PDA

View Full Version : А вие били ли сте жертва на насилието в училище?



FairyNymph
07-25-2008, 15:37
Всеки ден в училище наблюдаваме как се подиграват за външни белези на съучениците ни, а понякога не свършва само с подигравки.Предполагам, че и вие поне веднъж сте обидили някого и дори и да не го подозирате той го помни и така се наслагват със всеки изминал ден всички гадости и обиди.
На вас подигравали ли са се и били ли сте жертва на насилието в училище?А какво правите, когато видите някое дете от вашето училище(да кажем, че не го познавате..виждали сте се из даскало, но не се познавате),което обиждат в коридора или го целят с нещо и тн?Как според вас могат да се оправят нещата?Към кого бихте се обърнали?Изобщо изявете мнение(и моля без някви мнения съдържащи само емотикони, две-три думи или просто "+1")

Nen0RmalniK
07-25-2008, 15:51
sas sigurnost nqkoi 6te zapo4ne da me plue i da me obijda no ne me interesuva az 6te si iskaja mnenieto i to e 4e tova ne trqbva da se promenq.. tova si e estestveniq podbor pri koito ocelqt samo nai silnite i taka 6te e do kraq na sveta tova nqma nikoga da se promeni !! i 6tom gospod go e napravil taka zna4i taka i trqbva da si e.sa6toto e i pri jivotnite nai slabite umirat!

pOiSoN_kIsS_94
07-25-2008, 15:57
:razz: мии не съм била жертва на насилието в даскало...в 6клас набих един олигофрен от 8ми клас,защото той правеше неприлични неща зад мен 8-) ..заслужаваше си го
а като видя някои да се обиждат,ако ми е приятел им казват да спрат,а ако не ги познавам не се меся :)

sharmen
07-25-2008, 15:59
Винаги си намесвам и защитавам детето дори да не го познавам.Може да съм 45 кила ама съм доста силна а и в училище знаят че тренирам карате и не ми се отварят много.Но един път си изядох боя от едни по-големи момчета ... набиха ме,унижиха ме и си мислеха че са победили. Да ма не,пак бих защитила някого защото това не е правилно !

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-25-2008, 16:02
^Какъв естествен подбор, какви 5 лева.. Това важи, когато си избираш партньор за семейство и т.н. Или когато, да речем отглеждаш животни, за да се храниш с тях, това се случва в дивата природа. А това, което става по училищата и навън няма нищо общо с "естествения подбор". Даже не знам защо го намесваш, това оправдание за жестокостта ли е? Дори в природата животните не нападат себеподобни, освен ако се съревновават за женска.. Това нащо е друго, тук не става въпрос за инстинкти, а за гавра, това си е гавра на съзнанието.. Аз не си обяснявам как на някои им е приятно да упражняват тормоз и насилие спрямо други и каква полза имат от него? :? Това си е чиста жестокост и не може да бъде оправдана с нищо. 8) И за тези, които я упражняват -“ заслужават тройно по такова отношение към тях. 8)

FairyNymph
07-25-2008, 16:09
sas sigurnost nqkoi 6te zapo4ne da me plue i da me obijda no ne me interesuva az 6te si iskaja mnenieto i to e 4e tova ne trqbva da se promenq.. tova si e estestveniq podbor pri koito ocelqt samo nai silnite i taka 6te e do kraq na sveta tova nqma nikoga da se promeni !! i 6tom gospod go e napravil taka zna4i taka i trqbva da si e.sa6toto e i pri jivotnite nai slabite umirat!
не те плюя и обиждам, по-скоро питам..значи кво по твойта логика да останат най-силните и тия дето не им пука, ако ги хранят..ок от всеки 100 човека остават 50..после тия 50 почват и те да се бият и да видим кой ще оцелее и остават 10, после 2, после 1 и кво?бъди победител, бъди силен и умри сам...сравняваш ни с животни?ние животни ли сме?

Scouse
07-25-2008, 16:26
нешата са опраят с бой...за малко.. след тфа се повтаря с някой друг и така..... :? life is life

sasha_90
07-25-2008, 16:26
Точно насилие не,но винаги е имало поне един човек,който да ми се присмее за нещо.Например в бившия клас-възползваха се от това,че бях кротко дете и буквално ми се качваха на главата.Винаги ми повтаряха,че съм била тъпа и не знам си каква още,само защото нашите не взимат заплати по-големи от 500 лв,не харча на ден по 10+лв,не се обличах както на тях им харесва,не бях ученичка с отличен успех и какви ли още "косури" изтъкваха.Във всяко училище има такива отношения.И в никакъв случай не означава,че като нямаш много пари и си скромен,си едва ли не боклук и обществото няма нужда от теб.Напротив!Точно тези,които се правят на голямата работа нищо не струват,имат самочувствие,но без покритие.Непонасям такива работи и това не е само защото и аз съм го изпитвала.Просто е неприятно да видиш как някакви "отворковци" се подиграват на беззащитните и добри деца/хора.Сигурно много от вас мислят като мен.

FairyNymph
07-25-2008, 16:57
и на мен са ми се подигравали за какво ли не - връщала съм се вкъщи насълзена и един ден просто ми писна и реших, че повече няма да е така..не, че обидите спряха(е, доста намаляха) - просто спря да ми пука и вече не им се оставям да ме мачкат.но не всеки може да го направи и точно, за да успеем да намалим по някакъв начин обидите и въздействието им върху слабата психика на някои деца съм направила тази тема..

Malka_4arovnica
07-25-2008, 17:24
Еми може да се каже доста са ме тормозили в даскало , че съм била дебела и пр. обаче някъде към 5 клас осъзнах че са нищожества ,който първо трябва да погледнат себе си и после да коментират другите и те просто престанаха да го правят като спрях да им се връзвам ме оставиха :) Просто някои хора искат да чустват надмощие над другите и да ги смазват психически , но мога да кажа ,че именно тези неща ме направиха много по-силна и издръжлива ...... пък и всичко се връща някой ден ! :D

mon4eto
07-25-2008, 17:29
Ne davam na nikoga da me obijda pa kamo li da me celi s ne6to...obiknoveno az gi praq ti prostotii :D :D :D

ThunderGoddess
07-25-2008, 17:32
Да, психическо насилие. Три години. Добре, че отдавна не съм в оня шибан клас от ъпи селяндури-кавали.

MUFC
07-25-2008, 17:50
Честно да си призная :) Винаги аз съм бил човека, които се базика с останалите хора и то доста доста яко !!! Спомням си обаче една случка бях 7 клас и имаше 2ма от моя клас дето бяха решили да са базикат с мене..... тарпях ги точно 2 дена преди да раздам правосъдие.... и така обаче от тогава ми стана ясно кво е чувството да се базикаш с някого и мога да са похваля вече че съм НОВ човек ..... наи вероятно е от възрастта и от там ми доиде и АКЪЛА !!!

sasha_90
07-25-2008, 19:46
Честно да си призная :) Винаги аз съм бил човека, които се базика с останалите хора и то доста доста яко !!! Спомням си обаче една случка бях 7 клас и имаше 2ма от моя клас дето бяха решили да са базикат с мене..... тарпях ги точно 2 дена преди да раздам правосъдие.... и така обаче от тогава ми стана ясно кво е чувството да се базикаш с някого и мога да са похваля вече че съм НОВ човек ..... наи вероятно е от възрастта и от там ми доиде и АКЪЛА !!!
Поне е дощъл,други нямат този късмет.

WhIsPeR iN THe dArK
07-27-2008, 11:33
Винаги от както се помня е имало някой който да ме насилва психически в даскало.... един от 11 клас например пред доста хора почна да ми вика наркоманка.. шибано емо.. и така нататък... просто разни прекалено гадни думи.. от класа ми има едно момче дето непрекъснато се заяжда с мен.. мисля обаче че тази година ще се държи по добре тъй като сега ваканцията се засякохме и той се държа наистина приятелски с мен :).. има и разни "мацки" дет постоянно ми се присмиват и така нататък.. дори се е стигало до там че да ме заплашват с бой.. добре че не се е стигало още до там.. абе в даскало не може без проблеми.. аз съм на това мнение.. просто не трябва да го взимаме толкова навътре.. да на мен ми става гадно от всичко това но и за миг не съм си помисляла да оставям тея хора да ме тъпчат.. винаги си отстоявам позицията докрай , не мисля че е редно човек да го е страх от себеподобен.. всички сме от един вид.. на всеки може да се случи :-)

Seducti0n
07-27-2008, 14:02
Била съм подложена както на физически, така и на психически тормоз/той беше далеч по-пагубен/ от банда кретени....

SuperSizee
07-27-2008, 14:29
Аз лично не съм бил,но като цяло го има и няма начин как да го няма ... Въпросът е до колко се показва ...

sunset_light
07-27-2008, 16:45
Да и продължавам да бъда,но пък не ми пука,може и да счупя на някой носа,но пък защо,те са тъпи,такива са били и родителите им,ужасни,носят си онези синичките лентички и пак обиждат и бият.

WaterLilly
07-27-2008, 17:07
Да, няколко ритника съм отнасяла, доста обиди... Но с времето престана да ми пука какво ми казват или просто отвръщах с друга обида. Трябва само да нацелиш слабото място на някой (което е доста трудно).

Viche
08-01-2008, 23:14
като малък и на мен са ми се подигравали щото бях по-дебел,ама се развига нещата че съм един от най-дългите,а и с фитнес се занимавам и съм по-якичък така и в момента никой не се ебава...а относно до малките никой не е виновен че е дебел или че носът му е голям или друга глупост за която можеш да се подиграваш така че помагам като ги вида да се сдърпат 8-)

Inncho
08-02-2008, 15:13
Доста пъти съм била обект на подигравки заради начина ми на обличане в училище .Нося само черни дрехи,чувала съм да ме наричат изрод и скякави такива. :) Повечето пъти ги изгнорирам защото знам ,че хората които ме нагрубяват са повърхностни и няма да стигнат до никаде в тоя живот освен до магистралата.Веднъж се опитаха да ме спънат в коридора при което вдигнах голям скандал.Ясно ми е ,че няма да спре това защото съм различна :) Ама и аз не бих искала да съм в добри отношения с такива жалки хора.Пък и е доста забавно да ги тропам :lol:

TikvenaElhichka
08-03-2008, 13:12
Тъжно, ама всекидневие. Жал ми е за хората, с които се заяждат малките олигофренчета, не за друго. Навремето и аз бях обект на подигравки, но сега съм 'too scary' за тях, за да ми кажат нещо в лицето, и твърде голяма непукистка, че да им се трогвам на клюките.

BlOnDe
08-04-2008, 15:52
Случвало е се да нагрубя някого, НО аз по принцип съм си по-бойна и силничка :D ии др внимават ;) Пък и никога не се оставям на някой да ме убиди или нищо такова... имам си голяма уста аз :oops: :) :grin:

Saymon90
08-04-2008, 18:24
Ами, не са ми се подигравали или някви такива работи никога... май не съм. Но аз съм наранявал хора по този начин преди години и сега адски много съжалявам за това, защото знам, че им е било ужасно и може би моето отношение е било една от капките, които са прелели чашата.... не знам, ако можех, бих върнал времето и бих постъпил по друг начин - но не мога. За това трябва всеки да се научи, че в живота не всички са френдли - даже напротив. На всеки му се налага да се изправя срещу всякакви отрепки непрекъснато и ако не се научиш да се държиш .... сам си си виновен.

Forest_girl
08-04-2008, 18:30
И аз не съм била и се надявам никога да не бъда...
И се чудя на комплексарите, които искат само да тормозят някой...
Като стана свидетел на подобни сцени взимам отношение!

Just Another Spamer
08-04-2008, 19:30
Ами мен лично не са ме тормозели.Наистина и в моито даскало виждам много такива случаи.Аз съм 6 клас (бях) и само 7 са по големи от нас в смяната само че аз повечето ги познавам (и не са такива които тормозят сички) обаче не всеки има такъв касмет.Аз не съм съвършен предполагам че ако бях в някое друго даскало можеше и мен да тормози някой.Затова аз се старая да не се подигравам на никого заради външни белези тъй като иаз имам такива...никой не е съвършен.Та не знам как се премахва насилието в училище но ако ги игнорираш и позволиш да те тормозят постоянно няма да стане това че ако не обръщаш внимание на ония му писва според мен са глупости.

Seducti0n
08-04-2008, 20:15
Ами, не са ми се подигравали или някви такива работи никога... май не съм. Но аз съм наранявал хора по този начин преди години и сега адски много съжалявам за това, защото знам, че им е било ужасно и може би моето отношение е било една от капките, които са прелели чашата.... не знам, ако можех, бих върнал времето и бих постъпил по друг начин - но не мога. За това трябва всеки да се научи, че в живота не всички са френдли - даже напротив. На всеки му се налага да се изправя срещу всякакви отрепки непрекъснато и ако не се научиш да се държиш .... сам си си виновен.


Какво те накара да преосмислиш поведението си от преди години?

Brunoo
08-04-2008, 20:23
В старото ми даскало често се случваха такива неща :o Ужас направо...все пак всички сме равни.
П.С @HaPKoMaHqk мнението ти важи само за животинския свят..някъде из пустините на Африка може би.... :-o Хората,които контролират света не мисля,че са били страшилищата в даскало,напротив-даже обратното,а великите училищни гъзари може би седят и търкат нечия баровска тоалетна,или си излежават присъдата някъде? :?

TheNewReligion
08-04-2008, 21:02
Аз лично не съм ставала жертва на системно насилие . Само два пъти съм се била с две момичета от нашия клас и то извън училище . Те започнаха първи физическото наислие и на мен не ми оставаше нищо друго освен да им забия по един шамар . :-| Като се замисля емоционалното насилие от тяхна страна беше доста по-голямо от физическото , но както и да е . Почти никога не решавам проблемите си с бой . А относно това дали аз упражнявам психическо наислие върху някого , просто защото не е като мен : НИКОГА ! Всеки е различен и ценен по един или друг начин ! Принципно рядко се поддавам на каквито и да било провокации , но понякога се издразвам много става белята ...

ice_queen_9
08-27-2008, 00:10
да подигравали ми са се ,били са ме, заплашвали са ме ама вече нямам такива проблеми

BlueAvalanche
08-27-2008, 00:12
Не. Едричък съм за да ме бият :D Пък и в нашето училище е мирна работа

amarok
08-27-2008, 01:38
Hehe v minaloto daskalo v na4aloto neshto po4naha ama ne stana raotata sega she vidime v tva daskalo kak she e :)

psychopath
08-27-2008, 03:48
жертва не...аз съм от коравите 8)

psychopath
08-27-2008, 04:59
филма е велик!!

Izzy_
08-27-2008, 07:09
Мен лично никой не ме е тормозил и аз никой не съм тормозила.Мен не са ме закачали,защото имаха страх от хората,които познавам извън училище,въпреки че аз никога не съм споменавала,че някой от тях ще дойде и ще стане еди-какво си.Е,случвало се е да се базикат,но аз не им обръщам внимание.Аз не тормозя никой,защото просто не съм такъв човек,пък и знам как би се почувствал този от другата страна.

alehole
08-27-2008, 07:50
Имала съм безброй гадни случки в даскало,подигравала съм се много,но разбира се с мярка и по не груб начин,за да нараня хората,обаче и на мен са ми се подигравали.Имало е дни,в които по цял ден,тази година бях в ново даскало и бяхме "зайци" и по цял ден имаше хора от "по-голямите"които ни тормозеха наистина много!Пък мен ме обиждаха една група "хора"(нз дали са хора те са чудовища и то не стават за нищо освен да си карат колите на мама и тати из малкия ни град и да са "гЪзари" :? ) и тези хора ме тормозеха с обидите си,не само мене,но в някои моменти съм го приемала толкова зле че по цял ден седа плача,искам да умра,да се самоубия,да се преместя в друго училище :? Имам още много неща за писане :D но няма да ми стигне мястото хаха :) Просто нямам думи за училищата в България,за обществото ни,за всичкоо абсолютно всичко,и после защо децата били "сдухани" с ниско самочувствие,защо ставали бандити и крадци от тях,защо има все по-чести самоубийства??????? :-o Това не е свят,в който всеки да живее нормално и на равно и да се чувства Човек :? :? :?

nefchi_bs
08-27-2008, 12:35
И на мен ми се подиграват и аз на тях им се смея в лицето абе кво да кажа изверги сме всички...Тотално сме усверипели един към друг дори и да не го усещаме :o

petrunka
08-27-2008, 13:12
Насилие по училищата.. Има го и не знам какво трябва да се случи, за да осъзнаят всички, че не може да продължава така. Дори се случва учители да подстрекават към насилие!Тъкмо такъв беше случаят в миналото ни училище.В начален курс някои от класа се биеха, а госпожата се кефеше! Аз не обичах да се бия и не участвах в мелетата, а госпожата се сърдеше и ми викаше "Какъв мъж си?"Ето защо са толкова важни първите 10 години.Нещата почват от там, че детето бие другарчето си, че му е взело химикалката, и към 12-14 годишна възраст достигат връхната си точка. След това на повечето по един или друг начин им идва акъла в главата, но заплахите нарастват,защото другите стават по-опасни.
След началното всички ме ебаваха,затова че не се обличам като тях и че съм отличник, кечеха ме,понеже бяха по-силни от мен и ми задаваха тъпи въпроси. Това е съдба и на много други деца. Но после се махнах от тъпото квартално даскало и всичко престана.

Titu
08-29-2008, 15:34
Не се наручам жертва защото това вече е минало.Когато бах в 3 и 4 клас изпитвах постоянен страх в училищните коридори,защото или накой нарочно ще ме съпне,бутне,удари или вземе чантата.Вчас не можех да си оставя чантата защото или някой ще я изсипе или че почне да я рита и въргаля на пода.Така че знам горе-долу какво е усещането.Сега ще бъда 9 клас и се промених,неискам децата да испитват болката и страка която аз съм изпитала,затова през последните години се стегнах и почнах да се меся кане не ми е работата,но по този начин аз помагах и на себеси,но не мога да отрека че са останали белези по мен(постоянно се приеснявам за мнението за другите спрямо мен и др.)

Titu
08-29-2008, 15:53
не съм точно жертва , но знам какво е да те тормозят без причина.

Slave4You
08-29-2008, 15:54
Да, била съм 5-6 и малко от 7 клас. И най-лошото беше, че като почна всичко едни съученички седяха точно до мен на пейките и ги беше бъз да кажат на охраната :? От тогава не съм виждала подобно нещо спрямо други. От тогава известно време станах мн по-затворена и срамежлива, все си мислех, че някой ми мисли лошото, когато нямаше нищо такова и т.н. Работя осърдно да оправя нещата и успявам чат-пат:))) Иначе наистина е ужасно и когато видя тея момичета, все още преминавам на отсрещния тротоар. :oops:

SuNsEt
08-29-2008, 16:13
Ами да,спомням си в 3-4 клас в занималнята едно момче от моя клас(в старото ми даскало) нещо ме обиди и аз му отвърнах с думите"Дано не се върнеш никога повече в стаята!" и след това доведе един негов проятел...Може би 3 години да е бил по-голям от мен.Та седях си аз на чина и той се приближи.В стаята имаше около 4-5 момичета.Дойде при мен и нещо ми каза,не помня какво точно.От сорта на "Кво си говорила на момчето?".Аз нищо не казах.После започна да ме удря в ръцете.Имам предвид вместо да тропа по чина,тропаше по ръцете ми,които бяха върху чина с юмруци.После ме риташе в краката.Аз си стоях и нищо не правех.Само измънках"Ами добре,ще му се извиня!".Но всъщност нямаше за какво,защото аз нищо лошо не му бях казала,той ме провокира и без това.Ревях доста дълго,а никой в стаята не ми помогна.Това в продължение на може би 15-20 минути.След това като се прибрах майка ми ме пита,защо рева,обаче аз не знаех дали да й кажа...И накрая когато разбра поиска да се види с това момче,но аз я спрях,защото знаех,че след това ще си имам сериозни проблеми.Беше найстина много гадно. :(

krisiiiiito
08-29-2008, 16:42
не не съм била никога жертва но като видя да бият някой в училище ми става много гадно и се опитвам да му помогна [-o<

Magichkaa_
08-29-2008, 19:56
Ne pomnq da sa me bili v y4ili6te .. nito az sym bila nqkoi(osven ponqkoga mom4etata :-x ) Ama mi stava mn jalko kato vida mom4etata ot moq klas da biqt edno dete 5 klas .. to e mn svito i sramejlivo a te go pluqt i go ritat i o6te kakvi li ne glyposti.Ne sym ot tezi deto malchat ... otidah pri deteto(cqloto opluto ot tapite ni mom4eta - 7 klas :shock: ) i go vdignah i my kazah nali kakvo ti e za6to se ostavqsh da te tomozqt taka.. a to me gleda6e i ne moje6e da kaje dyma :( samo plache6e i daje go be6e strah da kaje na y4itel ili ohrana..! Prosto mi stana mnogo tejko :( A na mom4etata .. i da im kazvam te sa kato deca,izob6to ne mi prili4at na 7 klas :( A sega se setihh edin pat edin perkolqsal ot 8mi klas se opita da me spyne v koridora i v momenta v koito si slaga kraka i az si izvartqh moq i onq padna na zemqta .. Oleee ymrqh :lol: :lol: :lol:

Civilizationruller
08-30-2008, 16:21
ми по принцип мен само са ме обиждали ... защотото нема да посмеят да ме бият освен ако не се навият няколко човека но невярвам да го направят защотото не им обръщам внимание въпреки че всяка обида ми нанася тежка психическа повреда ако мога така да го кажа особено ако ме обиди човек от другия пол... пък и мойте проблеми не са толкова сериозни ... 5килца + и 6 по всичко 8-) (проблеми ... ХАХАХАХА това са били проблеми ...) но имам приятел който е ... ушат и това мн мн му проваля живота защотото секи ден си го мачкат и дърпат ушите...

Питам се тея дето постоянно само тровят и бият другите защотото не ги харесват външно сещат ли се въобще как им е на тези хора...мен лично това ме направи доста наясно със света, затворен човек и пълен с умраза

machineheadfan
08-30-2008, 17:54
________________

hate_everything
08-30-2008, 18:09
хах ами била съм... щот не слушах чалга...викаха ми метълката и само ме бъзикаха макар че аз не се обиждах щот съм такава :-P иначе гадничко се държаха и нямаше с кой да говоря...мръсни чалгари /не се обиждайте говоря за тея от стария клас/ ...аз си траех и ги оставях да ме обиждат...гадно ми беше да ама те така се забавляваха...обаче скоро пораснах...сега кат ме видят не смеят да гъкнат- страшна метълка бягайте надалеч :D :smt068 :smt021 :smt002

Sladuranka :)
08-31-2008, 22:25
била съм жертва на насилие в сегашното ми даскало заради малък косур във външния си вид(който вече е оправен :) )а и защото не съм гражданка като другите..ужасно е :( прибягвала съм до защита от учителите и директора..удряли са ме в лицето с жестоко засилена врата и то брутално(после ест.ми се извиняваха насила)

Marianella
09-01-2008, 00:19
била съм жертва на насилие в сегашното ми даскало заради малък косур във външния си вид(който вече е оправен :) )а и защото не съм гражданка като другите..ужасно е :( прибягвала съм до защита от учителите и директора..удряли са ме в лицето с жестоко засилена врата и то брутално(после ест.ми се извиняваха насила)

Е това твоето от прочетеното ми се вижда най - кофти . :shock:

Аз имам някакъв спомен от първи клас , че ми беше посинил един съученик окото , но той ни изреди целия клас до 8ми клас . Но аз освен тази моя случка в 1ви клас не съм имала проблеми . Но за това пък насилствено бях подстригнала едно момиче и го бях направила на маскара с което не се гордея . В крайна сметка всичко е приемливо стига да е в определени граници , защото няма как да накараш дете да не върши простотии , просто няма .

VHack
09-01-2008, 07:50
Kakvo nasilie 8-)

krisith
09-01-2008, 09:41
....аз не,но много мои приятели са били и ми е много гадно :( :( :( :smt021 :smt021 :smt021 :smt022 :smt022 :smt022 :-# :-# :-# ](*,) ](*,)

Izzy_
09-01-2008, 09:46
Ъъ само не разбирам как може да се оставяте да ви тормозят разни прошляци?! :-o

Izzy_
09-01-2008, 10:04
Ъъ само не разбирам как може да се оставяте да ви тормозят разни прошляци?! :-oИ теб да те притиснат 5-6 човека така и да нямаш приятел, който да ти помогне и ти ше се оставиш да те тормозят, защото нямаш избор ;)
Хмм не познаваш ли някой,който да им каже как стоят нещата..

MaxGirl
09-01-2008, 10:39
Никога, нито аз, нито приятелите ми сме били жертва на насилие. Сега няма да се правя на Света Вода Ненапита иии да....тормозила съм едно момиче от нашия клас, ноо...тя си го заслужаваше, защото по-долна лицемерка от нея не съм виждала :?

Sunny_stz
09-01-2008, 11:30
Може би преди ми се е случвало това нещо с едни ограничени момиченца,но вече порастнахме и няма такива работи,срещаме се по коридорите здрасти и това е!!За мен не съществуват за друго вземане даване няма!!!Иначе не се давам да ме мачкат ,даже и с думи мога да ги подредя и да спрат!Ако си с твърд характер и на място никой не може да те пипне и да се опитва да те разиграва 8)

onfireone
09-01-2008, 12:28
никога не съм бил жертва на такива глупости... когато видя някви пикльовци да се бият, отивам и доста строго 8-) им казвам да спрат и да си отиват по стаите.

FairyNymph
09-01-2008, 21:48
Добре и не мислите ли, че понеже в бг рядко някой прави нещо добро за някой и понеже ся явно няма кой да ни помогне не мислите ли, че е време ние някак си да си помогнем?

memschetyy
09-01-2008, 21:59
да бях в 6 клас ма след тва се стегнах и станах по силна от всякога. а кото видя че някой се прай на много отворен и бие или се подиграва на няко той си изяжда боя и подигравките от мен да види дали е приятно

Sweet_Bitter
09-01-2008, 22:00
Един път видях някви 3 нафукани кифли се карат с някво момиче и тръгват да я бият .. и аз отидох и хванах момичето за ръка за да не седи при тях .. ония трите като се ококориха :grin: не знаят къде се намират и нищо ... баси тъпите пачи .. като са много са смели ама иначе мълчат ... много се дразня така .... не знам дали има нещо общо с темата ама карай.... то четенето е полезно :-P

o0ps
09-01-2008, 22:42
Ами бъзикали са ме, за това че съм много слаба(те и сега го правят) ама чак подигравки не...
Иначе 2-3 клас една съученичка постоянно я биеха и аз винаги я защитавах...
Сега вече сме големи и не правим такива простотии, но ако видя че издевателстват над някой друг предполагам че бих го защитила... :)

mishoram
09-04-2008, 20:48
Аз не съм бил, но класът ни е от 20 човека и 10 човека от тях са били. :D

ScaRLett*
09-10-2008, 16:16
Попринцип аз съм тази,на която се случва да ступа някой.Не казвам,че е правилно,ама някой хора не си знаят мярката и се закачат,сами си го търсят :x

cookie_master
09-10-2008, 20:24
Ми аз досега не съм ставала жертва на насилие,но всеки ден гледам как тормозят някои хора които нямат много големи възможности :? .Гадно е.. :-k

Ivalinka
09-11-2008, 15:36
и на мен ми се е случвало,присмех,бой..обаче тогава все отвръщах и ставаше много 'весело'..иначе и аз съм нападала други и,странно,но не съжалявам...според мен е нормално,защото все пак сме били малки..

mimoza16
09-11-2008, 16:11
vinagi sam bila pulni4ka(m/u 2-ri i 7-mi klas bqh naistina debeli4ka,demek bqh dosta po pulna ot ostanalite momi4eta v klasa mi) ve4e ne e taka no 4uite kak me tormozeha vs: postoqnno mi izmislqha prqkori svarzani s van6niq mi vid, bieha me,4akahe me sled 4asovete za da me tormozqt po vsqkvi na4ini (udrqne, vzimane na ne6tata mi i razpilqvaneto im navsqkade) !!! postoqnno bqh v sinini i podutini i nai ve4e- psihi4eski raztroena! postoqnno se oplakvah na rodetelite si i na y4itelkite i edinstvenoto koeto spoletqva6e moite poboinici, be6e prosto preduprejdenie.....
ve4e nqma sinini, no kogato si spomnq za tezi ne6ta se 4uvstvam nevaobrazimo gadno i tajno! :cry:
edno ne6to o6te ne razbiram-za6to van6niq mi vid predizvikva6e tova?!?!?! :neutral:

slun4ice_90
09-12-2008, 14:59
vinagi sam bila pulni4ka(m/u 2-ri i 7-mi klas bqh naistina debeli4ka,demek bqh dosta po pulna ot ostanalite momi4eta v klasa mi) ve4e ne e taka no 4uite kak me tormozeha vs: postoqnno mi izmislqha prqkori svarzani s van6niq mi vid, bieha me,4akahe me sled 4asovete za da me tormozqt po vsqkvi na4ini (udrqne, vzimane na ne6tata mi i razpilqvaneto im navsqkade) !!! postoqnno bqh v sinini i podutini i nai ve4e- psihi4eski raztroena! postoqnno se oplakvah na rodetelite si i na y4itelkite i edinstvenoto koeto spoletqva6e moite poboinici, be6e prosto preduprejdenie.....
ve4e nqma sinini, no kogato si spomnq za tezi ne6ta se 4uvstvam nevaobrazimo gadno i tajno! :cry:
edno ne6to o6te ne razbiram-za6to van6niq mi vid predizvikva6e tova?!?!?! :neutral: Милата....ами,защото са недорасли кретени за това са ти причинявали това...И аз съм била като теб смис .като бях на твоята възраст.....Кофти наистина...Не допускай да се държат така с теб. :-) Успех!

xcomplicatedx
06-03-2009, 18:56
..........

mustaineforpresident
06-03-2009, 19:40
От първи до четвърти клас се биехме едва ли не всеки ден. Така станааме носещи на бой и безстрашни :D после до 7 клас е било тъй ама аз от 5ти се махнах. Принципно и мене са ми скачали много пъти за глупости или са ме нареждали без повод и е супер тъпо като имат силово надмощие, ама последния път бях с кубинки и имах юмруци, които не чувстват болка и мерят с прецизност в слънчевия сплит и спряха :D . Ама все още не ги разбирам тия от типа ама те ме нареждат и ме бият, аре да се самосъжалявам и да се страхувам от щото ако направя нещо ше ми го върнат 10кратно. Еми не става така. Правят ти нещо, ставаш за смях или ревеш, после ше отидеш и ше им дадеш да хапнат и те. Например аз бях 4 клас, имаше некъв огромен дебел 7 дето все правеше опити да ме джоби ама аз бях все сиромах. И в един момент ми писна, намерих един бокс за 2 кинта на черно и го посиних целия, оттогава думичка не ми е казал. :P

JeanClaudeVanDamme
06-03-2009, 21:28
Dont Worry Be Happy :)

LiveFlower
06-03-2009, 21:42
Не.
Обаче упражнявам насилие върху момчетата от класа 8)

zai4ety13
06-04-2009, 14:54
ние животни ли сме?
Ами да мила!

Относно темата: Ако ми каже нещо накой: Бой, бой, бой и до смърт... ако още лежи на земята и се гърчи го убивам като му смачквам лицето :booooomb: само да ми посегне и му вкарвам костта навътре... ще му избода очите и ще му скъсам кожата по лицето със ръце... после ще се гавря с тялото му докато не заприлича на такова което е седяло с месеци в канавката... и долу горе това ще направя ако стане сериозно... Малеее каква злоба :shock: :D


Иначе при мен се е случвало психическо насилие.Има едно отвратително момче от нашия клас :x Постоянно измисля тъпи прякори ма хората, базика се с тях, подиграва им се, а пък като дойдат изпитите гледа да преписва от тези хора! Долен използвач :x
Също така има едно момиче от нашия клас което хич не харесвам.Страшна лицемерка е! Не, че ми се е подигравала, но съм я чувала какво говори. Говори, че съм задръстена само защото си уча уроците по история и не говоря много! Мисли си, че всеки който е по-затворен и не се отваря на всеки е пълен глупак! Сори ама аз не искам да съм заблудена малоумна кърва като нея :x

love_to_love_u
06-04-2009, 16:34
И аз имам такива съученици,дето заради външния вид или ги подиграват
или прилагат физическо насилие и то само,защото са по-пълни..не мисля че външния вид е от такова значение,ама явно повечето не го разбират ;)

cyberman
06-15-2009, 01:06
Като малък(от 1 до 4 клас) ме тормозеха в училище и търпях 4 години. След това започнах да им се опъвам и нещата се пооправиха малко. Но в 7 клас едно момче ми се подиграваше, удряше и обиждаше цяла седмица и накрая ми писна и адски много се изнервих и полудях(имах чувството, че бях обладан от някой демон) и му разбих главата с бокс. Тогава имах много сериозни проблеми в училище, но смятам, че си го заслужаваше(само не трябваше да го удрям с бокса). От тогава имам проблеми с нервите. Много бързо се изнервям и излизам извън контрол както тогава. Като малък бях много спокоен. Смятам, че тези проблеми са заради този тормоз.