PDA

View Full Version : HOUSE MUSIC



swee7_love_
05-05-2008, 22:24
В момента house музиката е леко напредваща, но са малко хората който я слушат. Не съм новак в хауса, но понеже много хора ми казват "Те всички който слушат хаус или някакъв тип електро са наркомани" ОМГ... ужас това не е вярно нали? Ако има хора който слушат такава музика, подкрепете ме че не всички, който слушат електро са наркомани.

А иначе предполагам че е тъп този въпрос, за това следващия: Кой стил предпочитате от електо музиката? Аз повече дръм енд бейс (drum and bass) :)

Предварително се извинявам ако има нещо.. :)

jiliboni
05-05-2008, 23:04
хмм.. тва е меко казано тъпо .... ама напоследък явно е няква тенденция ..Някой хора си мислят че могат да "определят" и анализират другите с някви абсолютно неубедителни аргументи .. такава зависимост няма - щом слушаш хаус начи.... не може да се слагат сички под един знаменател си наркоман и не става въпрос само за конкретния случай....

summer_b4
05-05-2008, 23:33
Emi da... Prava si ne vseki koito slu6a takava muzika e narkoman. Tova 4e ti haresva tozi stil music ne ozna4ava ni6to :) Muzika kato muzika... I az slu6am "schranz" (koeto idva edin vid po-hard) ama ne s1m narokomanka do kolkoto se poznavam. :-({|= :-({|= :-({|= [/b]

LINKNOT
05-06-2008, 01:52
Във всяко фен разделение по музика си има и наркомани.Не тя прави хората такива. 8)

Kassu
05-06-2008, 01:58
Глупости, аз даже цигари не пуша 8)

xXxScreamxXx
05-06-2008, 06:26
Глупости, аз даже цигари не пуша 8)


не само ти :D

swee7_love_
05-06-2008, 07:54
Ami taka e ...
mislq 4e popitah vednaj ama dai o6te edin pat :D Kakav stil v house muzikata (ili electro) predpo4itate? Az drum'n'bass ,ve4e mai kazah, i nqkav deto ne e tolkova club.. edno takova po dark house i dark drum'n'bass ;) to4no d'n'b spada kam electro stilovete kato ob6to, ne e specialno kam house-a.

Mnogo moga da govorq po taq tema taka 4e ako vi e pisnalo kajete :D

PS: Ako nqkoi se interesuva ot po4ti to4no info za stilovete v electro muzikata da pi6e na skype swee7_love ili napravo tuka... :P

Playlife_f
05-06-2008, 10:58
oxxxx kvi sa teq tabyta 4e koito slu6a house e narkoman!? nqma ni6to takova ...nqma nikva vrazka muzikata s drogata....i 4algadjii i metali i rapari na sekae ima narkosi :? a ina4e seki moje da si slu6a kvoto iska no HOUSE e muzikata :grin: :grin: :grin: House....trance....tva e za mene :grin: a nai mrazq typite zabludeni horica koito mi se praat na houseri a mi obikalqt 4algotekite nalqvo i nadqsno aoxiaoixaoix blq sme6ki !!! :-x :razz: :razz: :razz: :-P HoU$e !s My ReL!g!oN !!! :smt003 :-({|= :smt011 :smt008 :smt026

LINKNOT
05-06-2008, 12:13
За мен чалгата и хауса са сходна музика ... :D

Loshotia
05-06-2008, 12:18
За мен чалгата и хауса са сходна музика ... :D
A за мен Линкин парк са чалгари. Питай някой истнски метъл фен ще ти каже същото

Mynichka_
05-06-2008, 15:23
ХАХаХа по темата: има много хора който си мислят,че като слушат хаус са модерни и готини и са водят тип "газари" което е адски смешно.Има и друг тип който пишат по форуми и говорят на авери как мразят чалгата пак я слушат писнало ми е от някфи такива който немогат да разберат,че щом взимаш наркотици си наркоман.ДА аз слушам хаус да взимам наркотици и ко наркоманка ли сам ве...ьахуьахуьа смешни....Ако си мислите ,че който взима наркотици е наркоман сте доста заблудени хора.Това за мен е някфа тъпа тема защото колкото и да и се говори и убеснява на такива хора те си знаят своето и определят всички който вземат за наркомани.Такива хора за мен нямат нинакво НАРКОобразование (така да го нарека) защото зада използваш наркотици трябва добре да ги познаваш но най-важното ДОБРЕ ДА ПОЗНАВАШ ПСИХИКАТА СИ ,зада разбереш дали можеш да взимаш без да се закачйш и да станеш наркоман..и само да добавя ПЛС научете какво означава думата наркоман.Защото нарокоман може да си и примерно ако всеки ден ядеш шоколад и те фаштат нервите ако не ядеш..МОГА ДА ВИ ГОВОРЯ МНОГО ПО ТАЗИ ТЕМА НО НЕЗНАМ ДАЛИ повечето от вас ще разберат какво и говоря..ПАК АКО НЯКОИ НЕ Е СЪГЛАСЕН С МЕН nikolaska1 (skype da mi pishe)!!!!!!!

VerryBerry
05-06-2008, 16:13
За мен чалгата и хауса са сходна музика ... :D

Не са сходна музика!Писнало ми е от чалгари,които за да се правят на интересни разправят наляво и надясно че слушат хаус и техно :x То вече не стана интересно така..всичко се комерсиализира,егати :?

air_J
05-06-2008, 17:45
Как се нарича човек, който употребява системно наркотици, ако не точно "наркоман"? Може би повече ти харесва думата "пристрастен"? :-o

Mynichka_
05-06-2008, 17:51
Как се нарича човек, който употребява системно наркотици, ако не точно "наркоман"? Може би повече ти харесва думата "пристрастен"? :-o

знаеш ли аз мога да кажа ,че употебявам наркотици системно.....но несам пристрастена..и ти май си от този тип хора който неразбират..ако ти имаш авери който са пристрастени аз имам който могат да кажат не и да откажат ако не им се друса ......извинявай но май нетрябва да говориш по темата защото явно доста неща нети са известни.Не отричам,че наркотиците неса нещо с което да се хвалиш но ако ги взимаш в нормални дози и можеш да си сложиш мярка можеш да кажеш не и си развиваш интелекта няма нищо лошо да си подрусваш отвреме на време....!!! :-P а и наркоман означава - човек пристрастен към нещо провери в тълковния речник.... или човек страдащ от наркомания..... наркомания - болестно състояние на пристрастяване към опотреба на наркотични вещества....СЛЕДОВАТЕЛНО ВНИМАВАЙ КОЙ НАРИЧАШ НАРКОМАН защото не всички който взимат са пристрастени!

inSane_baby
05-06-2008, 20:21
ТОВА БЕШЕ НАЙ-ГОЛЯМАТА ГЛУПОСТ, КОЯТО СЪМ ЧУВАЛА...

А може би не... Попринцип разправят, че, който слуша хаус е позьор и се прави на фешън. пфу.. че то да си фешън не значи да кажеш "аз съм фешън" зарди дрешка с емблема адидас... Просто носиш маркови дрехи и незнам какво всички във форума сте против това. Въпроса ти за стила.. Хмм знам ли... За мен от всеки стил има мн добри неща, ам не всяка хаус песен със силен бас ми харесва. Зависи си от песента...

Last
05-06-2008, 20:32
Гледайте сега, проблема не е в музиката :) Проблема е там , че напоследък това е модата и има адски много позиори.. и целият град е пълен с еднакво облечени хора с еднакви прически :) , 90 % от които са гадни позиори... същото като имоуто..
А да .. и не ми казвайте , че ако отидете на 8-10 часово Хаус парти.. ще издържите без да друсате... просто не мога да го повярвам...

woshata
05-06-2008, 21:07
аз слушам хаус..и мне не съм наркоманка...и да дръм and bass ее як стил.. ии кво ми пука кой кво казва...и наистина да бях наркоманка другите кво ги грее...айдеее слушай със здраве яката музика и силно се надявам да не е наистина само заради гъзарството..дано бях достатъчно изчерпателна..чао

Mynichka_
05-07-2008, 04:59
ТОВА БЕШЕ НАЙ-ГОЛЯМАТА ГЛУПОСТ, КОЯТО СЪМ ЧУВАЛА...

А може би не... Попринцип разправят, че, който слуша хаус е позьор и се прави на фешън. пфу.. че то да си фешън не значи да кажеш "аз съм фешън" зарди дрешка с емблема адидас... Просто носиш маркови дрехи и незнам какво всички във форума сте против това. Въпроса ти за стила.. Хмм знам ли... За мен от всеки стил има мн добри неща, ам не всяка хаус песен със силен бас ми харесва. Зависи си от песента...

знаеш ли може да носиш маркови дрехи и да неси фешън..ахххаха...а и да ти кажа нетова което ти говоря не е най-голямата глупост мила незнаеш каква сам и как расъждавам нали знаеш ли правили са ми психотестове и интелекта ми никак не е намалял от наркотиците,нито пак съм развила психоза както разправят.Незнаеш как разсъждава всеки отделен човек и неможеш да отречеш ,че има хора който взимат и неса ПРИСТРАСТЕНИ...нали ;)

Mynichka_
05-07-2008, 05:47
Гледайте сега, проблема не е в музиката :) Проблема е там , че напоследък това е модата и има адски много позиори.. и целият град е пълен с еднакво облечени хора с еднакви прически :) , 90 % от които са гадни позиори... същото като имоуто..
А да .. и не ми казвайте , че ако отидете на 8-10 часово Хаус парти.. ще издържите без да друсате... просто не мога да го повярвам...

да да аи кажи им го и ти!....особено ако е schranz давам и максимум 30 минути да танцуват и ши им са ебе майката........

Loshotia
05-07-2008, 13:57
Гледайте сега, проблема не е в музиката :) Проблема е там , че напоследък това е модата и има адски много позиори.. и целият град е пълен с еднакво облечени хора с еднакви прически :) , 90 % от които са гадни позиори... същото като имоуто..
А да .. и не ми казвайте , че ако отидете на 8-10 часово Хаус парти.. ще издържите без да друсате... просто не мога да го повярвам...

да да аи кажи им го и ти!....особено ако е schranz давам и максимум 30 минути да танцуват и ши им са ебе майката........
schranz-а не е хаус, а и освен да подскачаш на това, аз не знам как се танцува

Mynichka_
05-07-2008, 16:14
Гледайте сега, проблема не е в музиката :) Проблема е там , че напоследък това е модата и има адски много позиори.. и целият град е пълен с еднакво облечени хора с еднакви прически :) , 90 % от които са гадни позиори... същото като имоуто..
А да .. и не ми казвайте , че ако отидете на 8-10 часово Хаус парти.. ще издържите без да друсате... просто не мога да го повярвам...

да да аи кажи им го и ти!....особено ако е schranz давам и максимум 30 минути да танцуват и ши им са ебе майката........
schranz-а не е хаус, а и освен да подскачаш на това, аз не знам как се танцува

знам то е techno-trans.A това ,че ти незнаеш незначи ,че тези който го глушат също незнаят...Я ти като знаеш много много кажи ми какъв хаус слушаш :) 8)

Loshotia
05-07-2008, 16:20
Минимал, прогресив и електро. Защо реши, че съм разбирач?

Mynichka_
05-07-2008, 17:13
казах го с ирония....:) еми виж няма как и да знаеш как се танцува на шранз щом слушаш лекичко особено пак минимал...незаспиваш ли на него и аз го глушам но кат ушите ми гармят ...ако ся си пусна минимал може и да заспя хуха :) нищо против стила.......":)

Loshotia
05-07-2008, 17:48
schranza ми е агресивен и неритмичен. Асоцирам го с разни нездравословни неща, а и честно казано, нямам хора в компанията ми, освен един човек, които да го слушат. Минимала не ме приспива, даже напротив, много свежо ми действа

Mynichka_
05-07-2008, 19:35
еми нз нз .....агресивен неможе да се нарече...тежък е точната думичка.....всеки си има свойте вскусове...... :-)

BlueMushroom
05-07-2008, 20:37
Минимал, прогресив и електро. Защо реши, че съм разбирач?
[/b] xixixi eii toq minimal taka i ne mojah da go svikna...kago chuq i svqt mi se zaviva :-D
inache narkoticite do tolkova veche se izspolzvat masovo ot vsichki che shansa da vidish nadrusan chalgar e pochti tolkova kolkoto da vidish nadrusan chovek koito slusha elektronna muzika...ne malko sa i horata koito obikalqt klubove i diskoteki (s nai- razlichna muzika) samo za da se nadrusat.obache kakto vsichki znaem ima hora i hora i prosto vsichko e tolkova razlichno za vseki...lichno na moite partyta 70% sam bila samo na red bull i taka cqla vecher/ :)

nikitka_
05-10-2008, 21:52
..

plmn
06-22-2008, 20:13
Слушам хаус.Най-вече минимал, чилаут и прогресив.Не съм ' фешънче ' и не се друсам.

peace

smlie
06-25-2008, 08:48
omg :lol: :lol: :lol: house muzikata.. pff tfa izob6to moje li da se nare4e muzika ???? 8) :-D ..bahti ..nqkfi tam zvuci det i az nz kfi sa.. ebasi tapata 'muzika 'det e tfa :D .. pak i vsi4ki koito slu6at house moejda se pospoti 4e sa narkomani ..bojee stegnete se we :D to na4i po taq logika..axax az slu6am hiphop i se drogiram yeee :grin: :razz:

houseloverka
06-25-2008, 10:33
За мен чалгата и хауса са сходна музика ... :D


ае ти ти мноо прост човек е ,,,как можеш да сравняваш хаус със чалга ??? пффф кой те знай къв изтръпнал мазен киуччекджия си ама аре,,, заради ейтакива като тебе сички са със супер тъпо и ограничено мислене !



по темата : значи, не е задължително да слушаш хаус и да друсаш или каквото и да е било,, но замислете се че тук не става дума да си седиш пред вас на компютара и да си пуснеш 1-2 трака и да си чул че там некви дето слушат хаус "употребяват наркотици" ии разбираш ли .. щом слушаш хаус задължително тряа да друсаш !! НЕ!! Нормално е да идеш някаде на парти и то да е примерно 6 часа.. и кво мислиш си че ше издържиш ли... ахахаххаа лично аз На парти без да сум друсала и 1 4ас немоа да издържа но това вече си е и до издържливост и всичко... ноо това че всеки дето слуша хаус - употребява наркотици е много грешно и банално мнение !!!

houseloverka
06-25-2008, 10:37
Гледайте сега, проблема не е в музиката :) Проблема е там , че напоследък това е модата и има адски много позиори.. и целият град е пълен с еднакво облечени хора с еднакви прически :) , 90 % от които са гадни позиори... същото като имоуто..
А да .. и не ми казвайте , че ако отидете на 8-10 часово Хаус парти.. ще издържите без да друсате... просто не мога да го повярвам...



ее брао брао 8) супер го каза ... напълно те подкрепям !!! Радвам се 4еее има хора дето го усазнават тва :-) :P

Nefarian
06-25-2008, 11:35
За мен чалгата и хауса са сходна музика ... :D
A за мен Линкин парк са чалгари. Питай някой истнски метъл фен ще ти каже същото
И за двете съм напълно съгласен

kudrev
06-25-2008, 15:14
Хауса е доста зле.. много зле даже :)
Ама, то сега е фешън да се слуша от момиченцата..

AtMosFera
06-26-2008, 13:44
аз слушам хаус..и мне не съм наркоманка...и да дръм and bass ее як стил.. ии кво ми пука кой кво казва...и наистина да бях наркоманка другите кво ги грее...айдеее слушай със здраве яката музика и силно се надявам да не е наистина само заради гъзарството..дано бях достатъчно изчерпателна..чао

Офф стига с тея простотии.Нон-стоп се използва думата наркоман ей така за щяло и нещяло,повярвай ми "тея дет друсат по партита" са доста далече от наркомани.Едно е наркоман и съвсеееем друго смешна,комерсиална поза :)

Unknown_person
06-26-2008, 16:36
Гледайте сега, проблема не е в музиката :) Проблема е там , че напоследък това е модата и има адски много позиори.. и целият град е пълен с еднакво облечени хора с еднакви прически :) , 90 % от които са гадни позиори... същото като имоуто..
А да .. и не ми казвайте , че ако отидете на 8-10 часово Хаус парти.. ще издържите без да друсате... просто не мога да го повярвам...
Ласт аз мога да ти докажа, че мога да издържа на 8-10 часово хаус парти без да се друсам ;) Иначе за позиорите съм съгласен!

П.С. Басистът на НИСМО съкс :D

b0Nb0n
06-26-2008, 17:23
mnogo ste zle vee
po temata gabber i hard techno
4a000000

Pagan_man
06-26-2008, 22:52
ахахахаха зле сте. нали имам познатид ето ходят пор азни такива партита - масово почти сички са друсани.
А я ти друсай кум година и спри да видим . не се ли пристрастяваш .
иначе от електронанта музиа м слушам EBM, Dark Wave, Industrial.

shoon
06-27-2008, 06:51
За мен чалгата и хауса са сходна музика ... :D :-o къде го видя това сходство не те знам, послушай house и виж какви са клиповете на песните. И на чалгата ги виж и си направи преценката ***** :x
Та по темата progressive, minimal и разбира се deep house :)

Christian
06-27-2008, 17:38
komfeti i coca - house, bonboni - trance, alkohol - metal, heroin (HAHA) - chalga :D:D tva sa drogite podhojdashti na stilovete

i est ako ne perkash pri tva ozvuchenie i ritmi shti stane losho ahaha vupreki che i sea slusham house v momenta .. be kvo house is my religion.

po temata .. nqma muj na toq svqt koito da ne si e udaril 1 chikiq .. analogichno v dneshno vreme nqma i chovek ot mladoto pokolenie koito da ne e perkal ..

ISSP
06-27-2008, 18:52
батка когато започнах да слушам електронна музика слушах хаусе и техно Собиески & Тиесто... :) са може да се каже че почти не слушам .. Слаб ми е ... в смисъл че ми е бавен и в повечето случаи слчаи случаи безинтересен... преминал съм на по хард!... и спрях наркотиците.... и пак слушам тая музика... !!! ДЕЕБА! ако межеше да се върне времето назад нямаше да ги почвам тея боклуци! и все пак е вярно има 95% наркомани фенове на баса габата хард техното ... докато съм забелязал че хаусърите пък и друсат и се понапиват...! не казвам че трябва да е така... Просто е само губене на време... човек се друса докато има съвсем други по важни работи да прави... аз съм на 18 и разбрах за какво става дума....!
Цитат от някои: "ае ти ти мноо прост човек е ,,,как можеш да сравняваш хаус със чалга ??? " не сравняваме стиловете а феновете! ... много чалгари се опитват да преминат от чалга кум хаус... и аз не се кефя на това... хауса и чиста музика... хауса е най простата електр. музика, но за да свири един DJ house трябва много да разбира от музика...

b0Nb0n
06-28-2008, 01:34
to zimaneto na narkotici nqma ni6to ob6to s electronno muzika smisal ima no ne zaradi muzika pone pri men tva doide sled nqkade 4 godini ot kakto po4nah da slu6am electronna muzika v 4astnost hard techno i 4ak 4 godini po4nah da zimam narkotici i to ne po partita voob6te muzikata nqma ni6to ob6to s narkoticite osven 4e kato se nadrusa6 ti e o6te po qko da slu6a6 muzikata ama tva se otnasq za seki vid muzika tai4e fuckk offff biaaatchhhh na toq koito kazva 4e ako slu6a6 elektrona muzika si narkoman

lsd43
06-28-2008, 07:05
За мен чалгата и хауса са сходна музика ... :D
A за мен Линкин парк са чалгари. Питай някой истнски метъл фен ще ти каже същото
И за двете съм напълно съгласен

И аз така... :D

elitututu
06-28-2008, 10:06
еми аз слушам хаус ве4е година и нещо и те подкрепям напълно ..тфа е мн готина музика евалата на тези дет я слушат 8)

techsoul
06-28-2008, 11:28
Interesa kum House idva poradi prostata prechina che e naslednik na Disco muzikata ot 70'. Subira adski mnogo hora koito obichat da se zabawlqwat i nai veche da tancuvat. Ama sega ne mi kazvaite che tuka i chalgata stava za zabavlenie mi da stava shtot ste glupavi tupi ogranicheni bez nikuv mantalitet i kato za nachalo jiveete v bulgaria i stranite v koito ima chalga se broqt na prusti ta... Govorim za svetoven mashtab ne mojete da sravnite nito edin muzikalen janr tochno s Elektronnia i molq te toa deto prai temata ne mu vikai elektro che mi e stranno. Ne sravnqwaite neshto koeto go ima samo vuv vashite tupi mozuci kato chalgata ZASHTOTO TQ E NQMA PO SVETA GLUPAVI LI STE? MALOUMNI LI STE. House e naslednika na clubnata disco muzika i tova e pravi taka visoko cenima. Vse pak vsichki sme chuwali za Chalga clubovete - Pacha NY, Fabric London, Space Ibiza i mnogo drugi tam e nai qkata chalga bate :) Produljavaite da mrazite neshto koeto cql svqt obicha produljavaite da jiveete v izmisleniq si svqt :)

techsoul
06-28-2008, 11:30
V otgovor na FOLK DIVITE deto pishat, znaem che vashite mechti sa bogati dqdki s mercedesi i t.n. ne zatormozqwaite izlishno s praznite si komentari ;)

antifreeze
06-28-2008, 11:32
Глупости, аз даже цигари не пуша 8)


не само ти :D :grin: а аз все си мислех че непушачите сме се свършили ...по темата d&b и chillout...

techsoul
06-28-2008, 11:36
Kolkoto do minimala dosta vreme predi da doide HOUSE MINIMAL-A si imashe TECHNO MINIMA ot koito ot chasti izliza schranz :) peace na obrazovanite macki :grin:

loyal_88
06-28-2008, 21:33
ахахахаха зле сте. нали имам познатид ето ходят пор азни такива партита - масово почти сички са друсани.
А я ти друсай кум година и спри да видим . не се ли пристрастяваш .
иначе от електронанта музиа м слушам EBM, Dark Wave, Industrial. Естествено че всички друсат - то друсането си върви с партито като чадел с бира :D А дали ще спреш да друсаш или не зависи само от това дали искаш да спреш или не искаш. Останалото са глупости.
ПП. Само не разбрах къде го намеси тоя "пор" в целия филм...

barbie_94
06-29-2008, 08:36
Хард Техно,Tech House

barbie_94
06-29-2008, 08:37
Гледайте сега, проблема не е в музиката :) Проблема е там , че напоследък това е модата и има адски много позиори.. и целият град е пълен с еднакво облечени хора с еднакви прически :) , 90 % от които са гадни позиори... същото като имоуто..
А да .. и не ми казвайте , че ако отидете на 8-10 часово Хаус парти.. ще издържите без да друсате... просто не мога да го повярвам... Кво ще рече "без да друсате" ?

fcukz
06-29-2008, 08:54
Гледайте сега, проблема не е в музиката :) Проблема е там , че напоследък това е модата и има адски много позиори.. и целият град е пълен с еднакво облечени хора с еднакви прически :) , 90 % от които са гадни позиори... същото като имоуто..
А да .. и не ми казвайте , че ако отидете на 8-10 часово Хаус парти.. ще издържите без да друсате... просто не мога да го повярвам... Кво ще рече "без да друсате" ?
Без да смъркаш.. House Music Is My Life !

TeDyxaZ
06-29-2008, 15:58
Не е вярно, че тези които слушат хаус са наркомани :) Аз даже и непуша! Иначе предпочитам Progressive i Tribal ! 8) :grin:

b0Nb0n
06-29-2008, 17:07
az pove4eto hora koito slu6at house deto poznavam ne drusat

swee7_love_
07-13-2008, 13:04
Au mi to e taka 4e taka nare4enite fashion4eta si mislqt 4e sa HOUSERI (takava duma nqma 6te me izvinqvate) i sq katy sa se oblqkli po modata i slu6at house 6toto e moderno i ve4e koi sam az
pfy mama mu stara na kade varvi sveta.. :D
A i ima metali koito sa narkomani i raperi sa6to... tai 4e mersi na tiq koito me podkrepiha 4e horata koito slu6at house NE SA narkomani i fashioni (makar 4e ima takiva i to dosta)
;]

swee7_love_
07-13-2008, 13:07
Глупости, аз даже цигари не пуша 8)


не само ти :D :grin: а аз все си мислех че непушачите сме се свършили ...по темата d&b и chillout...


az sa6to predpo4itam d&b ni6to 4e pitam za house maniacite xD i malko house slu6am est... a predi slu6ah pove4e no ve4e sam se orientirala kam d&b

IDEPENDENT
07-13-2008, 13:39
абеее повечето са си наркомани :oops: хххах
ама то самата музика ми деиства понякога като наркотик :shock: :razz: :smt007

love_to_love_u
08-04-2008, 12:34
да живее минимал-а и пргресив хауса :grin:

love_to_love_u
08-04-2008, 12:34
да живее минимал-а и пргресив хауса :grin:

windstopper
08-04-2008, 12:53
абе кфо слагате днб хауса техното и електрото под един знаменател ве ? едни викат че сичко са хаусе стилове други електро ?!!!? е тфа не е верно всеки един от тези видове музика си имат специфичен стил! как може да говори автора на темата такива глупости ??!?!

InnchetO
08-04-2008, 20:46
начетох се на доста глупости в тая тема ..

аз пък да ви кажа , че слушам хаус от .. към 8 години някъде .. още от когато като кажеш на някой "хаус музика" и те пита "квоо ?" .. тогава бях малка и едва ли съм се замисляла какво слушам (брат ми се беше зарибил и по цял ден в нас дънеше бас ) .. и така определено самата музика е "пристрастяваща" така да се изразя .. ии мога да кажа , че около 50-60% от хаусърите друсат .. но това няма общо с музиката - това че слушаш хаус не значи , че обезателно трябва да друсаш .. *изумително глупав довод .. а и изобщо не броя тези малки гадни позиращи фешънчета който са големите хаус манияци ама само да се приберат у тях и пускат гюбека .. аиде моля да разделяме тези който знаят какво е хаус от тези който се пишат "хаус ловер-и" .. бас ловя , че половината "манияци" по темата дори не могат да ми кажат къде е възникнал хауса .. :-x и квоо .. викате , че след като тоя и оня го слуша аиидеее и аз го слушам вие не знаете ли ? .. :-x ии да видяхте оная групичка батковци дето смъркаха на хаус парчета и се разбиваха и "аиде що да не пробваме" .. изобщо тези малки "разбирачи" могат да си заврът слушането на "хаус" по Планета ТВ отзад .. тях не ги броим в броя на хаусърите ..

ии ся дори не искам да си напиша колко много ми допада стила на скайпа понеже "оО виж кой се присъедини в семейство ФешЪниИИе" .. яя fuck off :-x




По темата : progressive , chillout и hard ;]

I don't need wings t0 fly , but I need h0use music t0 try .. !

peace ;]

DeathRogue
08-04-2008, 21:26
За мен чалгата и хауса са сходна музика ... :D
A за мен Линкин парк са чалгари. Питай някой истнски метъл фен ще ти каже същото

Wessyde maafacka :smt097