PDA

View Full Version : Продавам книги и списания от поредица WITCH



FuckiNg DreAm ' Dess <
07-11-2008, 14:45
Броеве на Witch:
От 25 до 42 - 2.00 лв.
56 - 3.00 лв.

+ Специални издания:
1."Елион"
2."Игри с Witch"

2.00 лв. на брой

3."Планетата на момчетата"
4."Тайни и мечти"
5."Лято и музика"

3.00 лв. на брой

+ Поредица "Вълшебни идеи" :

1.Как да се забавляваш в свободното време?
2.Как се прави щур купон?
3.Как да овладееш влюбването?
4.Как да имаш много приятели?
5.Как да се разбираш с родителите?

2.00 лв. на брой

+ Романи Witch:

1."Кралицата на нощта"
2."Златният извор"
3."Вихрите на Буританя"
4."Абаносовата пирамида"
5."Свят от мъгла"

3.50 лв. на брой

+ Поредицата "Сладки тайни" :

"Суперприключенията на УИЧ - Уил разказва" - 4.00 лв.



Много запалена бях.... 8-)

! ВСИЧКИ СПИСАНИЯ И КНИГИ СА ДОБРЕ ЗАПАЗЕНИ !

За връзка:

Skype - desi_decheva
E-mail - evanescence.tik_tak@abv.bg

xaxa
07-11-2008, 17:26
i kvi sa spisaniqta 4e ne6to ne z1grqx?

x.Ox.O`GoSsIp_gIrL
07-12-2008, 12:00
И аз ги продавам :D Смятам че съм голяма за тях и съжелявам че съм си давала парите за глупости,ама какво да се прави ...детски ъкъл

Не смятам,че някой ще прояви интерес :lol:

preichetoy
07-12-2008, 13:02
И аз ги продавам :D Смятам че съм голяма за тях и съжелявам че съм си давала парите за глупости,ама какво да се прави ...детски ъкъл

Не смятам,че някой ще прояви интерес :lol: С очите си видях една потребителка с аватар с лика на Уил :D :D Има ги всякакви ;) А пък ние явно сме ги чели пред, те а започнали скоро и може да искат старите бреоеве, аз поне бяха така ... исках всичките, всякакви глупсоти раници ,чанти, кошчета за боклук :D :D

x.Ox.O`GoSsIp_gIrL
07-12-2008, 13:04
:D

FuckiNg DreAm ' Dess <
07-12-2008, 13:40
И аз ги продавам :D Смятам че съм голяма за тях и съжелявам че съм си давала парите за глупости,ама какво да се прави ...детски ъкъл

Не смятам,че някой ще прояви интерес :lol: С очите си видях една потребителка с аватар с лика на Уил :D :D Има ги всякакви ;) А пък ние явно сме ги чели пред, те а започнали скоро и може да искат старите бреоеве, аз поне бяха така ... исках всичките, всякакви глупсоти раници ,чанти, кошчета за боклук :D :D

И аз бях много запалена и исках всичките им неща...но сега се чудя за к'во само съм си хабила парите... 8-)

MarityYyY
07-19-2008, 21:21
I az bqh lud fen ama sq sedat zabutani v edin 6kaf :D :D :D jal mi e da gi hvyrla ili prodam :D :D :D :D :D :D

preichetoy
07-20-2008, 00:42
И аз ги продавам :D Смятам че съм голяма за тях и съжелявам че съм си давала парите за глупости,ама какво да се прави ...детски ъкъл

Не смятам,че някой ще прояви интерес :lol: С очите си видях една потребителка с аватар с лика на Уил :D :D Има ги всякакви ;) А пък ние явно сме ги чели пред, те а започнали скоро и може да искат старите бреоеве, аз поне бяха така ... исках всичките, всякакви глупсоти раници ,чанти, кошчета за боклук :D :D

И аз бях много запалена и исках всичките им неща...но сега се чудя за к'во само съм си хабила парите... 8-)Мале тия хора колко ли пари правят от такива заблудени овци...

mimsssssss
06-20-2009, 17:18
аз проявявам интерес ако става искам всички книги за 15лв,мисля че е изгодно все пак няма да ги правиш нищо пак е няква ползва тва.пиши ми на лично

idiotismm
06-25-2009, 16:39
и аз преди бях луда фенка, имах от първи до 30-40 брой някъде не помня вече, ама един ден реших че ми пълнят стаята и ги дадох на една жена на Славейков за 8 лв хаха

cvetan789
09-07-2016, 15:04
Здравейте някой продава ли още списания Уич от вас , защото бих искал да си купя.