PDA

View Full Version : филми и усещания?



bebit
05-07-2008, 09:03
Skypi teenove spodelete koi film vi e motiviral da se razvivate i vi kara da si kajete 4e vs e vazmojno i imate sila da se spravite s vs koeto reshite. z amen e Homeless to Harvard!Ako nqkoi ne go e gledal neka otdeli vreme

7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

DjBaloon
05-07-2008, 12:27
Чак нещо да ме мотивира... хм не се сещам,аз съм си биволче,доста съм мотивирано 8-)
Иначе въздействали ми филми: Requiem For Dream

falloutgirl92
05-07-2008, 20:03
Men nai-mnogo me motivira filma s Jennifer Lopez Dostatu4no.

mycka
05-08-2008, 19:30
Ам, не помня името на филма, ама беше с две момичета (сестри) баща им беше нещо като лекар-акушер и там по-голямата сестра каза на по-малката, че никой не може да я накара да прави това, което не иска и че човек трябва да е такъв, какъвто е (или нещо такова). Това честно казано ме промени ( е поне аз така си мисля, и го свързвам с филм,ама то може и да не е това причината) :)

Omen
05-08-2008, 19:36
kosa :lol: :lol: :lol:

woshata
05-08-2008, 20:40
хъ...восъчната къща ме мотивира да не спя 2 нощи :razz:

anchity
05-09-2008, 09:03
Ам, не помня името на филма, ама беше с две момичета (сестри) баща им беше нещо като лекар-акушер и там по-голямата сестра каза на по-малката, че никой не може да я накара да прави това, което не иска и че човек трябва да е такъв, какъвто е (или нещо такова). Това честно казано ме промени ( е поне аз така си мисля, и го свързвам с филм,ама то може и да не е това причината) :)
Тва да не е "10 things I hate about you" :?:
По темата...не мисля че има филм,който ме е мотивирал по някъв начин :?

Deni4ka_
05-11-2008, 11:29
Ам, не помня името на филма, ама беше с две момичета (сестри) баща им беше нещо като лекар-акушер и там по-голямата сестра каза на по-малката, че никой не може да я накара да прави това, което не иска и че човек трябва да е такъв, какъвто е (или нещо такова). Това честно казано ме промени ( е поне аз така си мисля, и го свързвам с филм,ама то може и да не е това причината) :)
Тва да не е "10 things I hate about you" :?:
По темата...не мисля че има филм,който ме е мотивирал по някъв начин :?
И аз мисля че говориш за "10 неща, които мразя в теб".
Филмът е един от любимите ми, но не мисля че ме е мотивирал по някакав начин.

SiNiStEr
05-11-2008, 11:50
Ми Pearl Harbor и A Walk to Remember