PDA

View Full Version : Посъветвайте ме за избор на учебник



babity
07-25-2008, 16:49
От идната седмица започвам да помагам на едно съседче да влезе в крак с английския. Досега е учила немски, а влиза в английска паралелка. Какъв учебник да избера за да и е по - лесно. Нивото тря'а да е beginer.

MUFC
07-25-2008, 16:56
Да сложи 300 кинта и да са метне на един курс по Англииски от бегинар до перфектно научаване ;)

dolce_lady94
07-25-2008, 17:34
MUFC ko sa zaqjdash we???
mi mislq 4e znam edin dobur y4ebnik ma.. mislq 4e se kazvashe go! ili neshty takova . Opportunities e po trudni4uk spored men
dano sam pomognala :P :) :-)

MUFC
07-25-2008, 18:01
MUFC ko sa zaqjdash we???
mi mislq 4e znam edin dobur y4ebnik ma.. mislq 4e se kazvashe go! ili neshty takova . Opportunities e po trudni4uk spored men
dano sam pomognala :P :) :-)


Стига съм за саяждал :) Изказвам мнението си просто :P

dolce_lady94
07-25-2008, 18:57
ma.. to mai samo nie si pishem f taq tema :D :)

babity
07-25-2008, 20:16
Нищо, така ще можем да натякваме на другите, че са тъпи! :razz:

Forest_girl
07-25-2008, 20:24
Според мен щом е в английска паралелка няма нужда да и помагаш, защото тя си почва от началото така че ....

pifiella
07-26-2008, 07:50
a na mene,koi 6e mi pomogne? :o i az sym u4ila nemski i sega mn se pritesnqvam a sestra mi e matemati4ka i nqma koi

AFT
07-26-2008, 14:16
За какво ще и' помагаш, като ся ще е английска паралелка и едва ли не ще почнат езика от начало? ;] А иначе ако много държи, може да вземеш някво помагало, а не учебник. Отиваш в някоя книжарница и питаш. ;]

ThunderGoddess
07-26-2008, 14:28
+1 за go!. Той се бегинърите е един зеленичък такъв. Като учих по него ми беш много кеф, интересно. После като влязох със засилено изучаване на АЕ и знаех доста от нещата, които учехме, което за мен е белег, че учбника си е вършел чудесно работата!

babity
07-26-2008, 17:50
За какво ще и' помагаш, като ся ще е английска паралелка и едва ли не ще почнат езика от начало? ;] А иначе ако много държи, може да вземеш някво помагало, а не учебник. Отиваш в някоя книжарница и питаш. ;]

Да, ама тя няма да е подготве, ами влиза в клас, в който си почват езика от някъде си, тя кандидатства след осми клас. :?

TheMaggie
07-26-2008, 17:52
Moже първия Snapshot да вземеш,а може и Opportunities първия...Отиди в офиса на Longman и кажи какво търсиш,но Снапшот и Ъпътюнитис според мен са най-добри учебници. :)

AFT
07-26-2008, 21:20
За какво ще и' помагаш, като ся ще е английска паралелка и едва ли не ще почнат езика от начало? ;] А иначе ако много държи, може да вземеш някво помагало, а не учебник. Отиваш в някоя книжарница и питаш. ;]

Да, ама тя няма да е подготве, ами влиза в клас, в който си почват езика от някъде си, тя кандидатства след осми клас. :?


Е, кажи така. Ние учихме по Оpportunities и са много хубави учебниците. Червен, син, зелен - май така бяха. о.О Силно го препоръчвам. =)

TheMaggie
07-27-2008, 09:11
За какво ще и' помагаш, като ся ще е английска паралелка и едва ли не ще почнат езика от начало? ;] А иначе ако много държи, може да вземеш някво помагало, а не учебник. Отиваш в някоя книжарница и питаш. ;]

Да, ама тя няма да е подготве, ами влиза в клас, в който си почват езика от някъде си, тя кандидатства след осми клас. :?


Е, кажи така. Ние учихме по Оpportunities и са много хубави учебниците. Червен, син, зелен - май така бяха. о.О Силно го препоръчвам. =)
Да,но ъпъртюнитис са прекалено елементарни щом иска за след 8ми клас...Снапшотите са най-добре.