PDA

View Full Version : Любим цитат от филм?



MartyParty
04-29-2008, 11:20
Кои реплики от филми са ви направили най-голямо впечатление. :)

k1ksa7a
04-29-2008, 11:53
What`s up dude ! :D

HE3AK0HEH
04-29-2008, 22:01
"Ще му направя предложение, на което няма да може да откаже."
"Не мрази враговете си, това замъглява преценката ти за тях."

И двете реплики са от филма "Кръстникът" :)

b0Nb0n
04-29-2008, 22:02
fuck you
you fuck with me you fuck with the best

deville`f
04-29-2008, 22:30
say hello to my little friend ;)

DoPye
04-29-2008, 22:41
Al be back

POKEMONFOREVER
04-29-2008, 23:31
Хо,хо,хо и бутилка ром :D.

MartyParty
05-01-2008, 08:28
Не мога да запомня, че трябва да те забравя! ("Memento")
Рос : Как можа да го направиш с Рейчъл в съня и ?
Чандлър : Ами не знам ... бях пиян .. и просто се случи
Kапитан Петко Войвода:
Мемет, расте ли пишката?
:lol:

XceSS
05-01-2008, 12:29
"Колата ще ви закара от точка А до точка Б, а супер колата ще ви създаде само неприятности"

kobrichka
05-01-2008, 15:40
Какво ще направиш,ако трябва да кажеш на някого най-важното нещо на света,но знеш,че няма да ти повярва?...Какво би направила?...
- Ще опитам...Не може да бъдеш сигурен в какво би повярвал другият...

Deja Vu

st1ka
05-02-2008, 16:17
"Сега не ми казвайте, че няма невъзможни неща!"
"Ако всички янки бяха като теб, късмет на този, който влезе във война с Америка!"

от "Пърл Харбър"

"Ако скочиш ти, скачам и аз - помниш ли?"

от "Титаник"

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-03-2008, 03:27
"don't honey me"

чародеиките .. вече не си спомням епизода но мн ми хр .. (;

kykyto
05-03-2008, 05:33
LOST
rescuing your people can't really say its our primary objective - Daniel
here I was thinking I was gonna get a good night to sleep - Sawyer
И голяма част от репликите на Ben linus

dark234
05-04-2008, 09:12
have you betrate me :grin:

hole
05-04-2008, 09:40
I'm not an animal!I'm a human being!I am...a man!

:-o

RottenFlesh
05-04-2008, 11:02
- Dude , where's my car?
- Where's your car dude?
- Dude , where's my car?
- Where's your car dude?


8 mile
- Don't ever try to judge me dude / You don't know what the fuck I've been through / But I know something about you / You went to Cranbrook - that's a private school / What's the matter, dog? / You're embarrassed? / This guy's a gangster? / His real name is Clarence / Now Clarence lives at home wit both parents / And Clarence parents have a real good marriage...

- This man ain't no mother-fuckin' MC / I know everything he's got to say against me / I am white, I am a fucking bum / I do live in a trailer with my mom / My boy future is an Uncle Tom / I do got a dumb friend named Cheddar Bob / Who shoots himself in the leg with his own gun / I did get jumped by all six of you chumps / And Wink did fuck my girl / I'm still standing here screaming "Fuck the Free World."

- Fuck a beat, I'll go A Capella. Fuck a Papa Doc, fuck a clock, fuck a trailer, fuck everybody. Fuck y'all if you doubt me. I'm a piece of fuckin' white trash, I say it proudly. And fuck this battle, I don't want to win, I'm outtie. Here, tell these people something they don't know about me

Honey
- Look, yo. There's people that good things happen to. And there's people that good things don't happen to. That's just the way it goes.

- It was everything I always wanted. But when I had got it, it felt like nothing, less than nothing

Qnchety
05-04-2008, 12:48
"Ако скочиш ти, скачам и аз - помниш ли?" - Титаник

"Момче с лице като твоето няма право да разговаря с момиче с дупе като моето" - Тя е пич

"Глупости на търкалета" - Шрек :D

iLoveChocolate
05-04-2008, 14:10
I'm so lesbian right now! :-D
(от "Горещо маце")

ScorpionS
05-04-2008, 16:08
Астала вистала, бейби 8)

Diam0nD
05-04-2008, 16:54
Мамка му и прасе -Господин за 1 ден :D :D

volleYgirl
06-02-2008, 07:30
oI CarAmBa :grin: The Simpson

marilyn
06-02-2008, 20:30
За да преуспява, човек винаги трябва да демонстрира успех! "Американски прелести"

FanTaZy{}
06-02-2008, 21:01
Хо,хо,хо и бутилка ром :D.

хаха :grin: :grin: :grin:

chocoleptic
06-03-2008, 11:09
"Любовта ни е като вятъра-не може да се види,но може да се почувства"-A walk to remember

Puky
06-03-2008, 11:22
А winner , a winner , chikens dinner ..!
Победител , победител , пилешка вечеря !

От филма 21 много ме изкефи тая реплика :grin: :grin:

^BeBeTyY^
06-03-2008, 18:21
не ми е любим ,но ме кефи от филма Мила От Марс
Обичаш ли ме? - Повече, отколкото може. - Колко може? - Не може. - Въобще. - Изобщо. Много е сладко във филма :) :)

fall_out_girl
06-03-2008, 18:51
I'm such a bitch от OTH когато Пейтън разбира,че Линдзи е подарила и на Брук някаква си късметлииска папрат....

[anonymous RENT addict]
06-04-2008, 12:44
Едниния каза: "Не се занимавай, момичета като нея казват само "Stop', "No" and "Don't" а другия му отвръща: "Да, само дето им размени малко местата, момичета като нея казват "Oh, no, don't stop!" от "Голямото напушване" :lol:

w0sh
06-04-2008, 13:07
R u talkin' to me?

SamRothstein
06-04-2008, 13:08
От "Pulp Fiction"

Vincent: Have you ever given a foot massage?
Jules: [scoffs] Don't be tellin' me about foot massages. I'm the foot fuckin' master.
Vincent: Given a lot of 'em?
Jules: Shit yeah. I got my technique down and everything, I don't be ticklin' or nothin'.
Vincent: Would you give a guy a foot massage?
[Jules gives Vincent a long look, realizing he's been set up]
Jules: Fuck you.

Ivalinka
06-04-2008, 13:17
"love is like the wind.you cannot touch it but you can feel it..." a walk to remember-незабравимата

MoMoXiXi
06-04-2008, 13:21
"Shit happens!"

hahavteen
06-04-2008, 14:53
John Milton: Freedom, baby... is never having to say you're sorry.

Kevin Lomax: What about love?
John Milton: Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.

John Milton: Vanity, definitely my favorite sin.

The devil's advocate

Walter Stratford: Hello, Katarina. Make anyone cry today?
Kat Stratford: Sadly, no. But it's only 4:30.

Kat Stratford: I hate the way you talk to me, and the way you cut your hair. I hate the way you drive my car. I hate it when you stare. I hate your big dumb combat boots, and the way you read my mind. I hate you so much it makes me sick; it even makes me rhyme. I hate it, I hate the way you're always right. I hate it when you lie. I hate it when you make me laugh, even worse when you make me cry. I hate it when you're not around, and the fact that you didn't call. But mostly I hate the way I don't hate you. Not even close, not even a little bit, not even at all.

Kat Stratford: You don't always have to be who they want you to be, you know?
Bianca: I happen to like being adored, thank you!

Kat Stratford: Expressing my opinion is not a terrorist action.

10 things I hate about you

Kevin: You'd rather focus on other people's Kodak moments than make memories of your own!

Jane's Aunt: Must be so hard to watch your younger sister get married before you.
Jane: Yes. Then I remember that I still get to have hot hate sex with random strangers and I feel SO much better!

Casey: He asks if you want a drink. You smile and say, 'Vodka soda.' If you already have a drink, you down it. Then there's some flirting, some interoffice sex, an accidental pregnancy, a shot gun wedding, and a life of bliss. How many times do we have to go over this?

27 dresses

Sara: You don't have to understand. You just have to have faith.
Jonathan: Faith in what?
Sara: Destiny

Serendipity



За тея се сетих...

borovinkaa
06-04-2008, 15:06
Мамка му и прасе -Господин за 1 ден :D :D
Хаьаьха любимият израз на майка ми :D :D
Иначе мислите, които са ми направили най-голямо впечатление са от Оne Tree Hill :

-"Защо връзките са толкова трудни? Защото единственото по-трудно е да си сам."

-"Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е да си самотен сам."

-"Не се страхувай от живота!Повярвай, че той си заслужава, да се живее и вярата ти ще превърне това във факт."

sweet_sorcerer
06-05-2008, 20:30
"Bon Jovi is the best" - Supernatural
"Ако скочиш ти, скачам и аз, помниш ли? - "Титаник"
"Love is like a wind - we can't touch it, but we can feel it" - "I walk to remember"

kofa_s_voda
06-06-2008, 18:33
Savvy??
But why is the Rum Gone?!

Ии двете са култови.Има и друг ест ама сега не се сещам

Ophelia
06-06-2008, 19:42
"Нещо са ти изтръпнали бикините"- "Не ми действаш на бикините" " А на кво ти действам" "На рефлекса мо за повръщане" малко дълго ама..... 10 неща които мразя в теб

saysonic
06-06-2008, 21:55
Hey, Dad? Do you think there's people on other planets?
- I don't know, Sparks. But I guess I'd say, if it is just us, it seems like an awful waste of space. :)

Spider4eto
06-06-2008, 22:19
Barbossa: You're supposed to be dead!
Jack Sparrow: Am I not?

Jack Sparrow: A wedding? I love weddings. Drinks all around!

psychopath
06-06-2008, 22:21
много са...


но в момента само простотии ми идват на акъла

Shadow_Walker
06-06-2008, 22:23
само аз ли гледам филмите за удоволствие, а не за да им помня репликите ?
0-o

InnocentGreed
06-07-2008, 11:21
How do you kill a man without fear?
By putting the fear in him.
''Daredevil'' :)

lsd43
06-07-2008, 12:19
I'll be back.

sExY_dYpEe
06-09-2008, 09:13
"Ако скочиш ти, скачам и аз - помниш ли?"

от "Титаник" тя ми е любимата

RiseGirl
06-09-2008, 12:36
”Може би всички ние даваме безкритично най-доброто от себе си на онези, които едва ли си мислят за нас в отплата.”

"Ако можехте да се върнете и да промените само едно нещо от живота си.Бихте ли го направили?И ако го направите...тази промяна ще подобри ли живота ви? Или напълно ще разбие сърцето ви? Или ще разбие нечие друго сърце? Бихте ли избрали коренно различен път? Или бихте променили само едно нещо? Само един момент.Един момент, който винаги сте искали да върнете."

"Виждали ли сте своя снимка, а отзад да има непознат? Кара ви да се замислите колко непознати имат ваши снимки. В колко моменти от чужди животи сме присъствали? Били ли сме част от живота на някого,когато мечтата му се е сбъднала? Или сме били там, когато мечтата му е умряла? Продължили ли сме да се опитваме да влезем в живота на някого, сякаш е било писано, да сме там? Или снимката ни е изненадала?Помислете си, може да сте голяма част от живота на някого, а дори да не знаете това."

„… Да, да загубиш копнежа на сърцето си е трагично.Но да си възвърнеш този копнеж е всичко за което можеш да мечтаеш.Тази година си мечтаех за любов.Да се превърна в някой друг и да събудя сърце,което достатъчно време се е бояло да чувства.Желанието ми бе изпълнено.Ако това е трагично дайте ми още такива.Защото няма да го върна за нищо на света….”(Пейтън)

One Tree Hill

:)

DisturbinThePeace
06-09-2008, 12:52
"Всички живееме за нищо , но умираме за каузата!" John J. Rambo ! :D

Glam
06-09-2008, 12:56
само аз ли гледам филмите за удоволствие, а не за да им помня репликите ?
0-o
И аз тъй :oops:

Timbaland
06-09-2008, 13:08
Who the fuCk're you?

http://www.vbox7.com/play:64ce1c7a

Brutalno! :lol: [/i]
-Спал ли си с мъже
-не
-А,искаш ли

06-09-2008, 13:14
[b][i]"Ако скочиш ти, скачам и аз - помниш ли?" - Титаник

"Момче с лице като твоето няма право да разговаря с момиче с дупе като моето" - Тя е пич




подкрепям :)

Timbaland
06-09-2008, 13:40
And Then
No,and then

http://www.vbox7.com/play:c59fd85a

Nightwish_fen
06-10-2008, 15:54
:smt067 YOU MUST DIE

chocoleptic
06-10-2008, 16:46
"Ние сме като момичетата които бягат с лисиците"
"Живей опасно"
"Викат ми Легс - Скачам в опасностите"

~ FoxFire