PDA

View Full Version : Проблем с една к*



s-a-n-c-h-o
07-24-2008, 23:16
Имам малък проблем - една ку*ка я издадох на адимините на бгмафия че нарушава правилата - голяма работа, баннаха я , а акаунта и беше супер слаб, но няма значение. И ме чака на входа с някви приятелчета едва ли не да ме "плаши" и опитва да бие шамари ама нищо не направи, щото мен не ме целят никога момичетата :D Както и да е , довела 3 момчета и ми се прави на голямата работа. Та не я бих щото щяха да ми скочат, ама просто такива обиди отнесох, че съм решил да я счупя на 2 тая да видим дали ще продължава. Като я причакам... Ама като се сетя, че ще извика фр после и ще стане ламерското 10 на 1 се чудя кво да прая, хем искам да го отнесе. Така съм и набрал...че ще откача скоро, давайте съветчета :booooomb:
10х

Emery
07-24-2008, 23:21
Агресията е лошо нещо за хора на нашата възраст, а и попринцип!!!

s-a-n-c-h-o
07-24-2008, 23:23
Агресията е лошо нещо за хора на нашата възраст, а и попринцип!!! Знам, избягвам боя, но няква пикла да ми се прави на интересна и да не го отнесе... :x :-x

Seducti0n
07-24-2008, 23:24
Стой си на дупето,
накрая ти ще духаш супата,
момичетата винаги се измъкват. ::wink

s-a-n-c-h-o
07-24-2008, 23:26
Мръсници :D Никога не съм бил момичета, но нагли селянки не отказвам да троша, колкото и коравосърдечно да звучи :razz:

Seducti0n
07-24-2008, 23:30
Виж, приятел, както ти казах то през твоя нос ще излезне.
Ти ще я причакаш някъде, ще и удариш някой друг шамар, ще е препсуваш каруцарски, ама утре същата таз девойка ще доведе банда петкрилни гардероби и най-много да свършиш в някоя болница.
Ти сам си решаваш, ама не си заслужава да се правиш на мъж и то пред момиче, щом ситуацията е такава.

marshlqk
07-24-2008, 23:38
Абе брато, аз момиче не удрям ама като си решил давай.. пък за ония нейните приятелчета.. вземи си един газов, и като им го извадиш да видим, дали още ще са зад гърба и.. :grin:

Xelliex*
07-25-2008, 07:10
Ще хукнат кат овце подгонени от вълци :D :D

LadyCarameL
07-25-2008, 07:11
Освен да кажеш на някоя друга приятелка или приятелки да я посплашат малко/което е глупав вариант/не виждам друг начин,за да не се изложиш.. :-D

it_ends_tonight_
07-25-2008, 08:32
За голям герой ли ще се мислиш като й направиш нещо? Вие в гората ли сте живели и двамата до сега, че не можете със думи да се изясните?

Xelliex*
07-25-2008, 09:43
Уййй Уййй Си Сии :D :D

nefchi_bs
07-25-2008, 10:22
Виж, приятел, както ти казах то през твоя нос ще излезне.
Ти ще я причакаш някъде, ще и удариш някой друг шамар, ще е препсуваш каруцарски, ама утре същата таз девойка ще доведе банда петкрилни гардероби и най-много да свършиш в някоя болница.
Ти сам си решаваш, ама не си заслужава да се правиш на мъж и то пред момиче, щом ситуацията е такава.

+1 аз бих направила така,че кое ли момиче не би го направило :D големи батковци за бои лесно се намират :-D

DJACK
07-25-2008, 10:36
Да де и като се сещам за какво ще става боя :razz: За една тъпа игра кадет не струва нищо и се обзалагам че си на не повече от 13 години :grin: :-D

s-a-n-c-h-o
07-25-2008, 11:11
Да де и като се сещам за какво ще става боя :razz: За една тъпа игра кадет не струва нищо и се обзалагам че си на не повече от 13 години :grin: :-DНе знам на какво се обзалагаш, но май ми го дължиш :D

hiphopDancing
07-25-2008, 11:23
Taq qvno ne e stoka...ama kato q pri4aka6 kakto tq te e pri4akala 6te stane6 kato neq...Po-dobre ne si gubi vremeto, tq taka ili ina4e nqma da se promeniii...

pam1
07-25-2008, 11:53
Имам малък проблем - една ку*ка я издадох на адимините на бгмафия че нарушава правилата - голяма работа, баннаха я , а акаунта и беше супер слаб, но няма значение. И ме чака на входа с някви приятелчета едва ли не да ме "плаши" и опитва да бие шамари ама нищо не направи, щото мен не ме целят никога момичетата :D Както и да е , довела 3 момчета и ми се прави на голямата работа. Та не я бих щото щяха да ми скочат, ама просто такива обиди отнесох, че съм решил да я счупя на 2 тая да видим дали ще продължава. Като я причакам... Ама като се сетя, че ще извика фр после и ще стане ламерското 10 на 1 се чудя кво да прая, хем искам да го отнесе. Така съм и набрал...че ще откача скоро, давайте съветчета :booooomb:
10х
тря да го отнесе....ако после каже на някой ще кажеш и ти :)

s-a-n-c-h-o
07-25-2008, 20:44
И става от интрига по-интрига та до...през **** ми е, пак ме чакаха пред входа тоя път с едно момче, което не знаеха, че познавам и той седи и им се смее :-D Не уцелиха, тръгва едва ли не да ме рита и си обели муцуната в плочките на земята, май :-D Ето, че всичко се нареди.

smal_girl
07-25-2008, 23:24
Виж, приятел, както ти казах то през твоя нос ще излезне.
Ти ще я причакаш някъде, ще и удариш някой друг шамар, ще е препсуваш каруцарски, ама утре същата таз девойка ще доведе банда петкрилни гардероби и най-много да свършиш в някоя болница.
Ти сам си решаваш, ама не си заслужава да се правиш на мъж и то пред момиче, щом ситуацията е такава. mda vnimavai prosto kakvo pravish misli parvo s glavata si i poslle deistvai vnimavai da ne go qdesh posle ti golemiq

KrisLovePuti
07-25-2008, 23:59
брат всичко зависи от това какъв си ти и каква е тя. Ако ти имаш приятели който биха влезли в бой заради теб и по точно такива с повече "власт" от нейните я наплюваш веднъж в лицето крещиш и яката да се сплаши и готово. Ако обаче тя е с повече "връзки" от тебе искаш не искаш ще трябва да се направиш на путка.

DevilWish
07-26-2008, 08:07
Виж, приятел, както ти казах то през твоя нос ще излезне.
Ти ще я причакаш някъде, ще и удариш някой друг шамар, ще е препсуваш каруцарски, ама утре същата таз девойка ще доведе банда петкрилни гардероби и най-много да свършиш в някоя болница.
Ти сам си решаваш, ама не си заслужава да се правиш на мъж и то пред момиче, щом ситуацията е такава.
И аз така мисля ;)

sweeetmaniche
07-26-2008, 20:15
Виж, приятел, както ти казах то през твоя нос ще излезне.
Ти ще я причакаш някъде, ще и удариш някой друг шамар, ще е препсуваш каруцарски, ама утре същата таз девойка ще доведе банда петкрилни гардероби и най-много да свършиш в някоя болница.
Ти сам си решаваш, ама не си заслужава да се правиш на мъж и то пред момиче, щом ситуацията е такава.

Така си е :wink:

KrisLovePuti
07-26-2008, 23:24
Значи ще ми кажете че е по добре да се направи на путка отколкото на мъж. Като му теглят един бой и ко ще стане... няма да умре... а ако се направи на путка ще си го знаят като такъв. Според мен момчето и мъжът (не и възрастните) не трябва да бяга от бои. може да поспорим ако искате...

LadyCarameL
07-27-2008, 08:08
И става от интрига по-интрига та до...през **** ми е, пак ме чакаха пред входа тоя път с едно момче, което не знаеха, че познавам и той седи и им се смее :-D Не уцелиха, тръгва едва ли не да ме рита и си обели муцуната в плочките на земята, май :-D Ето, че всичко се нареди.
Момчето каза,че си е решило въпроса :)

sladkish_14
07-27-2008, 10:26
Пикла,ще ти се ерчи :o Я и бий два шамари и не се занимавай повече с нея ,пък до ония , нека ти посегнат де, после иди при директора или директорката на даскалото , тя/той ще ги опрай :-D

stealthyGirl
07-27-2008, 22:52
Бог забавя, но не забравя.

Найстина действа, без значение дали е бог (природата, вселената и т.н.), или просто случайност! Ти не предприемай нищо, просто стой настрана от тях.

П.П.Е, ако толкова си и насъбрал изчакай някой удобен момент да я унижиш. Ама с финес.. той не е само за момичетата - за умните хора е....