PDA

View Full Version : Инстументал на една песен.. много е спешно, нямам време



blackfate
04-16-2008, 16:56
Значи търсих къде ли не и нищо не намерих. Търся инструментала на песента МЕМОРИ от "Котките" ... има я и в изпълнение на Симоне Симонс от Епика. И инструментала да е на пияно. Намерих 1 такъв, ама пича на моменти много биеше по клавишите и се получаваше гадно, намерих и друг вариант - симфоничен оркестър, но трябва да е на пияно.
Ще пея пред публика точно тази песен, та ми трябва инструментала, а никъде нищо не намирам 8-[
Помощ
Ще съм адски благодарна ако някой намери нещо :-) :mrgreen: :smt008

bum_trqs
04-16-2008, 17:28
да...знам, че ще ме напсуваш,че се заяждам и не ти помагам, но все пак...пише се пиАно :-o

bum_trqs
04-16-2008, 17:44
намерих един вариант,но ще трябва да ми напишеш мейла ти, за да ти го пратя и да ми кажеш дали ти харесва :]

blackfate
04-16-2008, 19:15
ами не ми пука как се пише всъщност, съжелявам за грешките и тн (тъпи изрази) просто ми трябва спешно щото до утре треа да го представя като варианта за песен .. и да почвам упражненията... щот иначе се закопавам с песни, които не са за моя глас... както и да е
devilyangel@mail.bg ми е и-мейла - пращай. мс много

bum_trqs
04-16-2008, 19:29
готово :р
ПП:съжАлявам ;]

blackfate
04-16-2008, 20:03
ей, човече, мерси мноого...
песента ще сфърши перфектната работа, с малко повече допълнения и попретрупанка е, но няма значение, ще се абстрахирам от тях,щото явно нямам друг избор... мерси много, дано да се справя :lol:

bum_trqs
04-16-2008, 20:07
Успех!