PDA

View Full Version : ВАЖНА ТЕМА: ПРИЧИНИ ЗА СБИВАНИЯ И СБИВАНИЯТА



KrisLovePuti
07-27-2008, 00:31
Раздела ми се стори най-удачен за темата. Разкажете за боища в които сте участвали но подробно каква е била причината какво точно стана и така горе долу около 5 минутни разкази за да може всеки да разбере и да влизе в филма. Да пишат само момчета които имат какво да разкажат а не какво е станало в детската градина 1,2,3,4,5,6 клас.

LadyCarameL
07-27-2008, 08:11
Омг;] С тази тема май наруши една от точки от правилника..нз 8-)

SeXyL[!]Nk@
07-27-2008, 08:43
Еми аз се збих миналото лято точно май месец,защото една кучка от класът ми почна да се заяжда с мен по време на час,без причина и аз и казах,внимай , защото ще кипна,и ще те смачкам и тя ми вика'' хаха много ме е страх.'' И аз нищо,свърши часът , излезах си обаче пред даскалото я причаках и я хванах за косата,за да не се занимава друг път с , който не трябва.А аз много мразя някой да ми се прави на велик,и да ми се заяжда без причина,та тогава бях на косъм,да ме изключат. 8-)
Междудругото и тази година натупах една, защото и тя ми лазеше по нервите,и пак беше май месец. :-D :-D

vamp
07-27-2008, 08:43
На ринга се биех всеки ден,но там е с правила и е различно.А иначе...Ами щях да пребия до смърт едно момче заради момичето,което обичах.
Не му направих нищо заради нея и за да нямам проблеми,все пак бях пълнолетен вече.
Бил съм когато съм бил пиян,бил съм се когато са ме ядосвали,обиждали и провокирали.Заради приятели съм скачал,с приятели съм се бил.
Попринцип бях агресивен,искали са да ме гонят от училище,там много се биех,проблемите които са ме карали да се бия е лошия живот и семейна обстановка.Казвам си го така както е.Когато всеки ден те изнервят,изчерпват търпението ти,тормозят те психически не ти трябва много за да се ядосаш.Най-малката провокация и боя е станал.
Няма смисъл от побоища,не е хубаво,опасно е и е тъпо.Вече гледам да не се бия и не се бия почти,освен ако не е за самозащита!

BeBsItO
07-27-2008, 09:13
Никога не съм се била с никого :D Според мен това е много селско...сякъш не ти стигат думите да се разбереш с човека...вместо да се биеш.

SuperSizee
07-27-2008, 09:21
С бой нищо не се решава...Така е но по някога е не избежно ... Някой който го мразиш и той започне да те псува...тогава просто няма начин... Макар че от бой няма смисъл ...Който е много агресивен да си купи един чувал и да го спуква от "бой" като иска толкова ...Последния път когато се сбих беше до край...Кръв,синини,счупени ребра...Мен лично съм си чупил първото ребро два пъти...Няма смисъл от болката,но поводите бяха псувни,провокиране и надменно държание,което не знам някой който не го дразни. :)

KrisLovePuti
07-27-2008, 18:40
Дотука само половин смислено мнение