PDA

View Full Version : Депресия от 1 година ;(



nedi_321
07-23-2008, 22:58
Оф направо е ужас...Приеха ме в ново даскало...каде са чуствам ужасно след 7ми клас...ужс...все си мисля какво ще кажат за мен дали ми се смеят за нещо и непрекъснато сам в депресия...мисля си че на никои не сам нужна...на никой не го грижа за мен...няам си фр...сички ме мислят за хипер забил чоек....просто е ужасно....не че сам грозна ама..

algel4eto_1995
07-23-2008, 23:43
Това е нормално за ново даскало.Спокойно, сигорна с1м, 4е си готино пар4е и 6те с1здаде6 нови приятелства.Просто не трябва да се от4айва6 и вси4ко 6те е наред...Опитай се да се впи6е6 в картинката.Разбери какво харесват и се опитай да об6тува6 с вси4ки.Няма нужда от депресий.Вси4ко скоро 6те отмине и 6те се 4увства6 на седмото небе от 6тастие..6те има6 нови фрс., а кой знеа, сиг и много гадженца 6те са лапнали по теб..А ако някой ти се присмее или те обиди си е за негова сметка, няма да се обижда6, нали знеа6-който обижда-завижда! Някфи олигофрени само т1рсят кой да обидят.Не им се вр1звай..!Вс4ко 6те се оправи-6те види6 :) ;)

CherryBlossom
07-24-2008, 00:07
Спокойно,и аз като algel4eto_1995 мисля,че това си е напълно нормално за ново даскало.Наскоро си приказвах с една фр и тя ми беше разказала,как едно момиче от нейния клас,което в 8-ми клас(ново даскало) е било хипер забило,никой не говорел с нея т.н.,и изведнъж - 9-ти клас и всички почнали да говорят с нея,просто защото и тя започнала да общува с тях.Сигурна съм,че догодина,всичко ще е наред.Не се притеснявай! =]

sladur4etyYy
07-24-2008, 00:16
еми и аз бях в нов клас с някви бати гадните хора! мн им се нервех цяла година ама сега са ми безразлични :? да не ти пука, говори си с тях там колкото да не те мислят за ''спряла'' и толкова...

Xelliex*
07-24-2008, 09:36
Аеб спокс всички са така (или повечето) няма начин , забрави ги игнорираиги няма да стане нищо ако някои не те хареса . Просто забрави че всички ще те харесват и обичат , трудно ще е да го постигнеш . Все ще си намериш фр-та като за теб , е успехчета

BeboP
07-24-2008, 10:45
М... или наистина си объркана, съдейки по хаотичното ти писане, или просто не можеш да се изказваш достатъчно добре. Иначе, онтопик (макар че тема няма, де...), не знам защо не си прекарваш дните по-приятно, а си седнала като някой философ да откриваш истини за живота... Истината, всъщност, е една - животът е такъв, какъвто сам си го направиш! Била приета в ново даскало, чувствала се отхвърлена... Това са бели кахъри и ми се струва, че сама се опитваш да си направиш проблем. Какво сте се сдухали, сякаш сте на преклонна възраст и не намирате смисъл в нищо?! Деца сте още...

belerofone
07-24-2008, 13:46
Да ти кажа спокойно , не е светлина да я изключа....Затова ще дам пример...
Първа година като студент...нов град....хора събрани от където се сетиш....никой не познаваш и освен вс друго даже приятелите ти ги няма , родителите , нищо....Как се чувства човек в такава ситуация...Бях като теб... Връщаш се в квартирата , четири стени в едната стая и четири стени в другата ....Тогава реших че след като в началото не може да се създадат истински отношения което важи за всяко ново място ще ползвам хората да преживявам дните без да очаквам да запълнят съществуването ми ....Така малко по малко осъзнаваш че и другите се чувстват като теб и се сближавата тъй като мизерията не подминава никого в такъм момент...Месц мина и се спасихме взаимно....Просто не влагай очаквания...започни с малко ...Разговор в коридора , домашна след училище...
В момента не можеш да видиш положителното защото ти е черно в училище...Дай си време и дай време на другите около теб...
Дерзай...

nefchi_bs
07-25-2008, 10:37
аз постоянно съм така :( няма причина ама...незнам какво да ти кажа :-| :-k

love_bites
07-25-2008, 11:31
мм виж...да не ти пука,отиди с високо вдигната глава и покажи че си супер(каквато със сигурност си),имай си самочувстивие и се забавлявай с всички :-) Успех

ImmortalForever
07-25-2008, 15:07
Ами и аз мисля, че е нормално..Въпреки че в моя клас, като отидох 8 клас имахме едно момиче от ромски произход..И много се страхуваше как ще я приемем и даже мислело момичето че сме злобно настроени къмм нея и не идваше на училище около 3 4 месеца вясваше се за по 1 2 часа и добре, че класната беше Душа човек разбра я .отиде поговори с нея и сега си ни е част от класа, даже я уважаваме повоче отколкото други личности в класа! :D няма от какво да се страхуваш, ако пък наистина ти е толкова гадно поговори я с учител, ч с вашите!Надявам се да се оправиш!успехи! ;)

sasha_90
07-25-2008, 16:38
Нямаш приятели?И аз нямам.Излизам само с гаджето,сестра ми,нашите и много рядко с някой от класа.Липсата на приятели не бива да ти дава повод за депресия.Напротив!Нямаш приятели,но можеш да намериш,нали? :) Я,горе главата.Животът си тече и тече.А за училището:нормално е да чувстваш,че може да не си им приятна,още не сте се опознали.С времето съм сигурна,че ще се сприятелиш с някого и ще ти бъде добре.Но на никой не му е приятно да общува с човек в депресия.Затова слагаш усмивката на устните и да не ти пука,че в момента нямаш приятели.За всичко си има време.И,хайде стига съм писала,че кой ще го чете това. :)

belerofone
07-25-2008, 21:57
Нямаш приятели?И аз нямам.Излизам само с гаджето,сестра ми,нашите и много рядко с някой от класа.Липсата на приятели не бива да ти дава повод за депресия.Напротив!Нямаш приятели,но можеш да намериш,нали? :) Я,горе главата.Животът си тече и тече.А за училището:нормално е да чувстваш,че може да не си им приятна,още не сте се опознали.С времето съм сигурна,че ще се сприятелиш с някого и ще ти бъде добре.Но на никой не му е приятно да общува с човек в депресия.Затова слагаш усмивката на устните и да не ти пука,че в момента нямаш приятели.За всичко си има време.И,хайде стига съм писала,че кой ще го чете това. :)

НЕ съм съгласен изцяло с написаното...

Това което изпитваш е далеч от депресия....Съмнявам се дали въоще си виждала депресиран човек....Етапът през , който преминаваш е нормален и какъвто и съвет да ти дадем нищо не би се променило докато не се опариш.....
Саша90 ти каза че живота си тече...и е права....Това , което се случва около теб може да се случва и на теб...Не очаквай хората в класа да запълнят живота ти....Няма да се получи...Не тръгвай с очаквания....Дай си време и когато си готова направи първата стъпка....

Успех...

smal_girl
07-25-2008, 23:16
Нямаш приятели?И аз нямам.Излизам само с гаджето,сестра ми,нашите и много рядко с някой от класа.Липсата на приятели не бива да ти дава повод за депресия.Напротив!Нямаш приятели,но можеш да намериш,нали? :) Я,горе главата.Животът си тече и тече.А за училището:нормално е да чувстваш,че може да не си им приятна,още не сте се опознали.С времето съм сигурна,че ще се сприятелиш с някого и ще ти бъде добре.Но на никой не му е приятно да общува с човек в депресия.Затова слагаш усмивката на устните и да не ти пука,че в момента нямаш приятели.За всичко си има време.И,хайде стига съм писала,че кой ще го чете това. :)

НЕ съм съгласен изцяло с написаното...

Това което изпитваш е далеч от депресия....Съмнявам се дали въоще си виждала депресиран човек....Етапът през , който преминаваш е нормален и какъвто и съвет да ти дадем нищо не би се променило докато не се опариш.....
Саша90 ти каза че живота си тече...и е права....Това , което се случва около теб може да се случва и на теб...Не очаквай хората в класа да запълнят живота ти....Няма да се получи...Не тръгвай с очаквания....Дай си време и когато си готова направи първата стъпка....

Успех... mda taka si e naistina i uspex imai vqra v sebe si i shte vidish che vsichko shte se opravi :-P :-P

SK0RP10N
07-25-2008, 23:23
Sega sam 10 klas.
Celia klas me ebavaha, che sam metal, ama nakraia me prieha i sega gore-dolu se razbirame.

bl00dmage
07-26-2008, 14:14
kupi si koz