PDA

View Full Version : учебници за 8ми клас



bubenceee
07-21-2008, 08:05
здРавейте! искам да питам дали знаете на кой автор е учебника по бълг.език, по литература и по математика!ще уча в езикова гимназия-профил англ с немски.благодаря предварително :-)

love_bites
07-21-2008, 08:07
кое ти е училището за да ти кажа ?

bubenceee
07-21-2008, 08:08
ами Н.Й.Вапцаров

love_bites
07-21-2008, 08:19
мм това не е в СФ нали?
но все пак учебника по Математика 100% ще е на ''Анубис''
а по Български език на ''Булвест''
за литературата незнам ще те излъжа

preichetoy
07-21-2008, 09:26
А на мен някой може ли да ми каже... Аз съм в 22-ро със английски и испански.

Emery
07-21-2008, 09:27
По- лесно, вместо да питаш отиваш няколко седмици преди да започне даскало отиваш в твоито и там 100% или ще има списъци или някои ще ти каже. Ние не можем да ти кажем щот не ги избираме ние, само това кфи са били миналата година можем да ти кажем

Mn0go_SexY
07-21-2008, 10:05
здРавейте! искам да питам дали знаете на кой автор е учебника по бълг.език, по литература и по математика!ще уча в езикова гимназия-профил англ с немски.благодаря предварително :-)
az shte y4a v EG v lovech a u4ebnika po matematika mi e na"arhimed" ,po bg na:"prosveta" a po literatyra - "krugozor" 8) 8) 8)

ThePowerOfLove
07-21-2008, 11:40
Би трябвало да са ти дали списък при записването...По-добре отиди в училището си,щото не всички са по едни и същи учебници ;) Примерно мойта математика беше на Тонов,но никой не може да ти каже ти по каква ще си... Не бързай да купуваш преди да провериш в училището

_Drama_Queen_
07-21-2008, 11:56
Би трябвало да са ти дали списък при записването...

Ъ на мене никакъв списък не са ми давали. Казаха само да си купя учебниците по английски от библиотеката на даскалото :?

bubenceee
07-21-2008, 12:20
амии никакъв списък не ми дадоха,дори не са споменавали за учебници.Даже не ни казаха дали ще има род.среща и кога
мисля да отида до у-ще.блъгодаря за отговорите

BeboP
07-21-2008, 12:29
Както писаха и преди мен, отиди края на Август или началото на Септември до училището, тогава със сигурност ще са изготвили списъци с учебниците.

На теб май още отсега ти се ходи на даскало...http://www.kolobok.us/smiles/artists/mini/connie_mini_girlspin.gif

love_bites
07-21-2008, 19:01
за училищата в София това са учебниците които написах :)

Mn0go_SexY
07-22-2008, 21:15
Както писаха и преди мен, отиди края на Август или началото на Септември до училището, тогава със сигурност ще са изготвили списъци с учебниците.

На теб май още отсега ти се ходи на даскало...http://www.kolobok.us/smiles/artists/mini/connie_mini_girlspin.gif

na mene mi se hodi.. vse pak si4ku mi e interesno v novoty :grin: :grin: :grin:

presinky
07-22-2008, 21:38
Няма ли някой деветокласник да каже миналата година кога са ги изнесли? Защото ,ако наистина ги изкарват към края на август,то по книжарниците няма да е останало нищо :smt022

preichetoy
07-22-2008, 21:44
Няма ли някой деветокласник да каже миналата година кога са ги изнесли? Защото ,ако наистина ги изкарват към края на август,то по книжарниците няма да е останало нищо :smt022 Как така няма да е останало, като никой не знае какви са :lol:

presinky
07-22-2008, 21:49
Няма ли някой деветокласник да каже миналата година кога са ги изнесли? Защото ,ако наистина ги изкарват към края на август,то по книжарниците няма да е останало нищо :smt022 Как така няма да е останало, като никой не знае какви са :lol:

Ем,на една фр миналата година учебниците и излязоха доста по-късно от на другите училища :D Те не излизат на всички училища по едно и също време .Щом даскалите са готови ги изнасят :)

preichetoy
07-22-2008, 22:08
Няма ли някой деветокласник да каже миналата година кога са ги изнесли? Защото ,ако наистина ги изкарват към края на август,то по книжарниците няма да е останало нищо :smt022 Как така няма да е останало, като никой не знае какви са :lol:

Ем,на една фр миналата година учебниците и излязоха доста по-късно от на другите училища :D Те не излизат на всички училища по едно и също време .Щом даскалите са готови ги изнасят :) Е не си ли ги намери в крайна сметка. То ако ги няма по книжарниците.. в борсите за секънд хенд учебници ще има сто процента, аз от там си купувам втория срок, като си изгубя или ме хванат, че цяк срок съм била без учебник :D

presinky
07-23-2008, 05:28
Няма ли някой деветокласник да каже миналата година кога са ги изнесли? Защото ,ако наистина ги изкарват към края на август,то по книжарниците няма да е останало нищо :smt022 Как така няма да е останало, като никой не знае какви са :lol:

Ем,на една фр миналата година учебниците и излязоха доста по-късно от на другите училища :D Те не излизат на всички училища по едно и също време .Щом даскалите са готови ги изнасят :) Е не си ли ги намери в крайна сметка. То ако ги няма по книжарниците.. в борсите за секънд хенд учебници ще има сто процента, аз от там си купувам втория срок, като си изгубя или ме хванат, че цяк срок съм била без учебник :D

Намери си ги от един познат

plamsityy
07-23-2008, 06:19
На нас ни казаха, че на 10-ти септември ще имаме род. среща и там ще кажат какви учебници да си вземем :)