PDA

View Full Version : Най-Хубавият ден



lsd43
06-20-2008, 19:20
Представете си ,че в един ден се сбъднат всичките ви мечти...ще има ли смисъл да се живее след това ,ако в този ден се е изпълнило всичко ,което желаете.

Christ
06-20-2008, 19:33
Зависи от мечтите. :P

lsd43
06-20-2008, 19:35
Зависи от мечтите. :P

Имам предвид каквито и мечти да са ,ако дори да искаш и в рая да отидеш,в този ден ти се изпълняват всички желания,ще има ли после смисъл да живееш при положени че си опитал всичко ,което искаш от живота?

sexy_for_you
06-20-2008, 22:22
Да,има смисъл.Така ще сме напълно удовлетворени и ще живеем пълноценно.От една страна,няма да има за какво да се борим,но ще бъдем щастливи,а когато сме щастливи,какво значение има всичко останало?

Blab
06-20-2008, 22:28
Ти познаваш ли човек, който да е напълно удовлетворен.
Ако днес се сбъднат мечтите ми, утре ще имам още толкова в процес на изчакване. Хората все искат...

Jeuelle
06-21-2008, 09:53
Аз съм алчна...
:-|

NaughtyWhisper
06-21-2008, 10:35
Да,има смисъл.Така ще сме напълно удовлетворени и ще живеем пълноценно.От една страна,няма да има за какво да се борим,но ще бъдем щастливи,а когато сме щастливи,какво значение има всичко останало?

За да живее пълноценно човек, не е нужно да е напълно удовлетворен.
Удовлетворени са и наркоманите когато си вземат дозата, но това прави ли животът им пълноценен?!
Всеки човек си има мечти..и борбата за постигане на тези мечти прави животът толкова хубав.

Saymon90
06-21-2008, 15:22
Такъв ден не може да има. Поне за мен. Винаги ще се намери какво още да искам ...

HaRMoNy
06-21-2008, 18:31
Да,има смисъл.Така ще сме напълно удовлетворени и ще живеем пълноценно.От една страна,няма да има за какво да се борим,но ще бъдем щастливи,а когато сме щастливи,какво значение има всичко останало?

За да живее пълноценно човек, не е нужно да е напълно удовлетворен.
Удовлетворени са и наркоманите когато си вземат дозата, но това прави ли животът им пълноценен?!
Всеки човек си има мечти..и борбата за постигане на тези мечти прави животът толкова хубав.


Какво значи животът ти да е пълноценен ? :)
Не мисля, че самата борба прави живота по-хубав, а по скоро постигнатата мечта след цялата борба.
За мечтите - ще има ! Човек да се наслади на това, за което е мечтал :)
А какво пречи след това да си помечтаем за нещо друго :]

NaughtyWhisper
06-21-2008, 18:37
По-приятно и удовлетворяващо е да постигнеш нещо сам. Ако ти бъде дадено всичко наготово, за какво живееш?

SeXyL[!]Nk@
06-21-2008, 18:43
Еми бих си поставила нови цели... :) Аз обичам предизвикателствата.... :grin: :P

Sashakiss
06-21-2008, 20:09
Моята единствена и най-съкровена мечта - да притежавам копие на AK-47 бъргарско качество ке ке...

ThunderGoddess
06-23-2008, 08:07
Даа, ще има, да им се насладя, естествено, хаха ... а бера плодовете от успехите си един вид.

Big_JoJo
06-23-2008, 08:11
Ако това се случи и всичките ми мечти се сбъднат бих останал само да им се насладя до края,който най-вероятно ще ме доведе до смърта...Не бих съжалявал за това !!!

macy_day_parade
07-10-2008, 08:24
Представете си ,че в един ден се сбъднат всичките ви мечти...ще има ли смисъл да се живее след това ,ако в този ден се е изпълнило всичко ,което желаете.

Разбира се-вече ще имаш силата и увереността да преобърнеш света :-D Нали точно от това се нуждаем?

258
07-11-2008, 22:07
Ами ако на няой единствената му мечта е да бъде с човека,когото обича?Когато тази мечта се сбъдне,ще му се живее повече от всякога :)

Seducti0n
07-12-2008, 00:26
Аз съм ненаситна, дори и да се осъществят до една мечтите ми, после ще искам пак и пак и пак :oops:

SeXyL[!]Nk@
07-12-2008, 06:54
И аз имам няколкто мечти,които на всяка цена трябва да ги осъществя :!: :!:

krisiiiiito
07-13-2008, 16:23
ами всъщност защо няма да има смисъл да се живее .. пък и хората сме така ненаситни , че все ще искаме повече и повече и повече и повече и пове.... :lol:

akinom
07-15-2008, 15:09
ами всъщност защо няма да има смисъл да се живее .. пък и хората сме така ненаситни , че все ще искаме повече и повече и повече и повече и пове.... :lol:

и повече... :D

ThePowerOfLove
07-15-2008, 15:40
точно,че ще имаме нови мечти за постигане ;)

Dreammy
07-15-2008, 22:31
estestveno che ima smisul.vinagi ima smisul. :)

GLeZoRanA
07-16-2008, 09:22
Това по смъртно не може да се случи да ми се изпълнят всичките мечти един ден...Винаги ще има и още , и още , и ощееееее :grin:

Deadlock
08-03-2008, 15:07
Имам една мечта и ако се сбъдне, ще бъда най-щастливият човек на света. А човечеството няма и да усети. ((:

acleverboy
08-03-2008, 19:50
Еми ДА има смисъл.Ако в един ден ми се изпълнят всички мечти на следващия ще имам нови и нови,а ако и те се изпълнят ще се появят още по-нови и т н т

little_elf
08-04-2008, 22:38
Представете си ,че в един ден се сбъднат всичките ви мечти...ще има ли смисъл да се живее след това ,ако в този ден се е изпълнило всичко ,което желаете.
Да.След като се осъществят ще си поставя нови по-амбициозни цели за постигане :oops: :D .

Valkyrie
08-05-2008, 12:03
Откога хората знаят какво искат? Гарантирам, че ако се изпълнят всичките мечти на един човек за един ден, той по обяд някъде ще се застреля, щото няма да знае кво друго да направи, че да се отърве.

CocainCocktail
08-08-2008, 20:50
Според мен няма да има смисъл.Да се сбъднат всичките ти мечти под това трябва да разбирате всичко,абсолютно всичко което искате да го имате,вече да няма какво да искате...
Така според мен така живота няма да има смисъл,защото няма към какво да се стремиш,един вид всеки ден ще стане едно и също и така...

kalokairi
08-09-2008, 16:47
ако няма за какво да мечтаеш няма за какво да живееш

crazygirl13
10-01-2008, 09:19
Зависи от мечтите. :P

Kman
10-01-2008, 10:33
Няма по голямо щастие от това да си збъднеш мечтите,е все пак не става въпрос за кощунства.Питайте хораъа дето са спечелили от латарии и разни подобни дали живота им е изгубил смисъл след като са си реалиризали мчетите....то човек колкото и мети да збъдва винаги си поставя пред себе си още мечти за збъднване.Просто така е устроен човека,а и имаше една много хубава поговорка,че Човек остарява когато спира да мечтае,или нещо подобно.Не си спомням точни цитат.Но без значение колко от мечтите си збъднеш след това пак ще имаш още и още и още....

it_ends_tonight_
10-02-2008, 16:05
Ако ми се сбъднат сегашните мчети със сигурност ще си помечтая още и ще имам нови. ще изчакам и те да се сбъднат и така ще стане един кръговрат и ше си остана вечно жива. А и винаги има смисъл да живееш ;]

sexy_baby_originale
10-02-2008, 19:03
Ако ми се сбъднат всичките мечти в един ден ще се чувствам супер щастлива и задоволена от живота!
Питаш, дали ще има смисъл да живея след това ли? Ама че въпрос! Разбира се ,че ще има смисъл да живея...ще има за кого да живея... :)

cMon
10-03-2008, 17:51
мечтите се сбъдват......но след известен период от време и зависи дали след всичко това ние все още ще ги желаеме или пак ще останем недоволни молейки се за още..... аз не обичам да изживявам нещо напълно за един ден......дори чашата с вода не изпивам докрай , незадоволявам докрай жаждата си , защото при един такъв пълноценен ден ще се загуби смисълът да се съществува...ще се загуби смисълът на "жаждата".........

LINKNOT
10-04-2008, 01:40
Естествено,че има смисъл. Нали трябва да се порадваме на мечтите,които сме сбъднали. 8-)

Da_Be_Da
10-04-2008, 22:40
Еми когато мечтите се изпълнят съм почти сигурна че автоматично и непринудено изникват нови, още по- големи и невъзможни...и така до някакъв предел на възможности и времв

Abbie_Broken
10-05-2008, 18:53
ооо такъф ден за мене няма да има никога шото се ще измисля още нещо което да искам.

Nam3less3
10-06-2008, 15:54
Най-хубавият ден е този за напускане на земята.

Kman
10-06-2008, 18:08
Ехааа за първи път да видя човек който да гледа на смъртта като на нещо хубаво....

Nam3less3
10-06-2008, 18:33
Ехааа за първи път да видя човек който да гледа на смъртта като на нещо хубаво....Имам впредвид деня, в който "ще си си свършил работата на земята". Тогава душата ти ще напусне веднъж завинаги тая планета :D

DevilWish
10-10-2008, 15:22
Мисля ,че не .Винаги трябва да имаш цел в живота ,за която да се бориш неотлъчно ;)

Metal_kids
10-10-2008, 15:34
Ами дам определено ще искам да продължа да живея 8) Все пак мечтите ми са такива,че збъднат ли се ще ги изживявам до края на живота си,пък знае ли се може и някоя друга нова да се яви :-o :D

mistake
10-10-2008, 21:13
Живота е един и трябва да се изживее до край. Естетвено ,че има смисъл. След всяка постигната цел идва нова и нова. Както всеки край , ражда ново начало.

IdiOtKa
10-13-2008, 22:29
всеки иска да осъществи мечтите си , надявай ки се да бъде ощастливен до някаква степен. Мечтите според мен са едно от нещата, които ни карат да продължаваме да живеем и да се борим, те са нашата цел .. надяваме се и се борим да осъществим нашите мечти ... какво ще стане ако един ден всичко за което мечтаем се осъществи ...
=> няма да има цел да живеем , щото без цел нищо не става => че дори и да осъществим мечтите си винаги ще има нещо друго, което да искаме , не защото сме алчни и т.н. , а защото това ни е необходимо ...

мас простотия ..

Briseis
10-14-2008, 13:47
Ако преживея такъв ден, то на другия аз неминуемо ще умра.
Ще умра спокойна и щастлива, че съм видяла и усетила, и сбъднала всички свои мечти.
Защото мечтите не са безконечни, както и живота.

In_And_Out_of_Love
10-14-2008, 15:56
Ако това стане или ще умра от вълнение, или ще живея възможно най-дълго, за да се радвам на мечтите си.. :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-14-2008, 16:18
Ако настъпи този ден, тогава ще се чувствам страхотно :smt060 И разбира се... ще изникнат нови мечти.. :D Които ще се стремя да постигна :---)

CherryKisS
10-22-2008, 16:39
Ако настъпи този ден, тогава ще се чувствам страхотно :smt060 И разбира се... ще изникнат нови мечти.. :D Които ще се стремя да постигна :---)

Sunny_stz
10-22-2008, 17:52
Мисля че не е невъзможно всичките ти мечти да се сбъднат в един ден...зависи много от мечтата де..
Но ако е нещо ,с което си се трудил с години и един ден то се сбъдне,тогава усещаш истинското удовлетворение от това ,което си правил и най-вече постигнал!!В този живот нищо не идва на готово!Човек непрекъснато търси и желае нещо повече!Поне аз съм така...когато правя нещо знам че винаги може още и още....Не напразно някой е казал Life isn't long enough for love and art!

hrisis
11-01-2008, 10:50
Животът няма смисъл, ако нямаш цел (мечта), която да преследваш..

mimilia
11-03-2008, 17:16
аз мисля, че, за да е човек наистина щастлив, трабва да е удовлетворен от начина на живот, който води. Ако например на човек му липсва нещо, не е доволен докато не го намери, но като го намери пак се устремява към търсене на нещо друго. Не мисля, че мобем да сме 100 процента щастливи

ANTIHUMAN
11-06-2008, 12:39
Невъзможно е всичките ми мечти да се сбъднат за един ден!

amorfati
08-11-2009, 17:30
Хах,ако в един ден се изпълнят всичките ми мечти,не съм сигурна,че ще бъда щастлива,много пъти не знаем какво си пожелаваме,колкото и красиво да изглежда.Но дори и да съм,винаги ще има още и още какво да се опознае.Така,че няма да умирам а ще продължава напред.

GD95
08-12-2009, 20:30
Никой не казва че е възможно! Човекът просто казва да си представите. Е,аз ще съм толкова щастлива,че определено ще ми се живее.Ще изживявам мечтите си и ще се радвам много :smt034 :smt035 :smt050 Пък и моите мечти никога не свършват :D Постоянно стават все повече и повече 8-) Така че,ще има смисъл да продължа живота си,защото ще се появи друга мечта,която да преследвам.

Sladurchoo
09-04-2009, 18:13
препочитам сама да постигна мечтите си .. а не да се случат просто ей така в един ден ..
дори и това, което искам да е "невъзможно" НЯМА ДА СПРА ! .. да ще направя мечтите си реалност ..
и когато виждам, че постигам целите си .. тогава разбирам какво е живота ..


по темата : да ще има смисъл да продължа, за да се насладя докрай !

:) :grin: :)

Ecstasy
09-08-2009, 15:05
Представете си ,че в един ден се сбъднат всичките ви мечти...ще има ли смисъл да се живее след това ,ако в този ден се е изпълнило всичко ,което желаете.

Да,ще има смисъл.Когато една цел се осъществи се появява друга цел.

ZipFail
09-08-2009, 17:08
Мечта и цел не са еднозначни думи ^^ :)

lenito_sf
09-10-2009, 16:10
Винаги имам нови и нови мечти :) .. това устройва ли те като отговор :)