а да освен, че в детската исках да млясна едно момче ама докато съм върху него и го блъснах да падне на тревата то ме изгледа уплашени и избяга... :lol:

Uplo1d3r
05-01-2009, 10:21
TcTcTc Hoo CTE 3/\e.
u a3 noMHa!!! KaTo buax 4 goduHu u3Hacu/\ux gocnojaTa B geTckata gpaguHa!!! be6e Hoo uako

pitan4icata
05-01-2009, 10:57
хахаха мн итересна тема сте подхванали и аз се сешам че още не бях тръгнала на училище и брадчед миме беше натискал на леглото (кокото мен) мъчеше се да ме целува и подобни истории :D ама се сещам че кат малка бая съм се закачала отдолу..:D:D

JUSTDNB
05-01-2009, 14:14
TcTcTc Hoo CTE 3/\e.
u a3 noMHa!!! KaTo buax 4 goduHu u3Hacu/\ux gocnojaTa B geTckata gpaguHa!!! be6e Hoo uako


wtf??

XxGossipGirlxX
05-01-2009, 15:08
хаха и аз помня такива случки в детската :lol: бях ебати лудото лапе, колко игри на чичо доктор играхме .. ;х 8-)

Pr3t3ntious
05-01-2009, 18:21
хаха всички сте големи уникати :razz: :razz: :razz:
и аз да ви разправям някои мои истории... в детската градина си имах гадже :-D с него винаги си строяхме къщички от кубчета и се правехме на семейство :-D ... та да карам по същество - 1 път пак така си играем и аз му викам искаш ли да правим секс и той се съгласи. Легна той - аз отгоре му и почнахме там да охкаме, обаче майка ми чула че някой вика (тя е детска учителка и аз бях в нейната група) и идва и ние си продължаваме и по 1 време тя вика : какво правите бе деца и аз ставам и викам ем... играем си на мама и татко :-D и тя - е не ви ли е малко рано пък аз няква нагла се - мамо остави ни да си играем, върви при другите ... :D :D :D ужас...
Пък с братовчед ми постоянно се целувахме и 1 ден сме на гости в тях и сме се навряли под масата в кухнята и пак си се цункаме и си приказваме и тои ме пита - како искаш ли да се оженим и аз му викам искам ами... и баба ми надига покривката и вика аааа не може така, вие сте братовчеди не можете да се ожените, пък праточед ми - може, може даже ей сега ще кажем на мама и на тати :razz: :razz: лапешка работа :D :D :D

BeeRy
05-01-2009, 18:24
mn ste perverzni we.. :D iscapahte mi nevinnoto saznanie... :D
:lol: :lol: :lol: :lol:

chelsea
05-01-2009, 18:28
:D :D

и ние с комшийките си играехме на гаджета по етажите във входа :D сядаме на стълбите и почвахме : "-изгаси лампите, скъпи!", който беше мъжа, наужким гасеше лампата. и от там се почваше баране, гнявене ...
срам :lol:
ама супер ме кефеше да си играем на тва, особено когато аз бях жената 8)

pLqmi92
05-01-2009, 18:36
[/i] Хихихи...тва с барбитата и аз съм го прайла :D А в детската си играехме на доктори,сравнявахме си циците (а тогаз дори сме нямали такива 8-) )...Игрите на мъж и жена,правенето на `секс`лллОбщо зето бях лудо лапе кат повечето 8) :lol:

xXxbutterflyxXx
05-12-2009, 15:50
Чакайте, че и аз се сетих. :D




Значи 1-во ша започна с тФа, че в детската градина [est 4e tam 8-) ] се запознах с едно момиче/сега сме най-добри приятелки и не си представям живота без нея/ , което беше на леглото до мен.Иии ние бяхме почнали /ама нали както си лежим/ да играем на мъж и жена 8-) [аз винаги бях мъжа :( :oops: ] Целувахме се ама ЯКО 8-) играехме си на "меден месец" 8-) Отделно едно момче все си показваше пишката като ме сложат да лягам до него.Ама той съединяваше чаршафите иии напрао ми я тикаше в лицето :D Пък аз все се криех :oops: Ааа представяла съм си как съм седнала върху "органа" на едно момченце /голям сладур/ иии имам огромни цици, които се тресат над главата му :razz: ама смяяях като се сетя ся 8-) Значи ние на площадката имахме една къщичка /не беседка ами напрао къща с високи стени 8-) / ии на нас винаги ни даваха одеала.Момичетата се нареждахме и всяко момченце си избираше една.После постелвахме одеалата и момчетата лягаха на тях /по гръб/.После всяка избраннца :razz: се хвърляше върху пичагата :lol: АААаааа има още много 8-) Първото ми по-сериозно гадженце, което беше на 5 както и аз :lol: ми предложи да правим "джи-джи биджи" :lol: значи той ляга по гръб и аз върху него /ама се гледахме в очите/ обличах си тениска /без панталони само по бельо 8-) / иии той я надигаше за да ми олигави цицките/които ги нямах :lol: / после двамата щастливи излизаме заедно с майките си навън /забравих да кажа, че ние бяхме в спалнята, а пък майките ни в кухнята/ и се целунахме супер романтично на входа 8-) :oops: Тоя момент най-ясно го помня :) 8-) Такааа има и други истории ама ся ша ви кажа най-вълнуващата :grin: Бяхме 1-ви клас аз и най-добрият ми приятел / все още е така и това не промени отношенията ни/ отидохме на пикник / тФа беше малко преди гората на една полянка до пътеката. Нали правим си кефа иии на двамата ни се пишка 8-) :lol: аз отивам в едната посока, а той в другата.Тука не помня как точно стана раотата ама аз ли го видях той мен ли НЗЗЗ. 8-) Двамата се разбрахме на 3 да си покажем "нещата" ама МНОГО бързо :razz: ииии го направихме само дето и двамата бяхме любопитни....ииии решихме всеки от нас да разгледа "нещото" на другия 8-) Така моя фр клекнал под мен като чичко Доктор :razz: :lol: ииии ме пита кое какво е :lol: после аз на него ама той го оголваше и ми се перчеше, че тяхното било по модерно :razz: :razz: :razz: аз съм нямала такива подвижни "кожички" /цитирам него :razz: / Тука стаа инт, че на него му бяха дали някъф счупен фотоапарат от 30 години да си играе :lol: И го беше донесъл да ми се хвали!Взехме, че го използвахме за нашата еротична фотосесия :razz: Той отново клекнал под мен и ме лъже, че апарата работи :lol: ии той снима мен аз снимам него 8-) Накрая двамата доволни, че сме се огледали ЦЯЛОСТНО 8-) си тръгнахме и сякаш нищо не се беше случило :lol: .После една зима аз и той сме у дома под бюрото ии сме пуснали светлините на коледната му шапка /в стаята е загасено есТ / Той почна да ми говори за някфо предаване /риалити нещо подобно Биг Брадър/ дето некфи двама прайли секс и почна да ми показва :lol: Двамата бяхме седнали и си допирахме през дрехите ония "неща" :razz: опитвайки се да се търкаме по някъф начин :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Тогава кат се накефихме отидохме в кухнята да кажа на мама, че ша го изпратя ии тя вика: Какво сте правили бе?!?!ЗАщо са ви червени очите? аз: Ами мамо ние спахме.. И той почна да се хили :lol: ама ви каам егати перверзията съм била :oops: :oops: :oops: :oops: 8)






ПП: и аз се мислех за единствената :-o сега ми олекна и даже се чувствам нормална 8-) щото кат гледам това само при задръстените се пропуска 8-) | btw Кака ми ме е хващала в гардероба в кашона с играчките заедно с едно момченце 8-) др път ще ви разкажа като се сетя цялата история 8-) :-) /

ShadowHun7er
05-12-2009, 16:30
Ей такъв срам ...нямам думи просто. Бях на 6 и половина (и тя там някъде) и бях при гаджето ми ( 3 години изкарахме). Бяхме сами у тях и отидохме в стаята на родителите И и се целувахме ( с език). И по едно време доста ни доскуча от целувките и решихме че сега е времето, тъй като бяхме много решени да се оженим и да имаме 6 деца (ОМГГГГ) и че е крайно време да направим нещо по въпроса- съблекохме се. Седнахме в леглото на родителите и ...започнахме да се целуваме. След 5-10 минути открихме че не помага много... легнахме и пак се целувахме...тя все още не забременяваше. Отказахме се от идеята да правиме деца сега и с чист изследователски интерес почнахме да оглеждаме кво е туй дето другарчето има. И тамън си се радвахме 1 на друг и се прибра баща И. Ние кво кво ... в гардероба (щот така правят по филмите.). Добре че имахме 20 секунди че да вземем по чифт гащи, защото поне имахме по нещо облечено като ни хвана че инак...абе срам...

bany_land
05-12-2009, 16:34
Na men v detskata gradi masturbirah tam za parvi pat na okolo 5 god :oops: ami kakvo da vi kaja be6e sku4no da ni karat da spim :oops:

amatorium
06-27-2012, 14:35
Тази тема станала за цяла книга!

ShtrudeL
06-27-2012, 14:39
Темата е стара и пълна с латиница :>