PDA

View Full Version : Музикални идоли



mell-mell
04-30-2008, 11:09
Имам няколко въпроса, свързани с малко проучване по темата, ще се радвам ако ми помогнете.

1. Имате ли музикален идол/и, кой, защо и как са ви повлияли?

2. Какво според вас прави една медийна личност идол сред младите хора и има ли такива (музикални-идоли) в България сега?

3. Сещате ли се за немски музиканти, DJи, които да се слушат в България и кои?

Ще се радвам на всякакви градивни отговори, благодаря предварително.

Obsession
04-30-2008, 12:15
Нас мен идолка ми е Мадона, както и Агилера. Мадона ми е повлияла чрез невероятното си излъчване и успехът да превърна всяко изпълнение в невероятно шоу. Кристина има невероятен глас и е направила песени за всяко мое състояние. Каквото и да ми се случва намирам нейна песен, която да отговаря на усещанията ми. За това са ми идолки, просто са ме впечатлили страшно много и са доказали, че притежават качества за съвременни музикални лидери.

mizantrope
04-30-2008, 13:30
Idol e tvarde silna duma spored men. Kogato mi haresa daden izpalnitel ili izpalnenieto mu/i, se kefq, no idoli nqmam. Tova e ravnosilno s vmania4avane, no az izbqgvam da se vliqq do takava stepen. Ima hora, koito napravo bogotvorqt nqkoi izpalniteli, aktiori i t.n., a na men tova mi se vijda smeshno i absurdno. Zatova nikoga ne sam gledal da se oharakterizirvam v opredelen stil ili viziq. Mnogo ot priqtelite i poznatite mi bqha ludnali i preminali prez razli4ni valni - rap, metal, tehno, raggha i kakvo li oshte ne. Drehi, tutairovki, piercing-i i t.n. Nqma smisal. Nikakav. Radvam se na neshto v dopustimite normi.