PDA

View Full Version : Споделете методи за преписване



tdk
07-21-2008, 14:40
Tuk mojete da spodelite nqkoi zabavni i umni metodi chrez koito vie ili va6i frs ste prepisali ili pone opitali. :D

Т.7
swords1010

goldenfox
07-29-2008, 09:08
Много пъти ми се е случвало да преписвам особено като бях ученичка :) тогава беше някак си по-лесно,а сега в университета е малко по-трудно :-o аз не съм много изобретателна в преписванията но ще ти кажа как една моя колежка от университета преписа веднъж на единия изпит :-D
тя беше обляква дълга пола и като седеше я сгъваше малко и там слагаше пищовите си,като не гледа учителя тя си разгръщаше полата и си гледаше и пишеше :D много хутро,накрая взе си изпита-успя 8) но това разбира се е подходящо за момичета,за момче не мога да кажа нищо :(

goldenfox
07-29-2008, 09:12
http://frognews.bg/Frog/images/stories/analizi/pishtovi_3.jpg

miss_asi
07-29-2008, 09:17
Имах гипс преди време на лявата ръка всички от класа ми бяха подраскали там и аз реших че за теста по история там ще си напиша пищова.Интересното беше че успях да препиша успешно но доста се съмнявах дали ще успея!

Kisses_P
07-29-2008, 09:18
аз така си лепа пищови по краката.перфектно е.Също си ги пиша на пс,принтирам и смалявам.Ставам много малки и лесно се преписва.На салфетка също съм залепвала или писала отгоре.Прз зимата е идеално.Имаш хрема и никой нищо не може да ти каже.От телефон също.

miss_asi
07-29-2008, 09:20
На тела също стаа ама така хванаха един мой фр.

raichEbaichE
07-29-2008, 11:05
4esto pravim proekti po angliiski i gi lepim na stenata...i edin den to4no predi kontrolno po istoriq s edna fr re6ihme da si napi6em tam otgovrite...i se poly4i :) a ina4e edna dr fr be6e s plik,koito prozira6e i si sloji list4eto vutre...abe ima mn na4ini ob6to vzeto :)

red_devils
07-29-2008, 11:13
Повечето пъти съм преписвала като си сложа листче в несесера :grin:. И също като си напиша някои работи на края на чина,закрия с ръката докато ми даде теста и всичко става :D

TheMaggie
07-29-2008, 11:20
ами най-гениалното,което съм правила е да обработя етикет на кока-кола с фотошоп...вместо състава си написах пищова и после го лепнах върху бутилка и така....тя тая даскалката се видя в чудо,защото все не можеше да ме хване как преписвам - беше и ясно,че не съм учила... 8-)

miss_asi
07-29-2008, 11:22
Ааа тва не съм го пробвала!Сещам се че го има като идея във vbox-а

creet
07-29-2008, 11:27
tva go vze ot edno momi4e:

Къде да си скриете пищовите?!?

***Препиши нужната информация на листа, но само от едната страна на листа, и ги закачи с карфици от вътрешната страна на якето

***Напиши нужното от вътрешната страна на носна кърпичка за еднократна употреба, сгъни я така че да не се вижда текста и я остави на чина после само действай.

***Отиди на училище с не прекалено, но все пак прозрачно пликче вместо раница а листата с пищовите пъхни най- отгоре така че да можеш да четеш

***Можеш също да напишеш пищова върху самото пликче стига да е в по тъмни цветове

***Пишеш на правпъгълен лист, слепваш го с тиксо и го слагаш на ръката а отгоре обличаш блуза с по - широки ръкави

***(За момичета)Пишеш на листчета които слагаш под чорапогащника а обличаш дълга пола с по - големи цепки

***Напиши с вече непишеща химикалка всичко на биал лист и под определен ъгъл можеш да четеш на воля. На учителя казваш че е просто лист за чернова. Ако те хване казваш че си писал преди часа и то просто се е отпечатало и на този лист

***Можеш да напишеш част от урока на стола пред теб. Така хем ще гледаш уверено напред, хем ще си изкараш желаната оценка

***През междучасието си купи кифла, баничка или нещо от сорта и на хартииката (салфетката) си напиши нужното.

***Формули и таблици се пишат на гумичка която може дори да си подаваме.

***На дълго и тънко листче пишеш желаното и го увиваш около пълнителя на химикалката

***Можеш да залепиш листа с пищова на подметката на обувката или от вътрешната и страна

***Ако е по география или история и даскала позволява да се използва атлас напиши нужното на съответната карта ( за населението на картата за населението)

***Ако трябва да преписваш по литература или някой разказвателен предмет, си подложи с тетрадка по чужд език на която с латиница си си написала нужното

***Можеш да запишеш нужното под формата на SMS

sladku_bebzi
07-29-2008, 14:43
Местата на,
които съм писала тва,
което ми е нужно:

1.На стола пред мен
2.На малко листче, което слагам:
2.1 В несесера
2.2 В джоба на дънките
3.На чина
4.В учебник по Литература (когато ни позволяват да го използваме)
5.На дъската (когато не е изтрито писаното от последния час)
6.На тела
7.На ръката
8.На гумичка
9.Зад безцветна подвързия
10.Най-често си вадя нужните учебник или тетрадка

Май само за тея се сещам,
но не всички минават пред
всички учители!

mimkata1234
07-29-2008, 14:45
Аз зимата си крия пищовите в ботуша или ако е по-топло под полата ми. 8) Ако седна по отзад направо си преписвам от тетрадката,а учителя кат се приближи я пъхвам по стола на седящия до мене или под краката си :D Ама рядко ми се налага да си крия пищовите щот учителите ми са залухави има само 2-3ма дет са нащрек. :D

OnLy_OnE
07-29-2008, 14:51
Най-често и най-ефикасния при мен е когато си откъсна 3 двойни листа и ги слагам един под-друг и чак на последния пиша нужната информация.Веднъж ме преместиха на втория чин и госпожата пак се върза 8-) 8) :razz:

vuvs
07-29-2008, 15:13
др вид пищов е така наречения слънчев пищов,написах си информацията на учебника,а той беше гланциран и когато напечеше слънце се вижда,и даскалката така и не разбра, че преписвам :D но този пищтов не е за секи ден :)

sladkish_14
07-29-2008, 16:42
Ааа имаше един приятел,който никога не учеше думите по руски (не че аз някога съм ги учела :-D ),та той преди да започне часа,късаше двоен лист и пишеше всички думи на втория лист с пергел 8-) Винаги имаше 6,то която и госпожа да се мъчи да върти листа,не успява :D дръта работа,министъра като нище да ги махне и да вземе нови ,на седът докато идът в старчески дом :? :? :? Иначе аз съм си правила пищовите най-често с листче в несесера или на телефона,като си пишех думите от мтела и си ги пращах -завърших с 6 по английски :grin: :grin: :grin: Писала съм на безцветна подвързия,когато целия клас не е учел-пишехме на дъската между редовете на предишния неизтрит урок :-D и много други методи 8-) ..Общо взето може да не си науча урока,което ще ми отнеме 20мин,но ще седна да си направя пищов за 30мин 8-) 8-) 8-)

tedikurtakova
07-30-2008, 20:37
Аз на една класна по литература преди 3 години преписах по доста забавен начин.Значи стоя си аз на първия чин срещу катедрата на даскалката и си вадя черновата,върху която уж ще си наслагвам мислите.Листа,който вадя е написана цялата тема съвсем лекичко с моливче и после повторих молива.Абе кажи речи царски пищов и хоп 6 на класната.Смешното беше,че даскалката проверва листовете и изобщо не забеляза молива по черновата.Като дойде при мене да проверява да не би да имам пищов се изчервих като домат.Важното беше ,че нищо не видя. :razz:

pOiSoN_kIsS_94
07-30-2008, 21:51
Аз по принцип не преписвам,защото се страхувам да не ме хванат :D но един път имахме контролно по география на едни много гадни уроци и аз си направих пищов :D скрих го в джоба си :D и след това отидох до тоалетната,за да видя Люксембург монархия ли беще или република :D иначе едно фр си пише пищова на крака или залепя листчето с нужната информация на крака си и облича полата и готово 8-) амм също така може като правим контролно и като си вземем някоя тетрадка или учебник за подложкаи в тет или учебника да скрием информацийката..но тука зависи от учителя...един мой учител проверявае подложките ни 8-) :oops:

lenito_sf
08-03-2008, 17:53
mi az izpolzvam standartnite metodi :D kato u4ebnik na krakata sms ot nqkoi brat4et pisane mejdu prastite (no tfa e riskovano);lis4e zalepeno za dankite ili ne6to podobno no maika mi raboti v texni4eskiq universitet v sf i mi kazva 4e e vidqla kfo li ne kato lak varxu noktite s nqkfi tam formuli napisani teorii po belioto :-D malko list4e uvito okolovatre6nata 4ast na ximikalka ot prozra4na plasmasa tam nqkfi gluposti napisani s fulmaster varxu zna4ki ta imalo 4ak nqkfo mom4e s tatuiravka na korema a tatooto se e sastoqlo ot uroci ot u4ebnicite :lol: napray golqm smqxxx :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

soul1199
08-03-2008, 20:56
na rukata sum si pisala,edna fr na kecovete,ima edin mn hitar metod,slaga6 list otdolo i otgore natiska6 s prazna himikalka,mn e lesno,samo deto nz dali dobre go obqsnih,sa6o edna suy4eni4ka lepna pi6ova na 4ina pod lista i sa zalepi tam :razz: :D i tva i onaq nemoja da go mahne :razz: i gospodina i go mahna :razz: takuv cirk be6e 8-) tq golemi obqsneniq izvudi :razz: smsi,daje na mp3kata zapis :grin: i gotovo

HePpitO
08-04-2008, 16:39
Охх...ами много са:
Слагам по полата.
Това с химикал, който няма мастило също действа 100%
Ако имам несесер в него пъхам.
В чорапа си съм крила.
На едно залепващо листче написваш нужното, залепяш го на другата страна на листа и преписваш.
Моят чин беше до прозореца и там на парното залепях и го прикривах с дреха.
На стола съм залепяла.
Учебника под чантата или на стола (това работи за много загубени даскалки а такива има)

Начини колкото искаш въпроса е да не те хванат :D

TellMeYourName
08-04-2008, 18:05
Снимам с телефона :-D

TehPro
08-04-2008, 18:27
Аз пиша с много малък шрифт и избирам най вайното за да се подсещам,не се оставям в ръцете на пищова :D но права листче с размер аватара ми след което просто го държа върху чина когато преписвам под ръката си и чета м/у пръстите ми.Когато не ми трябва или сядам в/у него или ако трябва да го скрия замалко с палеца от долната страна на плота :) хващали са ме 1 единствен път по физика и то беше заради тоя до мене щото искаше помощ и аз се позачетох с няколко сек повече и госпожата ме скифа :? Ноо пак си завърших с пет макар тая двойка :) :)

gab4eto_gr
08-05-2008, 00:44
Аз например веднъж по билогия си предадох пищова, бях го планирала :-D царски пищов :D

soul1199
08-05-2008, 11:08
Снимам с телефона :-Dm/ydr. tva sum go probvala oba4e dokat go pro4eta 8-) i svur6i 4asa :razz: e to huu,ama ot de da znam,kvo pi6e tam :razz:

soul1199
08-05-2008, 11:10
Аз например веднъж по билогия си предадох пищова, бях го планирала :-D царски пищов :Diha,br i az :grin:

Children
08-05-2008, 11:44
Когато правим тест и от двете страни на листа има задачи. Най-отгоре си пишеш името .. и т.н
С един приятел си бяхме разменили листите :D И така и не ни хванаха..
Но не беше от голяма полза,защото почти всичко
ни беше еднакво ^^ 8)

08-05-2008, 12:08
Като е топло - слагам си пищовите на рамото на ризата. Като се обърне прасето, вадя го и преписвам, после уж се пипам по рамото и ги прибирам.
Слагам си ги в портфейла който е много обемен и преписвам.
Слагам си пищовите в косата и ги вадя.
Яко царските. Нося си кимоното уж за тренировка в един голям плик, написвам всичките теми и ги обозначавам. Пиша си на друго листче "легенда" за това как ги разпознавам. Даскалаката дава темата - пиша винаги глупости и измислици но винаги горе-долу толкова колкото е реално написаното.
Чакаш, тея дето реално са научили да предадат, после ако онази не крие тестовете, но обикаля, винаги може да и вземеш единия и да го препишеш :razz: .
После ГГ, Мажестик е отличник, макар единствения предмет по който учи да е Математика.

SeXyL[!]Nk@
08-05-2008, 12:42
Моите методи са следните
:arrow: Сядам на по-заден чин и пищова или учебника под краката.
:arrow: Или си написвам цялата ръка. :D [/quote]

ici_pi4a
08-05-2008, 13:15
na4ina da se zdobiete s carski pi6tov e ako susednite klasove sa pravili testa predi va6iq pitate za otgovorite i sled tova ot u4ebnika si otgovarqte


su6to mojete da si napi6ete na 4ina s prust godini po istoriq ili ne6to po geografiq i ot opredelen ugul si prepisvate

men sa me hva6tali pri na4ina s rukata za6toto poglednah rukatasi predi daskala da se e oburnal i polu4ih dvoika ama vse pak za sroka i godinata imah 6-ica

drug na4in e predi 4asa ako sedite do stenata si napisvate otgovorite i ot vreme na vreme poglejdate seedno mislite no trqbva da sedite su6totaka po dale4 ot y4itelq za da ne vijda 4e e napisvano ne6to

Sensuality
08-05-2008, 13:36
И аз съм фенка на пищовите,най често като искам да ме испитат писмено по някой предмет си преписвам урока вкъщи и на другия ден уж пиша нещо на листа и накрая сменявам листовете :-D :grin: Сещам се за един път когато си писах пищов на ръцете,даже понякога си оставям учебника отгоре и госпожата като се загледа някъде отварям и пиша квото ми трябва,но предварително съм си отбелязала страниците :grin: Слагала съм и пищов под стола или под долното рафтче на чина и тфа ноу помага 8)

TehPro
08-05-2008, 17:04
Много е доре като седите до стената,пишете ниско долу каквото ви трябва :) аз по математика най важните неща от 1 година до сега си ми седят на стената,по точно на кулоната която е там..ии каквото и да ми потрябва си го имам пред мене :lol: а иначе което не се сещам си подпирам главата с лявата ръка и гледам в листа на тоя до мен който преписва от тоя зад мен който е тъп зубар но се пак тоя до мене е баси идиота да се обръща назад да преписва.. но не ми пука нали и аз си изкарвам добре покрай негу :)

3vR
08-05-2008, 17:17
ами най-гениалното,което съм правила е да обработя етикет на кока-кола с фотошоп...вместо състава си написах пищова и после го лепнах върху бутилка и така....тя тая даскалката се видя в чудо,защото все не можеше да ме хване как преписвам - беше и ясно,че не съм учила... 8-)

ти си ми чудна, след като го обработиш с фотошоп, което ме съмнява заради интелигентноста ти :D като го принтираш ти излиза хартия доколкто знам, а не найлон от вида на етикета. айде обясни ми това как става и получаваш извинение :o

TheNewReligion
08-05-2008, 17:52
ами най-гениалното,което съм правила е да обработя етикет на кока-кола с фотошоп...вместо състава си написах пищова и после го лепнах върху бутилка и така....тя тая даскалката се видя в чудо,защото все не можеше да ме хване как преписвам - беше и ясно,че не съм учила... 8-)

ти си ми чудна, след като го обработиш с фотошоп, което ме съмнява заради интелигентноста ти :D като го принтираш ти излиза хартия доколкто знам, а не найлон от вида на етикета. айде обясни ми това как става и получаваш извинение :o
И аз това се питам ... :? Никога през живота си не съм преписвала от никого и от никъде , защото ми е много по-лесно да си науча урока за 30 минути , отколкото да се чудя два часа какво да напиша на пищова . :?

asasfdf
08-05-2008, 18:01
много разбира госпожата, че не е найлон..а и има различни видове хартия, зависи и от принтера какво може..
ако контролното е някакво по-сложно, на самия ден отсъствам, а след това като ме сложи на първия чин самичък, просто пращам задачките на някои по-разбиращи от мен и ми ги решават..

3vR
08-05-2008, 18:03
много разбира госпожата, че не е найлон..а и има различни видове хартия, зависи и от принтера какво може..
ако контролното е някакво по-сложно, на самия ден отсъствам, а след това като ме сложи на първия чин самичък, просто пращам задачките на някои по-разбиращи от мен и ми ги решават..

брат, не че нещо ама точно преподавателя няма да разбере, че е хартия. аз хубу, тъп съм и няма да разбера, ама учител?

TheNewReligion
08-05-2008, 18:13
Имам един въпрос , към вас , драги преписвачи : не се ли чувствате гузни , след като предадете контролно за шестица , знаейки , че въобще не сте се постарали да научите нещо ? :-o

Poison_Heart
08-05-2008, 18:29
аз си имах по английски отговорите на сички тестове и само си ги изрязвах и между краката никога не са ме хващали :D и винаги имах 6 :D а пък един път имахме мн трудно контролно по биология и аз нямах време да уча и казах да ми направят пищов,а преди тва госпожата ни беше казала че на някво момиче и е бил супер як и й е писала 6 само заради пищова без да прави тест и аз си го дадох в началото на часа и та ми писа 6 :grin: :grin: :grin: :grin: беше мноу яко що'т целия клас ма гледаха супер злобно че нищо не знам пък имам 6 :D :D :D :D :D 8-)

TheNewReligion
08-05-2008, 18:32
аз си имах по английски отговорите на сички тестове и само си ги изрязвах и между краката никога не са ме хващали :D и винаги имах 6 :D а пък един път имахме мн трудно контролно по биология и аз нямах време да уча и казах да ми направят пищов,а преди тва госпожата ни беше казала че на някво момиче и е бил супер як и й е писала 6 само заради пищова без да прави тест и аз си го дадох в началото на часа и та ми писа 6 :grin: :grin: :grin: :grin: беше мноу яко що'т целия клас ма гледаха супер злобно че нищо не знам пък имам 6 :D :D :D :D :D 8-)
И се гордееш с това , че не знаеш нищо пък имаш отлична оценка ? :shock: На твое място бих потънала в земята от срам ! :?

soul1199
08-05-2008, 18:37
аз си имах по английски отговорите на сички тестове и само си ги изрязвах и между краката никога не са ме хващали :D и винаги имах 6 :D а пък един път имахме мн трудно контролно по биология и аз нямах време да уча и казах да ми направят пищов,а преди тва госпожата ни беше казала че на някво момиче и е бил супер як и й е писала 6 само заради пищова без да прави тест и аз си го дадох в началото на часа и та ми писа 6 :grin: :grin: :grin: :grin: беше мноу яко що'т целия клас ма гледаха супер злобно че нищо не знам пък имам 6 :D :D :D :D :D 8-)vai i az iskam takava gospoja :) e normalno e da sa ti zavideli :wink:

Loshotia
08-05-2008, 18:44
Не се гордея, когато преписвам, но има предмети, които ми трябват единствено и само заради дипломата- с тях не мисля да се занимавам, не са ми интересни или просто не разбирам от тях. Такава например е математиката.

sladur4etyYy
08-05-2008, 19:50
аз си имам доста на4ини :D например на ръката съм си писала; на стола с молив и сядам отгоре и като не гледа-леко се отмествам и 4ета, а после с гуми4ка го трия. писала съм с молив и по стола на тоя до мен, и на 4ина, а когато седях до стената- тая 4аст от нея, която бе6е под нивото на 4ина, цялата я бях изписала с молив и си преписвах. тоя на4ин е мн добър, винаги работе6е :D после просто си триех молива и за следващото контролно-пак 8-) в гсм-а си пи6а квото ми трябва в съобщения и го запаметявам. а когато седях на 1-ия 4ин пред бюрото на г-жата - пи6ех по него с молив :D жялко 4е ни смениха 4иновете и столовете с нови,ненадраскани и сега не мога да пи6а по тях щото 6е се забележи :D ооо а веднъж взех отговорите на 1 тест по математика от др-ия клас оба4е нещо стана обърквация и преписах отговорите не на моята, а на другата група. имах 4 :razz: преписвам и от фр-ката до мен ако слу4айно сме 1 група. веднъж оба4е ни хванаха и 2-те имахме 2-ки ама пак завър6ихме с 6 :D а също и на лист4е съм си писала и съм сядала на него или пък просто съм си го държала в ръката 8)

3vR
08-05-2008, 19:54
земам едно листче и го сгъвам 6 пъти на половина и го пъкам измежду зърната на ланеца или веригата на часовника и така :-D

П.П:ако някой ми прегъне лист на половина повече от 7 пъти му давам 2000 лева :)

TehPro
08-05-2008, 21:49
Имам един въпрос , към вас , драги преписвачи : не се ли чувствате гузни , след като предадете контролно за шестица , знаейки , че въобще не сте се постарали да научите нещо ? :-o

Ами да тва е някси тъпо,аз прая пищоф само когато ми е трудно контролното и го прая да фана 4 а не да искарам 6 щото тва в мойто даскало некой кат изкара 6 (в моя клас,и то в цялото даскало е така) сички се чудат някфо..затва 1 пищовче,да фана 4 и се радфам ама предфарително съм учил де,се пак само на пищова да разчитам тва са некфи(без да се убиждате ако има някой от вас)адски тъпи мързели ебаси... да те мързи да научиш за 30 мин д*ба тва е адски тъпо ве не ви е срам ебаси..


а преди тва госпожата ни беше казала че на някво момиче и е бил супер як и й е писала 6 само заради пищова без да прави тест и аз си го дадох в началото на часа и та ми писа 6 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy беше мноу яко що'т целия клас ма гледаха супер злобно че нищо не знам пък имам 6 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Cool

ПФФФФФ ти 1-ви клас ли си бе брат? тва аз ако съм учител щи сдъфкъм пищова и щи го изплуя ф лицето и щи пиша 2 100%... ти или си в некфо даскало за..без да се обиждаш..изоставащи ученици..или си 1-ви клас брат.. :? :? :?

Poison_Heart
08-05-2008, 22:51
dark_sw
Poison_Heart написа:

аз си имах по английски отговорите на сички тестове и само си ги изрязвах и между краката никога не са ме хващали и винаги имах 6 а пък един път имахме мн трудно контролно по биология и аз нямах време да уча и казах да ми направят пищов,а преди тва госпожата ни беше казала че на някво момиче и е бил супер як и й е писала 6 само заради пищова без да прави тест и аз си го дадох в началото на часа и та ми писа 6 беше мноу яко що'т целия клас ма гледаха супер злобно че нищо не знам пък имам 6

dark_sw

И се гордееш с това , че не знаеш нищо пък имаш отлична оценка ? На твое място бих потънала в земята от срам !

А да те попитам някаде да видя да пише ''гордея се с това'' защото аз не виждам.
И не означава че като си препиславал няколко пъти не знаеш нищо!

Poison_Heart
08-05-2008, 22:54
Ами да тва е някси тъпо,аз прая пищоф само когато ми е трудно контролното и го прая да фана 4 а не да искарам 6 щото тва в мойто даскало некой кат изкара 6 (в моя клас,и то в цялото даскало е така) сички се чудат някфо..затва 1 пищовче,да фана 4 и се радфам ама предфарително съм учил де,се пак само на пищова да разчитам тва са некфи(без да се убиждате ако има някой от вас)адски тъпи мързели ебаси... да те мързи да научиш за 30 мин д*ба тва е адски тъпо ве не ви е срам ебаси..


а преди тва госпожата ни беше казала че на някво момиче и е бил супер як и й е писала 6 само заради пищова без да прави тест и аз си го дадох в началото на часа и та ми писа 6 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy беше мноу яко що'т целия клас ма гледаха супер злобно че нищо не знам пък имам 6 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Cool

ПФФФФФ ти 1-ви клас ли си бе брат? тва аз ако съм учител щи сдъфкъм пищова и щи го изплуя ф лицето и щи пиша 2 100%... ти или си в некфо даскало за..без да се обиждаш..изоставащи ученици..или си 1-ви клас брат.. :? :? :?[/quote]

Нито съм в училище зе изоставащи нито съм в 1-ви клас тва че ти имаш такова мислене не означава че е така

garvana71
03-12-2009, 08:21
Има един сайт Там се предлага химикалка-справочник.Хвашта информация 20 страници голям формат има и видео инструкции.Перфектна е за преписване. :grin: Ще ви напиша сайта с отделни думи заштото не ми дава да го пусна наведнъж.Пишете www точка pissalka точка com

Sevgi96
10-28-2009, 17:37
На Писмените Изпитвания ( Само Ако Са ТЕСТОВЕ {т.е. със заграждане} ) Си Измисляте Знаци Примерно В Нашия Клас *А* Като Се Почешен По Главата *Б* Като Се Хванем За Брадичката *В* Като Се Облегнем И Се Подпираме На Челото Си *Г* Чешем Си Ухото :D Умно Нали :grin: И На Вас Ви Го Препоръчвам... Сигурно Някои Се Питате Как Ще Разберем Кой Има Нужда От Помощ :oops: Просто Тези Които Са По-Малко Знаещи Просто Се Изкашлят И По-Умните Го Гледат А За Кой Въпрос Показвате С Пръсти На Чина ---> taka :oops: [/b]

OneGirl
10-28-2009, 20:00
Големи преписвачи сте бе :-D .

psychopath
10-28-2009, 20:23
БЕЛ- царски е процедурата, но не ми се налага (мързи ме, пък и с есета и подобни простотии се справям повече от добре без шашми, но с допълнителна стимулация - не казвам каква вече. xD)
Математика- там вече, не е до преписване :)
История- почти винаги има осигурени отговори, царски върши работа, писания от тетрадка, учебник... там е лесно
АЕ- винаги има предварително тестове, решени предварително и ако се пише на листа даден от госпожата, се преписват отговорите, ако на собствен направо царски (тоест царски правиш)
не за друго, а просто защото е по-бързо...не, че сам няма да имам 6ца, но просто се губи повече време, оня ден например ме домързя да ги преписвам и си ги написах без да преписвам.
НЕ- там се допълваме, кой каквото е учил и си подсказваме... xD
no chance for cheat (и това не е точно така, защото съм преписвал не 1 и 2 пъти...от телефон ;) )
Химия- вече не учим, но там тъпото е, че контролно правят по 6 човека (на първите чинове)...и даскала проверява за пищови и т.н зад теб няма никой и е тегавно, но с повече импровизация се получават нещата
Биология, География - пак не учим, но от тетрадката...и евентуално ако имаме отг.

По "необичайните предмети" пак къде с отговори, къде без...

като цяло всичко зависи от учителя, но на практика няма учител, при който да не можеш да препишеш (стига да има от къде) :)

psychopath
10-28-2009, 20:27
някои прекалено много сте се филмирали с излишни простотии :)


пс- цялата стена е във формули по всевъзможни предмети (не е само математика и физика...де да беше xd)

GbSy
10-28-2009, 20:48
Не преписвам.

elito0o0o0
10-28-2009, 21:01
Еми... тая седмица прайхме интерпретативно съчинение върху ``Тихия пролетен дъжд``-пейзаж на човешката душа и аз предварително си го бях направила на звукозапис на телефона и през часа само си слагам слушалката,пускам и пиша,и готово 8-) 8-)

Peshec
10-29-2009, 11:24
Ако е по предмет,по който имате да разписвате (като математика или физика) си пишете формулите на 1 лист и през часа вадите всички листи отваряте ги и действате :-D (желателно е листите да са едноцветни и най-добре тъмни)

Peshec
10-29-2009, 11:55
абе я някой,който е пробвал номера с колата да качи сканирания етикет и да даде линк за тези,които нямат скенер :)

Madeyed
10-29-2009, 12:23
по добре е да седнеш и да учиш... (имаме камери в даскало ...) ама може да напечаташ размер 5 и да го залепиш на един химикал ( по възможност да е дебел и кръгъл :-o ) . Аз правех така (преди ... )

recklessx
10-29-2009, 12:36
Аз на контролни пиша на бели листове, защото прозират и като си сложа пищова отдолу всичко си се вижда =)
На класни по литература най-нагло си вадя листа до мен и викам, че е план ;D

MichellePhan
10-29-2009, 12:54
:D Миналата учебна година на "малката матура" по математика си бях залепила лист с формулите на химикала и никой нищо не разбра...А контролните-разменяме си черновата и преписваме каквото разберем.Аз поначало уча ама...за всеки случей.

Sevgi96
10-29-2009, 17:54
Формулите По Математика Може Да Си Ги Напишете С ПЕРГЕЛ На Един Многостранен ( Не Кръгъл ) Химикал И Като Пада Светлината Под Различен Ъгъл Се Вижда Много Ясно :grin: А На Външното Оценяване Сядате Зад Някой Зубар И Преди Да Започне Теста Се Разбирате Да Си Напише Отговорите На Ръката ( Примерно: 1а 2в 3б и т.н. ) И После Като Си Ги Напише Си Кръстосва Ръцете На Главата, Все Едно Че Се Обляга, А Вие В Това Време Бързо Си Ограждате 8-)

Sevgi96
10-29-2009, 17:57
Между Другото OneGirl На Теста По История Целия Клас Имахме Шестици Дори И Най-Тъпите Само Имаше 2-3 Дето Бяха Със Четворки :-P :-P :-P

littlebaby
10-29-2009, 18:12
Най-често в телефона и на чина. Другият ми вариант е в кутийката за очилата или на гърба на някоя тетрадка :D

wwww
03-04-2010, 19:55
http://pi6tovi.blogspot.com/2010/03/blog-post.html

SlaDk0b0nb0nChe
03-07-2010, 15:43
На Писмените Изпитвания ( Само Ако Са ТЕСТОВЕ {т.е. със заграждане} ) Си Измисляте Знаци Примерно В Нашия Клас *А* Като Се Почешен По Главата *Б* Като Се Хванем За Брадичката *В* Като Се Облегнем И Се Подпираме На Челото Си *Г* Чешем Си Ухото :D Умно Нали :grin: И На Вас Ви Го Препоръчвам... Сигурно Някои Се Питате Как Ще Разберем Кой Има Нужда От Помощ :oops: Просто Тези Които Са По-Малко Знаещи Просто Се Изкашлят И По-Умните Го Гледат А За Кой Въпрос Показвате С Пръсти На Чина ---> taka :oops: [/b]

и ние един път се опитахме да го направим и някой като се изкашля и тоз дет трябва да му подскаже забравя кое беше "а" кое "б" :D :-D или пък обратно тоз дет иска отговора ги забравя и неможем да се разберем :D ние имаме друг начин.. пак така със ограждания който иска да пита примерно кой въпрос ако е 5 въпрос показва 5 пръста :-D и а-1 пръст б-2 пръста в-3 пръста и г-4 пръста (така си показвахме) и сега всички се разбираме идеално...
мога да кажа и други опити :) не съм чела всички какво са писали и незнам дали го има писано... ако го има се извинявам...
1.писала съм пищови по краката си.. само трябва да обуете екип (защото те са по-широки) с маратонки или дрънки които можете да си ги дигате нагоре;
2.а ако имате стари маратонки или други обувки напишете на подметката пищова и готово. 8) ако се сетя други, ще едитна поста :)

Chacho
03-07-2010, 16:00
На етикета от минералната вода. На чина със символи или пък на чужд език. Записано на плейъра, слушалки, качулка.

В по-горните класове просто питаш учителите :)

darrie
03-07-2010, 19:03
амии на ръката съм си писала, снимам с телефона ...
веднъж писах на стола и отгоре си сложих жилетката. и тая ме видя, че гледам и идва до мене:
-Абе какво гледаш тука?
аз:
-Ми госпожо жилетката ми пада постоянно и нямам време да я наместя и само я дърпам.
и тя се върза. след 1-2 часа един от класа гледа стола и вика на г-жата:
-Някой си е правил пищов тука.. (и почна да чете)
и тя:
-А то т'ва е било за старо контролно ...

Веднъж пак при същата вадя учебник за подложка и тя мина покрай мене и аз спокойна си слагам листите под учебника. Тя обаче реши да се върне да види нещо на теста ми.. и аз седя и си мисля как само леко да ми бутне учебника всички пищови ще 'блеснат' :lol: е не ги видя де .......

иначе най-често с телефона си снимам.

L0ST
03-07-2010, 19:17
Ами ето няколко метода, които използвам:
1. Традицинни пищови - малки листчета (понякога напечатани) в джобове, чорапи, обувки и дето се сетите. С такова лесно се преписва и на първия чин. Според зависи къде сядате, спокойно можете да си го извадите на чина и да си пишете от него.
2. GSMи - сниман целият учебник, подреден по папки (според уроците). Лесно се преписва по физика - казваш, че искаш да сметнеш нещо и ебз да ит пука го вадиш на чина
3. Интернет - Хубаво е като си избирате телефон, той да е с Wifi, за да можете да го използвате по време на часовете.
5. Интернет - Ако имате нетбук (като мен :grin: ) и не ви е страх, можете да го използвате, амо трябва да сте внимателни (става и за олимпиади 8) )

По време да състезания - ако учителите следят стриктно и не ви дават да контактувате можете да използвате носни кърпички. Примерно не знаете как се решава някоя задача, пишете каквото мислите на носна кърпичка и я сгъвате така, че да не се вижда писаното, слагате я в пакетчето. Колегата ви се прави, че има хрема и иска носна кърпичка. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО я поисква на глас. Вие му хвърляте пакета, тои оглежда какво сте писали, отговаря и ви връща пакета, след това се доразбирате със знаци и т.н. - покажете малко креативност :D ..

Също така ако е по математика, може да описвате нещата по линия, триъг. и т.н. ова не знам колко е ефиктивно, понеже никога не ми се е налагало да преписвам по математика, но предполагам, че върши работа


Всички методи са изпитани лично от мен и шансът да ви хванат е много малък ако преписвате "хладнокръвно" и както трябва.

titinkaa
03-07-2010, 19:35
От телефона преписвам,или от малки листчета,ама от телефона е по удобно :)

UNITED
03-07-2010, 21:50
Ми мойте телефони са с големи екрани 3.5" (инча) а и са с тъч скрийн което е доста удобно.И като си снимам уроците преписвам без никакъв пробем 8)

ByK
03-07-2010, 22:44
подметката на обувката :D

Apoloncho
03-10-2010, 07:58
Най-оригиналния начин, който сам правил е: купувате 1 пакетче дъфки орбит лисче на драйе отваряте вадите всички дъфки еедна по една и махате опаковката да остане по стаойлче на опкажката писхете дадена информафиа и та за 5 урока например. За да ви е по лесно може да си ги номерираде отгоре и да знаете кои номер какво е
На мен винаги ми е помагало при всички учители дано сам помогнал и на вас

За по географиа като ви питат столига и другите от калс ти казват кои футболист играе там и се ещаш държавата.

По историа наприме ако е за години с карти за игра примерно валето е 1 дама 2 поп 3 аско 4 и так си номерирате кква година ама тва не е толкова хубаво и иска много време да го направите

надявам се да сам ви бол полезен

HexGirl
03-10-2010, 08:42
мен пък винаги ми е било грозно как хора които преписват и хора които не преписват ще имат равни оценки иии накрая даже спорят че им е малко....
Грозно е
Аз съм прибягваладо ъпищови само когато трябва да се помнят числа защото не мога да помня цифри , нещо съм бъгната 8-)
Най-лесния метод е просто да си научиш и някаде да си напишеш подсещанки 8-) примерно началото на изречението или 2-3 ключови думи и когато си знаеш матеряла знанията изплуват

nosunshine
03-12-2010, 14:02
Ако сте в една стая с тия "умните", пращате бележки чрез Bluetooth..тъкмо не хабите пари напразно. :)


П.С. Земете научете нещо, стига с тия пищови :razz:

TheOneAndOnly
03-13-2010, 13:20
Една приятелка преписваше от mp4-ката си. И като дойде учителката, то се изключва, и така не може да разбере, че е преписвала :-D

YourBrutalNightmare
03-13-2010, 15:15
Ако сте в една стая с тия "умните", пращате бележки чрез Bluetooth..тъкмо не хабите пари напразно. :)


П.С. Земете научете нещо, стига с тия пищови :razz:




Да, и ние от класа ми много често си пращаме бележки :D
Иначе бих препоръчала да снимате с телефона и после приближавате ... чете се всичко перфектно :lol:

Zuzii
03-13-2010, 19:27
Аз рядко преписвам, но когато го правя е доста скришно.Веднъж написах на листче нужната информация и го сложих на земята (настъпих го).Когато ми потрябваше изблъсквах листчето с крака по настрани и виждах всичко.Номера подейства и е много сигурен. :D

teodor4e93
03-13-2010, 19:49
Здравейте....
Мойте начини за преписване са следните
Пиша информацията на малка хартиийка която поставям под краката си и после само ги разтварямв и гледам...Отиваме уж до коша и подаваме пищова на съученик и така прпеписваме целия клас...Снимам нещата от тетрадката и после ги преписвам от телефона...Лепим си бележки на гърбовете си и така всимки преписваме..Един ако препише отговорите иги разпространява на целия клас....Слагаме си тетрадките по дадения предмет под листа и госпогжата като не гледа отваряме леко и преписваме....Пишем си пищова върху крака {става за лятото}...Пъхаме листчето между гърдите само за момичета... Обличаме блуза с дълаг ръкав и на ръката пишем иформацията....Разменяме информация с класовет който са минали контролната.. Казваме че отиваме до тоалетната и там учим колкото можем :D :razz:

DesireToFire
03-13-2010, 19:59
Без значение дали имаме даже цялото контролно от другите класове, аз не мога да отида без да си науча материала. Даже така съм по спокойна като уча защото знам, че ако закъсам имам резервен вариант. Но това да разчитам на пищови за оценките, посл;я сигурно ще ми е адски гузно, че не знам нищо а имам дадената оценка. Най-често с другарчето по чин си обсъждаме въпросите, но при учители които и без това дават 8-)



По време да състезания - ако учителите следят стриктно и не ви дават да контактувате можете да използвате носни кърпички. Примерно не знаете как се решава някоя задача, пишете каквото мислите на носна кърпичка и я сгъвате така, че да не се вижда писаното, слагате я в пакетчето. Колегата ви се прави, че има хрема и иска носна кърпичка. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО я поисква на глас. Вие му хвърляте пакета, тои оглежда какво сте писали, отговаря и ви връща пакета, след това се доразбирате със знаци и т.н. - покажете малко креативност ..

На състезание никога, ама никога не бих преписала. Било то от пищов или от някой друг. Ти си отиъл там за да покажеш колко знаеш. И не знам как би се чувствал някой ако е на по-предно място от някой друг който примерно е положил много усилия. Нито пък бих се срещала с хора по тоалетни и подобни...

nIkEnCeTy_bE
03-13-2010, 20:17
Пищов на телефона !

Tihon4o
05-05-2011, 22:01
На едно контролно по химия нищо не знаех и реших да си напиша формули, уравнения и всичко нужно на чина с молив. Драсках там, писах цяло междучасие и до средата на часа всичко си беше окей, докато изведнъж госпожата не забеляза, че учебниците от миналия час са пред мен. Като я видях да се приближава направо настръхнах, защото написаното беше толкова очевидно, че веднага щеше да го забележи. Дойде до мен и дръпна купчинката, а аз в същия момент я хванах от другата страна и задърпах към мен. След малко бях принуден да пусна и тя няква събра учебниците и ги сложи под чина.. и си отмина. Боже, направо започнах да се смея от кеф, всички ме гледаха. Тая беше няква сляпа явно. :lol:

Djenka
05-05-2011, 22:42
Хмм.. вие сте доста по-изобретателни xDD Аз само пиша по чина, правя си бележки или снимам с телефона. Една приятелка даже фотоапарата си беше донесла ама я хванаха :D По принцип рядко преписвам и подсказвам.. обичам да си изкарвам сама оценките :)

noproblem123
05-06-2011, 17:35
Ако зад вас човекът е умен и си е научил, просто се разбирате с някой от другата редица да пита госпожата за нещо от теста, така че тя да се обърне с гръб и да не види, че преписвате. Поне аз така правя, даже не се уговарям с никой, просто когато някой викне госпожата по някакъв въпрос да му обясни, тя се обръща и докато обяснява, аз си преписвам отзад. Никога не ме е хващала. Зад мен седи едно много умно момиче, ма и е тъпа, защото от нея си изкарвам оценките на контролните. Кеф! :grin:

tinkiwinkidipsi
05-06-2011, 21:41
ФОТОАПАРАТ ! :D

sp33der
05-07-2011, 09:27
с ластик в ръкава...

ch0c0late44
05-07-2011, 14:27
Малки листчета,но не много малки защото така могат да се запилеят,намачкат или скъсат (най-добре от тефтер),слагам си ги между краката и когато ми потрябват разтварям леко и преписвам.До сега не са ме хващали.
На последния тест с момичето дето седи до мен яката си подсказвахме хД
Може да пишете с тънкописец по чина който се трие лесно (преди това си приготвяте на чина една суха или мокра кърпичка да не се омацате като триете написаното) и така въобще не се забелязва,пък и може със съседчето по чин да си подсказвате така ;д Или да подсказвате на тези до вас,зад вас като пишете по ъглите на чина.
Аз никога не разчитам само на пищовите.А и понякога отнема повече време да си направиш пищови,отколкото да си прочетеш уроците...

Daisy11
05-07-2011, 18:44
Ами аз попринцип си уча и не ползвам, но един път не бях учила по география, а в кабинета закачалките бяха счупени и вс си мятахме якетата на един чин. Аз седнах на него и изпозлвах якетата като прикритие на учебника :D 8-) 8-)

Colouring
05-07-2011, 18:49
Ами най-често си подсказваме.
Иначе метод,който съм ползвала е:
Носиш си несесер в училище,правиш си пищов,който да се побира цял в несесера и го нагаждаш така,че като е пред теб,да можеш да виждаш листа и това,което си написал на него.Така контролната почва,ти си отваряш несесера и си гледаш в листа.Когато учителката се приближи просто се правиш,че търсиш нещо(химикал,молив) и го закопчаваш. :)
По химия става примерно,ако ви дадат да си ползвате менделеевата таблица.Аз я имам на листче и винаги е пред мен,обаче на гърба й съм изписвала всичко с молив. И така.. обръщаш си я,докато госпожата не е към теб и след това,ако пита нещо-Е,госпожо,нали може да ползваме таблицата? 8-)

kamen971
05-07-2011, 18:55
Спрете с това преписване ,не ви ли писна други хора да ви изкарват оценките.Защо не започнете да учите. :shock:

anonymous546178
05-07-2011, 19:19
В едни теми хората се хвалят колко са умни, тук се хвалите колко сте тъпи .. добре си е

kotka90
05-08-2011, 13:07
Ако ще преписвам , ще е от телефона :) Снимам си нужната информация и после само "разглеждам снимки" :D

miminka992
05-09-2011, 20:46
Аз използвам два метода, които винаги са действали :D
* Правя си пищов от малко листче хартийка и си го скривам в ръката и досега никога не са ме хващали 8-)
* Снимам с телефона и после само приближавам размера и всичко се вижда перфектно ;)

atm
05-10-2011, 02:56
Снимаш с телефона и когато учителя усети нещо натискаш "червената слушалка" :Д и ако е от по-умните и иска да ти види телефона ,му казваш "имам лични работи тук" и той нищо не може да каже и направи. :) Ако винаги прибира телефоните (така правят някои учители в даскалото ми) незнам. :lol: Ако нямам телефон не използвам пищови.
Хах...и аз съм така телефона е спасението :D или пък да му кажеш, че проверяваш колко време остава до края на часа също действа :D

tobii
05-10-2011, 13:47
Или на стената до мен с молив, за да мога да изтрия за следващи контролни, или в прозрачен химикал си пъхам малки листчета със съвсем дребен шрифт и само го въртя, за да гледам докато пиша. Повечко труд докато го направя ама никога не са ме хващали.

П.С. лелее ако отделяхме толкова време да учим колкото да правим пищови нямаше да имаме грешка бе :-D

UniCoWN
05-10-2011, 20:36
Лист, върху който сядам и си разтварям краката за да чета.
Или пък пак с листче, кръстосвам си краката, като този, който е отгоре е към госпожата /преценяввам си съответно/, а върху този отдолу слагам пищова и защипвам с горния.
Или, листа директно до мен на стола /сядам до стената или в крайната редица/.
Не са ме хващали.

SilverRain
05-10-2011, 22:04
аз направо си отварям тетрадката и преписвам .. ;D или си правя на малки листчета препишонки ... пиша на чина .. абее пищови си правя, само когато не ме мързи, иначе се води, че съм си научила уроците :D

TheNewReligion
05-10-2011, 23:24
Слагаш си пищова между краката и като се разкрачиш си гледаш и преписваш. Единствения проблем може да дойде от лошия навик да се люлееш на стола- може да се катурнеш като нищо.