PDA

View Full Version : Кажете ми подходящ хотел за зелено училище



EvItYyY55
07-26-2008, 20:20
Zdraveite,zna4i az i moq klas re6ihme da hoim na zeleno y4ili6te,no ne namerihme podhodq6t hotel!Moje li nqkoi da mi kaje nqkoe hubavo hotel4e po BG ee i da ne e v Sf de :) mN 6te sum vi blagodarna :)


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

CocainCocktail
07-26-2008, 20:51
Уточни...море,балкан?

miloto_girl_4e
07-26-2008, 21:08
Проверете за хотел в Рибарица, там е много готино и ще си изкарате супер :) Аз съм била там на лятно езиково училище с Britanica в хотела на Свинаров (там на военните или както се води..)

valentinka_1990
07-26-2008, 21:19
Аз съм ходила във Велинград в почивна станция Кисловодск.Изкарахме си много добре,разрешиха ни да си правим сами коктейлчета на бара.Можете да си направите разходка из планината,а в самия град има минерални извори и басейни с минерална вода.

pandelka
07-26-2008, 21:23
Местност Гюлечица Хотел "Дивите Петли" Ние винаги сме там на зелено мн е яко има и дискотека до към 2 май беше :) Много е хубаво има и апартаменти с по 8 легла или 6 не помня точно ..абе добре си е да отидеш там с приятели :) Мен лично мн ми харесва

EvItYyY55
07-26-2008, 21:43
Ааа този хотел "Дивите Петли" колко г/д струва ако можеш да ми пратиш линк ще съм ти много благодарна :)

pandelka
07-26-2008, 22:08
http://journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2907 ето :)

EvItYyY55
07-26-2008, 22:11
mSs :-)

Jessie
07-26-2008, 22:11
Местността "Узана",хотел "Импулс",близо го Габрово. Страхотно е :))

Или хотел "Евридика",Пампорово.Тъкмо е ремонтирам и басейна е страхотен :)

iPurple
07-27-2008, 09:11
Аз съм ходила във Велинград в почивна станция Кисловодск.Изкарахме си много добре,разрешиха ни да си правим сами коктейлчета на бара.Можете да си направите разходка из планината,а в самия град има минерални извори и басейни с минерална вода. И аз съм била там на лагер 8-)

krisiiiiito
07-27-2008, 14:02
Аз съм ходила във Велинград в почивна станция Кисловодск.Изкарахме си много добре,разрешиха ни да си правим сами коктейлчета на бара.Можете да си направите разходка из планината,а в самия град има минерални извори и басейни с минерална вода. И аз съм била там на лагер 8-)

и аз 8)

koteto675
01-27-2009, 16:11
Тъкмо се връщам от тва хотелче. Като цяло споменът е хубав, но не бих казал, че впечатленията са само добри...Училището ми организира ски-училище и ползвахме за база именно хотел "Дивите петли".- Веднага щом пристигнахме, се оказа че няма как да се настаним всички в дадените стаи. Ефект: в стая за трима души спаха шестима.- Повечето от стаите са изключително студени, а парното в тях предпочита да бъде топлено, от колкото то да топли о.О- Топлата вода я има 3 часа дневно, но никога когато ти трябва. Точно когато влезеш да се къпеш има само студена, но към 3 часа през нощта примерно е вряла.- Персоналът е уникален: След като половин час чакахме сервитьора в ресторанта на хотела, от същата личност ми беше обяснено, как трябвало да побързам с поръчката си, защото той бил на работа и бързал. След като дори не чу палчинката, която си поръчах се насочи към телевизора и се пльокна пред него...- "Всеизвестната" дискотека всъшност е мизерна дупка, от която няма как да излезеш без да вуниш на цигари или да се задушиш от дима. DJ-ят пуска "само това, което ние поръчваме" естествено ако го има. За сведение: DJ-ят не беше чувал за рамщайн. За сметка на това имаше цяла чалга дискография.- Казанчето на тоалетната има изключително нисък refire rate. Пояснение: за да пуснеш водата повторно трябва да чакаш 15 мин... После пак ти тече в краката на плочките. И се отича в добре запушения канал.- Лично на мен не ми е приятно да гледам как някакви педофили заглеждат момичетата от нашата компания. Лично мнение.- Ски-обувките на един съученик, взети от хотела, почти се разпаднаха, докато се качвал с влека към пистата.- Незнайно защо храната, която ни беше осигурена не само беше малко, но и изключително по-лоша, от абсолютно същата, сервирана на същото място, но платена от мен на място, а не включена в цената на пансиона. Поне надценките са малки.

iPurple
01-27-2009, 16:15
Аз съм ходила във Велинград в почивна станция Кисловодск.Изкарахме си много добре,разрешиха ни да си правим сами коктейлчета на бара.Можете да си направите разходка из планината,а в самия град има минерални извори и басейни с минерална вода.
Ujasno e tam. 8-) :(

Infinity
01-27-2009, 16:17
Мм..тоя хотел Дивите петли ми се струва малко мизерен.. :o

koteto675
01-27-2009, 16:20
напълно споделям мнението!!!сега се връщам от хотел ,, Дивите петли '' и съм много разочарована :x :x НяМаше топла вода (само към 3-4ч през ноща),беше мноооооого студено в стайте.Получихме алергия от супите,който ни се предлагаха цяла седмица :D :D ВЕЧЕ почти НЯМА СНЯГ,дискотеката не работеше с излючение на 2 дни,но и по-добре защото ако тва може да се нарече диско...обясняваше ни се как ако им направин стрийптиз ще полу4им водка безплатно(селяндури)ИМА МНОГО ПО-ХУБАВИ МЕСТЕНЦА ОТ ТОВА МЯСТО!!!НЯМА НИщО ОБщО С описанието-нито спа,нито интернет,сауна и т.н...МИЗЕРИЯЯЯЯЯ :booooomb:

Infinity
01-27-2009, 16:31
напълно споделям мнението!!!сега се връщам от хотел ,, Дивите петли '' и съм много разочарована :x :x НяМаше топла вода (само към 3-4ч през ноща),беше мноооооого студено в стайте.Получихме алергия от супите,който ни се предлагаха цяла седмица :D :D ВЕЧЕ почти НЯМА СНЯГ,дискотеката не работеше с излючение на 2 дни,но и по-добре защото ако тва може да се нарече диско...обясняваше ни се как ако им направин стрийптиз ще полу4им водка безплатно(селяндури)ИМА МНОГО ПО-ХУБАВИ МЕСТЕНЦА ОТ ТОВА МЯСТО!!!НЯМА НИщО ОБщО С описанието-нито спа,нито интернет,сауна и т.н...МИЗЕРИЯЯЯЯЯ :booooomb:
просто тия истории със "уютните"хотелчета са ми напълно ясни....спомням си че през 2006 бяхме на един лагер във Ковачевци...еми беше ОТВРАТ!! :? Иначе описанието беше доста обещаащо ама....йок :)

FlipY
01-27-2009, 18:49
напълно споделям мнението!!!сега се връщам от хотел ,, Дивите петли '' и съм много разочарована :x :x НяМаше топла вода (само към 3-4ч през ноща),беше мноооооого студено в стайте.Получихме алергия от супите,който ни се предлагаха цяла седмица :D :D ВЕЧЕ почти НЯМА СНЯГ,дискотеката не работеше с излючение на 2 дни,но и по-добре защото ако тва може да се нарече диско...обясняваше ни се как ако им направин стрийптиз ще полу4им водка безплатно(селяндури)ИМА МНОГО ПО-ХУБАВИ МЕСТЕНЦА ОТ ТОВА МЯСТО!!!НЯМА НИщО ОБщО С описанието-нито спа,нито интернет,сауна и т.н...МИЗЕРИЯЯЯЯЯ :booooomb:Спа ,сауна , фризиорски салон, фитнес , дискотека като Лазур...ли4на лимозина ..и още куп други "дребни " неща ако не са налице....то е МИЗЕРИИИИИЯЯЯ

koteto675
01-27-2009, 21:12
всеки си има мнение на мен не ми хареса

AvRiLFaN95
01-27-2009, 21:15
Проверете за хотел в Рибарица, там е много готино и ще си изкарате супер :) Аз съм била там на лятно езиково училище с Britanica в хотела на Свинаров (там на военните или както се води..)
tochno tam bqh i az.mnogo priqtno beshe. :)

SwEeT_pAiN_F
01-28-2009, 13:46
Хотелът в Рибарица, този който е за военните е супер!! Пакетът включва ядене три пъти на ден, като храната е обилна и в деня в който си заминаваш ти дават сутринта на закуска сух пакет за обяд. Дискотеката в хотела /единствена май в селото/ "Царичина"... еми селска дискотека само чалга пускат,но ние с бащата я харесахме, мисля че през ден работеше. В хотела има тенис на маса, сауна и хубав и широк паркинг. Стаите са супер, пона новото крило е с ПВЦ и климатик, телевизор с всичко и хладилник и мини бар.
Аз поне си изкарах супер майка ми и баща ми заминават на 1.02 пак там.
Така че там ако отидете няма да се разочаровате.