PDA

View Full Version : Входящ номер???



BeBsItO
07-20-2008, 17:32
Става на съпрос за 1000 стипендии . В формуляра пише ,че се попълва от фондацията,но в сайта....пише ,че се се попълва от кандидата.За тази цел разбира се трябва да се регистрираш в сайта. Хубаво...с 300 зора се регистрирах,тъй като ми дава грешка ....там ,че трябва да е на кирлица.Аз го пиша на кирлица,то пак дава грешка.Както и да е....регистрирах се някък си........ама как мога да разбера входящият си номер?????


Пп Говорих с миналогодишни стипендианти които казаха ,че този номер се попълва от фондацията......
ох нз вече! Ще съм ви много благодарна ако ми отговорите коректно в рамките на 24 часа :(

BeBsItO
07-20-2008, 17:59
МОЛЯ МОЛЯ МОЛЯ МОЛЯ НИКОЙ ЛИ НЕЗНАЕЕ :(

BeBsItO
07-20-2008, 19:06
Eгати никой ли няма да кандидатства дееееееееееее

TinkyWinky
07-20-2008, 19:19
входящият номер се попълва от фондацията, ти няма как да го знаеш ;)

ПП: в едни напечатани готово формуляри даже беше объркано, че те трябва да пишат личните ти данни, смятай... :D

BeBsItO
07-20-2008, 20:02
входящият номер се попълва от фондацията, ти няма как да го знаеш ;)

ПП: в едни напечатани готово формуляри даже беше объркано, че те трябва да пишат личните ти данни, смятай... :D Toчно за това говоря....но защо тогава в сайта пише ,че при регистрация..... разбираш входящия номер...а аз никаде не го виждам а се регнах???

preichetoy
07-20-2008, 20:51
Последния срок утре ли е?

BeBsItO
07-20-2008, 20:53
Последния срок утре ли е? не, на 31 ви....но утре ще пращам

preichetoy
07-20-2008, 20:57
Последния срок утре ли е? не, на 31 ви....но утре ще пращам Ок, мерси :)

BeBsItO
07-20-2008, 21:09
Последния срок утре ли е? не, на 31 ви....но утре ще пращам Ок, мерси :) np np ;)

butty
07-21-2008, 13:53
предполагам че трябва да се попълни от фондацията, защото ти няма как да знаеш кой номер подред си ;)

preichetoy
07-22-2008, 19:14
с 300 зора се регистрирах,тъй като ми дава грешка ....там ,че трябва да е на кирлица.Аз го пиша на кирлица,то пак дава грешка.Както и да е....регистрирах се някък си........ама как мога да разбера входящият си номер?????




И на мен ми дава грешка и не мога да се регистрирам, но пък някъде в сайта прочетох, че където пише ''Популва се от фондация ''Комуинитас'' '' трябвало да се попълни от кандидата. А пък можеш да си разбереш номера само ако се регистрираш, аз обаче не успявам и не успявам!

BeBsItO
07-24-2008, 10:55
с 300 зора се регистрирах,тъй като ми дава грешка ....там ,че трябва да е на кирлица.Аз го пиша на кирлица,то пак дава грешка.Както и да е....регистрирах се някък си........ама как мога да разбера входящият си номер?????




И на мен ми дава грешка и не мога да се регистрирам, но пък някъде в сайта прочетох, че където пише ''Популва се от фондация ''Комуинитас'' '' трябвало да се попълни от кандидата. А пък можеш да си разбереш номера само ако се регистрираш, аз обаче не успявам и не успявам! ох и на мен ми даваше грешка,и с 300 зора се регнах, и въпреки това никаде не пише кой ми е входящият номер.Днес си пускам документите...квото стане..стане...

Xelliex*
07-24-2008, 11:01
Аз мисля че те ти го попълват ама не съм сиг . Защо не прочетеш инфото ( ако има ) То наи добре ще ти помогне.

BeBsItO
07-24-2008, 11:04
Аз мисля че те ти го попълват ама не съм сиг . Защо не прочетеш инфото ( ако има ) То наи добре ще ти помогне. ох,мила то де да беше така....ама информацията е мн объркана....насякъде различно казват :D ко да правя нз ....пъскам без входящ ! :oops: