PDA

View Full Version : фешън или не?



blader
07-25-2008, 21:58
Vuprosa e sledniq dali momi4etata imat faktori kato muzikalni predpo4itaniq stil na obli4ane i obikolka na bicepsa za re6ava6ti
v moq slu4ai dali tova 4e ne hodq po diskoteki i kafeta slu6am metal muzika gledam animeta i obi4am pove4e da si govorq s horata su6to i tova 4e se vulnuvam pove4e ot liubovta otkolkoto ot sexa i ne sum poredniq eventualen kulturist se okazva re6ava6to za tova dali momi4etata 6te oburnat vnimanie na moeto su6testvuvane
za6toto dosega stradam ot totalna lipsa na interes kum men pls pomognete sus suvetihttp://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/031204/143124__korn_l.jpg[/img]

gPa3HuTeJl
07-25-2008, 21:59
Новак, КИРИЛИЦА :!: и... ГРАМАТИКА :!:

blader
07-25-2008, 22:02
sorry ama kompa se precaka i ne mi ba4ka kirilicata mojebi sled den dva...

PePeLePew
07-25-2008, 22:03
абе колега не сам момиче ама мисля че всички имат изисквания към евентуалния си партнюр в зависимост от своя стол ... нормално е някоя чалгарка да не тръгне с теб/защотот си метал/ пък и ти няма да имаш желание сигурен съм.Искам да те попитам. Абе като не ходиш по дискотеки и кафета .... къде срещаш момичета?Едва ли падат от небедо или да ги чакаш те да дойдат при теб е много найвно.... на момичета им харесва да бъдат преследвани .... а на нас момчетата това би трябвало да ни е в кръвта :)

time2rock
07-25-2008, 22:05
Ох,сички сте се вманиачили обаче-не ме харесват та не ме харесват.Ми как ще те харесват като света е пълен с фешъни и различните от тях са се едно урочасани,с тях неможе да бъде говорено.И аз не съм фешън,не ми се обръща голямо внимание,но за НИЩО НА СВЕТА няма да стана фешънче-еднаква като другите.Да бъда като в друго тяло само за да съм "якаАа".Ще я намериш :)
Да ти дам адреса си ? :oops:

UnABooMBeR
07-25-2008, 22:06
PePeLePew е прав ако чакаш да дойдат сами ше се начакаш,по-добре ти почни да ходиш при тях..

tuzaro
07-25-2008, 22:07
абе колега не сам момиче ама мисля че всички имат изисквания към евентуалния си партнюр в зависимост от своя стол ... нормално е някоя чалгарка да не тръгне с теб/защотот си метал/ пък и ти няма да имаш желание сигурен съм.Искам да те попитам. Абе като не ходиш по дискотеки и кафета .... къде срещаш момичета?Едва ли падат от небедо или да ги чакаш те да дойдат при теб е много найвно.... на момичета им харесва да бъдат преследвани .... а на нас момчетата това би трябвало да ни е в кръвта :)деба тва преследване е много гадно, ама аз като ги фана и вече не ми е интересно...

blader
07-25-2008, 22:09
абе колега не сам момиче ама мисля че всички имат изисквания към евентуалния си партнюр в зависимост от своя стол ... нормално е някоя чалгарка да не тръгне с теб/защотот си метал/ пък и ти няма да имаш желание сигурен съм.Искам да те попитам. Абе като не ходиш по дискотеки и кафета .... къде срещаш момичета?Едва ли падат от небедо или да ги чакаш те да дойдат при теб е много найвно.... на момичета им харесва да бъдат преследвани .... а на нас момчетата това би трябвало да ни е в кръвта
estestveno 4e ne padat ot nebeto no nai malkoto v u3ili6te se vijdam s pone 15 momi4eta koito poznavam iz vun u4ili6te su6to s nqkoi sum priqtel no do tam i nikoga ne sum bil po-blizuk s momi4e

SunShinePearl
07-25-2008, 22:12
моля ви спрете с тея тъпи теми писна ми едно и също да чета ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА ПЪТНИЦИ!!

blader
07-25-2008, 22:15
моля ви спрете с тея тъпи теми писна ми едно и също да чета ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА ПЪТНИЦИ!!

ne znam ama v moq vlak ne e stupval 4ove6ki krak i mislq 4e nqma i da stupi

sladur4etyYy
07-25-2008, 22:15
а ти прави6 ли нещо за да погледнат на теб като на нещо пове4е от приятел??!! и сиг има още 9498 такива теми :-x

tuzaro
07-25-2008, 22:16
моля ви спрете с тея тъпи теми писна ми едно и също да чета ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА ПЪТНИЦИ!!

ne znam ama v moq vlak ne e stupval 4ove6ki krak i mislq 4e nqma i da stupiти стъпвал ли си от външната врата навън, освен за даскало, пък и там има много оферти

PePeLePew
07-25-2008, 22:18
kriska__ не си права не мога да се съглася че за всеки влак си има пътници ..... това е заблуда и тъпо клише .... в такъв свят живеем ако някога булките са се крадяли сега вече не е така.

blader ами виж сприятели се повече с тези момичета не просто да си бъбрите за по 5-10 мин в междучасията ,ако не си забелязал още сега е лято .... обади им се,покани някоя да излезете опознайте се по-добре .... ако толкова мразиш да ходиш на кафета в краен случай може да направите една разходка в парка това също е вариант.

blader
07-25-2008, 22:18
estestveno no prosto me rejat vinagi prosto qvno protivno na mneniqta na pove4eto hora sum pulen 'sucker'

sladku_bebzi
07-25-2008, 22:19
То тряя да изглеждаш
и поне малко добре!

sladur4etyYy
07-25-2008, 22:21
estestveno no prosto me rejat vinagi prosto qvno protivno na mneniqta na pove4eto hora sum pulen 'sucker'

и кво точно правиш? щото ако им тръсваш идиотското: ''искаш ли да станем гаджета'' и то на 2-ия ден от запознанството ви, ест 4е ще те режат :D

time2rock
07-25-2008, 22:21
То тряя да изглеждаш
и поне малко добре!
Брей,брей.Ми...ти освен розовата тениска друго гледаш ли.Или поне малко,какво ще рече.Защо карате момчетата да променят стила си за да ви се харесат.Аз ли съм единственото толерантно момиче на тоя свят. :-o

tuzaro
07-25-2008, 22:23
estestveno no prosto me rejat vinagi prosto qvno protivno na mneniqta na pove4eto hora sum pulen 'sucker'

и кво точно правиш? щото ако им тръсваш идиотското: ''искаш ли да станем гаджета'' и то на 2-ия ден от запознанството ви, ест 4е ще те режат :Dаз им казвам вече си имаш мъж 8-)

sladur4etyYy
07-25-2008, 22:26
estestveno no prosto me rejat vinagi prosto qvno protivno na mneniqta na pove4eto hora sum pulen 'sucker'

и кво точно правиш? щото ако им тръсваш идиотското: ''искаш ли да станем гаджета'' и то на 2-ия ден от запознанството ви, ест 4е ще те режат :Dаз им казвам вече си имаш мъж 8-)

тва е мн по добър вариант от ''искаш ли да станем гаджета'' :D звучи ми мн дебилно :razz:

tuzaro
07-25-2008, 22:28
estestveno no prosto me rejat vinagi prosto qvno protivno na mneniqta na pove4eto hora sum pulen 'sucker'

и кво точно правиш? щото ако им тръсваш идиотското: ''искаш ли да станем гаджета'' и то на 2-ия ден от запознанството ви, ест 4е ще те режат :Dаз им казвам вече си имаш мъж 8-)

тва е мн по добър вариант от ''искаш ли да станем гаджета'' :D звучи ми мн дебилно :razz:искаш ли да ходим е по така 8-)

sladku_bebzi
07-25-2008, 22:31
То тряя да изглеждаш
и поне малко добре!
Брей,брей.Ми...ти освен розовата тениска друго гледаш ли.Или поне малко,какво ще рече.Защо карате момчетата да променят стила си за да ви се харесат.Аз ли съм единственото толерантно момиче на тоя свят. :-o

Ест, че не..
Ама замисли се
и ти не би обърнал внимание
на всяко едно момиче, нали?

bgboy0190
07-25-2008, 22:33
Ами първо почни да ходиш по кафета и дискотеки :) не се умира от това. И продължавай да се пробваш, от опит глава не боли. За което момиче се сетиш, че ти е симпатично - каниш го :) Като може и да пробваш малко по - завъртяно - примерно отиваш близо до тях някъде и й звъниш " .. ми имах малко работа близо до вас и се сетих за теб, имаш ли някаква работа ? "

sladur4etyYy
07-25-2008, 22:33
estestveno no prosto me rejat vinagi prosto qvno protivno na mneniqta na pove4eto hora sum pulen 'sucker'

и кво точно правиш? щото ако им тръсваш идиотското: ''искаш ли да станем гаджета'' и то на 2-ия ден от запознанството ви, ест 4е ще те режат :Dаз им казвам вече си имаш мъж 8-)

тва е мн по добър вариант от ''искаш ли да станем гаджета'' :D звучи ми мн дебилно :razz:искаш ли да ходим е по така 8-)

пффф...в 5-ти клас с едни фр-ки са ебавахме с мом4етата :razz: една от нас отива при някой и му казва ''иска6 ли да ходим'' и тоя дет аз отидох гледаше :shock: и вика ''ъъъъ... :oops: да ходим лии...'' и аз : ''да, за банички '' и после са пръскахме да им се смеем :razz: :razz: тоя номер една каки4ка ни го бе6е казала и ние веднага да са напрайм на гъзарки... :razz: :razz:

time2rock
07-25-2008, 22:36
Абе,то аз съм момиче :oops:
Ама няма лошо като е метъл,аз съм рок :? За да има стил,трябва да има и последователи,демек не е сам в града,демек ще я намери.
Сега,то много ясно че като облече яките дрешки ще му се лепят момичетата,ама да сменя външността си,да се чувства странно само заради това.Предпочитам да познавам 3 момчета и да са адски яки като държание,отколкото да стана фешънче,да познавам целия град,но да не си допадам с никого.
БТВ-пиша малко объркано,защото адски ми се спи,надявам се разбирате :)

AFT
07-25-2008, 23:43
Бях забравила какво да е си на 12. =)

SiegHeil
07-25-2008, 23:51
Не е нужно да си "фьешън" за да си "адския пич"...просто фьешън са чалгарите, тва им е целта на съществуването - чифтосването ^^...може да си намериш свестно момиче и без да си чалгар, това че си сдъвкан индивид който си дъни Линкин Парк по цял ден в къщи е съвсем друг въпрос...излез навън, удари по някоя бира, запознай се с някоя я метълка/пънкарка/скейтарка, разните му дам субкултурни същества, за всеки си има по някой.. ^^

pOiSoN_kIsS_94
07-26-2008, 00:32
Какво значение има дали е метъл,емо,чаалгар,фешън,бог ат,беден,отличник,двойкадж я и не знам си кфо още..не е ли е важно той самият да е ок...да кажем,че съм метълка и се сгаджосвам за адския метъл ама той ми ръси само глупости...и кфо веече...пфф..всичко зависи от човека...
и товаче имате еднакъв вкус за музика и ала-бала,според мен са второстепенни неща,но са и плюсове...може би като начин да се заговорите..
П.С-спи ми се и ме мързи вече да пиша

blader
07-26-2008, 07:18
Не е нужно да си "фьешън" за да си "адския пич"...просто фьешън са чалгарите, тва им е целта на съществуването - чифтосването ^^...може да си намериш свестно момиче и без да си чалгар, това че си сдъвкан индивид който си дъни Линкин Парк по цял ден в къщи е съвсем друг въпрос...излез навън, удари по някоя бира, запознай се с някоя я метълка/пънкарка/скейтарка, разните му дам субкултурни същества, за всеки си има по някой.. ^^
pri polijenie 4e jiveq v grad s naselenie okolo 30 000 du6i ot koito okolo 15 000 ot romski proizhod za koito drugo osven da zxu4i salha ot telefona ako imat i fa hodqt s 'qki' dre6ki ot pazara za 2-3 leva drugo nqmaeova vaji zs vsi4ki ostanali s izkliu4enoe na po-malko ot 10 4oveka i os ven tova ne slu6am samo LP i samo vku6ti vsu6tnost pravq i standartnite ne6ta govorq si s momi4etata i taka natattuk ama kato se stigne do 'aide da se vidim v petuk v(nqkoq diskoteka)i prosto sum v 6ah vse pak sum kazal 4e ne moga da predam principite si osven za momi4e koeto sum siguren 4e ima 4uvstva kum men

blader
07-26-2008, 07:25
Ами първо почни да ходиш по кафета и дискотеки не се умира от това. И продължавай да се пробваш, от опит глава не боли. За което момиче се сетиш, че ти е симпатично - каниш го Като може и да пробваш малко по - завъртяно - примерно отиваш близо до тях някъде и й звъниш " .. ми имах малко работа близо до вас и се сетих за теб, имаш ли някаква работа ? "

purvo ne pravq ne6ta koito protivore4at na moqta su6tnost kato da hodq po mesta pulni s hora s koito nqmam niiiii6to ob6to
i za6to vsi4ki mislqt 4e ne sum stupval v diskoteka ili kafene naprotiv pravil sum go no vsledstvie na tova re6ih 4e ne e tova na4ina a i kakto kazah tam prosto ne mi e mqstoto protivore4i na principit mi
vtoro nikoga ne bih izpolzval frazi kato citiranata prosto za6toto v takuv slu4ai kato opisaniq tova bi bilo 4ista luja a tova ne e ne6to s koeto bih se gordql

paranoia
07-26-2008, 07:33
С ivakavlad ше си станете мн доори приятели

AFT
07-26-2008, 12:59
^ Точно т'ва си помислих като прочетох темата!! :lol: Жена, харесваш ми, що не дойдеш в родата? =]

bl00dmage
07-26-2008, 13:17
sigurno si pederas

sexy_for_you
07-26-2008, 15:17
Според мен не си попаднал на точното момиче.Проблемът не е в теб,а в обществото.Младите момичета са се превърнали в безмозъчни "кукли Барби",които се интересуват само от външността на момчето(розова тениска и очила,заемащи по-голямата част от лицето,както и чалгарски предпочитания в музиката).Изобщо цялата ценностна система е наопаки.Надявам се да са останали още свестни момичета и ти да си намериш някое такова.Желая ти успех и ти пожелавам да не се променяш и да ставаш част от стадото като всички останали!

soul1199
07-26-2008, 15:22
:shock: tolkova interesen 4ovek,kato teb,da ne go har :shock:

blader
07-26-2008, 15:22
sigurni si gey
izvinqvaite ama ot vsi4ko na sveta nei-malko sum gei...muckiiii :D
taka sega seriozno ne sum gei da go e*a

blader
07-26-2008, 15:56
tolkova interesen 4ovek,kato teb,da ne go har
nqma kak da me haresat sled kato ne sum s fizika na mutra i ne hodq s poslednite dre6ki na D&G ili ne6to takova
ubedih se 4e prosto hora kato men ne zaslujavat liubov

sharmen
07-26-2008, 17:14
Ами нз ако си такъв какъвто се описваш значи си мой тип 8-) не вярвам да ти е трудно да си намериш момиче,тя е там но ти не я забелязваш.
Колкото до фешъните .. аз слушам Рок,Пънк,Метъл и алтернатив ... ама като стил на обличане съм фешънка. Така че не съдете за хората по това как се обличат,има и по-важни неща.
И пиши на кирилица моля :)

paranoia
07-26-2008, 17:25
^ Точно т'ва си помислих като прочетох темата!! :lol: Жена, харесваш ми, що не дойдеш в родата? =]

Хохо аз ли,с най голямо удоволствие
8-)

trayana
07-26-2008, 18:18
Звучиш като много свестен човек!Ами значи споредмен трябва да чакаш правилното момиче!А аз съм сигурна че има такова! :)

miss_asi
07-26-2008, 18:22
моля ви спрете с тея тъпи теми писна ми едно и също да чета ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА ПЪТНИЦИ!!

ne znam ama v moq vlak ne e stupval 4ove6ki krak i mislq 4e nqma i da stupi
Ооо не се отчаивай!Любовта ще дойде и при теб!

blader
07-26-2008, 20:05
Звучиш като много свестен човек!Ами значи споредмен трябва да чакаш правилното момиче!А аз съм сигурна че има такова!
mi za da 4aka6 pravilnoto momi4e trqbva da si minal prez nqkolko 4e da moje6 da preceni6 koe e pravilno

cinderella_gugutka
07-26-2008, 20:08
ми...аз ве4е проявих интерес към теб...така 4е не мога да кажа защо другите моми4ета не проявяват интерес :oops: може би си има др при4ини,които няма как да знам

SiegHeil
07-26-2008, 20:43
Не е нужно да си "фьешън" за да си "адския пич"...просто фьешън са чалгарите, тва им е целта на съществуването - чифтосването ^^...може да си намериш свестно момиче и без да си чалгар, това че си сдъвкан индивид който си дъни Линкин Парк по цял ден в къщи е съвсем друг въпрос...излез навън, удари по някоя бира, запознай се с някоя я метълка/пънкарка/скейтарка, разните му дам субкултурни същества, за всеки си има по някой.. ^^
pri polijenie 4e jiveq v grad s naselenie okolo 30 000 du6i ot koito okolo 15 000 ot romski proizhod za koito drugo osven da zxu4i salha ot telefona ako imat i fa hodqt s 'qki' dre6ki ot pazara za 2-3 leva drugo nqmaeova vaji zs vsi4ki ostanali s izkliu4enoe na po-malko ot 10 4oveka i os ven tova ne slu6am samo LP i samo vku6ti vsu6tnost pravq i standartnite ne6ta govorq si s momi4etata i taka natattuk ama kato se stigne do 'aide da se vidim v petuk v(nqkoq diskoteka)i prosto sum v 6ah vse pak sum kazal 4e ne moga da predam principite si osven za momi4e koeto sum siguren 4e ima 4uvstva kum men
Шанс..и при нас са 18 000 българи - 18 000 цигани... но си има места където да намериш себеподобни, напраимер ние се събираме пред един паметник, има едни много стабилни мраморни стълби тама :>, и си се събираме всякви..скейтъри, блейдъри, метъли, скинове, разни смъкнати и т.н...все има някъде място и при тебе където се събират субкултурите..
И като те вика за дискотека ми не отивай бе..подрязваш и леко крилете и я завеждаш на кафе, разходка т.н...импровизирай ^^

blader
07-27-2008, 06:58
slu6aite sega da izqsnq polojenieto
v nova zagora ima ne pove4e ot 10 4oveka na moqta vuzrast +/- 2-3 godoini koito slu6at muzika srodna po nqkakuv na4in s metal-a
otdelno za skater-i i takiva da ne govorim ima 1 istinski blader i toi 4oveka hodi da kara kudeto ima drugi kato nego semek izvun grada
NIKOI nikade ne se subira osven edni 9-10 godi6ni mom4eta deto si mislqt 4e sa freerunner-i i vseki den preska4at edna ograda ili tupite fe6ani(kazvam tupi 6toto v slu4aq naistina sa...)vseki petuk hodqt na diskotekite
ima to4no 4-ma istinski anime fenove ama te nikade ne se subirat...
mi kvo da pravq osven po cql den da se razmotavam bezcelno d priqteli iz grada drugo ne se se6tam...
ne znam...

fenkatakrisi952
07-27-2008, 07:01
Спокойно.Когато най-малко учакваш,точничт човек ще се появи :)

WhIsPeR iN THe dArK
07-27-2008, 08:37
да ,аз имам предпочитания...просто хората от обкръжението ми и хората които бих допуснала там са хора от моя стил,слушат моята музика.. с една дума на един акъл сме.. разбира се,че има значение.. и което момиче каже че няма.. просто адски много ще излъже според мен..предполагам че същото е до някъде и с момчетата ...

blader
07-27-2008, 10:30
ABSOLUTELY! :grin:

IcemanChambers
07-27-2008, 10:59
slu6aite sega da izqsnq polojenieto
v nova zagora ima ne pove4e ot 10 4oveka na moqta vuzrast +/- 2-3 godoini koito slu6at muzika srodna po nqkakuv na4in s metal-a
otdelno za skater-i i takiva da ne govorim ima 1 istinski blader i toi 4oveka hodi da kara kudeto ima drugi kato nego semek izvun grada
NIKOI nikade ne se subira osven edni 9-10 godi6ni mom4eta deto si mislqt 4e sa freerunner-i i vseki den preska4at edna ograda ili tupite fe6ani(kazvam tupi 6toto v slu4aq naistina sa...)vseki petuk hodqt na diskotekite
ima to4no 4-ma istinski anime fenove ama te nikade ne se subirat...
mi kvo da pravq osven po cql den da se razmotavam bezcelno d priqteli iz grada drugo ne se se6tam...
ne znam...

Така като гледам 10годишните момчета явно не са ти слабост щом не прескачаш оградата с тях :D , затова земи се стегни, викни си някой приятел по-луд (купонджия) отивайте в дискотеката, щом никъде на друго място в тоя град не се събират хора, там ти е шанса. Не вярвам там да са само и единствено чалгари, щом ти е толкова важно момичето да не слуша чалга.И като всеки петък или събота си там, след известно време ше се "отракаш" и ше почнеш да ги юркаш мометата :smt050

blader
07-27-2008, 11:31
Така като гледам 10годишните момчета явно не са ти слабост щом не прескачаш оградата с тях , затова земи се стегни, викни си някой приятел по-луд (купонджия) отивайте в дискотеката, щом никъде на друго място в тоя град не се събират хора, там ти е шанса. Не вярвам там да са само и единствено чалгари, щом ти е толкова важно момичето да не слуша чалга.И като всеки петък или събота си там, след известно време ше се "отракаш" и ше почнеш да ги юркаш мометата
kakto sum kazval i predi probvah 2-3 puti s diskotekite i t.n. ama prosto ne mi e tam mqstoto takiva kato mene ne vireqt na takiva mesta
otdelno tova napulno protivore4i na principite mi az sum TVURDO ZA tova da ima razdelenie na subkulturite 6toto te ina4e za kvo su6testvuvat
ne 4e nqmam priqteli deto slu6at 4alg prosto nikoga nqma da trugna po diskoteki i kafeta osven kakto kazah predi zaradi momi4e koeto znam 4e me obi4a istinski
pri nali4ieto na takova bih bil gotov da nqpravq kompromisi

vamp
07-27-2008, 11:38
Vuprosa e sledniq dali momi4etata imat faktori kato muzikalni predpo4itaniq stil na obli4ane i obikolka na bicepsa za re6ava6ti
v moq slu4ai dali tova 4e ne hodq po diskoteki i kafeta slu6am metal muzika gledam animeta i obi4am pove4e da si govorq s horata su6to i tova 4e se vulnuvam pove4e ot liubovta otkolkoto ot sexa i ne sum poredniq eventualen kulturist se okazva re6ava6to za tova dali momi4etata 6te oburnat vnimanie na moeto su6testvuvane
za6toto dosega stradam ot totalna lipsa na interes kum men pls pomognete sus suvetihttp://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/031204/143124__korn_l.jpg[/img]

Ще бъда откровен!Ще те заболи от истината,за мене мой човек,ти си поредния неудачник с мнение за себе си.Ще ти обясня защо.Аз не съм фешън,аз съм нормално момче.90кг съм и имам много голяма обиколка на бицепса,колкото главата ти може би.Така ми харесва обаче.Не гледам анимета,а се боксирам и спортувам,чувствам се голям за анимета,едно време гледах Волтрон и много се радвах,радвах се и на Том и Джери и т.н.Сегашните хлапета гледат ЮГИ и т.н.
Ти обаче щом ще ми говориш за момичета,не ми говори за анимета,не си развил както трябва явно.Анимета попринцип са за деца,не че не съм виждал порно анимета и за възрастни...Всеки с предпочитанията си и извратенето си съзнание...
Докато ти четох поста видях,че се мислиш за нещо повече от момчетата като мен.Аз също търся любовта,но правя секс и флиртувам докато я намеря.И ти щеше да правиш ако можеше,но просто не си желан.И все пак,хората сме различни,ти ще си намериш своята метълка,ще плюеш нас "КУЛТУРИСТИТЕ" и ще си щастлив във своята матрица.Само,че не се мисли за нещо повече от нас,недей да плюеш,защото се излагаш.Виж,че завиждаш.Темата ти не ме впечатли с нищо,не прочетох нито едно твое зряло и аргументирано защитено изказване.Празни приказки на квартални неудачници...

Субкултири?Че едни стил и дрехи и евтини фрази култура ли си?Културно ли е да си чалгар???Ще кажеш не нали!!!Щот си тесногръд потребил в шибаната матрица и живота не ти понася.Яд те е,че хората имат физика на мутра защото са блъскали всеки ден вместо да пият бира на НДК нали?Яд те е,че носят яки дрехи.Е не на всички техните са богати.Някои като мен си изкарват парите с труд всеки ден!Говориш ми за култура а дори не можеш да пишеш на родния си език!За разделение на културите ще ми говори...Че да си метъл,чалгар,скейтър ,скинар какво му е културното?Ти като не можеш да впечатлиш нормалните хора с интелект ,че дори и сила или нещо и казваш гордо:"Аз съм метъл,не ходя на дискотека,музиката е долна,хората са смешни,аз съм повече".С какво си повече от тях?Че ти в техните очи дори не си човек,ти за тях си като уличен пумяр!Не ти пука нали?Ако това ще ми кажеш,тогава защо пускаш теми,че си самотен и обвиняваш другите...
Лесно е да мразиш трудно е да обичаш!Най-трудно е да бъдеш някой.
Ходи си пий бирата в парка,аз ще седя с на кафе с яките мадами и ще се радвам на живота.Разликата между теб и мен?Аз познавам живота,ти не ;)

TheMaggie
07-27-2008, 11:56
Нямам предпочитания към стил музика или обиколка на бицепса,но определено имам предпочитания към стила на обличане...Не бих искала до мен да седи някое "фешйънче"...,просто не ми е приятно...
А що се отнася до аниметата...Определено няма да гледам с добро око на някого,който е маниак на тема "Наруто".

Wrathchild
07-27-2008, 11:58
Aло, вампа.... ти друго аниме освен Ю Ги О гледал ли си, че говориш за това кой се бил доразвил и кой не? Впрочем най-големия комплексар тук реши да дава акъл... ако обичаш намали обиколката на бицепса и си налей мозък.


На автора ще кажа, че първо трябва да започне да общува с хората, защото никоя няма да му падне ей така от небето.

ThunderGoddess
07-27-2008, 12:03
pri polijenie 4e jiveq v grad s naselenie okolo 30 000 du6i ot koito okolo 15 000 ot romski proizhod za koito drugo osven da zxu4i salha ot telefona ako imat i fa hodqt s 'qki' dre6ki ot pazara za 2-3 leva drugo nqmaeova vaji zs vsi4ki ostanali s izkliu4enoe na po-malko ot 10 4oveka i os ven tova ne slu6am samo LP i samo vku6ti vsu6tnost pravq i standartnite ne6ta govorq si s momi4etata i taka natattuk ama kato se stigne do 'aide da se vidim v petuk v(nqkoq diskoteka)i prosto sum v 6ah vse pak sum kazal 4e ne moga da predam principite si osven za momi4e koeto sum siguren 4e ima 4uvstva kum men

Принципите ти са шибани, заеби ги. Нямаш нужда от тях, те те спират да общуваш с хората. Наистина ли виждаш в тях само музиката? Смисъл вече като не слушат твоята музика и станало големия ташак. Заебавай ги тия тъпи предрасъдъци и си размърдай мързеливя метълски задник до шибаната чалготека! Ще ти хареса, ако си с хубава компания. И аз много се кефя на метъл музиката, мразя чалгата, ама за нова година бяхме решили да се съберем целия клас в някоя долнопробна механа. И аз реших да пробвам. След първата бира музиката започна да ми харесва :oops: . Знам, че звучи много пропаднало, но си прекарах чудесно. Както каза една моя съученичка-чалгаджийка след това - "Ае и метъл да ни пуснат, пак ш ни е яко, ако сме заедно.". Да, така е. Компанията прави насторението на човека. Имах същия проблем като твоя с тези шибани предрасъдъци и нямах никакви френдс. Като оставих предрасъдъците настрани и започнах да се вглеждам повече в душите на хората, да се съобразявам малко с тях и си намерих и сега се чувствам добре. Това не значи, че съм се променила. Аз съм си аз. Метълчето. Обичам си тази музика. Аз съм си аз - вманиачена на тема история. Метъл музиката, обаче, си я слушам у нас или като съм с почитатели на такава, а историческите дискусии ги водя във форумите в интернет и с някой човек, който се интересува от това. Трябва да се научиш да разграничаваш нещата - че в живота ще си имаш хора за това, хора за онова и не може да намериш човек, който да е същия като теб в повечето случаи. Да се научиш да показваш различни страни от себе си и да си малко по-отворен. Със здраве! Надявам се да се вслушаш в съвета ми и да си намериш френдс, а момичето с компанията и времето ще дойде, спокс.

blader
07-27-2008, 12:04
vamp nau4i se da 4ete6 4ove4e
taka po4vam
1.Obqsnil sum 6to ne pi6a na rodniq si ezik
2.nikoga ama NIKOGA ne sum spomenal 4e s ne6to sum po-dobur ot ostanalite ili 4e imam mnenie za sebe si kazal sum su6to 4e az nqmam nikakvo mnenie za sebe si a drugite me okurajavat
3.ot vsi4ko na sveta nai-malko me interesuva kolko ti e golqm bicepsa i kolko si bluskal da go napravi6 takuv az ne sum za6toto ne go smqtam za nujno ne vsi4ko e vun6nost
4. NIKOGA NE OBIJDAI ANIMETATA za6toto ima animeta dale4 po sudurjatelni ot mnogo igralni filmi death note naprimer i za razlika ot mnogo hora az ne se vulnuvam samo ot animeta i ne si jiveq v moq sobstvena matrica (zabelqzvam 4e mnogo te kefi taq duma)
5.ne znam za kvo mi prikazva6 za bira pred NDk 6toto az ne piq (ti estestveno nqma kak da go znae6) i sigurno 6te aje6 4e tova ne e istinsko a
6.argumentiram izkazvaniqta si do tolkova kolkoto smqtam 4e e nujno vzimaiki predvid iz kazvaniqta na drugite na koito otgovarqm ili dotolkova kolkoto mi pozvolqva mozaka
vuob6te ne mi minavai s nomera'vsi4ko sum napravil sam i zaslujavam vsi4ko koeto imam' za6toto sled kato az ne zanimavam horata s tova ne mislq 4e e redno i ti da go pravi6
i kakto kazah subkulturite sa za tova da se razli4avat edna ot druga prosto vsqka kultura e razli4na po svoq stil na obli4ane i na4in na povedenie i muzikalen stil
druga podrobnost e 4e ako me vidi6 nqma po nikakuv na4in da razbere6 kakvo slu6am ili kakuv 4ovek sum
tova e ako misli6 4e moje da sudi6 koi e dostatu4no zrql da pi6e ili govori tuk ili kudeto i da e to togava ti nqma6 nikakvo mqsto sred horata

ThunderGoddess
07-27-2008, 12:10
pri polijenie 4e jiveq v grad s naselenie okolo 30 000 du6i ot koito okolo 15 000 ot romski proizhod za koito drugo osven da zxu4i salha ot telefona ako imat i fa hodqt s 'qki' dre6ki ot pazara za 2-3 leva drugo nqmaeova vaji zs vsi4ki ostanali s izkliu4enoe na po-malko ot 10 4oveka i os ven tova ne slu6am samo LP i samo vku6ti vsu6tnost pravq i standartnite ne6ta govorq si s momi4etata i taka natattuk ama kato se stigne do 'aide da se vidim v petuk v(nqkoq diskoteka)i prosto sum v 6ah vse pak sum kazal 4e ne moga da predam principite si osven za momi4e koeto sum siguren 4e ima 4uvstva kum men

Принципите ти са шибани, заеби ги. Нямаш нужда от тях, те те спират да общуваш с хората. Наистина ли виждаш в тях само музиката? Смисъл вече като не слушат твоята музика и станало големия ташак. Заебавай ги тия тъпи предрасъдъци и си размърдай мързеливя метълски задник до шибаната чалготека! Ще ти хареса, ако си с хубава компания. И аз много се кефя на метъл музиката, мразя чалгата, ама за нова година бяхме решили да се съберем целия клас в някоя долнопробна механа. И аз реших да пробвам. След първата бира музиката започна да ми харесва :oops: . Знам, че звучи много пропаднало, но си прекарах чудесно. Както каза една моя съученичка-чалгаджийка след това - "Ае и метъл да ни пуснат, пак ш ни е яко, ако сме заедно.". Да, така е. Компанията прави насторението на човека. Имах същия проблем като твоя с тези шибани предрасъдъци и нямах никакви френдс. Като оставих предрасъдъците настрани и започнах да се вглеждам повече в душите на хората, да се съобразявам малко с тях и си намерих и сега се чувствам добре. Това не значи, че съм се променила. Аз съм си аз. Метълчето. Обичам си тази музика. Аз съм си аз - вманиачена на тема история. Метъл музиката, обаче, си я слушам у нас или като съм с почитатели на такава, а историческите дискусии ги водя във форумите в интернет и с някой човек, който се интересува от това. Трябва да се научиш да разграничаваш нещата - че в живота ще си имаш хора за това, хора за онова и не може да намериш човек, който да е същия като теб в повечето случаи. Да се научиш да показваш различни страни от себе си и да си малко по-отворен. Със здраве! Надявам се да се вслушаш в съвета ми и да си намериш френдс, а момичето с компанията и времето ще дойде, спокс.

Sweet_Play_F
07-27-2008, 12:24
Aло, вампа.... ти друго аниме освен Ю Ги О гледал ли си, че говориш за това кой се бил доразвил и кой не? Впрочем най-големия комплексар тук реши да дава акъл... ако обичаш намали обиколката на бицепса и си налей мозък.


На автора ще кажа, че първо трябва да започне да общува с хората, защото никоя няма да му падне ей така от небето.


+1 Търси запознанства.

blader
07-27-2008, 12:26
izvinqvai ThunderGoddess ama probvah i su6tata situaciq kato tvoqta samo 4e moje bi tova 4e ne sum pil nikakuv alkohol ne mi e pozvolilo da otkriq ne6to hubavo v 6ibanata kru4ma ili v 6ibanata grupi4ka deto svire6e 6ibana 4alga i 6ibana srubska muzika
pak bqhme celiq klas i pak sum priqtel s absoliutno vsi4ki ama prosto ne spodelqme su6tiq vkus za muzika
otdelno koi kaza 4e precenqvam horata samo po muzikata koqto slu6at...
ne znam...
za men e vajno horata da sa tolerantni i dobri nezavisimo da li sa metali punkari 4algari ili haresvat house ili hip-hop
pak povtarqm 4e mnogo animeta sa prednazna4eni za vuzrastni(ne samo pornoto taka nare4eniq hentai)naprimer az li4no ne bih pusnal na malko dete hellsing 6toto e pulno s kruv
ili death note 6toto nqma da go razbere taka 4e...

vamp
07-27-2008, 12:54
izvinqvai ThunderGoddess ama probvah i su6tata situaciq kato tvoqta samo 4e moje bi tova 4e ne sum pil nikakuv alkohol ne mi e pozvolilo da otkriq ne6to hubavo v 6ibanata kru4ma ili v 6ibanata grupi4ka deto svire6e 6ibana 4alga i 6ibana srubska muzika
pak bqhme celiq klas i pak sum priqtel s absoliutno vsi4ki ama prosto ne spodelqme su6tiq vkus za muzika
otdelno koi kaza 4e precenqvam horata samo po muzikata koqto slu6at...
ne znam...
za men e vajno horata da sa tolerantni i dobri nezavisimo da li sa metali punkari 4algari ili haresvat house ili hip-hop
pak povtarqm 4e mnogo animeta sa prednazna4eni za vuzrastni(ne samo pornoto taka nare4eniq hentai)naprimer az li4no ne bih pusnal na malko dete hellsing 6toto e pulno s kruv
ili death note 6toto nqma da go razbere taka 4e...

Животът не е само дрехи,музика и т.н.
Гледай душите на хората и интелекта им,гледай обаче и визията,тя би трябвало да изрази какъв си отвътре.Готините хора не могат да бъдат грозни,това е древногръдски принцип,който аз много харесвам!
Говориш ми за култура-култура е да отидеш в галерия,да слушаш класическа музика,ама да слушаш метъл и чалга не е култура.Ти може да се определят като такъв,може да си в такава група,но човекът който е нарекъл тези неща култура заслужава разстрел!Дрехите и музиката,по-точно скапаните комерсиални неща,които поставят ограничения за интелекта ни не са култура,култура ги развива не ги ограничава!

blader
07-27-2008, 13:04
Дрехите и музиката,по-точно скапаните комерсиални неща,които поставят ограничения за интелекта ни не са култура,култура ги развива не ги ограничава!
ne znam na nqkoi drehite koito nosi i muzikata koqto slu6a da mu postavq nqkakvi ograni4eniq

vamp
07-27-2008, 13:14
Дрехите и музиката,по-точно скапаните комерсиални неща,които поставят ограничения за интелекта ни не са култура,култура ги развива не ги ограничава!
ne znam na nqkoi drehite koito nosi i muzikata koqto slu6a da mu postavq nqkakvi ograni4eniq

ти си пример за това.Не ходиш на дискотека,защото носиш метълски блузон и ще те ебават и защото не харесваш чалга.
не харесваш тия които са яки щот са яки ти не си,не харесваш яките дрехи,защото нямаш.не харесваш дискотеки щот гледаш анимета.ти общуваш ли?според мен не !

gerinceto
07-27-2008, 13:18
То тряя да изглеждаш
и поне малко добре!
hahxahx

blader
07-27-2008, 13:18
vamp slu6ai i ne misli mnogo 6toto qvno ne te biva
purvo kazah 4e ne se obli4am spored metal stila 6toto nqma smisal
vtoro ne hodq po diskoteki prosto '6toto e tupo,,,lesno e da shvane6 nali
otdelno nikoi ne me ebava 6toto grada e malak i se poznavam s pove4eto hora i sme priqteli ne obi4am da se karam s horata i za tova sum priqtel s pove4eto ot tqh koeto pokazva 4e vse pak ob6tuvam
QSNO?!?

babity
07-27-2008, 13:21
Като за пръв път съм съгласна с vamp. Можеше и да го кажеш без да се самоизтъкваш, но като цяло беше добро! :)

blader
07-27-2008, 22:15
mersi na vsi4ki ama ot poslednite 20-30 mneniq ne vijdam ni6to koeto da mi pomaga

tuzaro
07-27-2008, 22:17
ша свикнеш :lol:

rusalchica
07-28-2008, 08:49
Като си метал с дълга коса ли си? Ако си сигурно това ти е проблема. Пострижи се, обръсни се и си ти.

miss_asi
07-28-2008, 09:03
Като си метал с дълга коса ли си? Ако си сигурно това ти е проблема. Пострижи се, обръсни се и си ти.
Може и тва да е проблема(косата)!Ама нз има момичета които харесват момчета с дълга коса така ме не се отчайвай :wink:

ThunderGoddess
07-28-2008, 09:10
Излез на дискотека, ве умен. Зарежи шибаните си принципи. За какво ти служат, освен да си ги вреш в гъза? И аз слушам метъл, ама с компанията се налага понякога и на кръчма да ходя, но не се оплаквам. Прекарваме си страхотно. Ние не можем да ти помогнем, щом ти не искаш. Хем искаш гадже, хем не искаш да се промениш ... еми не може да стане така. Освен ако не се изместиш да живееш в Бургас, там всеки втори е метъл, хаха, и по центъра има бая метъл заведения.

WhIsPeR iN THe dArK
07-28-2008, 09:31
Ей мен пък точно такива като него ме кефят.. на 16 съм и си гледам анимета и си слушам метъла и обожавам да говоря с хората .. и браво на теб момче,кефя се на макс че не си като "пичовете".Много повече хора като теб ни трябват на момичетата.. на мен например точно такова момче ми е в ума от доста време вече.. слуша метъл,гледа анимета и се интересува много повече от самата любов отколкото от нещо друго.. браво човече. и спокс.. скоро може би ще си намериш момичето :)

rusalchica
07-28-2008, 09:56
Еми взимайте се какъв е проблема :D

vamp
07-28-2008, 14:23
Като за пръв път съм съгласна с vamp. Можеше и да го кажеш без да се самоизтъкваш, но като цяло беше добро! :)

Не се изтъквам БЕЙБИТУ,просто се гордея,че съм светлинни години пред такива сдухани селяндури,които се мислят за велики.Ти му подаваш ръка(разбирай съвет в неговия случай) той ти сере на ръцете.Като не приемаш подадената ръка господин ОТХВЪРЛЕН получаваш крак в задника и приятно прекарване на скучния живот в матрицата,където можеш да ревеш по цял ден с другите отхвърлени като теб...
Най ги обичам такива идеалисти като теб и злобарчета :grin:

babity
07-28-2008, 14:26
Може и наистина да си много напред, за това няма да споря, защото незнам. Просто не виждам смисъл да казваш "Аз съм повече от теб, защото еди - какво - си". Не за друго, ами автора спира да възприема след "Аз съм повече от теб" и по никакъв начин не усвоява съвета. Пробвала съм да приложа такава мотивация на няколко познати, в повечето случаи това ги депресираше повече и след време прекъсвахме отношенията си.

vamp
07-28-2008, 14:46
Може и наистина да си много напред, за това няма да споря, защото незнам. Просто не виждам смисъл да казваш "Аз съм повече от теб, защото еди - какво - си". Не за друго, ами автора спира да възприема след "Аз съм повече от теб" и по никакъв начин не усвоява съвета. Пробвала съм да приложа такава мотивация на няколко познати, в повечето случаи това ги депресираше повече и след време прекъсвахме отношенията си.

Целта е да намрази,да почне да ми завижда,да си даде сметка,че съм прав и да се амбицира.Да стане човек и да престане да е червей.Израстнах в беден квартал,където имаше много наркомани и крадци,всеки ден си казвах,че нито ще стана като тях,нито ще им позволя да ме мачкат.Днес мога спокойно да си прибирам посреднощ,спокойно мога да си седя в квартала,дори си говоря с някои от тях.А от тия хора преди съм се страхувал и в същото време съм избегнал да пропадна като тях.
А АВТОРА тука ми обяснява,че било готино да си нещастник,да не се забавляваш и да имаш "принципи".Видях много "принципни" какво стана с тях като влязоха в униерситет и как сега седят в паркове да пушат марихуана и ми учат висше.Тия хора ли са бъдещето на България?Те повече ли са от мен?Определено не!А в техните очи аз съм врага и пропадналия.На дискотека е тъпо.Пфффф,тъп е този който не ходи!
Той не се вижда какъв и на кои подражава ами ще ми говори за "субкултури".Субгашници са тия групички според мен :grin:

Nefarian
07-28-2008, 14:50
Така като гледам 10годишните момчета явно не са ти слабост щом не прескачаш оградата с тях , затова земи се стегни, викни си някой приятел по-луд (купонджия) отивайте в дискотеката, щом никъде на друго място в тоя град не се събират хора, там ти е шанса. Не вярвам там да са само и единствено чалгари, щом ти е толкова важно момичето да не слуша чалга.И като всеки петък или събота си там, след известно време ше се "отракаш" и ше почнеш да ги юркаш мометата
kakto sum kazval i predi probvah 2-3 puti s diskotekite i t.n. ama prosto ne mi e tam mqstoto takiva kato mene ne vireqt na takiva mesta
otdelno tova napulno protivore4i na principite mi az sum TVURDO ZA tova da ima razdelenie na subkulturite 6toto te ina4e za kvo su6testvuvat
ne 4e nqmam priqteli deto slu6at 4alg prosto nikoga nqma da trugna po diskoteki i kafeta osven kakto kazah predi zaradi momi4e koeto znam 4e me obi4a istinski
pri nali4ieto na takova bih bil gotov da nqpravq kompromisi
Ходи по клубове тогава.. има си и такив, където музиката ще ти хареса, ако си от Пловдив мога да ти препоръчам

babity
07-28-2008, 14:59
Не така! Виж.. тук става дума за деца, тийнейджъри, както и да е. Напоследък много се разпространи модата на 15 да обикаляш барове, дискотеки и кръчми, да разполагаш с много пари, да си заобиколен от цифра момичета, да се шибаш наред и... знаеш какво имам в предвид. Има хора, които обаче не могат да се вместят в "модата". Дали нямат пари, тъпи са и отблъскват момичетата или каквото и да е там. И... те няма как да го избият, нали? Затова решават да се затворят. "ше си пусна дълга коса, защото съм бунтар, струвам си и всички ще ме харесват, защото имам ценности - ще блесна, защото съм различен". И... така се заформиха агитките на тези, които си "живеят" и другите, "различните". Хубаво, ама в един момент се стига до равносметката: "ама аз съм различен, трябваше да ме харесват, а те не ме харесват". И се стига до отчаянието. Оттук нататък каквото и да кажеш, да направиш, вероятността да го провокираш да се промени е минимална. Аз лично имах нужда от провокация. Приятелите ми ме жалеха и не отваряха темата. Човек от форума го направи! Бях стигнала до там, че вече не ме интересуваше какво ще ми кажат от обкръжението, вече бях изолирана и не се стремях да си връщам позициите. Един човек ме жегна! Просто... подходът е много важен в такива моменти. В повечето случаи е нужно провокацията да се поднесе по друг начин.

g_antonov
07-28-2008, 15:14
vamp най - селяндурдките мнения които прочетох в тази тема са твоите. :-x

vamp
07-28-2008, 15:38
vamp най - селяндурдките мнения които прочетох в тази тема са твоите. :-x

С тоя подпис и метълската подкрепа си много прозрачен.

Бейбиту всеки има тинейджърски период в който е бунтар,и аз съм бил бунтар и аз съм носел камуфлажни дрехи,слушал съм рок и т.н. Обаче навреме се усетих,че е грешно да ме оценяват по дрехите и музиката.Не съм имал пари,казах вече къде съм израстнал.Приятелите ми са били точно от такива групички,седял съм и аз в метълски клубчета с тях и видях,че ако си бунтар,бунтар ще си останеш,няма да имаш нищо някой ден.Другите ще имат коли,пари,жени,а ти ще си имаш тъпата музика и дрехите,защото ти сам си избрал да си такъв и да такъв да те виждат другите.А и тия фанатични групички като видят,че някой се издига и му резват крилцата,обвиняват го,че е "фешън" и т.н.Тия групички пречат на правилното развитие на тинейджърите и ги превръщат в наркомани и нещастници.Всеки може да си слуша каквото си иска,ама това с "униформите" не ми допада,още повече че не е модерно.Чалгарите поне са модерни,нищо,че и те са смешни.То не всяка мода е готина.Аз като съм боксъор да не ходя с боксовите ръкавици и шорти и така да седя по кафета,щото всички да знаят,че съм еди къв си или да седя само с такива като мен...

blader
07-28-2008, 15:55
Като си метал с дълга коса ли си? Ако си сигурно това ти е проблема. Пострижи се, обръсни се и си ти.
ne ne sum s dulga kosa i izob6to ne mi li4i 4e sum metul zatova drehite i pri4eskata ne sa problem i az sum na mnenie 4e vun6niq vid ne pravi 4oveka i zatova nikoga ne sum paradiral s tova 4e sum metal ili ne6to takova

rusalchica
07-28-2008, 16:19
Хм, еми тогава сигурно проблема е, че си втълпяваш , че не ти обръщат внимание или просто ти не взимаш нещата в свои ръце.. повечето момичета чакат момчетата да ги заговорят и да им предложат нещо по сериозно. Съвета ми е да почнеш да "зарибяваш".

blader
07-28-2008, 19:56
mi ne znam mislq 4e prosto sum prekaleno sramejliv


taka sega po su6testvo vtoroto ne6to koeto iskam da kaja e 4e iskam da se izvinq na vsi4ki koito po nqkakuv na4in sum obidil 4rez postvaneto na tazi tema ili mneniqta koito sum pisal v neq prosto ne iskam da se zaqjdam s nikoi i ne iskam nikoi da ima lo6i 4uvstva kum mene ne moga da ponasqm da mi se surdqt
taka 4e o6te vednuj ako sum obidil ili naranil nqkogo 4rez dumite si molq vi prostete mi
nqma pove4e da pi6a otgovori 4rez koito po nqkakuv na4in da se zaqjdam s nqkoi taka 4e molq vi ako nqkoi se 4uvstva zasegnat da mi prosti
pi5ete vsi4ko koeto mislite za6toto sum gotov da go 4eta

blader
07-29-2008, 03:56
hora prosto mi omruzna da jiveq bez da sum obi4an po po-razli4en na4in ot tozi po koito me obi4at rodninite mi razbirate li imam priqteli ama mi se iska6e da mmoga da usetq ne6to pove4e ne govorq za sex pone ne i na tozi etap a za liubov mejdu edno mom4e i edno momi4e v nai 4istiq i vid

ilovecoffe
07-29-2008, 07:14
Копеле само мога да ти кажа че си много готин :-) повечето момичета харесват лигави момченца който се обличат в розови блузчици и тн (не казвам че на мен не ми харесват) но предпочитамм някой мъж на място.. за съжеление ве станаха емота и останаха мн малко такива :( и аз понякога съм се чудела.. какво толкова харесват и момчетата в наконтените.. фукли... но е така.. в живота няма страведливост... ае човече .. метал форевар!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

чорба
07-29-2008, 21:31
абе мите не се впрягай толкози простено да ти е и заповядай в събота на шкембе чорба у нас :grin: :? :? :? :shock: :shock: :lol:
:lol: 8-)
8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

:razz: :razz:
:D :D :D

Isabelle
07-29-2008, 21:38
кофти.. не виждам как някой от форума може да ти помогне.Аз мога само да кажа харесвай се ти и другите ще те харесват! :)

blader
07-29-2008, 22:27
mersi mnogo za suveta ama ne mislq 4e 6te mi pomogne ne iskam da se prevru6tamv samovliuben egoist i da stana kato nqkoi hora s golqmo 4esto naprazno samo4uvstvie
az priemam ne6tata realno i vzimam napredvid tova 4e nikoga ne sum imal vruzka s momi4e makar i kratkosro4na taka 4e stradam ot absoliutna lipsa na li4en opit
otdelno nqma kakvo da se zalugvam...ima dale4 po-krasivi mom4eta ot mene koito da zapulvat nujdite na momi4etata ne kazvam 4e sum grozen na men mi kazvat 4e ne sum ama...
drugoto koeto e na dneven red e 4e prosto sum mnogo sramejliv prosto ne moga da otida do nqkoe momi4e i prikrito da se izfukam pred neq s ne6to koeto eventualno dori da imam nqma da imam smelostta da go pokaja
a pri4inata da sum tolkova sramejliv...moje bi nai-re6ava6tiq faktor v slu4aq e tova 4e pri poslednite mi dva opita s momi4etata me otrqzaha a az sum prosto dosta 4uvstvitelen i me e strah da ne se slu4i otnovo
ne vqrvam da znaete kakva muka e da si vliuben v momi4e koeto vseki den stoi na malko po-malk ot metur ot tebe i da ne moje6 da i kaje6 kakvi sa 4uvstvata ti kum neq
tazi godina mi se slu4i to4no tova prosto e neponosimo opitvah se da se naduham opitvah se da subera kuraj no prosto vseki put kato se re6avah da i kaja kakvo 4uvstvam se se6tah 4e s ni6to ne prevuzhojdam drugite i 4e tq e prekaleno dobra za men i se se6tah za tova kak me otrqzaha predhodnite dva puti i se otkazvah ot strah da ne mi se slu4i pak
bolkata e prosto neveroqtno tejka.... :( :( :(

k1n4o the Goat
07-30-2008, 01:43
Мога като музикант да ти кажа, че всеки има различни харесвания, но най добрите стилове са тези преди метъла. Извинявам се със това, че обиждам (почти) всички тук, но от класика до рок музиката е чиста, истинска и за това за което е направена - да ти достави удоволствие. Другите стилове прибягват до агресия и т.н., а чалгата я налагат, което е тъпо, тъй като чалгата е най - безмисления музикален стил, който съм срещал до сега.
btw: и хип - хопа има много добри моменти :)

eXciTeD
07-30-2008, 06:17
Щом не харесваш живота си, до който са те довели тези твои принципи, не осъзнаваш ли, че те не са най-правилното нещо което да те води...???! Vamp ти каза всичко точно както аз бих, това че ти го приемаш като опит за заяждане си е твой проблем. Истината е това, колкото и да не ти се иска. Готините хора се забавляват=> да намират място и за себе си в дискотеки, кафета т.н това са социални обекти, там се извършва много комуникация с хората, а ти си следвай принципите, които ще те доведат до следното - няма да опиташ от най-готината страна на живота... не знам не ти ли е писнало вече да седиш у вас и да се самосъжаляваш, аа и да чакаш любовта хах.... :-o

blader
07-30-2008, 10:44
i az bih hodil na mesta kudeto se subirat hora kato men ama problema e 4e v moq grad nqma takiva ima samo 6ibani diskoteki sledovatelno az trqbva da predam vsi4ko koeto sum bil cql jivot i da se otdam na kupona v 4algotekata kato vsi4ki ostanali a...
fakti4eski takiva kato mene ostavat preebani za6toto imat razli4en vkus ot masata i na vsi4koto otgore mi kazvat 4e az precenqvam horata po drehite i muzikata koqto slu6at
az nqmam ni6to protiv tova da druja s hora s razli4en vkus ot moq(i go pravq vsu6tnost samo s takiva druja de)
no mnogo hora imat ne6to protiv mene za6toto az sum s ne6to razli4en ot tqh ,akar 4e ne e dori i vun6no razli4ie za6toto az ne paradiram s tova koeto slu6am,gledam ili haresvam no prosto horata znaqt za tova i me othvurlqt ponqkoga
tova spravedlivo li e spored vas

чорба
07-30-2008, 19:51
6te proqvq solidarnost kum moq priqtel i 6te pi6a kato nego :lol:
naistina e takuv kakuvto se opisva seriozno opitvame se da mu pomagame da mu vdignem samo4uvstvieto i vuob6te da mu dokajem 4e e gotin 4ovek(naistina e takuv) ama toi ne iska da razbere ina4e vsi4ko koeto kazva e vqrno samo 4e az nqmam takiva problemi 6toto vratite na diskotekata sa mi kato vhodnata vrata u nas... :lol: prosto toi nqma kusmet i go vijdam 4e mu e gadno ama...
samo vi se molq nedeite da mu podnasqte "istinata" taka 6toto ne ste zapoznati s tova kakva e tq vsu6tnost.
respect i bob-4orba forever

blader
07-30-2008, 20:00
abe 4orba stiga be 4ovek ne iskam da me za6titava6 vse edno nqkoi me napada
az obqsnih a horata kakvo mi e polojenieto i se radvam 4e ima raznoobrazni mnenia
molqti se samo da ne me za6titava6 ot nesu6testvuva6tite napadki
otdelno v subota sum na pa4a u vassss :lol:

crazy_style
07-30-2008, 20:35
a puk az kato bqh metalka kva depresiq bqhh... vsmisul.. rqdko izlizah , imah priqteli, no nikoga ne sum se dvijela s metali ili ne6ty razl ot fe6ani. Tam e rabotata 4e te si me priemat taka, i dori ne im pravi vpe4atlenie kogato sum isulena i vqrvq s 3-ma fe6ani po centara :D



naistina e mn dobre 4e spazva6 principite si, no vse nqkoga 6te osuznae6 4e zaradi tqh si taka. KOeto vsu6nost ne e lo6o, ne ti trqat vruzki s momi4eta, posle pak si bluska6 glavata, ama sq ... kakto i da e.

mi prosto ne e nujno da se subira6 s hora kato teb ( be6e napisal 4e nqma mesta kadeto se subirat metali i tn v grada ti) subirai se , izlizai s razl. hora. A ako te sa tolkova tupi 4e da ne ti se kefqt 6tot si razli4en.. tva e dr vupros. Zna4i hodi si po kafetata, ne e nujno da se tup4i6b v 4algiqta, i kogato govori6 s momi4e, ne e nujno da s epravi6, a da si namerite nqkva ob6ta tema. Q i edin vupros: po fe6anki li si pada6, 6tot ne pro4etoh vs mneniq, i ot tezi deto pro4etoh ostanah s takiva vpe4atleniq. Za6toto ako e taka, nqma na4in da iska6 da se subira6 s metali, i d ahoi6 s fe6anka. I na teb nqa da ti e mn dobre , i na neq, sig sum ;D
blaa sorry za romana ;D

a i v nova zagora ima qki hora, kakvo ne ti haresva na grada .. tyk-tam ima qki su6testva. I ako kara6 ne6ty.. primerno blade (kato gledam nika ti) ela v stz na sk8 parka, se 6te se zapoznae6 s nqkoe momi4e svqstno ;D

blader
07-30-2008, 21:32
mi padam si po vsqkakvi momi4eta samo da sa svestni i nikoga kato govorq s momi4e ne bih po5nal samo da govorq za muzikata ili samo za ne6to deto men me vulnuva estestveno 4e 6te tursq ob6ti temi 6toto ina4e nqma da e interesno i za dvama ni
i iskam vsi4ki da zapomnqt 4e prosto ne vzimam napredvid muzikalnite predpo4ktaniq,stila na obli4ane ili ne6to takova kato kontaktuvam s horata
za men tova sa gluposti su6to taka ne se obli4am kato metal ne sum s dulga kosa (ama mislq da si q puskam de) i ne zaribqvam horata po metala a su6to taka ne hodq po diskoteki i kafeneta...tova e ...zatova iskam da se zapoznaq s momi4e koeto prosto da iska da si govori s men i da bude obi4ana kato men...
ama nqmam kusmet za6toto grada e pulen s naduti fukli koito se muknat sus guzarute na grada taka da gi nare4em i nikoq ne mi obru6te vnimanie kato ne6to pove4e ot priqtel i mi e gadno...vsu6tnos mnogo mi e tejko imenno zaradi tova 4e ve4e dva puti me rejat i mislq 4e e imenno v tova 4e az sum s razli4en vkus za muzika i zativa se vprqgam 4e ima ora koito obru6tat vnimanie na tova ne6to ot sorta na 'Kak moje tupanar kato tebe da misli 4e ima 6ans s mene ha-ha-haaaaaaaa!'
gadno e 4e te othvurlqt za ne6to koeto ne bi popre4ilo s ni6to na edna normalna vruzka i...ne znam ama na men tova mi se struva abxoliutno nespravedlivo

Inncho
07-30-2008, 23:53
Vuprosa e sledniq dali momi4etata imat faktori kato muzikalni predpo4itaniq stil na obli4ane i obikolka na bicepsa za re6ava6ti
v moq slu4ai dali tova 4e ne hodq po diskoteki i kafeta slu6am metal muzika gledam animeta i obi4am pove4e da si govorq s horata su6to i tova 4e se vulnuvam pove4e ot liubovta otkolkoto ot sexa i ne sum poredniq eventualen kulturist se okazva re6ava6to za tova dali momi4etata 6te oburnat vnimanie na moeto su6testvuvane
za6toto dosega stradam ot totalna lipsa na interes kum men pls pomognete sus suvetihttp://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/031204/143124__korn_l.jpg[/img]


ПХУУ не си попаднал на подходящата.Лично аз си падам точно по такива момчета :D . Само едно не ми е ясно как може да си падаш по фешанки .Знам ,че не бива да се делят така хората ама аз не виждам как метал ще тръгне с фешанка (давам само пример). Моя съвет е да си търсиш момиче с твоите музикални интереси ...

Vikitooo
07-31-2008, 01:30
Аз не разбирам какъв е тоя негатизъм спрямо така наречените "фешани"? Вече си мисля, че даже някое момиче, момче да изглежда малко по-добре, да се е облякло добре, като цяло да изглежда добре и Вие веднага го /я слагате поd знаменател- Feshan!
И все пак, аз си оставам расистка, но НЕ в отношение на стила н музика, на начина на обличане и т.н.

blader
07-31-2008, 09:53
qsno ama az ne slagam horata pod ob6t znamenatel prosto 'fe6an' e ob6toprieto opredelenie za hora koito slu6at osnovno 4alga i house muzika,hodqt kude 6to ima diskoteka i golqma 4ast ot tqh jiveqt za tova da se pokajat kato 'po-golemi' ot takiva kato men naprimer koito ne spodelqt interesite im
za razlika ot takiva hora oba4e ima i mnogo svestni hora opredelqni ponqkoga kato 'fe6en'-i i az sum suglasen 4e tova e gre6ka i othvurlqm razdelenieto na horata na takuv tip grupi ama kak ina4e da nari4am 'fe6an'-ite...ne znam

love_enrique
07-31-2008, 17:26
По принцип не е определящо,но не мисля,че бих тръгнала с някой див металист с зъбести верижки,гривни и дълги коси :? Хм...не е тайна и че си падам по готини хип-хопъри 8)

BaiToq
07-31-2008, 19:06
Vuprosa e sledniq dali momi4etata imat faktori kato muzikalni predpo4itaniq stil na obli4ane i obikolka na bicepsa za re6ava6ti
v moq slu4ai dali tova 4e ne hodq po diskoteki i kafeta slu6am metal muzika gledam animeta i obi4am pove4e da si govorq s horata su6to i tova 4e se vulnuvam pove4e ot liubovta otkolkoto ot sexa i ne sum poredniq eventualen kulturist se okazva re6ava6to za tova dali momi4etata 6te oburnat vnimanie na moeto su6testvuvane
za6toto dosega stradam ot totalna lipsa na interes kum men pls pomognete sus suvetihttp://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/031204/143124__korn_l.jpg[/img]
Да,до 20 години има.
После тряя си пич от класа.
Ако си богат,може и да не си.

crazy_style
07-31-2008, 20:37
6tom se kefi6 na guzarkite det hoat s gazarite smqtaiii...
emi 6a si nam momi4e be spox.. prosto small shans da e ot gazarkite. i kakva tema misli6 6te si nam s edna fe6anka, posledno vreme kat gi slu6am kvo obsujdat i ... stranno 6te e da sednete i dvamata da obsujdate modata, i tn. 6toto ob6to vzeto tva sa im osnovnite temi :D kolkoto i da go otri4at, subiram se s takiva i znam.
a tva za razdelenieto, emi ima si hora s razl vkus, i mi e mn po-lesno da gi razdelqm na "metali" "4algari" " fe6ani" ( mejdu 4algar i fe6an ima razlika ! povqrvaite) stila im, opredelq kakuv 4ovek e vutre6no. Naistina ima mn svestni hora, prosto inteeresite sa razli4ni, i zatova malko zor da se polu4i nqkav smislen razgovor i tn...

blader
07-31-2008, 21:17
qsno ama v grada edinstvenite metalki sa 3 momi4eta s okolo 2-3 godini po-golemi ot mene a...ima su6tonqkakvi zabludeni fenki na tokyo hotel deto sa po malki i tova eama te sa si fe6anki deto slu6at tokyo hotel za tova ne vzimam napredvid muzikalnite predpo4itaniq i stila na obli4ane prosto tova nqma zna4enie ako momi4eto(a v nqkoi slu4ai razli4ni ot moq mom4eto)e svqstno prosto problema mi e 4e iskam da sre6tna liubovta s nqkoe momi4e a nikoq ne iska da mi otgovori s liubov...prekaleno tejko i natovarva6to za psihikata e...
...ne znam prosto si mislq 4e ne sum lo6 i stra6en i ima kakvo da predloja na momi4e interesuva6to se ot tova da bude obi4ano i uvajavano ot otsre6tnaata strana...za6to trqbva da e tolkova trudno...za6to mamka mu(izvinqvam se za izkaza ama mi e naistina tejko) :-k :-k :-k

blader
07-31-2008, 22:45
takaaaaaaaaaaa sega malko da porazpusnem ne6tata vijte i se divete
http://photos.jpgmag.com/94969_41514_24eef56d24_l.jpg
http://i141.photobucket.com/albums/r46/naeshell/Sexy%20Comments/Metal_Chick.jpg
http://i5.photobucket.com/albums/y181/josephineca/loren-goth-chick-big-breasts.jpg

чорба
08-01-2008, 13:23
maliiiiiiiiii pusni mi gi eitia u nas i glei kvo stava
6e gi klatq do zori bez po4ivka samo da sr smenqt

Obsession
08-01-2008, 14:57
Не е важно какъв ти е стила на обличане, а дали се поддържаш. Метал си? Ок, това не ти пречи да изглеждаш добре, да спазваш хигиенни навици и да се грижиш за себе си. Не ходиш по кафета и дискотеки? Е, надали стоиш затворен у вас и чакаш идеалната да звънне на вратата си. Ако е така няма да дочакаш. И не си споменал дали харесваш някоя. Ако харесваш сподели, можем да измислим нещо. Ако никоя не харесваш какво точно искаш изобщо?

blader
08-01-2008, 17:52
ideqta na temata be6e da razbera za6to momi4etata predpo4itat tupi jadni za sex prekaleno muskulesti za vuzrastta si mom4eta koito v 90% ot slu4ite otgovarqt na opisanieto na 'fe6an' koeto dadoh predi izvestno vreme a ne se zanimavat s takiva kato men i ni razmazvat samo4uvstvieto v zemqta da eba(izvinqvam se za izkaza)...
...kazvam go za6toto ve4e 3 puti me otrqzaha zaradi 6ibanata muzika i zatova 6toto az ne sum 'fe6an' i prosto...za6to trqbva da e taka...za6to naistina...ne znam
gadno mi e zaradi tova

{*_FaK4oBoY_*}
08-01-2008, 18:03
значи пич не обиждай толкова много "мускулестите фешъни"
туй че ти не си фешън и не слушаш точно определен тип музика , не си мускулест не те прави нещо по малко от тях просто почни излизай запознавай се с момичета и т.н. а като стигнете до честта с музиката кажи си го метъл съм аз също съм метал и до ся съм немал такива проблеми заради музиката 8)

Pliok0019
08-01-2008, 18:04
Хората са различни. Не всички харесваме фешъни.

blader
08-01-2008, 18:25
izvinqvam se na obidenite a na ostanalite blagodarq...pomagate mi naistina s polojitelnite izkazvaniq ot4asti mi vuzvru6tate razbitoto na mnogo malki par4enca(povqrvaite mi)samo4uvstvue...
...blagodarq vi otnovo mnogo sum vi priznatelen i produljavaite da pi6ete

{*_FaK4oBoY_*}
08-01-2008, 18:36
значи и аз съм го минал тоя период на самота а при мен продължи доста дълго най важното е дан ти пука и да не се съмосажаляваш се ще доиде времето когато ще почнат да ти се лепят :P
бтв това да си фешън или по точно да се обличаш по стилно много помага

blader
08-01-2008, 18:45
qsno ama nito imam vuzmojnost vinagi da sum moderen nito iskam 6toto mislq 4e si izglejdam dostatu4no dobre i 4e vun6niq vid ne e vsi4ko

{*_FaK4oBoY_*}
08-01-2008, 18:54
оф брат още ли не си разбрал нешните момичета или поне 99 % са курви :(

the_black_heart
08-01-2008, 19:00
Stiga s tova 99% 4e ve4e mi pisna; ne pro4etoh drugite komentari i ne znam daje na kolko si godini, oba4e spored men nqkoi ne6ta si idvat s vremeto- az primerno s1m luda po edno mom4e s koeto se vidqhme s1vsem slu4aino predi dosta vreme de i az pak ne moga da spra da mislq za nego, makar 4e ne sme prekarali mn vreme zaedno :o ama az se otplesnah qko :D mis1lta mi e 4e za vseki vlak si ima p1tnici :P v1preki 4e nqma da ti navredqt pone kafencata ot vreme na vreme :o

blader
08-01-2008, 20:13
vuzmojno ama sme samo mujka kompaniq i da se muknem po kafeta samo mom4eta e nqkaksi 6ibano otdelno prosto ne mi e navik i 6te se durja naqkak durveno i skovano i nqma da imam golemi 6ansove s momi4etata nali razbirate...
prosto ne mi e mqsoto tam
imz vuzmojnost da si namerq momi4e koeto otgovarq na moite kriterii (a ne mislq 4e te sa visoki) 4rez ob6ti poznati ili v u4ili6te ili ne znam...po kusmet

Bubles
08-01-2008, 21:09
1во да кажа че не про1етох всички мнения но имам едно успокоениеи ето го и него (не знам до колко те успокоява ама...)
бившето ми гадже беше метъл малко нисък за момче изобщо не нацепен даже малко кльощави . когато го видях реших че е много сладък и едва ли някой го харесва въпреки че е от една доста известна и харесвана групичка в даскало... реших да поразпитам и за мое учудване всеки който питах казваше че е ужасно сладък и даже доста признаха че го харесват.... реших че не ставам за него въпреки че нищо ми няма мн нормална но не бях като него различна музика донякъде почти не известна и се отказах... и един ден той ме заговори и всичко си дойде на мястото като в мечти ми :] и ши кажеш кво от тва?!? след тва като му казах за откровенията които получих той мн се учуди и ми изкара почти същите доводи за външния вид така че откъде знаеш че някоя не си мечта е за теб?!? просто се огледаи малко повече... не е нужно да променяш нито стил нито поведение нищо...

bibi1fit
08-01-2008, 21:25
хмм не прочетох всичко признавам си :-)
ама защо трябва да си тъп фешън културист с гадни плочки и баници на ръцете. Единствения ти проблем е ако си падаш по фешънки, ама нали разбираш че сте двата края на планетата и няма лесно да си намериш някоя свестна. А за това че страдаш от липса на женско внимание проблема според мен е средата, аз уча в даскало за изкуство и там 50% са метъли и т.н. и си имат много свестни момичета дето има какво да си кажеш с тях. Абе смени средата и така
П.С. Яко ЖИЦА :smt002 :smt002

Whyniser
08-01-2008, 22:58
Чисто така да си говорим.Какво толкова има ПО-ГРЕШНО да се обличаш както си искаш.Откога свободата да избираш свърши.Може да живеем на Стария Континент,но сме най-добрите в индустрията :grin:

blader
08-02-2008, 00:28
Абе смени средата и така
vgrad pulen s 'fe6an'-i i nali4ie na kakto spomenah po gore tri momi4eta koito slu6at metal(puk i te sa nekvi ludi fenki ama ludi ti kazvam)i sa po-golemi ot men nqmam golqm 6ans da si namerq metal-ka taka 4e prosto sum se otkazal da podbiram horata po muzikalen vkus ili stil na obli4ane

K-Maro
08-02-2008, 00:36
Брато, споко, и ти си ЧОВЕК като нас, това дали носиш Армани, Долче или Адидас не те прави по-малко стойностен или по-маловажен от Всички нас !!! Нали разбираш, че всичко, което те заобикаля, дори тъпия диск с метъл ще те надживеее.... хората не са вечни и мисля, че имаме прекалено малко време да се градим като хора и да разбираме света около нас, имай самочувствие, защото макар заобикалящата те селяния не си и се поддал....

аз съм на 19 и съм 197 см. и определено не съм слаб... но виж дори да мога да имам много момичета, аз предпочитам да изчакам, да изживея нещо истинско, отколкото някоя селска, празна, изхабена връзка или флирт...........

ГЛАВАТА НАГОРЕ И СЪС САМОЧУВСТВИЕ !!!!!!!!!!!!!!!!

K-Maro
08-02-2008, 00:39
Брато, споко, и ти си ЧОВЕК като нас, това дали носиш Армани, Долче или Адидас не те прави по-малко стойностен или по-маловажен от Всички нас !!! Нали разбираш, че всичко, което те заобикаля, дори тъпия диск с метъл ще те надживеее.... хората не са вечни и мисля, че имаме прекалено малко време да се градим като хора и да разбираме света около нас, имай самочувствие, защото макар заобикалящата те селяния не си и се поддал....

аз съм на 19 и съм 197 см. и определено не съм слаб... но виж дори да мога да имам много момичета, аз предпочитам да изчакам, да изживея нещо истинско, отколкото някоя селска, празна, изхабена връзка или флирт...........

ГЛАВАТА НАГОРЕ И СЪС САМОЧУВСТВИЕ !!!!!!!!!!!!!!!!

K-Maro
08-02-2008, 00:39
Брато, споко, и ти си ЧОВЕК като нас, това дали носиш Армани, Долче или Адидас не те прави по-малко стойностен или по-маловажен от Всички нас !!! Нали разбираш, че всичко, което те заобикаля, дори тъпия диск с метъл ще те надживеее.... хората не са вечни и мисля, че имаме прекалено малко време да се градим като хора и да разбираме света около нас, имай самочувствие, защото макар заобикалящата те селяния не си и се поддал....

аз съм на 19 и съм 197 см. и определено не съм слаб... но виж дори да мога да имам много момичета, аз предпочитам да изчакам, да изживея нещо истинско, отколкото някоя селска, празна, изхабена връзка или флирт...........

ГЛАВАТА НАГОРЕ И СЪС САМОЧУВСТВИЕ !!!!!!!!!!!!!!!!

K-Maro
08-02-2008, 00:39
Брато, споко, и ти си ЧОВЕК като нас, това дали носиш Армани, Долче или Адидас не те прави по-малко стойностен или по-маловажен от Всички нас !!! Нали разбираш, че всичко, което те заобикаля, дори тъпия диск с метъл ще те надживеее.... хората не са вечни и мисля, че имаме прекалено малко време да се градим като хора и да разбираме света около нас, имай самочувствие, защото макар заобикалящата те селяния не си и се поддал....

аз съм на 19 и съм 197 см. и определено не съм слаб... но виж дори да мога да имам много момичета, аз предпочитам да изчакам, да изживея нещо истинско, отколкото някоя селска, празна, изхабена връзка или флирт...........

ГЛАВАТА НАГОРЕ И СЪС САМОЧУВСТВИЕ !!!!!!!!!!!!!!!!

K-Maro
08-02-2008, 00:40
Брато, споко, и ти си ЧОВЕК като нас, това дали носиш Армани, Долче или Адидас не те прави по-малко стойностен или по-маловажен от Всички нас !!! Нали разбираш, че всичко, което те заобикаля, дори тъпия диск с метъл ще те надживеее.... хората не са вечни и мисля, че имаме прекалено малко време да се градим като хора и да разбираме света около нас, имай самочувствие, защото макар заобикалящата те селяния не си и се поддал....

аз съм на 19 и съм 197 см. и определено не съм слаб... но виж дори да мога да имам много момичета, аз предпочитам да изчакам, да изживея нещо истинско, отколкото някоя селска, празна, изхабена връзка или флирт...........

ГЛАВАТА НАГОРЕ И СЪС САМОЧУВСТВИЕ !!!!!!!!!!!!!!!!

Kasiera
08-02-2008, 01:38
ако зацепи страницата, изчакай малко и не натискай прати по няколко пъти 8)

balu4ka
08-02-2008, 08:06
азз съм против фе6аните *пуке*
слу6ам метъл..хардкоре...метълкоре. .нелметъл....рок и пънк... :razz:
не е важно си напомпан....мразя мускулите ..като моми4е го казвам ;]И аз су6то много пове4е се вълнувам от любовта от колкото към секса така4е е по добре 4овек..да бъде себе си ... 8) И да не предава интересите си ,само и само да бъде харесан... :?


Apocalyptica Feat. Nina Hagen - Seemann PZzz ^_____^ 8) :grin:

kokom
08-02-2008, 08:11
и аз съм съгласен с PePeLePew :)

blader
08-02-2008, 10:09
1во да кажа че не про1етох всички мнения но имам едно успокоениеи ето го и него (не знам до колко те успокоява ама...)
бившето ми гадже беше метъл малко нисък за момче изобщо не нацепен даже малко кльощави . когато го видях реших че е много сладък и едва ли някой го харесва въпреки че е от една доста известна и харесвана групичка в даскало... реших да поразпитам и за мое учудване всеки който питах казваше че е ужасно сладък и даже доста признаха че го харесват.... реших че не ставам за него въпреки че нищо ми няма мн нормална но не бях като него различна музика донякъде почти не известна и се отказах... и един ден той ме заговори и всичко си дойде на мястото като в мечти ми :] и ши кажеш кво от тва?!? след тва като му казах за откровенията които получих той мн се учуди и ми изкара почти същите доводи за външния вид така че откъде знаеш че някоя не си мечта е за теб?!? просто се огледаи малко повече... не е нужно да променяш нито стил нито поведение нищо...
mi kvo da ti kaja...nemislq 4e nqkoe momi4e 6te trugne da se prehlasva pred mene 6toto kato gi gledam vsi4kite s nqkakvi spisaniq sus snimki aktiori ot sapunki i na justin timberlake i kato gi slu6am kak im se kefqt i izob6to ne obru6tat vnimanie na drugite osven tezi deto pone malko se doblijavat do predstavata im za gotin muj i mi stava mnogo gadno 4estno kazano ne vqrvam vsi4ki momi4eta da se vulnuvat ot nqkakva nasadena po izkustven na4in predstava za muj ama pone az poznavam samo takiva... :(

blader
08-02-2008, 10:21
1во да кажа че не про1етох всички мнения но имам едно успокоениеи ето го и него (не знам до колко те успокоява ама...)
бившето ми гадже беше метъл малко нисък за момче изобщо не нацепен даже малко кльощави . когато го видях реших че е много сладък и едва ли някой го харесва въпреки че е от една доста известна и харесвана групичка в даскало... реших да поразпитам и за мое учудване всеки който питах казваше че е ужасно сладък и даже доста признаха че го харесват.... реших че не ставам за него въпреки че нищо ми няма мн нормална но не бях като него различна музика донякъде почти не известна и се отказах... и един ден той ме заговори и всичко си дойде на мястото като в мечти ми :] и ши кажеш кво от тва?!? след тва като му казах за откровенията които получих той мн се учуди и ми изкара почти същите доводи за външния вид така че откъде знаеш че някоя не си мечта е за теб?!? просто се огледаи малко повече... не е нужно да променяш нито стил нито поведение нищо...
mi kvo da ti kaja...nemislq 4e nqkoe momi4e 6te trugne da se prehlasva pred mene 6toto kato gi gledam vsi4kite s nqkakvi spisaniq sus snimki aktiori ot sapunki i na justin timberlake i kato gi slu6am kak im se kefqt i izob6to ne obru6tat vnimanie na drugite osven tezi deto pone malko se doblijavat do predstavata im za gotin muj i mi stava mnogo gadno 4estno kazano ne vqrvam vsi4ki momi4eta da se vulnuvat ot nqkakva nasadena po izkustven na4in predstava za muj ama pone az poznavam samo takiva... :(

Obsession
08-03-2008, 11:35
Dude, ходила съм с метал, познавам и много кухи момчета, макар и изглеждащи по-добре не бих избрала тъпоумно копие на Джъстин Тимбърлейк пред някое земно момче с интелект. И има мнооого момичета, които мислят като мен. Съветът ми е, ако ще се запознаваш с момичета да го правиш сам (без значение в каква компания движиш по принцип). Трябва да имаш смелост и самочувствие, да си уверен в себе си и да знаеш какво точно искаш. Какви всъщност са ти критериите? Да е приличноизглеждаща и интелигентна или има особености, които съм пропуснала между страниците ;) Никога не можеш да си сигурен дали някоя не те харесва тайничко, но, ако отхвърлеш тази възможност няма да забележиш Момичето (с главно М)

blader
08-03-2008, 11:58
mi vij v edno momi4e tursq samo dobrota,tolerantnost zemen haraker i estestveno da izglejda dbre do tolkova 4e da ne mi e nepriqtno da stoq do neq (ne 4e 6te vru6tam po-hubavite...)

beiho
08-03-2008, 12:02
Пич аз тренирам тялото си но не съм чак пък културист, а гледам повече да съм строен, отколкото мускулест! И СЪМ МЕТАЛИСТ!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛЪТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fuck fashions! :o
Само трябва да знеш да разговаряш с момичета, нищо друго. 8-)

Obsession
08-03-2008, 12:57
mi vij v edno momi4e tursq samo dobrota,tolerantnost zemen haraker i estestveno da izglejda dbre do tolkova 4e da ne mi e nepriqtno da stoq do neq (ne 4e 6te vru6tam po-hubavite...)

Ще намериш, има мн такива, believe me 8)

alix993
08-27-2009, 11:55
poprincip i az tursq malko po svqstna vruzka ot 5 dena :D az su6to slu6am metal i ne se obli4am to4no nali sus flanelkite no i az ne iskam mom4eto da e nqkuv kulurist turq kato na4alo shoden do moq harakter ob6ti temi i interesi i 4ak sled tova idva vun6nostta ne se ot4aivai ne vsi4ki momi4eta sa edni i su6ti kakto se kaza po gore koito tursi namira :)

Hilary_
08-27-2009, 11:58
Първо ... Съб Юли 26, 2008

Второ ... кирилица!!! :o :o

marti93
08-27-2009, 13:20
ами пич в днешно време мацките гледат много повече обвивката отколкото вътрешността (има малки изключения разбира се),но редки!ще си намериш момиче ако поканиш някое на среща,комуникирай повече..аз също гледам анимации ,имам си свои стил ..хората които ти се пишат приятели ще те оценят такъв какъвто си ,а и момичето което ще се влюби в тебе

ShtrudeL
08-27-2009, 13:21
Матъли,хаусъри,чалгари,гей ве,лесбийки,кретени............ Е ми пука какви са стига да не парадират с това и да не пречат. Оо

sweetpunk
08-27-2009, 21:31
Матъли,хаусъри,чалгари,гей ве,лесбийки,кретени............ Е ми пука какви са стига да не парадират с това и да не пречат. Оо
Напълно съм съгласна ... Има още едно нещо, което всички незабелязвате .. Всеки се радва на "фешаните" .. Защо? Те са някфи мозакоизпарени, чесно казано смешно изглеждащи .. И всички метъли, пънкари, кораджий, рапъри и т.н. си мислят ама как им се лепят на фешаните! О, Боже .. Хора слезте на земята да сте видяли метълка с фешан.. Просто напоследък последователите на чалга бозата са повечко и се забелязва .. :-o
До автора: Ако искаш да те забележат не се прави на това, което не си подкрепям останалите, че за всеки си има половинка и като се правиш на нещо друго няма да я намериш ... 8)

ShtrudeL
08-27-2009, 21:36
Матъли,хаусъри,чалгари,гей ве,лесбийки,кретени............ Е ми пука какви са стига да не парадират с това и да не пречат. Оо
Напълно съм съгласна ... Има още едно нещо, което всички незабелязвате .. Всеки се радва на "фешаните" .. Защо? Те са някфи мозакоизпарени, чесно казано смешно изглеждащи .. И всички метъли, пънкари, кораджий, рапъри и т.н. си мислят ама как им се лепят на фешаните! О, Боже .. Хора слезте на земята да сте видяли метълка с фешан.. Просто напоследък последователите на чалга бозата са повечко и се забелязва .. :-o
До автора: Ако искаш да те забележат не се прави на това, което не си подкрепям останалите, че за всеки си има половинка и като се правиш на нещо друго няма да я намериш ... 8)

И преди съм го казвала,но...
Всички могат да бъдат еднакво тъпи или умни,независимо какъв стил музика слушат.

devi
08-28-2009, 08:52
Vuprosa e sledniq dali momi4etata imat faktori kato muzikalni predpo4itaniq stil na obli4ane i obikolka na bicepsa za re6ava6ti
v moq slu4ai dali tova 4e ne hodq po diskoteki i kafeta slu6am metal muzika gledam animeta i obi4am pove4e da si govorq s horata su6to i tova 4e se vulnuvam pove4e ot liubovta otkolkoto ot sexa i ne sum poredniq eventualen kulturist se okazva re6ava6to za tova dali momi4etata 6te oburnat vnimanie na moeto su6testvuvane
za6toto dosega stradam ot totalna lipsa na interes kum men pls pomognete sus suvetihttp://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/031204/143124__korn_l.jpg[/img]

Ако си нямах гадже мисли му. :D Перфектен си. В никакъв случей не се променяй само заради поредното момиче, което ще те исползва, а накрая ще те захвърли като парцал. Какво и аз слушам метъл, не ходя по дискотеки( а по кръчми :D ), гледам анимета, обичам да си говоря с хората (прекалено общителна съм и не издържам да съм сама и да няма с кой да си говоя). За любовта и секса...без любов не може, а пък секса когато му дойде времето в дадената връзка. Културисти ненавиждам (по-добре е едно стегнато потдържано тяло (нито отпуснато нито с прекалено мн мускули,които ли1но мен ме отвръщават).
За всеки влак си има пътници. Ако се промениш по-скоро ще си хванеш някоя куха фешанка вместо някое момиче с акъл, което ще ти даде една пълноценна връзка.

Ще ти дам същия съвет, който дадох на най-добрия си приятел и от тогава той се чувства много по-добре, вече е усмихнат и има хубава връзка от 2 години вече благодарение на мен: Не се променяй, а си остани такъв какъвто си. Сигурна съм, че не би искал да те оценяват по външния вид, а по това какъв си от вътре. Дай си малко време. Никой не е казал, че точно сега трябва да си хванеш гадже. По добре исчакай малко, намери момичето, което наистина ти харесва и я заговори най-малкото от колкото да отидеш в някоя дискотека, да забиеш първата курва и на следващия ден пак да си сам и нещастен.

jevels
08-28-2009, 08:56
ФиешЪн

gLoRiOuS_aNGeL
08-28-2009, 11:47
Трябва да си имаш самочувствие..

А и излизай някъде,надали момичетата ще дойдат пред вратата ти.Излез,запознай се! Колкото до външния вид,не всички харесват един и същи тип момчета..Ако се подържаш,толкова по-добре за теб,не да ставаш "фешън",а просто да се грижиш за себе си и повече да излизаш..

blader
08-28-2009, 12:13
такаммм...
виждам че напоследък пак е почнало да се пише в тая тема...
значи...миналата година когато я пуснах...мисленето ми беше различно...тогава отчаяно исках да съм с момиче защто ми неше донякъде гадно че аз за разлика от другите никога не съм бил обект на интерес...бях затворен и сдухан...не говорих с много хора и...нямаше как да се надявам на внимание...
но така се случиха нещата че към края на октомври просто спря да ми пука...много се бях отчаял...и точно на рожденния си ден се запознах с едно момиче...то беше първото(и засега единственото..) което ми е обръщало внимание като на повече от приятел...и с нея прекарах най-неверояните 4 месеца от живота си...да...тя поиска да се разделим и се разделихме(което не ни пречи все още да сме приятели...да излизаме...да си говорим...въобще...потдържам е страхотни отношения...и в същото време не ми пречи да продължа напред...)...
тя ме накара да осъзная че не се налага да се променям за да съм харесван а да бъда себе си...но не само както досега да съм себе си но да съм свит и затворен а да съм себе си без да се притеснявам от това...
тази една гоина която измина и познанството ми с това момиче ми помогнаха да променя или по скоро да осъзная вижданията си по-добре...да разбера че това каква музика слуша човек или как се облича няма значене...че това са си чисто индивидуални претенции ...
важно е дали има сходство между интересите и характерите на 2-ма души...било то пълно или не...
затова напълно подкрепям мнението на ShtrudeL
и смятам че човек просто трябва да се покаже...да се открие пред света и хората и да понася последствията от това...независимо дали получава от тях одобрение или бива отхвърлен...
защото винаги е по-добре да бъдеш харесан такъв какъвто си отколкото да бъде харесвана представата която създаваш за себе си...

и така...аз имам отношение по темата и смятам че го изразих...но мисля че ако не на мен то тя може да е полезна на други хора с подобен проблем занапред...надявам се...
и благодаря на всички писали...

balon4eee
08-28-2009, 12:30
ема предпочитания ест... аз не се кефя на чалгари не щото не им търпя музиката ами защото нямаме абсолютно никакви сходни интереси ... кефя си се на моя тип момчета ... и за теб ще дойде някоя металка 8-)

BlueCat
08-28-2009, 12:41
blader разкажи как се запозна с момичето точно на рождения ти ден, че ми стана интересно :)

jevels
08-28-2009, 12:51
АХАХА много неща изчетох и нищо вярно ТРЯБВА ЗЕЛЕНО да имаш и то не малко, иначe и най-готЕня пичага и фИешън сваляч с (голф 2-ка) :D да си, нямаш шанс пред твърдата валута 8)

gorotoo
08-28-2009, 12:57
8-) 8-) 8-)

SweetySmallDevil
08-28-2009, 19:04
ами... дам доста странен е света днес ... аз лично си падам по фешънчета :oops: ... еее не само ... а тва че слушаш метал... и тн е супер яко ... аз лично мразя момчета-чалгарчета оуффф долна работа ... а и все пак ти си момчето не гледай дали момичетата те забиват и тн ... когато харесаш някоя просто опитай с нея ... ако имаш чувства към някоя другите няма да те интересуват... :) :) :)

lovemysel100
08-28-2009, 19:20
Йееее и гаджето ми не ходи по кафета и дискотеки, слуша метъл и рок и гледа анимета ( и аз съм същата) А, и свириме на китари :smt008 .. и секса винаги е след любовта при нас :) :) :) Така че има и момичета, които търсят точно това !

mey_si
08-28-2009, 19:30
Vuprosa e sledniq dali momi4etata imat faktori kato muzikalni predpo4itaniq stil na obli4ane i obikolka na bicepsa za re6ava6ti
v moq slu4ai dali tova 4e ne hodq po diskoteki i kafeta slu6am metal muzika gledam animeta i obi4am pove4e da si govorq s horata su6to i tova 4e se vulnuvam pove4e ot liubovta otkolkoto ot sexa i ne sum poredniq eventualen kulturist se okazva re6ava6to za tova dali momi4etata 6te oburnat vnimanie na moeto su6testvuvane
za6toto dosega stradam ot totalna lipsa na interes kum men pls pomognete sus suvetihttp://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/031204/143124__korn_l.jpg[/img]
Аз не бих ти обърнала :( защото не слушам и не харесвам метъл нито метъли

Priceless
08-28-2009, 20:12
Абееее .. кво ме занимавате с простотии. :D Всеки има право на избор как да ходи облечен, какво да слуша и т.н. Аз ако искам и по голо дупе ше изляза на центъра и НИКОЙ от вас не може да ми каже нищо, защото това си е лично и изцяло мой избор! На който не му харесва-да не гледа!!!! 8-)

w0sh
08-28-2009, 20:15
Ае Джонатан Дейвис е машина и нямаш причина да ставаш фешън

Поздрав със Korn - Justin

Lincheto
08-28-2009, 20:18
Ае Джонатан Дейвис е машина и нямаш причина да ставаш фешън

Поздрав със Korn - Justin

аз съм ти фенка ;-) 8-)

w0sh
08-28-2009, 20:23
Това е чудесно.
Не си Първата :Д

Lincheto
08-28-2009, 20:26
сигурна съм :д

Priceless
08-28-2009, 20:52
^^ И няма и да си последната 8-)

w0sh
08-28-2009, 20:59
http://www.youtube.com/watch?v=HTHasA7eDXY

Налазвайте.

Amateur
08-28-2009, 23:12
Всяко момиче си има вкус! :D :D :D

ShtrudeL
08-28-2009, 23:13
Всяко момиче си има вкус! :D :D :D

Повечето имат лош вкус. ^

thespark
08-28-2009, 23:15
леле мале :shock:

blader
08-29-2009, 09:00
Ае Джонатан Дейвис е машина и нямаш причина да ставаш фешън

Поздрав със Korn - Justin

и 2-те неща ги знам...
а и освен че нямам причина нямам и намерение...
(между другото...присъединявам се към феновете...)

към онези които ми приказват за метъли и така нататък...
вижте к'во...
айде стига с тия шибани разделения...метъл,чалгар,ф шън...глупости...
твърде идиотско е...под 'фешън' имах впредвид всички онези надути пичове дето парадират с кинти и готини дрешки и които сякаш са родени в дискотека...
за тях говорих...

ако трябва да съм честен едва ли влизам в представата на много хора за метъл(естествено говоря за външен вид...тъй де...като изключим дългата коса и това че обичам да нося черно....но повяврвайте ми...определено не влизам в класическата представа за метълист...ЩОТО НЕ ИСКАМ!!!...)
и така...
просто смятам че без значение от музикалните предпочитания и вкусовите различия хората са просто добри и лоши а това което определя дали са добри или лоши е поведението им(което пак е субективен фатор тъй като за някои може да е добро за други лошо...но в общи линии се надявам да разбирате за какво говоря...)
ми....това е от мен засега...

anonimchetou
08-29-2009, 09:03
офф фешън или не с коса или без коса.. бла бла 100 чадъра фешън или не сички сме хора !! тва че някои се опитват да се поберат в някви рамки си е лично техен проблем !! Всеки да бъде какъвто иска !! Аз ако искам ше се пострижа 0 номер ше се обличам като фешън и ше слушам народно и кво от тва тва си е моя живот и го живея както ми е кеф : ) Спрете да питате Дебела или Слаба Голям или Малък Нисък или Висок .. ПРОСТО ЧОВЕК ! Би трябвало да е достатъчно..

blader
08-29-2009, 09:13
blader разкажи как се запозна с момичето точно на рождения ти ден, че ми стана интересно :)

хах...стана твърде случайно дори и според моите представи...и все пак не чак толкова...
значиии...
въпросното момиче е с една година по-малко(но определено е в пъти по-умна от мен...установих го в процеса на разговор с нея...) е сестра на едно друго момиче от моя клас...
та момичето от моя клас ми беше разказвало неведнъж за това как сестра и също гледа(цитирам...) 'от онези...анимационните там...неща...' и слуша групи подобни на тези които и аз...и много ама много ми се радвала на рисунките...
и в общи линии...не съм и бил безразличен...
но аз вероятно защото не бях свикнал с това и не я отразих много,много...
след това се случи така че нашия клас правихме нещо като купон за хелоуийн( а аз съм роден на хелоуийн...затова и така се случи че се запознахме на рожденния ми ден...) и събрахме цялото училище...и това момиче(сестрата на тази от моя клас...) беше там(тогава все още не се познавахме лично...)...и нали всичко си беше ок...всички се забавляваха...и в един момент тя дойде при мен...и очевидно много се притесняваше...само се чудеше накъде да погледне и се запознахме...и тя направо избяга след това и се беше изчервила...пък аз стоях като гръмнат...така де...обикновено не предизвиквам подобно поведение у момичетата...
и така след това си писахме няколко дена по скайп...и там установих че с нея водя най-невероятните и интересни разговори които съм водил до момента...просто...става дума за около 7-8 часа писане в продължение на 3-4 дни...докато най-накрая и предложих да излезем и тя се съгласи и...някакси всичко стана естествено и от самосебе си...невероятно беше...сякаш наистина бяхме 2-те половини на един и същ човек...допълвахме се страхотно...дори сега когато не сме заедно но излезем някъде пак е така...довършваме си мислите и се разбираме с 2 думи...страхотен човек...

Priceless
08-29-2009, 09:16
^^ Искам и аз такаааааааа :( Ебатии колко яко го описа :(

m0n4yyy
08-29-2009, 09:40
Браво на теб, намерил си сродна душа. :)

blader
08-29-2009, 15:05
вероятно или съм пропуснал да го отбележа или не съм го споменал достатъчно ясно но се разделихме след 4 месеца...така де...малко изненадващо ми дойде защото всичко си беше ок...и нямаше друго момче(и продължава да няма...интересувам се...) но просто...тя си имаше проблеми в училище и в семейството(така де...тя е отличничка и обича семейството си повече от всичко но тъй като беше поела абсолютно всякакъв ангажимент който човек можеше да поеме в училище и имаше някакви сериозни пререкания със сестра си...) и и се струпа много(о...и не приемаше никакъв вид помощ от мен...просто искаше да не я занмавам...и за около седмица или 2 ме беше...как да го кажа...все едно ме нямаше...)
и после излязохме и тя...ми каза че в момента има повече нужда от приятели...не от гадже...някой който да я разбира и да и помага така както аз...но със който да не споделя тази макар и само емоционална обвързаност(всмисъл...искаш е да е независима...защото въпреки че аз не я ограничавах по никакъв начин...никога не съм я питал с кого е и какво прави и никога дори когато е пренебрегвала мен за да е с приятели не съм правил проблеми...и точно защото правех или не правех всичко това именно защото я обичах повече от всичко тя се чувстваше...обвързана...длъж на...просто това не съответстваше на нейния характер...тя иска абсолюна независимост...и все пак...аз проявих разбиране и не протестирах когато тя ми каза че иска да се разделим...мисля че така трябваше...просто...исках да се чувства добре...било то със или без мен...)...
и така тя поиска да сме приятели и нищо повече тъй като в момента имала нужда от това...и аз естествено се съгласих...
и до момента продължаваме да потдържаме много собри отношения...от време на време се виждаме...излизаме...говорим си(интересното е че все още тя е единствения човек с който мога да водя онези невероятни разговори които продължават с часове а не омръзват ни най-малко...)
и това е...
в момента съм отново сам(вече няколко месеца...) и наистина ми се отразява зле...всмисъл...не знам...аз съм романтик и имам нужда да обичам и да бъда обичан...но пък поне превъзмогнах онова повърхностно мислене което ме накара да озаглавя темата точно така както се казва...
и някакси...продължавам да вярвам в любовта(за разлика от някои хора които след първото зарязване и казват неща от типа на 'няма любов' и други подобни...)...не губя надежда...продължавам да съм себе си и не се крия нито пък парадирам с това и просто оставям хората да преценят дали и как ще ме приемат...
а това докога ще съм сам не зависи от мен...затова няма смисъл да го мисля кой знае колко...

blader
08-29-2009, 15:07
^^ Искам и аз такаааааааа :( Ебатии колко яко го описа :(


доста народ са ми казвали подобни неща след като са чули как съм се запознал с нея..или като описвам първата си целувка...
не знам...аз го описвам така че да може човек макар и бегло да усети това което и аз(и честно казано силно се съмнявам да се получава...но щом казваш...)

Dimana99
08-29-2009, 16:06
То тряя да изглеждаш
и поне малко добре!
Така е

blader
08-30-2009, 00:07
добре деее...ясно...

Priceless
08-30-2009, 09:41
^^ Искам и аз такаааааааа :( Ебатии колко яко го описа :(


доста народ са ми казвали подобни неща след като са чули как съм се запознал с нея..или като описвам първата си целувка...
не знам...аз го описвам така че да може човек макар и бегло да усети това което и аз(и честно казано силно се съмнявам да се получава...но щом казваш...)

http://i.impulse.bg/social/bg/ui/emotions/icon_yes.gif Определено се получи ;)

GodLovesYou
08-30-2009, 12:23
chop them babylon down
пуснете им бомба

stup1fy
08-30-2009, 12:48
chop them babylon down
пуснете им бомба
Тихо и ти ба 8-) Тъкмо отшумя малко темата

Rhype
08-30-2009, 17:34
Розова фанела ,прилепнали дънки ,гуменки мат стар и няква причоска :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Там е истината :)

blader
08-31-2009, 14:09
^^ Искам и аз такаааааааа :( Ебатии колко яко го описа :(


доста народ са ми казвали подобни неща след като са чули как съм се запознал с нея..или като описвам първата си целувка...
не знам...аз го описвам така че да може човек макар и бегло да усети това което и аз(и честно казано силно се съмнявам да се получава...но щом казваш...)

http://i.impulse.bg/social/bg/ui/emotions/icon_yes.gif Определено се получи ;)

бих станал писател но смятам че начина ми на писане и изказа ми предполагат нещо в стил Тери Пратчет(уникален автор...любимия ми...)

ъммм...надявам се да се усеща иронията...не мога да пиша...

Priceless
08-31-2009, 18:25
^^ Хеех .. е не знам. Поне на мен ми хареса ;)

deFakto
08-31-2009, 18:27
ше хвана и ще ги подстрижа всичките,нема такиа смешни прически ..

deni15
09-04-2009, 07:53
еми виж има и метълки за теб,те също мразят кафета и дискотеки :lol:

dimitar_ak
09-04-2009, 07:57
Vuprosa e sledniq dali momi4etata imat faktori kato muzikalni predpo4itaniq stil na obli4ane i obikolka na bicepsa za re6ava6ti
v moq slu4ai dali tova 4e ne hodq po diskoteki i kafeta slu6am metal muzika gledam animeta i obi4am pove4e da si govorq s horata su6to i tova 4e se vulnuvam pove4e ot liubovta otkolkoto ot sexa i ne sum poredniq eventualen kulturist se okazva re6ava6to za tova dali momi4etata 6te oburnat vnimanie na moeto su6testvuvane
za6toto dosega stradam ot totalna lipsa na interes kum men pls pomognete sus suvetihttp://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/031204/143124__korn_l.jpg[/img]

Стила не от значение, а това ти как се възприемаш. За да те хареса едно момиче тя трябва да те чувства уверен и сигурен. Бъди пич с това което си и не се вкарвай в някакви рамки. Това търсят жените.

Alhimikat
09-04-2009, 08:57
За едно момиче е много,ама много важно как говориш и къде гледаш,ако говориш някакви недомислици и гледаш в земята НИКОГА,НИКОГА няма да си хванеш хубавелка...
Обаче ако гледаш в очите и говориш хубави неща (най-важното комплименти...)може и да набараш някоя дето още не се е помъкнала по андреа,преслава и прочие силиконови курви...все пак-чалгата е голяма музика :-D

LadyDi
09-04-2009, 08:59
За едно момиче е много,ама много важно как говориш и къде гледаш,ако говориш някакви недомислици и гледаш в земята НИКОГА,НИКОГА няма да си хванеш хубавелка...
Обаче ако гледаш в очите и говориш хубави неща (най-важното комплименти...)може и да набараш някоя дето още не се е помъкнала по андреа,преслава и прочие силиконови к**ви...все пак-чалгата е голяма музика :-D
Само докато използваш глагола "набарам" няма да си хванеш "хубавелка".

lipsvashh_mi
09-04-2009, 10:07
абе малко или много музиката и начина на обличане играят роля-първото показва от какво се вълнува дадения човек,т.е. показва част от характера като вкусове и предпочитания,а по второто те посрещат...смисъл за да те хареса някой малко или много трябва да е привлечен от външният ти вид,а той се определя от части от начина на обличане :?

Alhimikat
09-04-2009, 10:49
За едно момиче е много,ама много важно как говориш и къде гледаш,ако говориш някакви недомислици и гледаш в земята НИКОГА,НИКОГА няма да си хванеш хубавелка...
Обаче ако гледаш в очите и говориш хубави неща (най-важното комплименти...)може и да набараш някоя дето още не се е помъкнала по андреа,преслава и прочие силиконови к**ви...все пак-чалгата е голяма музика :-D
Само докато използваш глагола "набарам" няма да си хванеш "хубавелка".
Че к'во му е на глагола "набарам" :(

LadyDi
09-04-2009, 10:51
Страшно е с-с-секси.

Alhimikat
09-05-2009, 10:52
Нали ?
Не бе гледай са тоя глагол се използва между мъже,вие жените не го чувате,тоест като сме с вас не го употребяваме-да речем,че тогава не сме чували за него,особено ако трябва да го употребиме в едно изречение с думата "момиче"/"жена"

Nefarian
09-05-2009, 11:30
Тоя подпис ти е отредил велики дела!

0nem0retIme
09-05-2009, 11:45
Vuprosa e sledniq dali momi4etata imat faktori kato muzikalni predpo4itaniq stil na obli4ane i obikolka na bicepsa za re6ava6ti
v moq slu4ai dali tova 4e ne hodq po diskoteki i kafeta slu6am metal muzika gledam animeta i obi4am pove4e da si govorq s horata su6to i tova 4e se vulnuvam pove4e ot liubovta otkolkoto ot sexa i ne sum poredniq eventualen kulturist se okazva re6ava6to za tova dali momi4etata 6te oburnat vnimanie na moeto su6testvuvane
za6toto dosega stradam ot totalna lipsa na interes kum men pls pomognete sus suvetihttp://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/031204/143124__korn_l.jpg[/img]


Приятелят ми е абсолютно същият като теб..Това не ми е попречило да бъда с него..
Даже,ако едно момиче търси момче,което да държи на нея,вие сте правилният стил..
Въобще не се притеснявай..Даже се чудя как така не те харесват.. :?
И твоето момиче ще дойде,но дори и да не е скоро,не се променяй НИКОГА,заради който и да е..Бъди себе си и уважавай себе си !

Ти си пич! :grin:

Успех !!

Dimana99
09-05-2009, 11:57
Голям фешан :( :-D

AxlFoxx
01-14-2010, 21:01
bro kvi sa tiq prostotii deto razprava6 stilut ne e ot zna4enie az sum edin old school rockadjiq ako me razbra kvo imah v predvid ako ne (kojeni pantaloni kojeno qke kus potnik super mn grivni tattosi i sqkvi drugi aksesoari dulga kosa po4ti do krusta) puk bro to e qko da 4uka6 fashionki :D te sa mi slabost :D sled jack danielsa de :D

BlueFace
01-14-2010, 21:17
Темата е от 2008 година ;)

nymphadora
01-15-2010, 15:28
аз познавам свестни момчета метъли от Нова Загора,има хора като теб просто ти не можеш да ги видиш,щот си зает да се самосъжаляваш :wink: