PDA

View Full Version : Кандидатстване на близнаци във ВУЗ



iRiNka
07-20-2008, 19:03
Някой от вас знае ли дали ако например аз кандидатствам в някой ВУЗ и ме приемат, а сестра ми кандидатства същата специалност и има 2 на изпита ще бъде приета заедно с мен? (при полужение, че сме близначки)? :-)

SeXyL[!]Nk@
07-20-2008, 19:20
Някой от вас знае ли дали ако например аз кандидатствам в някой ВУЗ и ме приемат, а сестра ми кандидатства същата специалност и има 2 на изпита ще бъде приета заедно с мен? (при полужение, че сме близначки)? :-)

Миля,че си е индивидуално за всеки.Няма значение,че сте близначки,има си изпит за всеки по отделно,поне така мисля.

xXxScreamxXx
07-20-2008, 19:22
aми... до колкото знам ще влезе и тя
Поне тука при нас (зайците 8ми клас) има такъв слу4аи ........ :o

Cherry---
07-20-2008, 19:45
а аз доколкото знам,примерно ти кандидатстваш за някаква специалност,приета си и сестра ти влиза заедно с теб .. имах едни познати бяха момиче и момче , момичето кандидатства приеха я и с нея и момчето беше приет без да е кандидатствал :) предимството на близнаците 8)

unfaithful1234
07-20-2008, 19:53
Влизат и двете :wink: Е са питах майка ми,така каза,че е 8-)

balbuk
07-20-2008, 20:16
някой каза предимството на близнаците......хммм според мен да имаш близнак не винаги е от полза даже обратното :?

Forest_girl
07-21-2008, 07:45
Вярно е! Аз имам близначка, така че знам :)

balbuk-balbuk, да имаш близначка е супер яко винагииии :grin: :grin: :grin:

hiphopDancing
07-21-2008, 13:24
Vqrno e, i az i sestra mi sme taka...Ako ediniq vleze i drugiq vliza izvan broikata, dori da ima 2oiki i na vs izpiti... :D

Punk_Princess9412
07-21-2008, 13:48
Би трябвало и двете да влезнете.Аз сега ще съм осми клас в НПМГ (София) и за да влезна там карах изпит по химия.А имам и сестра близначка,която не кара изпит по химия и не можа да влезе с мен.Обаче от НПМГ ни казаха,че дори и да е имала двойка е щяла да влезне с мен.Така че може би сестра ти ще успее да влезне с теб дори и да има двойка..

balbuk
07-21-2008, 15:59
тогава пък аз ще разкрася някой зубар да стане като мен и ше го пратя на изпит за MIT той ще изкара хубава оценнка ще влезя и аз и после ще го самоубия и така ще се сдобия с място :lol: (и аз не си вярвам :D )

slivaka
07-21-2008, 20:44
Nk@]
Някой от вас знае ли дали ако например аз кандидатствам в някой ВУЗ и ме приемат, а сестра ми кандидатства същата специалност и има 2 на изпита ще бъде приета заедно с мен? (при полужение, че сме близначки)? :-)

Миля,че си е индивидуално за всеки.Няма значение,че сте близначки,има си изпит за всеки по отделно,поне така мисля.

еми незнам ,но със сиг знам ,че за кандидатсването след 7ми клас е тъка както казваш.Но мисля че зависи от вуза !

pifiella
07-24-2008, 18:13
Според мен да имаш близначка е яко,но ако сте еднояйчни:1 пример 2 приятелки са близначки,но двуяйчни и едната постоянно реве колко по-хубава е другата от нея,а другата реве,че грозната изкарва по-хубави оценки.Че едната си има гадже,другата не и такива работи цял живот се гонят една друга.А ако са еднояични поне тва за хубостта няма да го има,но както е казал народа двоина грижа,двойна радост.А някой знае ли как се предават по наследство близнаците,през едно поколение или през 2(баба ми има близначка,затва питам.Туковиш и аз някои близначета рода някога) :-D

NightGuardian
07-24-2008, 22:42
Във вишшо учебно заведение(ВУЗ) , незнам!Но имам едни приятели , който влезнаха така в гимназия!