PDA

View Full Version : Изпита по История в СУ



BeBsItO
07-25-2008, 15:59
Е днес излязаха резултатите :) Колко имате????

Защо според вас е толкова голям процента на двойките и няма нито една пълна 6 -ца?????

amazonkata90
07-25-2008, 16:08
Лично аз не съм била на изпита по история (предстои ми догодина), но имам обяснение за високия процент двойки. Първо, безспорен е фактът, че от година на година децата стават все по-тъпи. То не беше предварителен изпит, не беше теглене на две теми... И пак има двойки. И то много. Това не мога да си го обясня с друго освен с масовото затъпяване и неучене. Та то вече кьораво и сакато тръгна да се бута за висше образование. Лошото в случая е, че както се говори, от догодина и в СУ ще се влиза с тест - демек, нивото ще падне още... :(

BeBsItO
07-25-2008, 16:23
Лично аз не съм била на изпита по история (предстои ми догодина), но имам обяснение за високия процент двойки. Първо, безспорен е фактът, че от година на година децата стават все по-тъпи. То не беше предварителен изпит, не беше теглене на две теми... И пак има двойки. И то много. Това не мога да си го обясня с друго освен с масовото затъпяване и неучене. Та то вече кьораво и сакато тръгна да се бута за висше образование. Лошото в случая е, че както се говори, от догодина и в СУ ще се влиза с тест - демек, нивото ще падне още... :( Tест???? Майкооооооооо дано да не го въведът..... аз мн се обърквам на тестове....камо ли от такова ниво....ужас... :o

MidnightCreep
07-27-2008, 07:02
Няма да въвеждАт тест.Мотивират се с това,че незнаещ българси език не може да претендира за високо образование. 8)


Масовите двойки са от мързел.

SummeRLove08
07-27-2008, 08:15
Масовите двойки са от мързел.
Това също е моето мнение. Както казваха мои учители-няма глупави, а мързеливи хора.

SuperSizee
07-27-2008, 08:23
От мързел са наистина , но не всеки може да има неври да седне да учи българския с всички подробности...А колкото до теста дори и да не искаме то ще стане,макар че лично аз ще се радвам след три години да имам тестове за всички матури... :grin: :grin:

FairyNymph
07-27-2008, 08:44
Аз пък не искам да има тест, щото на тях супер много се обърквам и дори и да знам отговора идеално и всичко като го видя в теста просто ...

SuperSizee
07-27-2008, 08:46
Ема на теста нали трябва да оградиш съответно имаш отговор :) :D :D :D Но може всеки е различен....

FairyNymph
07-27-2008, 08:49
Имаш възможни отговори - да, ама всичките са объркващи..

Борат
07-27-2008, 15:34
И аз имам двойка да го е*а :-x
Научих 1 тема и не се падна тя дееба и нагласената работа :-x
Дано да въвеждат теста догодина та да влезна и аз. Щото без висше нема кво да правя 4 години и ще требе да работа. ](*,)

MidnightCreep
07-27-2008, 16:43
От мързел са наистина , но не всеки може да има неври да седне да учи българския с всички подробности...А колкото до теста дори и да не искаме то ще стане,макар че лично аз ще се радвам след три години да имам тестове за всички матури... :grin: :grin:

Като не можеш да учиш теми,отиваш да решаваш задачи.
Живееш в България,трябва да пишеш и говориш на български език правилно.