PDA

View Full Version : Кой ще бъде в 31СОУ???



Sladka ***Deska
07-23-2008, 07:43
Здравейте :) Аз съм приета в 31СУЧЕМ стоп.мениджмънт с АЕ,надявам се да намеря съученици тук :P Ако има хора,които ще учат там,обадете се моля....да се запознаем :-P

Jamalska
07-23-2008, 08:15
Неее,нееееееее!Ауу горкото,съчувствам ти.Аз изкарах там цели 5 години и тая година оттървах кожата най-сетне.Бал-мал-чал!

schmetterling
07-23-2008, 08:41
Не го плаши детето де xD В 31во има супер печени хора, базата е страхотна и ако случиш на учители (хах особено Пеев) :grin:

Sladka ***Deska
07-23-2008, 08:46
Толкова ли е кофти????Аз съм чувала много хубави неща за това училище,имам няколко познати,които са учили там до 7ми клас и искаха да останат,но не им стигна бала....предполагам,че това е показателно...но всеки си има свое мнение де :) Аз съм доволна,че ще съм там,дано не се разочаровам,дано :P

sky_l
07-23-2008, 08:48
аз пък бих казала,че това е мн яко даскало.Браво,че си влязла там.

schmetterling
07-23-2008, 08:50
Супер е ; ) Поне на мен ми беше така. Наистина даскалото е страхотно (ся след 7ми клас не знам де), а и както казах - учителите са доста добри и повечето забавни. По математика са доста добри учителите, а по физе ако е още Младенов... :D
Иначе браво, добър избор за училище.Няма да съжаляваш.

Jamalska
07-23-2008, 08:54
Пфф...е щом е с АЕ може да се падне Деси Кузманова ли беше кфа беше или Гусева/Доцева.Те са пекани.
Аз толко го мразих това даскало...ръководството,80% от даскалите,да не говорим кооооооооооооооооооооолко мразех съвипускниците си:)Мисля,че е време за още един фешънски випуск.Направо отврат.Кога ли ще дойда да им счупя джамците.

http://ivanvazov.com сайт+форум

Kleer
07-23-2008, 10:11
Аз бях 7 години в това даскало и за щастие сега се махнах оттам (приеха ме във френската).Като материална база е супер.Дори тази година на учителите им раздадоха лаптопи (ако изобщо повече от 10 човека могат да работят с тях :razz: ).
Откъм учителите и класните,зависи.Всички са пропищяли от биоложките, а сега една от тях ще е класна на 8 клас.Но ако ти се паднат за класен Г.Пеев(геогрефия) или М.Караджова(история), е късметлия!Свестни хора има, но внимавай с отсъствията, в това са строги.Наблизо има пазар и всичко останало. 8)
Това е от мен, весели 5 години мъчения в Бастилията :) .Аз много се радвам че свърши за мен. :-D :D :grin:

bokoboko
07-23-2008, 11:26
Честито, уцели най-добрата паралелка, даскалото си е супер, не се притеснявай.

Sladka ***Deska
07-23-2008, 11:34
Много благодаря :)

baby_v_
07-24-2008, 07:56
една фр ще учи там ама нз с какъв профил е