PDA

View Full Version : ВаKaHцИя



zelenooko_kote
07-20-2008, 10:08
Разкажете за най-хубавата си ваканция,къде сте били с кого,как сте изкарали и т.н. :)

Спирит =]
07-20-2008, 10:21
Миналата година ходих в Испания.Беше невероятно.Първоначална бях в Мадрид за 5-6дни,после бях на морето -Торевиеха(кажи-речи близичко до Валенсия).Там се задържах две седмици.Всичко беше ок.Хората са мн дружелюбни.Ядох кви ли не морски деликатеси,които хич не ми харесаха.Последните няколко дни на морето имаше огромни вълни и рибите идваха близо до брега.Една дори ми се качи на гърба.Беше ужасно оттогава вече не влизах вътре :D .Вечер се разхождах из града,мн е красив.След приключението на морето се върнах в Мадрид,пак за 5-6дни.Все пак успях да разгледам повечето неща.В парковете беше пълно с палми, мн ми хр.Има още доста малки подробности,но ще ви ги спестя...Е тово ми беше най-доброто лято. :) За съжаления това лято няма да е толко весело :(

schmetterling
07-20-2008, 10:29
По принцип всички екскурзии до Франция, Италия, Испания и най - вече Израел ( била съм около 3-4 пъти).Но най - хубавите бяха последвните две.Септември миналата година бяхме в Израел и до Йордания.На брега Елат се гмуркахме при рифовете..най - красивото нещо, което съм виждала. Рибите във всякакви цветове, дълбочина 30 метра, пустош само с красиви корали, рифове...нямам думи.
Тази година април за Великден и бяхме за огъня.Направо беше велико (като изключим факта, че едвам не се умря от жега, задушаване, малка стаичка без въздух и вода....).

balbuk
07-20-2008, 10:33
По принцип всички екскурзии до Франция, Италия, Испания и най - вече Израел ( била съм около 3-4 пъти).Но най - хубавите бяха последвните две.Септември миналата година бяхме в Израел и до Йордания.На брега Елат се гмуркахме при рифовете..най - красивото нещо, което съм виждала. Рибите във всякакви цветове, дълбочина 30 метра, пустош само с красиви корали, рифове...нямам думи.
Тази година април за Великден и бяхме за огъня.Направо беше велико (като изключим факта, че едвам не се умря от жега, задушаване, малка стаичка без въздух и вода....). оооо завиждам ти :cry: :cry: обожавам да пътувам

nefchi_bs
07-21-2008, 07:45
Ми на мен най-хубаво ми беше ко1 месец в Гърция без наще :P беше мега якото мноо ми хареса и засега никоя друга ваканция неможе да измести тази от 1вото :) :lol: :lol:

Madness
07-21-2008, 07:54
като бях малка и ме водеха на село,а аз бях адски щастлива щото мама няа да ми се кара,баба ще ми прави мекички и пържени филиики,ще спя до късно,ще поливам цветя и ше ям дудиииииииииииии :grin:

balbuk
07-21-2008, 09:52
като бях малка и ме водеха на село,а аз бях адски щастлива щото мама няа да ми се кара,баба ще ми прави мекички и пържени филиики,ще спя до късно,ще поливам цветя и ше ям дудиииииииииииии :grin:
хахахахахах :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

ThunderGoddess
07-21-2008, 10:13
като бях малка и ме водеха на село,а аз бях адски щастлива щото мама няа да ми се кара,баба ще ми прави мекички и пържени филиики,ще спя до късно,ще поливам цветя и ше ям дудиииииииииииии :grin:
хахахахахах :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

Че ко бе? На село е яко. Иначе най-яката ми ваканция беше миналата година в Бургас. Вярно бях там за една седмица, но без нашите, на гости у една френдка и си прекарахме супер яко с компанията й. По-миналата година ходих и в Гърция, обаче туристическата агеция беше толкова пръднала (уж някаква водеща и много добре), че липсваше всякаква организация и ние бяхме единствените българи, заебани в някакъв друг хотел. Забележитеностите ги обиколихме на тагадък и много се изнервих тогава.

balbuk
07-21-2008, 10:18
като бях малка и ме водеха на село,а аз бях адски щастлива щото мама няа да ми се кара,баба ще ми прави мекички и пържени филиики,ще спя до късно,ще поливам цветя и ше ям дудиииииииииииии :grin:
хахахахахах :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

Че ко бе? На село е яко. ... не съм го отрекъл просто ме изкефи как го каза :lol:

ThunderGoddess
07-21-2008, 10:19
Съвсем чисто и откровено, да, яко е :) :) :)

didi_baby
07-21-2008, 13:14
Всяка ваканция ми е хубава,прекарвам я с различни хора :)

пЛюш!нкаАа~
07-22-2008, 11:06
Значи,първо баща ми е тираджия и понеже пътува извън БГ,го пратиха на път за Германия - Хамбург.Беше естествено лятно време,и аз естествено много исках да отида,майка ми също.Следователно си събрахме багажа и след няколко часа вече бяхме тръгнали.Минахме през много страни,Румъния, Унгария Словакия, Чехия и Германия.Във всяка една страна ми хареса освен в Румъния..там бтв циганите имат много интересни къщи 8-) Направени като"Дворци" уж за да се харесат,но по-скоро бяха някак смешни..Както и да е.
В другите страни като изключим Румъния няма и една хартийка на земята,толкова е чисто,много - много е хубаво.В Чехия един ден решихме да отидем на пазар да поразгледаме какво е, що е..и беше пълно със Китайци,които продаваха почти само дискове "за възрастни" и то само със брутални картинки отпред 8-).В Германия като пристигнахме,беше Събота - и имаше хора на възраст,които караха ролери 8-) ,абсолютно всички семейства отиваха - кой на пикник със семейството или с приятели,кой на почивка..абе въобще всичко беше много спокойно,много усмихнати хора..Една вечер пък ходихме до един магазин,следователно до въпросния магазин имаше нещо като "клуб" и там беше тъпкано със Рокери,със някви дълги буйни коси, с много пръстени 8-) ,със готини мотори..нямат нищо общо със тези тук в България =)..А и сега най-вероятно Към Август ще ходя в Англия - Лондон с родителите ми :grin: ..еми това е от мен,ако се сетя още нещо ще напиша.

BulgariaZaBulgarite
07-27-2008, 10:54
Значи,първо баща ми е тираджия и понеже пътува извън БГ,го пратиха на път за Германия - Хамбург.Беше естествено лятно време,и аз естествено много исках да отида,майка ми също.Следователно си събрахме багажа и след няколко часа вече бяхме тръгнали.Минахме през много страни,Румъния, Унгария Словакия, Чехия и Германия.Във всяка една страна ми хареса освен в Румъния..там бтв циганите имат много интересни къщи 8-) Направени като"Дворци" уж за да се харесат,но по-скоро бяха някак смешни..Както и да е.
В другите страни като изключим Румъния няма и една хартийка на земята,толкова е чисто,много - много е хубаво.В Чехия един ден решихме да отидем на пазар да поразгледаме какво е, що е..и беше пълно със Китайци,които продаваха почти само дискове "за възрастни" и то само със брутални картинки отпред 8-).В Германия като пристигнахме,беше Събота - и имаше хора на възраст,които караха ролери 8-) ,абсолютно всички семейства отиваха - кой на пикник със семейството или с приятели,кой на почивка..абе въобще всичко беше много спокойно,много усмихнати хора..Една вечер пък ходихме до един магазин,следователно до въпросния магазин имаше нещо като "клуб" и там беше тъпкано със Рокери,със някви дълги буйни коси, с много пръстени 8-) ,със готини мотори..нямат нищо общо със тези тук в България =)..А и сега най-вероятно Към Август ще ходя в Англия - Лондон с родителите ми :grin: ..еми това е от мен,ако се сетя още нещо ще напиша.

Голям + е да имаш баща тираджия. ;)

desityyy
07-28-2008, 10:59
най-готината ми ваканция беше когато свърших 5 клас обиколих целия балкански полуостров и италия беше супер готино и бяхме купили една супер готина кола но за жалост се развали кагато се прибрахме и я продадохме беше супер готино най- моного ми хареса във венеция и хърватия беше страхотно но и тази ваканция ще ходя в гърция и се надявам да бъде също толкова страхотно :grin: :grin: :grin:

creet
07-29-2008, 11:57
minalata godina na selo (v krapec) cqlata kompaniq kopon4eta na plaja ( na 20 metra ot nas) do 2, 3 4asa sedim. mn qko uredbi piene mn qko

geritu
07-29-2008, 12:50
2006 бях наа селоо цялоо лято и с иизкарах просто перфе

_moonlighT_
07-29-2008, 13:09
Всяка ваканцийка тряа се изкарва на МАХ...независимо с кого и къде можеш да си направиш веселото :) Само дето тъкмо когато си решил да го сториш...и тя свършила... :? :(

miss_asi
07-29-2008, 13:17
След 2 дни заменавам за Свети Влас с родителите ми.Есента ще ходим до Турция за 3-4 дни.Иначе до сега ваканцията си я изкарвам страхотно!Излизам с приятели спя до късно почти по цял ден съм си самичка в нас.Най-добре обаче си чувствам когато съм в Младост 1А защото вечер(към 19-20 часа) излизам с приятели и се шматкам както кава тате.Сега обаче с нетърпение очаквам да заминем за Свети Влас(но първо ще останем няколко дни на Златни Пясъци)! :grin: